Kanadský konvoj svobody: Výzva k národu & Aktuální informace z 6. února 2022

Ve zkratce...

Aktuální informace o kanadském konvoji svobody za zrušení vakcinačních mandátů a diskriminačních nařízení. Starosta Ottawy vyhlásil výjimečný stav. Ottawská policie odebrala konvoji palivo a obsadila stany konvoje, ale jak organizátoři říkají, nemá to na logistiku konvoje svobody žádný vliv. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál vide publikován ZDE: 7. února 2022

Přepis videa:

Dr. Alexander: Je načase s tím přestat a vyhlásit konec této pandemické nouze. A kanadští kamioňáci měli instinkt a opravdu zdravý rozum, že to musí skončit. A problém je v tom, že tím, že přišli k obyvatelstvu, potřebovali, aby obyvatelstvo pochopilo, že mají oporu v solidní vědě. A k tomu se přihlásili lidé jako já, doktor Hodkinson, doktor Parnaz atd. Protože víme, že za kamioňákem stojí stoprocentní věda, kanadský kamioňák je podpořen solidní vědou, nikoliv vládními stanovisky. Tyto tyto vakcinační mandáty nemají žádný vědecký ani lékařský základ a musí být okamžitě zastaveny.

Dr. Hodkinson: Tyto mandáty musí být zrušeny již zítra. Masakr, který se tam děje s našimi dětmi, je nepopsatelný. Jak uvedl Dr. Alexander, důkazy z lékařského hlediska jsou zdrcující. Nebudu je v tuto chvíli vyjmenovávat. Říkám jen, že je tu určitá míra rozčilení, kterou musí svět pochopit, když tomu naslouchá. Kanada byla navržena jako epicentrum zásadní změny v řízení věcí. Promění obvyklé instituce, politiku, medicínu, právo a média způsobem, který nedokážeme předvídat. Ale velké změny se blíží. A nejen to, jsme také sledováni. Jsme svědky toho, jak je demokracie zpochybňována, a Číňané nás sledují. Nenechte se mýlit, v tomto historickém okamžiku je na stole obrovské množství otázek, a to nejen očkovací kalendáře, ale i samotná existence, kterou chceme, aby naše děti zdědily. V této souvislosti bych rád předal slovo svému příteli Jeffovi, aby nám řekl, co se dnes večer děje na místě, tady v Ottawě. Děkuji vám.

Jeff: Děkuji. Vím, že mainstreamová, pardon, starší média, vydávají nejrůznější informace o výjimečném stavu a nepokojích, o neukážněných a protizákonných shromážděních lidí v tomto městě právě teď. Pokud ty zprávy posloucháte, může to přinést úzkost, stres, zvýšený strach nebo obavy o vaše blízké, kteří se tady možná nachází. Ujišťujeme vás však, že celá tato organizace není jen hnutím, ale organizací odhodlaných a cílevědomých jednotlivců, kteří stojí neochvějně. V této místnosti ani v tomto týmu není žádná zášť či agrese. Spolupracovali jsme s místními úřady a vládou, abychom zachovali přesně to, co jsme zamýšleli. Je to pokojná demonstrace. Vyhověli jsme a otevřeli přístupové cesty na všech silnicích, na které jsme vjeli nebo na kterých jsme parkovali s nákladními a podpůrnými vozidly.

To bylo učiněno, aby bylo zajištěno, že záchranná služba bude schopna reagovat na obavy a bezpečnost občanů Ottawy a také na bezpečnost a veškeré obavy lidí, kteří zde toto hnutí podporují. Opakovaně jsme spolupracovali s policií a bezpečnostními složkami, abychom se pokusili zajistit lidem, kteří pokojně demonstrují, humánní podmínky. Umývárny a jejich údržbu. A zatím jsme nedostali solidní odpověď, abychom na tuto pokojnou demonstraci přinesli zasloužené podmínky. V současné době uvidíme starší média, jak budou vysílat záběry ze zatýkání. V současné době nás označují frázemi jako okupace, terorismus, a nejrůznější komentáře na velmi nízké úrovni, které se snaží ovlivnit názor lidí. V současné době jsou v ulicích Ottawy a zatýkají lidi za to, že převáželi pohonné hmoty ve vhodných nádobách, aby zásobili lidi na pokojné demonstraci a umožnili jim zahřátí jejich vozidel. Pokud jste sledovali média, ta skutečná, ta, která sledujete právě teď, jsou to rodiny, mají s sebou děti. Nemají v úmyslu reagovat negativně na cokoli, co se děje. To je mír. Je to láska a absolutní jednota. Absolutní jednota.

Na tom není nic špatného, je to naše právo. Přináší to tedy všechny úrovně úvah, které teď nebudu rozvádět, protože to není účelem. Mým záměrem je tyto příznivce ujistit, řidiče kamionů, komunitu v Ottawě, a všechny ostatní občany, kteří se podílejí na předávání tohoto poselství, že musíme udržet pevné základy. Nesmíme podlehnout lžím, které jsou nám nyní podsouvány. Bude to úzkostná zkušenost, bude to napjaté, pokud jste právě teď na ulici a snažíte se pomoci svým bližním, aby se cítili pohodlně a naplnili své potřeby, zatímco budeme nadále demonstrovat, dokud nás neuznají. Ale je nezbytné, abychom zachovali stejné poselství. Je to mírové, je to jednotné. Vůči policejním složkám nebudeme vůbec projevovat násilí a musíme pochopit, že dělají svou práci, svou povinnost chránit občany. I když nemusíme souhlasit s prováděnými kroky, nebudeme klást odpor, nebudeme se stávat násilníky, nebudeme jednat.

A těm, kteří sedí ve svých vozech, radím, aby i nadále podporovali to, o čem víme, že je správné. Jsme tu pro vás. Máme právní tým. Pokud budete z jakéhokoli důvodu obviněni nebo zatčeni, moje nejlepší rada v tuto chvíli je, buďte klidní, nic nekomentujte, abyste se řídili pokyny, které jste dostali od policisty, který se vám věnuje. Pokud vás požádají, abyste dali ruce za záda, jednoduše to udělejte, žádná gesta, žádné komentáře, žádné přikyvování. Prostě se tímto pokynem řiďte a buďte klidní. Já osobně, pokud se s tím setkám, dám na radu učitelky ve školce mého pětiletého syna, který mi tolik chybí a se kterým chci být, sednu si na zadek a budu sedět na ulici a nepohnu se. A navrhoval bych vám, abyste to považovali za velmi účinný způsob, jak přistupovat k situaci, která se evidentně vymkla kontrole díky vedení, které se na každém rohu snaží odzbrojit hlas vlastenectví, sjednocení, demokracie a svobody. To je vše, co k tomu mohu říci, ale jsme s vámi. Buďte prosím klidní. Vydržíme to. Neodejdeme. Rád bych to předal Tomovi.

Tom: Dobrý večer. Děkuji vám všem, kteří jste si nás naladili. Chci jen krátce říct, že jsem se právě vrátil z Coventry. Coventry, pro ty z vás, kteří to nevědí, je jedním z našich hlavních míst, kde máme spoustu rodin, spoustu kamionů, máme spoustu zásob. Máme mimořádně vysokou morálku. Asi před dvěma hodinami se na místě objevila ottawská policie s velmi agresivní ukázkou síly, na střeše bylo pravděpodobně přes 100 policistů v taktické výstroji a ostřelovači. A jsem velmi rád, že mohu oznámit, že všichni naši řidiči kamionů, všechny naše rodiny, zachovali klid, bylo to mimořádně klidné. Přijeli, vzali si palivo, což byl jejich záměr. Jejich záměrem bylo přijít a zabavit palivo, které jsme darovali nebo nakoupili k distribuci pro kamiony. S potěšením však mohu říci, že to nemá žádný dopad na naši schopnost pokračovat v provozu.

Bylo to naprosto bez důsledků. A domnívám se, že to byla z jejich strany velmi zásadní chyba. Nemělo to žádný dopad na naše operace, ale určitě to zvedlo morálku v rámci okupantů nebo, promiňte, lidí, kteří jsou v Coventry. Nepodvolím se. Ale jsem velmi hrdý na to, jak se naši řidiči kamionů chovali v míru. Byly zatčeny dvě osoby, které na žádost policisty nepředložily průkaz totožnosti. A jestli je to to nejhorší, co se dnes večer může stát, tak jsem s tím velmi spokojen. Vlastně jsem na to velmi hrdý. Na způsob, jakým se všichni naši lidé chovali A tak máme velkou podporu. Takže pro vás, kteří se doma díváte, jen vězte, že to, co nám vzali, tedy trochu paliva, které se chystáme nahradit, nemá žádný vliv na to, co děláme.

Je to nepodstatné, co udělali. Byla to drastická ukázka síly. Zítra vystoupím s veřejným prohlášením, v němž nastíním, co považujeme za velmi uvážlivý a rozumný způsob dalšího postupu. Věříme, že je odpovědný a bezpečný. Rádi bychom toto prohlášení učinili zítra, abychom se pokusili dostat zúčastněné strany k jednacímu stolu. Takže se na to zítra podívejte, poskytneme vám další podrobnosti. Rád bych řekl něco pro pochopení všech. Toto není policejní řešení. Neexistuje žádné policejní řešení. Jedná se o politické řešení. Šéf ottawské policie nám nemůže dát to, co chceme. Kanadský premiér má k tomu pravomoc. Jeho kabinet k tomu má pravomoc. Kanadská vláda má pravomoc to ukončit. Musí si s námi sednout a promluvit si. Zítra učiním veřejné prohlášení o tom, jak věříme, že se můžeme spojit a dosáhnout toho. Děkuji.

Dr. Alexander: Pokud bych mohl dodat ještě jednu věc, pro diváky, kteří si naladí jakýkoli přímý přenos, který právě sledujete. Prosím, udělejte si čas a sdílejte tuto zprávu se všemi ve své síti. Domnívám se, že bychom měli na chvíli dát slovo Josephovi.

Joseph: Co si musí uvědomit všichni Kanaďané a všichni politici. Toto je hlavní město národa. Ottawa není jen město v Kanadě. Toto je hlavní město národa, hlavní město. A jako občané této země jsme se dva roky snažili, aby se kanadský lid dozvěděl pravdu. A bylo zapotřebí, aby řidiči kamionů vytvořili platformu, která umožňuje těmto odvážným lékařům mluvit a sdílet pravdu. Všem řidičům kamionů jsme my Kanaďané hluboce zavázáni, takže pokud můžete řidiče kamionů podpořit, najděte prosím způsob, jak jim přispět, ale nikdy nezapomeňte… občané Ottawy, nacházíte se v hlavním městě země. Není to žádná neúcta k vám, občanům Ottawy.

Ale prosím, nezapomeňte, že žijete v hlavním městě národa a jako Kanaďané… já jsem ze Saskatchewanu, mám právo zde být. Platím v této zemi daně a naše vláda porušuje zákony. Dělá to už dva roky. A tak máme právo, aby náš hlas byl slyšet. Takže nikdy nezapomeňte, že toto je Kanada. Toto je hlavní město národa. Takže Kanaďané se postavte na naši stranu. Postavte se za svá Bohem daná práva. Svobodu pro všechny!

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Zdravím, moc díky za další info. Dnes jsem se ráno dobř bavil při nakouknutí do mediální žumpy, typu hovinky, seznam, idněs atd..média píší jak vakcíny fungují a že za chvíli tady bude supervakcína atd. a já se bavím, protože, díky zázračnému „očkování“ nemůžou lidi dostat těžký průběh rýmy, sbírám data od 2týdne/2022, viz:
    https://ibb.co/QDDLK1d

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů