Twitter cenzuruje izraelského ředitele očkování proti COVIDu, který je zraněný očkováním od Pfizeru

Ve zkratce...

Minulý týden Twitter cenzuroval profesora Šapiru – který byl „fyzicky zraněn“ po své třetí vakcíně Pfizer – a donutil ho odstranit příspěvek, který říkal: „Případy opičích neštovic byly léta vzácné. Během posledních let byl zdokumentován jediný případ v Izraeli. Je dobře známo, že mRNA vakcíny ovlivňují přirozený imunitní systém. Propuknutí opičích neštovic po masivním očkování proti covidu: *Není to náhoda.*
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 3. srpna 2022

Profesor Šmuel Šapira, M.D., MPH, působil v letech 2013-2021 jako generální ředitel Izraelského institutu pro biologický výzkum (IIBR), kde vedl izraelské úsilí o vývoj vakcíny proti koronavirům.

Prof. Šapira je také zakladatelem a vedoucím katedry vojenské medicíny Lékařské fakulty Hebrejské univerzity a lékařského sboru IDF. Je vedoucím výzkumným pracovníkem Mezinárodního institutu pro boj proti terorismu (ICT) na Reichmanově univerzitě v Izraeli.

Šapira dříve působil jako zástupce generálního ředitele zdravotnické organizace Hadassah a jako ředitel Školy veřejného zdraví Hebrejské univerzity Hadassah. Je plukovníkem v záloze Izraelských obranných sil (IDF) a působil jako vedoucí traumatologického oddělení IDF.

Publikoval více než 110 recenzovaných vědeckých článků a je editorem knih Essentials of Terror Medicine, Best Practice for Medical Management of Terror Incidents a Medical Response to Terror Threats.

Minulý týden Twitter profesora Shapiru, který byl po třetí vakcíně od společnosti Pfizer „fyzicky zraněn“, cenzuroval a donutil ho odstranit příspěvek, v němž stálo: „Případy opičích neštovic byly po léta vzácné. V posledních letech byl v Izraeli zdokumentován jediný případ. Je dobře známo, že mRNA vakcíny ovlivňují přirozený imunitní systém. Vypuknutí opičích neštovic po masivním očkování proti covidu: *Není to náhoda.“

Twitter avatar for @DrEliDavidDr. Eli David @DrEliDavid

Prof. @shmuelcshapira, šéf Izraelského biologického institutu (nejvyšší lékařsko-vědecká pozice v Izraeli), zveřejnil zprávu o souvislosti mezi opičími neštovicemi a víte čím. Twitter mu zablokoval účet a donutil ho ho smazat. Vědí o biologii víc než on 🤡.

Image

Profesor Shapira, který si založil účet na Twitteru v lednu 2022, je stále kritičtější k mRNA vakcínám od doby, kdy poprvé odsoudil izraelskou cenu Genesis Award za to, že byla udělena generálnímu řediteli společnosti Pfizer Albertu Bourlovi.

18. ledna 2022 Shapira řekl (přeloženo z hebrejštiny pomocí Google): „Izraelskou cenu Genesis Award dostal generální ředitel společnosti Pfizer, tak ubohé. Místo aby ji dali izraelskému vědci, a to vše za průměrnou, krátce působící vakcínu, která přinesla společnosti Pfizer miliardový zisk, ubohé a vyhnané. Bourla bude nyní jmenován izraelským králem. Připomínám, že očkovaný Izrael je na čtvrtém místě v počtu pacientů s koronou na světě. V tom je mistrovství!“

Dne 6. února 2022 Shapira položil otázku: „Jakou známku byste dali vakcíně, kterou se lidé nechají očkovat třikrát a onemocní dvakrát (k dnešnímu dni)? Nemluvě o významných vedlejších účincích[.].

9. dubna 2022 Shapira uvedl: „Generální ředitel společnosti, jejíž miliony vakcín byly v Izraeli použity k očkování, v rozhovoru pro NBC prohlásil, že Izrael slouží jako světová laboratoř. Pokud je mi známo, jedná se o první případ v historii, kdy pokusní králíci zaplatili za svou účast přemrštěnou částku.“

13. května 2022 Shapira uvedl: „Kromě toho byla vážně narušena moje důvěra v povahu rozhodnutí a v procesy jejich přijímání. Nikdo se neptal a nekontroloval. Budu ze všech sil bojovat za to, aby byly poskytnuty pravdivé odpovědi týkající se všech rozhodnutí, a nejen ohledně vakcíny[.]“

Obsah obrázku interiér, zeď, osoba, okno

Popis byl vytvořen automaticky Dne 8. června 2020 hovořil premiér Benjamin Netanjahu prostřednictvím videokonference s generálním ředitelem Izraelského institutu pro biologický výzkum profesorem Šmuelem Šapirou a poblahopřál mu k pokroku ve vývoji vakcíny proti novému koronaviru.

Obsah obrázku text, interiér, osoba

Popis byl vytvořen automaticky

6. srpna 2020, izraelský ministr obrany Benny Gantz (vlevo) hovoří s profesorem Šmuelem Šapirou v laboratoři IIBR v Ness Ziona.

Obsah obrázku text, exteriér, strom, podepsat

Popis byl vytvořen automaticky Dne 1. listopadu 2020 byly v lékařských centrech Hadassah a Sheba zahájeny klinické zkoušky izraelské vakcíny BriLife COVID vyvinuté v IIBR.

7. června 2022 Šapira uvedl: „Mluvíme o páté vakcíně za dva a půl roku. Kdy se plánuje vakcína v pořadí od ledna 2020 (pradědeček pradědečka současných variant). Vakcína, která nezabrání infekci, nezabrání nemocnosti. A údajně se jí připisují přinejmenším významné vedlejší účinky. Proč? Jakou to má logiku? Který úřad ji schválil? A neříkejte, že zabraňuje závažnému onemocnění, to nikdo neprokázal.“

8. června 2022 Šapira uvedl: „Budu pokračovat a ptát se, proč dávat zastaralou pátou vakcínu, která nezabraňuje onemocnění a zřejmě způsobuje mnoho významných běžných vedlejších účinků.“

Dne 5. července 2022 Šapira hovořil o „synovi 36letého australského přítele“, u něhož se objevila „těžká komorová arytmie a došlo k selhání srdce“ jen „několik dní po druhé vakcíně společnosti Pfizer“.

„Odškodnění je automatické ze strany australské vlády,“ řekl. „Navzdory chování své vlády přiznávají souvislost a slovní spojení ‚žádná souvislost‘ se ve slovníku nevyskytuje.“

Dne 15. července 2022 sdílel Šapira graf míry výskytu COVIDu v Novém Jižním Walesu (Austrálie), který ukazuje zvýšené riziko nákazy COVID s každou novou dávkou mRNA vakcíny, kterou komentoval: „Podle oficiálních údajů z Austrálie je pravděpodobnost onemocnění tím vyšší, čím více injekcí dostanete, protože čtvrtá injekce tuto šanci dramaticky zvyšuje. Podle této studie se údajně jedná o antivakcínu, alespoň podle toho, co jsem se dozvěděl.“

Twitter cenzuruje izraelského ředitele očkování proti COVIDu, který je zraněný očkováním od Pfizeru • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

18. července 2022 Šapira uvedl: „Nejsem proti očkování, jsem proti hlouposti, proti falešné vědě a proti nekompetentnímu řízení.“

28. července 2022 Šapira uvedl: „T (twitter) mě varoval, abych odstranil tweet propojující ON (opičí neštovice) s C (korona vakcínou). Každým dnem lépe chápu, kde žijeme a ve kterém roce.“

Jinými slovy, Twitter ho varoval, aby tweet spojující opičí neštovice s vakcínou COVID odstranil.

Dne 31. července 2022 Šapira sdílel odkaz na hlášení nežádoucích účinků vakcín COVID na OpenVaers, které vykazovalo celkem 1 357 937 hlášení, včetně 170 151 hospitalizací a 29 790 úmrtí, což jednoduše okomentoval: „Bezpečné a účinné“

Image

Profesor Šmuel Šapira, generální ředitel Izraelského institutu pro biologický výzkum, je zřejmě nejvýše postaveným lékařským vědcem na světě, který otevřeně kritizuje vakcíny COVID.

Izraelský institut pro biologický výzkum byl založen v roce 1952 jako vládní výzkumný ústav, který založila skupina vědců z Izraelských obranných sil.

Od té doby se IIBR zabývá výzkumem a vývojem v oblasti biologie, chemie a environmentálních věd s cílem poskytnout státu Izrael obranné schopnosti proti chemickým a biologickým zbraním.

Ve světě, kde vlády stále častěji koordinují svou činnost s Twitterem, Facebookem a YouTube, aby cenzurovaly kritiku vakcín COVID, jsou umlčováni i vysoce postavení vědci z oblasti medicíny, kteří hovoří o vědeckých poznatcích, jež jsou v rozporu s narativem farmaceutického průmyslu.

Doufejme, že profesor Šmuel Šapira – který byl dříve nejlepším izraelským vojenským vědcem zabývajícím se výzkumem chemických a biologických zbraní – se nyní zaměří na mRNA vakcíny COVID a přitáhne větší pozornost k smrti a zkáze, kterou způsobují mnoha lidem na celém světě.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. Přestože více než 96 procent tamní populace v Austrálii podstoupilo první dvě „očkování“ a více než 70 procent je plně „naočkováno“, úmrtnost na čínský virus v celé zemi dosáhla rekordní výše.
  Datový graf – nahrál jsem zde, viz: https://i.postimg.cc/hj9HB1VD/australia-kotaskovidas.jpg
  = jasně ukazuje, že od zahájení této „operace“ úmrtí související s injekcemi dole pod zemí prudce stoupají. Vytvořil se vrchol, který naznačuje, že s postupem času plně injektovaní umírají, podléhají nákaze kovid opakovaně a stále rychleji.
  Austrálie nyní zaznamenává hromadné umírání, nikoliv uzdravení. Ve skutečnosti v Austrálii před zavedením „vakcín“ téměř vůbec nedocházelo k úmrtím souvisejícím s kovidem. Na podzim roku 2020 došlo k malému vrcholu, po němž následoval prudký pokles zpět na základní úroveň, a poté, co se lidé začali nechávat očkovat, následoval masivní vrchol. Zajímavé je, že po kampani posilujících injekcí následoval další masivní vzestup a vrchol, po kterém bude s velkou pravděpodobností následovat další nárůst počtu úmrtí, protože si protilátky (ADE) a další zdravotní stavy vyvolané injekcemi vybírají svou daň.

  Média by chtěla, abychom všichni věřili, že lidé „chytají“ a „znovu a znovu chytají“ toto onemocnění ko*kovid, ale ve skutečnosti jsme nyní svědky pLandemie plně očkovaných, jejichž imunitní systém je zničen.
  „Projevují se u nich příznaky otravy,“ napsal další komentátor o tom, co prožívají plně očkovaní, což není „covid“. „Kašel a horečka jsou mírné příznaky. Neurologické poškození, křeče a ochrnutí jsou vážné příznaky, ne nepodobné tomu, co se děje se švábem, který je postříkán RAIDem.“
  „Sraženiny jsou známkou vnitřního krvácení. Těžké srážení vede k amputaci a infarktu. Nejzávažnější příznak? Smrt.“

  Další upozornil, že nikdo, kdo není očkovaný, nic z toho neprožívá, což dále dokazuje, že to, čím nemocní trpí, je poškození vakcínou, nikoliv kovidová infekce.

  „Falešná imunita navržená tak, aby vás zabila, nikdy nepřekoná přirozenou imunitu,“ napsal někdo jiný o tom, že takzvané vakcíny v žádném případě nevytvářejí skutečnou nebo trvalou imunitu, ale naopak vyvolávají AIDS vyvolaný očkováním (VAIDS).
  „Neočkovaní neonemocní ne proto, že by měli přirozenou imunitu vůči neexistujícímu patogenu, ale proto, že nebyli otráveni,“ dodal někdo další. „Lék mRNA způsobuje, že epitelové buňky vyrábějí toxický protein spike 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v týdnu. Neexistuje žádný vypínač. Nejde to zvrátit“
  https://twitter.com/ianmSC/status/1554944791175016448

  Nejhorší je, že ti lidi, všichni ti podvedení, kteří uvěřili spásným “vakcínám” a celého toho humbuku veřejně nepřiznají, že byli vlastně (a jsou) podvedeni. No, toxicita udělá své, je to otázka času, u někoho se problémy vyskytnou dříve u někoho klidně i po roce, fakta, data a studie už existují. No a všichni my – tzv. “antivaxeři” jsme měli vlastně celou dobu pravdu. Alespoň z toho mám největší radost…
  A poslední dny si pohrávám s myšlenkou: “Co když jsou.. Odpůrci vakcín od začátku celou dobu těmi … VYVOLENÝMI?”

 2. „Pravda, která činí lidi svobodnými, je většinou pravda, kterou lidé raději neslyší.“

  Ko*kovid je největší skandál v dějinách světa a po dvou a půl letech jsem unavený, zatraceně unavený z toho, jak se vyrábí, sdílí a propaguje naprostý odpad..
  Lidé vyskakují, aby nám řekli, že musíme nosit masky, přestože vědecké důkazy dokazují, že masky více škodí než pomáhají.
  Říkají nám, že nemocnice jsou ve stresu, protože imunita z počátečního očkování začíná slábnout.
  Říkají nám, že kvůli horku má více lidí infarkt. V zimě to bude kvůli chladnému počasí.
  Říkají nám, že nemocnice jsou z poloviny zavřené, protože obrovské množství zaměstnanců je v pracovní neschopnosti – ne proto, že by byli nemocní, ale proto, že jejich testy – PCR test – jsou pozitivní asi tak, jako když někomu strkáte kriketový míček do zadku, abyste zjistili, jestli mu slzí oči..

 3. Dobré odpoledne. Pěkný souhrn. Není k tomu nic moc co dodat!!! Snad jen ironicky dodatek! Je to příliš pravdivé, mělo by se to prověřit a cenzurovat!!! Haha …to byl jen šprim!! Jsem rad, že jsou lidi co to takhle vidí. O těch vyvolených jsem taky přemýšlel. Jsem neocko, žádný testy nic az do dnes!!! Jsem svobodný, nemám děti ani přítelkyni. Óčko se vyhýbam nechci chytit žádnej jed!!! Jakože mám informace že se to přenáší, pohlavním stykem, slinami, potem atd …taky dodávám, že od května roku 2020 žiju v celibátu. Ale každé ráno se probouzim s větší radosti, že jsem živ a zdráv!!! Otázkou je jak dlouho to bude trvat. Mám mysli nedostatek vody, jídla atd…mám to ale jasný, svoboda anebo smrt!!! Já nikomu otroka dělat nehodlám. A už vůbec ne bandě pedofilů!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů