Počty úmrtí COVID-19: Lži, dezinformace a státní propaganda

Ve zkratce...

Jak se vyjadřovali ministři zdravotnictví k onemocnění a očkování proti covidu v průběhu času? A jaký názor měl prezident České lékařské komory, Milan Kubek, na povinné očkování v roce 2009 během prasečí chřipky? Podívejte se na výroky politiků a odborníků v tomto skvěle sestříhaném videu.
Facebook
Telegram
VK

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

 1. Tak určitě… Já nepotřebuji, aby mi někdo na webu ministerstva zdravotnictví říkal, čemu mám věřit a co je konspirační teorie. Mně stačí dívat se okolo a sledovat, co se stalo mnoha lidem v mém blízkém okolí po očkování. Jsou tam úmrtí krátce po vakcíně, těžké zdravotní problémy, znovu rozjetá už vyléčená rakovina, leukémie, trombózy atd. Myslím, že většina z nás to má ve svém okolí podobně, stačí se jen pozorně dívat okolo a naslouchat lidem. Očkování je podle mě prachsprostá eutanázie, buď nastane hned, nebo s nějakým menším odkladem.

 2. „očkujte“ se proti ješťě lehčí verzi rýmy 😀 joo xD A kde je Karel, ten má už šestou dávku aby se v noci po omikron lži náhodou nepotil 😀

 3. Kubek je jenom hovado, které neví čí je, a tak je prostě toho, kdo nevíc zatopí…
  Výbornej sestřih.

  1. jen bych chtěl podotknout tři věci
   lidé na covid umiraji a to hnusně
   kubek nemluví za lékaře ale pouze za sebe , většina lékařů je za svobodnou možnost , očkuj se , neočkuj , jen tvá věc, koneckonců co je to za ochrana ,kterou musite co dva měsíce doplňovat( novy napad nové vlady)
   žadný skutečný lékař neodmitne pomoc a zvlašť už ne kriticky nemocnému bez ohledu na to zda covid ma nebo ne potažmo jestli očkovaný je a nebo není

 4. Super video – přemýšlím, co ten tupý bečící dav s náhubky přesvědčí o tom, že nejde o jejich zdraví (záměrně píšu o jejich, páč kdo a čím mě bude píchat si rozhodnu sám) :o)

 5. Lidé byli oklamáni. Věda, média, celý systém je zkorumpovaný, uvedla bývalá odbornice WHO.
  Dr. Astrid Stuckelbergerová, PhD., řekla norskému časopisu Hemali.no: “Nejsem prorok, jen vědecky vysvětluji lži, korupci, propagandu… A škody, které vakcíny způsobují.” Odbornice na veřejné zdraví a vědu Dr. Astrid Stuckelbergerová má 30 let zkušeností s výzkumem. V letech 2009-2013 pracovala pro Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), její specializací byly pandemie. Vydala 180 publikací a 12 knih. Z rozhovoru vyplynulo, že “neexistuje žádná pandemie – existuje korupce a podvody s výzkumem – existuje rekordní počet úmrtí v důsledku vakcín – WHO funguje jako společnost, kde jsou členské státy dceřinými společnostmi”.
  Stuckelbergerová časopisu řekla, že největší obavy má z “vakcíny” proti covid-19. Nejedná se prý o vakcínu, ale o biotechnologický a syntetický experiment s genetickými modifikacemi (GMO). Výrobci o jeho obsahu neinformují. Za nejnebezpečnější považuje skutečnost, že “vakcína” vyvolává infekci. Problém nevidí v spike proteinu, ale v grafenu, který vakcína má obsahovat. V roce 2016 došlo ve WHO ke změně, vysvětluje Astrid. “Bylo to zvláštní. Nevládní organizace, jako je GAVI (Globální aliance pro očkování), vedená Billem Gatesem, se připojila k WHO se svým fondem. Od té doby není WHO stejnou organizací jako dříve. Změnila se v nový typ mezinárodní organizace. GAVI získává stále větší vliv. Má úplnou imunitu, dokonce větší než diplomaté v OSN. GAVI si může dělat, co chce, aniž by nesla následky. Policie může jen přihlížet,” řekla.

  Cílem GAVI byl akční plán očkování na období 2012-2020. Jejím zakladatelem je Bill Gates. Aliance měla osm let vše ve svých rukou.

  “GAVI, Světová banka a WHO uzavřely dohodu nazvanou IFFM: International Facility Finance for Immunization. Naše země, naši lidé platí WHO, Světové bance a GAVI za to, že realizují své imunizační programy a očkují celou populaci. Podle plánu GAVI je hlavním cílem do roku 2020 proočkovanost. To by se však nepodařilo, kdyby nevypukla pandemie. Tohle bylo zjevně naplánované,” domnívá se Astrid.

  Dokumenty, které to dokazují, máme přímo před nosem a každý, kdo je analyzuje, vidí, že média jsou placena nadnárodními “společnostmi”, které nazývá mezinárodními piráty. Média jsou pod kontrolou vlád. Měly by se osamostatnit a přinášet lidem bezplatné informace. “Profesor John Ioannidis ze Stanfordské univerzity ve třech pracích prokázal, že úmrtnost v roce 2020 nebyla vyšší než v jiných letech. To je lež. Žádná pandemie se nekonala. WHO přiznává, že úmrtnost není vyšší, přesto nevyhlásila její konec,” říká. “Na univerzitě v Ženevě a v Lausanne jsem měl zastavené všechny kurzy. Stál jsem u soudu a oni mě napadli. Chtějí mi odebrat lékařskou licenci, snaží se dokázat, že lžu. Týká se to všech výzkumníků, kteří tvrdí totéž. Několik lékařů jako já varuje před smrtelnými následky očkování. Pro odborníky je nebezpečné o tom mluvit,” přiznává otevřeně. “Ve vakcínách našli grafen, parazity, kovy… Proto bychom měli zastavit očkování a zakázat všechny injekce. Ti, kteří v tom pokračují, by měli být stíháni. Úmrtnost a vedlejší účinky, které jsou hlášeny, tvoří pouze 1-5 % skutečnosti. Na konci října hlásila evropská organizace EudraVigilance 29 000 úmrtí v důsledku očkování, ale mohlo jich být až 290 000. To nelze zjistit, protože pitvy se neprovádějí. Ve vědě se hodně lže a podvádí. Jedním z příkladů je test PCR. Lékař jej nemůže použít k diagnostice. Lékaři jsou placeni za to, aby tvrdili, že úmrtí způsobuje covid-19 na základě metody PCR, která nefunguje. Velmi často se tak děje bez pitvy. Uvádějí, že příčinou smrti je Covid-19, i když tomu tak není,” říká. “Z údajů VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) vidíme stále větší souvislost mezi úmrtím a očkováním. Ve Spojených státech je hlášeno 17 000 úmrtí v souvislosti s očkováním, včetně dětí a kojenců. Není etické v tom pokračovat. Počet úmrtí v USA je třikrát vyšší než počet úmrtí po všech vakcínách za posledních 35 let. Jedná se o oficiální čísla bez klinického výzkumu nebo ověření. Výzkum není ukončen, ale očkování pokračuje. Je to hrozné, opravdu zločinné,” popisuje rozčileně. Na otázku, kolik vakcín je plánováno pro jednoho člověka, odpovídá: “Chtějí aplikovat osm dávek, koupili osm dávek..do poloviny roku 2023”

  „Žádná pandemie se nekonala. Byla to pandemie PCR, propagandy a strachu… Je tu obrovská korupce a střet zájmů. Věda a média jsou zkorumpované, celý systém je zkorumpovaný. Odborníci jsou vykoupeni podíly ve společnostech vyrábějících vakcíny. Připravovali to posledních 20 let. Průmysl ovládá média, lékaře… Lži přicházejí z univerzit, které říkají “my známe vědu”. Švýcarské univerzity prodávají společnosti Pfizer a Moderna,” uzavírá Dr. Stuckelberger.

  1. Ta svině je placená námi a na 100 % ještě navíc farmamafií Pfizer a spol. Myslím si, že vztek lidí se na něm jistě pěkně podepíše . . .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů