Co se děje v Izraeli? Svědectví členky opoziční strany: „Máme tady lékařský apartheid”

Ve zkratce...

Facebook
Telegram
VK

Ilana Rachel Daniel – Členka izraelské opoziční strany Rappeh žádá o pomoc – 1. března 2021

Ilana Rachel: Tady v Izraeli je to intenzivní. Nevím, kolik toho vidíte. Ale oni… je to otřesné! Je to velmi, velmi děsivé. Přidala jsem se k nové… měli jsme hnutí za lidská práva, ze kterého jsme udělali politickou stranu, která kandiduje do našeho Knessetu (izraelský parlament) za necelý měsíc. Cenzurují nás. Napadají nás a nedovolují žádnou mediální propagaci. Šéfovi strany odebrali jeho lékařskou licenci. Odstranili naše účty z Facebooku. A teď nedovolují médiím, aby o nás ani psala. Chceme požádat kohokoliv mezinárodně, kdekoliv, kam se dostaneme, aby zpropagovali to, co říkáme. Máme tady velmi špatnou situaci.

Nedovolují ani 16letým dětem, aby podstoupily přijímací zkoušky bez očkování touto vakcínou. Samozřejmě nutí zaměstnance se nechat očkovat. Tvoří tento „zelený pas”, kdy polovina populace se nedostane do divadel, nebo supermarketů, na různá místa, pokud se nenechá očkovat. Tvoří lékařský apartheid. Apartheid: Politika nebo systém segregace nebo diskriminace na základě rasy. Tohle ráno právě schválili to, že se můžou soukromé lékařské záznamy každého člověka posílat lokálnímu městskému úřadu, aby se vědělo, kdo se nechal očkovat a kdo ne.

Nutí lidi nosit kotníkové náramky, bezpečnostní náramky, když se vrací z cestování. Je to naprosto šílené. Je to naprosto šílené. Pokud přestanu… pokud přestanu nad tím přemýšlet, začnu plakat. Prozatím budeme pokračovat v boji. Bojovat co nejvíc, co můžeme. Potřebujeme pomoc všech, protože to, co se stane tady, se stane všude. Stane se to všude… bojujeme pro sebe a pro celý svět. Ale potřebujeme pomoc. Potřebujeme vše. Každou pomoc. Děkuji. Omlouvám se… je to intenzivní.

Překlad: David Formánek

Kdo je Ilana Rachel?

Facebook Ilany Rachel

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

    1. VZKAZ PRO DAVIDA.JE MI LÍTO,ŽE VÁM NEMOHU FINANČNĚ PŘISPĚT .JSEM V DŮCHODU(STÁŘÍ 86 LET) A MÁM PODPRŮMĚRNÝ DŮCHOD A VYSOKÉ NÍKLADY NA BYT, REŽII A LÉKY…PŘESTO VÁM MOC DĚKUJI ZA VAŠI PRÁCI A PŘEJI VÁM STÁLÉ ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY V PRÁCI…DOBRÁ PRÁCE!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů