Kompilace videí lidí, kterým magnet drží na místě vpichu po covid vakcíně

Ve zkratce...

V této kompilaci videí uvidíte celou řadu lidí, kteří si zkouší přiložit magnet na místo vpichu po covid vakcíně - všichni zjišťují, že ten magnet na místě drží.
Facebook
Telegram
VK

Doporučuji zhlédnout tohle nové video:

Hoax nebo pravda? Testování lidí na ulici, jestli jim magnet drží na paži po očkování

https://otevrisvoumysl.cz/hoax-nebo-pravda-testovani-lidi-na-ulici-jestli-jim-magnet-drzi-na-pazi-po-ockovani/

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

36 komentářů

 1. Skutočne sa teším na dobu, kedy budú očkovaní vyhlásení za hrozbu spoločnosti – determinovaní v táboroch a budú im amputované paže a robené na nich pokusy, ako tú vakcínu z nich odstrániť.

  1. Takto můžete mluvit, protože zřejmě nemáte nikoho z vlastní rodiny očkovaného, že? Také mějte na mysli, že ne všichni se dobrovolně očkovali, byli přinuceni svým zaměstnavatelem vydíráním – buď očkování nebo vyhazov! A takových zaměstnavatelů bude přibývat čím dál víc! A nejen zaměstnavatelů, ale obchodů, služeb, kin, restaurací, škol, sportovišť, zdravotnických zařízení atd. atd.! Bez některých se lidi obejdou, bez některých ne, pak jsou přinuceni se podvolit. Nemohou si dovolit dát dobovolně výpověď, protože mají hypotéky a jiné peněžní závazky, musí živit rodinu a změna práce jim moc nepomůže, protože zakrátko už očkování bude požadovat každý zaměstnavatel, pokud nedojde k nějakému zázraku, který to zlo, které ovládá tuto planetu, zničí!!!

   1. přesně tak to je, lidé jsou zatím v pasti je ale třeba získávat informace ale ne ze lživé TV

   2. Apatie, nezájem, lenost, pokračující debilizace, podvolení se,to je právě ten průšvih dnešní doby. Vzpomeňme na demonstrace z loňského roku, kdy většina s demonstranty nesouhlasila a ještě se jim vysmívala ( konspirátoři, pomatenci, blázni). Bohužel už neni cesty zpět.

   3. Nikdo nemůže nikoho nutit pod jakoukoli hrozbou, aby do sebe nechat naprat tohle svinstvo. Pokud by to odmítli všichni, tak zaměstnavatel nezmůže nic. Problém je v tom, že se lidi nedokážou spojit a zabojovat za svá práva a svůj život. Celá tahle pakárna bude trvat tak dlouho, dokud si to lidi nechají líbit, budou nosit hadr na obličeji, nechají si šťouchat pomalu až do mozku kdovíjaké sračky a završí to tím, že poslouží jako pokusné myši pro experimentální vakcínu, aby měli klid. Život je holt o prioritách a pokud čekáte na zázrak, čekáte marně, je to v rukou každého jednotlivce.

    1. Ano, kdyby odmítli všichni, zaměstnavatel nic nezmůže. Ale ze své zkušenosti mohu říct, že u nás v práci v asi stočlenném kolektivu drtivá většina lidí je už naočkovaná nebo na vakcínu čeká, jen hrstka z nás ji odmítáme. Brzy se z nás stanou černé ovce a předpokládám, že budeme dříve či později odejiti. Mimochodem dnes jsem celý den byla nucena trávit v blízkosti dvou naočkovaných kolegů, z toho jeden čerstvě, pro píchanec si byl dnes ráno. A necítím se teď ani trochu dobře, jsem unavená, bolí mě celé tělo, tak mám podezření, že ti očkovaní fakt něco šíří do okolí…

     1. Po návštěvě svého očkovaného gynekologa a jeho sestřičky, kdy se mě dotýkali oba jsem druhý den zažila stav, který byl o hodně horší než samotný Covid 19, měla jsem v křeči celé tělo, celá jsem hořela, měla jsem zimnici, bolelo mě břicho a bylo mi na zvracení. Bojím se všech očkovaných a očkovaných lékařů a sester. Hrozná doba a šíří „NĚCO“ určitě. …..

  2. Ivan, súhlasím s vami. Zábava a TV rozprávky o konšpirátoroch ľudí prejdú keď zistia, že všetko, čo ich médiá vyhlasovali ako konšpiráciu, bude nakoniec pravda. Rok 2022 bude rokom pravdy. Už sa teším. Hádam ovečky konečne vyhodia TeleVízor von oknom a prestanú dodržiavať nezmyselné nariadenia nelegitimných, vlastizradných vlád.

 2. Opravdu? Jste si tím jistý? A, co kdyby se jednalo o Vaši dceru. V internačním táboře? Váš názor by jste nezměnil?

  1. Pokiaľ bola tak dementná, že sa dala proti tomuto nezmyslu covid19 zaočkovať, tak nie je o čom.

 3. Zkuste to u někoho, koho znáte že „dostal experimentální včeličku“ jinak jak už jsem cca pár týdnů zpět informoval, začne třetí fáze experimentu – tedy třetí dávky vakcíny do konce tohoto roku. Příští rok tu máme druhou generaci vakcín, na přelomu 22/23 třetí.

  ..a já se už spíše začínám docela bavit tím, že osobně znám lidi s vážnými problémy po vakcinaci – např. doktorka v mé bývalé práci – je údajně po druhé dávce „dost nemocná“ a asi se už nevrátí. Z cca 12lidí měli hned po první dávce asi tři problém a na druhou nechcou jít, zbytek „jen“ teploty, horečky, polovina si není jistá že půjde na druhou vakcinaci. Ten malý zbytek jde, věří tomu že je to „jen očkování“. Zatím to lidem stále nedochází, chce to asi ještě čas. Mimochodem mě v blízkosti naočkovaných bolí hlava uprostřed nahoře, zažívám tedy migrény!

 4. No nevím, vyzkoušel jsem to na očkovaném příbůzném (vakcínou Pfizer), a nic. Už předtím jsem si říkal, že je to nesmysl, ale jeden nikdy neví 🙂 Vážím si překladů a informací na těchto stránkách, ale takováhle videa jsou kontraproduktivní a povedou spíš k diskreditaci alternativy.

  1. Chápu… mám ale i zprávy od lidí z České republiky, kteří to zkoušeli na příbuzných, a drželo to… a pak i zprávy, že to nedrží. Tak teď se v tom vyznat, že 🙂 – jedna z teorií je, že ti, u kterých magnet nedrží, dostali placebo a ne skutečnou mRNA vakcínu. Ale kdo ví…

   1. Vážený pane, mohu vás ujistit, že toto video je zmanipulované. Někdo si jen dělá nepěknou legraci z těch, kteří mají strach z vakcíny. Jsem očkovaná Pfizerem a (samozřejmě) na mně žádné magnety nedrží 🙂 A protože pracuji ve zdravotnictví, nechala jsem si nabrat protilátky měsíc po druhém očkování. Mám je 3x vyšší, než kolegyně po středně těžkém průběhu covidu. Laboratorně mám potvrzeno, že jsem covid neprodělala. Z toho vyplývá, že očkování nebylo placebo. Proč tedy na mně nedrží magnety :)) :)) :)) ??

    1. Protože jste dostala jinou vakcínu, než ty lidi ve videu? Pokud jsou ta videa falešná, je jasné k čemu to slouží. Je těžké ta videa dohledat, mažou se? Nemažou? Pak je to fejk.

   2. zdravím, možné je všechno. Zkoušela jsem babičku a dědu, každý má od jiné firmy, oba po dvou dávkách, ale už delší dobu. Magnety naštěstí nedržel. Jinak se zdají být v pořádku a snad to tak zůstane. Třeba dostali variantu placebo.

  2. Třeba se k vašemu příbuznému nějakým způsobem dostala vakcína, která byla původně určena pro naše vládní představitele.😂

  3. Ano také jsem zkoušela malým magnetem a nic….je to nesmysl , který zas někdo chce zpochybňovat očkování.Byka jsem nedávno očkovaná i moji známý a nikdo nemá žádné problémy a cítíme se dobře.

 5. Hned ako som si to pozrela volám známemu, aby to vyskusal. Ja som nemala na kom.. A samozrejme som zase za debila, ze ako mozem takym debilinam verit, ze magnet tam vobec nedrzi… Uz som v celej rodine za totalneho idoita, lebo nechcem detom dovolovat strety s ockovanymi… a samozrejme, ze nikomu nic nie je.. ja uz neviem comu mam verit :((( cela ta kampan okolo ockovania, ekonomicky kolaps za rohom atd. naznacuju, ze vsetko nie je uplne ok.. ale zase na druhej strane, vsetci ti proocko fanatici a dennodenni testovanci sa maju fajn, nikomu nic nie je a so mnou sa nikto uz nechce bavit 🙁 a ani mne sa s nimkym nechce.. ale ako to vsetko naozaj je??? A kedy sa pravda ukaze??? Ukaze sa niekedy??? Mozno budem za idiota cely zivot… Aaach som z celeho tohoto riadne smutna :((((

 6. Keby neexistovala fašistbook/google/youtobe cenzúra, toto video by videlo milion Čechoslovákov. Moj skromný odhad z praxe internetmarketingu.

  A teraz mi zostáva zaželať očipovaným ovečkám veľa šťastia pri chirurgickej operácii.

  Odpoveď pro Gábi:
  Nee, žiadne služby očkovaných nám netreba. Potraviny z fariem si vieme zaobstarať od neočkovaných, drevo do topení nám nakálajú neočkovaní. Kto má vysoké hypotéky, nech si pozrie videá Klaus Schwaba, ak si náhodou myslí, že očkovaným majetky zostanú a budú mocť cestovať. Nee. Očipovaných čaká len otroctvo.

  Očkocanie je o slobodnej voľbe človeka. Buď sa pokloníš fašistom a nechajú ti ilúziu vlastneníctva tvojho domu pár rokov dlhšie, alebo zahájiš aktívnu prípravu na prežitie s ľuďmi vo svojom okolí a klaňať sa prestaneš aj za cenu straty zamestnania a exekúcii 😉

 7. A PHASE 1/2/3, PLACEBO-CONTROLLED, RANDOMIZED, OBSERVER-BLIND, DOSE-FINDING STUDY TO EVALUATE THE SAFETY, TOLERABILITY, IMMUNOGENICITY, AND EFFICACY OF SARS-COV-2RNA VACCINE CANDIDATES AGAINST COVID-19 IN HEALTHY INDIVIDUALS

  Tzn. řízené placebem, je to experiment a nikdo neví předem, jaké dávky dostane, jestli „full/medium/half“ či bude v „placebo“ programu. Jak už bylo řečeno v jiném videu zde, z Texasu, tak:

  CDC Quietly Admits The Death Toll From COVID Vaccines Is Greater Than Every Vaccine In The Last 20 Years COMBINED – https://en-volve.com/2021/05/14/cdc-quietly-admits-the-death-toll-from-covid-vaccines-is-greater-than-every-vaccine-in-the-last-20-years-combined/

  „legálních informací a faktů je spousty, člověk jen musí chtít hledat..

 8. Jsem si dal magnet na ruku a skutecne tam drzel. Bohuzel jsem na nej zapomel a vsiml jsem si toho az pred spanim. Ted je to asi tyden po pokusu a kdyz projdu kolem kovovych futer, dostanu do ramene elektricky vyboj. Neni to moc velka rana, ale je to neprijemne. Postupne to slabne, tak snad za tyden uz to bude ok.

  1. Jsem neverila takove blbosti. zkusila jsem si magnet pridelat a opravdu drzel. Doma zelezne zarubne nemame, ale mame lampu a z ni preskakuje vyboj. Manzel ji musel dat do jine mistnosti, jelikoz jsem na to zapominala a pak se strasne lekala. Dnes jsem zkusila magnet otocit, abych zmenila polaritu naboje, ale nepomohlo to a lampa musi byt porad mimo pokoj.

 9. Ano také jsem zkoušela malým magnetem a nic….je to nesmysl , který zas někdo chce zpochybňovat očkování.Byka jsem nedávno očkovaná i moji známý a nikdo nemá žádné problémy a cítíme se dobře.

  1. Zrovna tam se da necemu verit!
   Nastudoval jste si tematiku, napr. Ctenim vice nez jedne studie? Doporucuji google scholar 👩‍🏫

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů