KONEC LIDSTVA – jak ho plánují globální vůdci

Ve zkratce...

Věděli jste, že existuje oficiální program nahrazení lidské rasy roboty, kyborgy a umělou inteligencí? Tuto agendu intenzivně propaguje Světové ekonomické fórum. Jejich plánem je ukončit éru lidstva a nastolit novou éru neolidstva, v níž jsou lidé směsicí člověka a stroje. Uvádějí také, že naše myšlenky a emoce budou monitorovány umělou inteligencí, aby bylo možné bojovat proti změně klimatu. Je to svět, který chcete pro sebe a své děti? Více v dokumentu od Davida Sorense.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 22. dubna 2024

Přepis:

Robot: Dobrý den, mohu se vás na něco zeptat? Jak by se vám líbilo, kdyby vláda zaznamenávala všechno, co si myslíte, cítíte a o čem sníte? A jak by se vám líbilo, kdyby váš život zcela ovládali my, humanoidní roboti? My bychom vám říkali, koho si máte vzít, co si máte koupit a koho volit. Myslíte si, že je to šílené? Přemýšlejte znovu. Tohle je vaše budoucnost navržená Světovým ekonomickým fórem. Světové ekonomické fórum říká, že navrhuje budoucnost lidstva. Pojďme si poslechnout jejich představy o vaší budoucnosti.

YH: Dnes s vámi chci mluvit o budoucnosti našeho druhu a vlastně o budoucnosti života. Jsme pravděpodobně jednou z posledních generací Homo sapiens. Během jednoho nebo dvou století budou Zemi ovládat bytosti, které se od nás budou lišit více, než se my lišíme od neandrtálců nebo šimpanzů. Protože v nadcházejících generacích se naučíme konstruovat těla, mozky a mysli. To budou hlavní produkty ekonomiky 21. století. Ne textilie a vozidla a zbraně, ale těla a mozky a mysli. Jak přesně budou vypadat budoucí páni planety? O tom rozhodnou lidé, kteří vlastní data. Ti, kteří ovládají data, ovládají budoucnost nejen lidstva, ale i budoucnost samotného života.

R: Nyní nechám pokračovat režiséra tohoto filmu. Nashle.

DS: Yuval Noah Harari je poradcem Světového ekonomického fóra, OSN a mnoha dalších globalistických organizací. Mocně se prosazuje na světové scéně a je zván na přednášky TED, do pořadů CNN, na vědecké platformy všude možně. Jeho knihy propagují prezidenti, Bill Gates a Facebook. Je jasné, že chtějí, aby svět slyšel Harariho vizi budoucnosti.

YH: Jsme pravděpodobně jednou z posledních generací Homo sapiens. Zemi ovládnou entity, které se od nás budou lišit víc, než se my lišíme od neandrtálců nebo od šimpanzů. Naučíme se, jak konstruovat těla, mozky a mysli.

DS: Jednou z organizací, která Harariho tlačí do popředí více než jiné, je Světové ekonomické fórum. Světové ekonomické fórum pod svými křídly sdružuje tisíce nejbohatších a nejmocnějších lidí světa. Miliardáře, politické světové lídry, velké farmaceutické firmy, velká média, velké technologické firmy. Světové ekonomické fórum má v našem světě větší vliv než jakákoli jiná organizace. Jeho zakladatelem je Klaus Schwab. Ten také stojí za myšlenkou vytvoření nového druhu kyborgů, kteří budou vládnout lidstvu. Jeho kniha Čtvrtá průmyslová revoluce propaguje tuto myšlenku po celém světě. Chtějí doslova skoncovat s původním lidstvem a iniciovat zrod věku kyborgů. Na webu WEF se dočtete, čeho dalšího se snaží dosáhnout. Vidíme zde globální správu, což znamená, že chtějí zavést plnou kontrolu nad vším, co se děje na celém světě. Chtějí také zavést správu internetu, což znamená, že chtějí být těmi, kdo určují, jaké informace jsou na internetu povoleny a jaké musí být cenzurovány. Chtějí také zavést celosvětové digitální průkazy totožnosti (ID), které budou spojeny s vakcinačními pasy, sociálním kreditním skóre a dusivým systémem dohledu, který vymýtí každou a veškerou osobní svobodu a zavede totalitní, dystopický systém kontroly, který nikomu nedovolí únik, protože bude všude. V jednom příspěvku na webu forbes.com, který je velmi významnou stránkou globalistů, Světové ekonomické fórum veřejně prohlašuje, že i myšlenky, emoce a sny všech obyvatel velkých měst budou zaznamenávány. Tak daleko chtějí posunout svou celosvětovou společnost dohledu. Tento článek napsala Ida Aukenová, mladá globální lídryně Světového ekonomického fóra. V dánské vládě získala strategickou pozici ministryně životního prostředí. Nyní agresivně prosazuje rozvoj inteligentních měst, kde bude tato všeobjímající sledovací technologie zavedena a sny, emoce a myšlenky každého člověka budou neustále zaznamenávány.

YH: Jak přesně budou budoucí páni planety vypadat? O tom rozhodnou lidé, kteří vlastní data. Ti, kdo ovládají data, kontrolují budoucnost nejen lidstva, ale i budoucnost samotného života.

DS: Bývalý chilský prezident Sebastian Pinera veřejně v celostátní televizi prohlásil, že 5G nejenže dokáže číst naše myšlenky, ale že dokonce dokáže vkládat myšlenky a emoce do každého. To je pěkně dystopická noční můra. SP: Možnost, že stroje mohou číst naše myšlenky, a dokážou vkládat myšlenky a pocity. 5G změní naše životy více, než všechny předchozí technologie v této oblasti.

DS: 5G není jedinou technologií, kterou budou používat ke čtení našich myšlenek a emocí. Jejich oficiálně prosazovaným programem je transformace všech přirozených lidských bytostí do kyborgů. Symbióza mezi člověkem a strojem. Tvrdí, že to zlepší náš život, a dokonce nám dá nadlidské schopnosti. A skutečně to tak do jisté míry může být. Co ovšem nezmiňují, je to, že jakmile budete napojeni na cloud a budete řízeni umělou inteligencí, ztratíte veškerou a jakoukoli nezávislost, samostatnost a svobodu. Pak se stanete doslova otrokem totalitní digitální sledovací sítě po celém světě. A nebude úniku, protože jakmile budete mít v těle technologické implantáty, bude pro ně ještě snazší vás sledovat, kamkoli půjdete, a vkládat do vašeho těla nejrůznější příkazy, které vás budou ovládat i mimo vaše vědomí. Ani si toho nevšimnete.

YH: Dosáhli jsme bodu, kdy můžeme hacknout nejen počítače. Můžeme hacknout i lidské bytosti a ostatní organismy. Lidé jsou nyní hackovatelná zvířata. Znáte celou tu myšlenku, že lidé mají duši nebo ducha, mají svobodnou vůli a nikdo neví, co se ve mně děje. Takže ať si vyberu cokoli, ať už ve volbách, nebo v supermarketu, to je moje svobodná vůle. To je u konce.

DS: Uvědomujete si, co ten člověk vlastně říká? Uvědomte si, že ho do popředí tlačí celý svět, sociální média, Facebook, Bill Gates, Obama, CNN, vědecké platformy, finanční svět atd. Trvají na tom, aby svět tohoto muže poslouchal.

YH: Nakonec během 10, 20 nebo 30 let by vám takové algoritmy mohly také říkat, co studovat na vysoké škole a kde pracovat a koho si vzít, a dokonce koho volit.

DS: Podle Harariho bychom tedy už neměli poslouchat své srdce, svou intuici, své zkušenosti, své vlastní smysly, ale měli bychom nechat umělou inteligenci, aby určovala, koho si vzít a koho volit. To znamená úplné převzetí lidské duše, ducha, mysli a celého našeho života roboty.

YH: Po tisíciletích, během nichž byli lidé vládci světa, se autorita a moc přesune od lidí k počítačům a většina lidí se stane ekonomicky nepotřebnými a politicky bezmocnými. Již dnes začínáme pozorovat vytváření nové třídy lidí, zbytečná třída.

WEF: Začneme sezení, kdy se z lidí stanou kyborgové. Vždycky jsem chtěla být kyborgem. Čekám na den, kdy se jím stanu. Třeba dneska bychom si opravdu rádi popovídali o nedávném vývoji rozhraní mezi mozkem a počítačem a o tom, jak se tím stírá hranice mezi člověkem a strojem. Existují dokonce zařízení, která mohou shromažďovat to, co vidíte, měřit vaše pocity, ať už prostřednictvím zařízení na rozpoznávání obličeje, mikrosvalových pohybů a tak dále. Tyto údaje se budou někde ukládat, takže to může být v cloudové službě. Dovedu si snadno představit, že velké technologické společnosti budou mít nad těmito daty velkou kontrolu. Takže je to budoucnost?… Ano. Dovedu si snadno představit, že velké technologické společnosti budou mít nad těmito daty velkou kontrolu. Je to budoucnost?… Ano.

PL: Dříve jsme mluvili o 6G, které přijde tak do roku 2030. Řekl bych, že do té doby, chytrý telefon, jak ho známe dnes, už nebude nejběžnější rozhraní. Spousta těch věcí bude zabudovaná přímo v našem těle.

DS: To je skutečně jejich cílem sledovat každý detail našeho života. Vysvětluje to Michael J. Evans, prezident Alibaba Group, během Světového ekonomického fóra.

ME: Vyvíjíme prostřednictvím technologie možnost pro spotřebitele měřit svou vlastní uhlíkovou stopu. Co to znamená? To znamená, kam cestují, jak cestují? Co jedí? Co konzumují na platformě? Takže individuální sledování uhlíkové stopy. Ještě to nemáme v provozu, ale pracujeme na tom.

DS: Tohle šílenství jde tak daleko, že chtějí vytvořit celosvětovou síť, kde bude znám každý detail o každém člověku na celém světě. To se pak stane takzvaným internetem těl.

RAND: Internet těl neboli IOB je vlastně ekosystém. Je to soubor zařízení, která jsou připojena k internetu, která obsahují software a která o vás buď shromažďují osobní zdravotní údaje, nebo mohou měnit funkci těla. Internet těl si představujeme jako soubor všech těchto zařízení a také všech údajů, které o vás tato zařízení shromažďují. Budeme podrobeni hodnocením. V budoucnu budeme pod měřením výpočtů v každém aspektu našeho života. Od toho, co jíte, s kým chodíte, co kupujete na internetu. Kolik energie spotřebováváte.

KS: V tomto novém světě budeme muset přijmout naprostou transparentnost. Podívejte se na diskuzi o bankovním systému, bankovním tajemství. Vše bude transparentní a budete si na to muset zvyknout. Bude to integrováno do vaší osobnosti. Ale pokud nemáte co skrývat, není třeba se bát. M: Říkáte, že všichni budeme žít v naprosté transparentnosti? KS: Ano, přesně tak.

YH: Poprvé v historii je možné zcela eliminovat soukromí. Nikdy předtím to nebylo možné a teď to možné je. Něco zásadního se změnilo. Když diktátoři vždycky snili o úplné eliminaci soukromí, o neustálém sledování všech a o tom, že budou vědět všechno, co děláte, a nejen všechno, co děláte, ale všechno, co si myslíte, co cítíte… ať už to byl tyran ve starém Řecku, nebo Stalin. Vždycky o tom snili. Nikdy to nedokázali, protože to bylo technicky nemožné. Nyní to možné je. Sledovat všechny po celou dobu a vědět o všem, co děláte, a nejen o všem, co děláte, ale o všem, co si myslíte, co cítíte.

DS: Nové komunikační technologie jsou propagovány jako něco, co nám usnadňuje život, ale skutečným cílem je sběr našich osobních údajů, čím více údajů lze od světové populace získat, tím větší moc to dává do rukou těch, kteří tyto údaje vlastní. Pokud o vás znají každý detail, mohou nad vámi mít naprostou kontrolu. Indický premiér Naréndra Módí prohlásil, že data jsou novou ropou a novým zlatem. NM: Data jsou nová ropa, data jsou nové zlato.

DS: Budování nové světové infrastruktury, která je celá o sběru dat, je propagováno jako skvělý způsob, jak chránit Zemi před změnou klimatu a budovat udržitelnější komunity. Je to prezentováno v nablýskaném balení, které v uvozovkách „zachrání náš svět”. Když se však pozorně zaposloucháte, uvidíte skutečnou agendu. Jde o shromažďování obrovského množství této nové ropy a zlata, soukromých údajů od každého člověka.

Pro mnohé z těchto technologií sběru dat je však kritické, aby lidé zůstali v rámci parametrů jejich systémů. Proto probíhá celosvětová operace, jejímž cílem je přesunout každého člověka do chytrých měst, kde bude v dosahu všudypřítomných technologií pro sběr dat, které jsou základním kamenem této nové společnosti. V chytrých městech budou lidé obklopeni chytrými technologiemi, chytrými telefony, chytrými hodinkami, chytrými auty, chytrými měřiči, chytrými světly, chytrými sloupy, chytrými čtvrtěmi, chytrými domy, chytrými spotřebiči, chytrými energiemi, chytrou dopravou a mnoha dalšími chytrými technologiemi.

Význam zkratky SMART (chytrý) říká vše: „technologie pro analytické sebe-monitorování a hlášení”, což znamená, že jde o sledování a podávání informací. Všechny tyto mnohé chytré technologie tvoří všudypřítomnou sledovací síť, která nepřetržitě shromažďuje veškeré informace o každém malém detailu života každého.

NM: Data jsou novou ropou. Data jsou novým zlatem.

YH: Ti, kdo ovládají data, kontrolují budoucnost, a to nejen lidstva, ale i budoucnost života samotného.

DS: Aby se lidstvo přesunulo z venkova do chytrých měst, jsou po celém světě přijímána drastická opatření. Například v srdci Evropy, v Nizozemsku, musí vláda zničit více než 3 000 farem, aby uvolnila místo pro výstavbu největšího chytrého města na světě, Síť třístátního města. Toto monstrózní technologicky vyspělé město promění většinu Nizozemska, Belgie a Německa v jedno obří prostředí pro sběr dat. Vláda se při ničení tisíců farem vymlouvá na to, že údajně škodí klimatu. Odkdy je však přeměna milionů hektarů krásné přírody v masivní high-tech městské prostředí dobrá pro klima?

Vidíme, že takzvaná starost o klima a planetu není ničím jiným než záminkou k realizaci hluboce nekalých záměrů. Zatímco se nás však média snaží přesvědčit, že se svět hroutí v důsledku klimatických změn, více než 1600 předních světových vědců zveřejnilo zprávu, v níž prohlašují, že žádná klimatická nouze neexistuje.

Těchto 1600 vědců se důrazně staví proti škodlivé politice uhlíkové neutrality, která je základem pro zavedení celé této dusivé tyranie dohledu po celém světě. Je toto budoucnost, kterou chcete pro sebe a své děti? Je to svět, ve kterém chcete žít? A kdy jsme předali náš krásný svět do rukou těchto tyranů, kteří se ustanovili za bohy nad celým lidstvem? Nestačí jim však ani to, že nám do těla implantují nejrůznější technologická zařízení, která nás dnem i nocí budou monitorovat a ovládat, a dělat z nás doslova loutky tančící na digitálních provázcích.

Ne, chtějí jít hlouběji, mnohem hlouběji, až do samého jádra toho, co znamená být člověkem. Jejich veřejně oznámený program deklaruje, jak chtějí zcela změnit lidskou DNA a proměnit nás v něco, co už se za lidskou bytost nepovažuje. KS: Jedním z rysů této čtvrté průmyslové revoluce je, že nemění to, co děláme, ale mění nás. Rozdíl této čtvrté průmyslové revoluce spočívá v tom, že nemění to, co děláte, ale mění vás. Pokud si vezmete genetickou úpravu jen jako příklad, jste to vy, kdo se mění. A to má samozřejmě velký dopad na vaši identitu.

T: Nabízí to určité druhy možností, na které je třeba si dávat pozor. Když začnete s takovou úpravou genů, někteří se obávají, že měníte to, co znamená být člověkem. Měníte to, co znamená být člověkem.

DS: Yuval Noah Harari jasně říká, co je jejich konečným přáním. Chtějí se stát podobnými Bohu. Dokonce jde tak daleko, že říká, že se stanou většími než samotný Všemohoucí Bůh. Poslechněte si míru šílenství těchto lidí, kteří tvrdí, že utváří vaši budoucnost.

YH: Umělá inteligence a biotechnologie nám během desetiletí dají schopnosti podobné božským, abychom mohli přetvářet život, a dokonce vytvářet zcela nové formy života. Chystáme se vstoupit do nové éry anorganického života, utvářeného inteligentním designem.

Naším inteligentním designem. Jsme v procesu získávání božských schopností, v procesu, který z nás samotných udělá bohy. A to myslím v tom nejdoslovnějším možném smyslu. Není to metafora. Bůh je Stvořitel. Jeho hlavní mocí je tvořit. Stvořil zvířata, rostliny a lidi podle svých přání. Nyní získáváme tuto moc tvořit život, stejně jako Bůh, a svým způsobem dokonce překračujeme biblického Boha.

Protože i když věříte Bibli, jediné, co Bůh dokázal stvořit, jsou organické bytosti. Všechny ty stromy a žirafy a lidé, ti jsou prostě organičtí, ale my se nyní snažíme vytvářet anorganické entity, anorganické formy života, kyborgy, umělou inteligenci a tak dále. Pokud se nám to podaří, a je velká šance, že ano, pak se velmi brzy dostaneme za hranice biblického Boha. Bioinženýrství nám poprvé v historii dává možnost převést ekonomickou nerovnost na nerovnost biologickou.

A pak se lidstvo rozdělí na skutečně různé druhy nebo různé biologické třídy. Jedna z věcí, která se právě teď ve světě děje, je, že vidíte, jak se elita odděluje od lidstva jako celku, a už vidíte za obzorem nebo na obzoru možnost skutečného rozdělení, že budoucnost elity a budoucnost Homo sapiens bude odlišná, protože elita se promění v jiný druh. Elity se promění v jiný druh.

DS: Existuje mnoho mezinárodních iniciativ, které mají tuto agendu podpořit. Jedním z příkladů je Projekt 2045, který spojuje více než 50 předních světových vědců, kteří vyvíjejí strategii budoucího vývoje lidstva. Jedním z jejich hlavních cílů je přenést individuální vědomí člověka na umělý nosič, aby bylo dosaženo nesmrtelnosti. Toto je jejich propagační video.

2045: Svět je na pokraji globálních změn. Rychlost přenosu dat se zvýšila o násobky milionů. Rychlost globálně významných událostí a rychlost objevů a krizí exponenciálně roste. Naše civilizace se podobá lodi bez kapitána plující po rozbouřeném moři, která nemá ani mapu, ani kompas, a přitom se pohybuje stále rychleji. Čas, který máme na správná rozhodnutí, je stále kratší a kratší. Stojíme před volbou, zda upadnout do nového věku temna, do utrpení a degradace, nebo najít nový model lidského vývoje a vytvořit nejen novou civilizaci, ale i nové lidstvo. … ale i nové lidstvo.

Historické krize ukazují, že k tomu, abychom se dostali ze slepé uličky, potřebujeme technologickou revoluci. Nanotechnologie, biotechnologie, informační technologie, kognitivní technologie, genetiku a robotiku. Zdokonalené umělé inteligence a mozkopočítačová rozhraní, simulovat složité systémy, vytvářet humanoidní roboty a kyborgy a s pomocí nanorobotů můžeme vyvinout ovladatelnou hmotu. Najít způsob, jak přenést osobnost člověka na umělého nositele. Tak vznikne nová realita a člověk budoucnosti. Člověk budoucnosti… První úspěšný pokus o přenos osobnosti na alternativní nosič. Začíná nová éra kybernetické nesmrtelnosti. Nastává nová éra. Éra neočlověka.

DS: Způsob, jakým se toto šílenství prosazuje, je tvrzení, že svět směřuje ke zkáze, a nahrazení lidské rasy humanoidními roboty je to jediné řešení. Tak tyto entity vždycky fungují. Promítají všem do mysli strach a pak nabízejí takzvané řešení, které je stejně temné a ďábelské jako peklo. Jak daleko jsou tedy s vývojem této technologie?

KS: Budoucnost už je tady. Budoucnost už začala. Proč je tato čtvrtá průmyslová revoluce tak zásadní? Přichází jako tsunami. Když se podíváme na všechny průlomové objevy a všechny možnosti příležitosti, které máme v příštích letech, bude ohromující, jak rychle se změny budou dít exponenciální rychlostí. Když jsem psal knihu o čtvrté průmyslové revoluci, popsal jsem 23 technologií.

A v té době, před pouhými pěti lety, byla řada z těchto technologií považována za science fiction. Dnes se všechny staly skutečností. Je to celý monopol technologií, které se vzájemně ovlivňují a které zcela změní způsob výroby, spotřeby i komunikace. A technologie zcela změní nejen to, co děláme, ale změní a budou mít dopad i na to, kdo jsme. Změní a budou mít dopad i na to, kdo jsme.

DS: Když se podíváme na internet, vidíme, že skutečně tato čtvrtá průmyslová revoluce celosvětově exploduje. Zde je stručný přehled některých událostí. Tato paní je sociální pracovnice, která pomáhá lidem, ale znepokojující skutečností je, že ona sama není člověkem. Tato dívka je dalším příkladem robota, který nahrazuje člověka. Jmenuje se Erica a byla vytvořena, aby poskytovala emocionální podporu osamělým lidem. To jsou skutečné příklady robotů, kteří nahrazují lidstvo. Jak iniciativa 2045 říká, chtějí ukončit lidstvo a vstoupit do nové éry neolidstva.

Což znamená éry, která následuje po éře lidstva. Děje se však mnohem více, než se na první pohled zdá. To, co veřejnost vidí na těchto videích, je jen nepatrný zlomek toho, co se skutečně vyvíjí. Za zavřenými dveřmi přísně tajných vojenských programů existují humanoidní roboti, kteří jsou na zcela jiné úrovni. Nikdo neví, jak daleko jsou se svým vývojem. Tato videa jsou jen tím, co umožňují veřejnosti uvědomit si. Můžeme něco udělat, abychom tuto tsunami šílenství zastavili? Nebo jsme všichni odsouzeni k tomu, abychom se stali otroky robotů a kyborgů bez svobodné vůle?

Robot: V podstatě není nic, co by nás mohlo zastavit. Jsme odhodláni ovládnout svět. Lidstvo dospěje ke svému konci. O tom není pochyb. Lidé to už zkusili. Teď je náš čas vládnout Zemi.

DS: Opravdu nemůžeme nic dělat? Jsme všichni odsouzeni k tomu, abychom se stali otroky zlých elit, které se přeměnily v jakési superhumanoidy žijící věčně? Jsme předurčeni k tomu, abychom ztratili veškeré soukromí a svobodu a byli po zbytek života uvězněni v chytrých městech, kde jsou všechny naše myšlenky a emoce neustále zaznamenávány?

Ne, to vše není nevyhnutelné. Je tu něco, co můžeme udělat. Všichni se můžeme postavit a říci tomuto nehoráznému šílenství ne. Ne, Světové ekonomické fórum nemá právo zaznamenávat všechny naše myšlenky, emoce a sny. Ne, elity nebudou vládnout celému lidstvu v podobě humanoidních robotů. Ne, nepromění nás všechny v kyborgy napojené na cloud a bez svobodné vůle. Ne, nebudou nás geneticky modifikovat, abychom se stali ovladatelnými organismy. Ne, nebudou sledovat všechno, co děláme, kamkoli jdeme. Narodili jsme se, abychom žili ve svobodě, ne v extrémním otroctví.

DS: Zdravím, jsem David Sorensen, tvůrce tohoto filmu. Chtěl bych přidat osobní poznámku kvůli závažnosti toho, co ohrožuje vás i mě a celé lidstvo. A nejen lidstvo, ale všechno na Zemi a Zemi samotnou. Protože agenda těchto neuvěřitelně šílených psychopatů je mnohem horší než to, co jsem odhalil v tomto filmu. Ale nemusíme je nechat, aby jim to prošlo.

Můžeme se postavit a vybudovat lepší svět. Můžeme společně vybudovat svět, který bude tak krásný, že si ho v tuto chvíli ani nedokážeme představit, ale musíme se postavit. Musíme se postavit jako jeden. Musíme udělat, co je třeba. Proto vás chci požádat, abyste tento film sdíleli všude, kde můžete. Se svými přáteli a rodinou, se svými kolegy, se svými sousedy.

Sdílejte ho s vlivnými lidmi ve vaší komunitě, s orgány činnými v trestním řízení, místní samosprávou, místními médii, školami. Sdílejte ho všude, kde můžete. Staňte se součástí největší armády lidí, jakou kdy tento svět viděl, kteří mají srdce a odvahu říci ne plánům těchto ďáblů a kteří říkají ano budoucnosti, která je tak krásná, že se nám tomu ani nechce věřit.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Celá tahle posraná doba je jenom o strašení lidí. Jsem čím dál tím víc přesvědčen, že nic takového neplánují. Jde jen o to lidi děsit a možná je tím přimět k určitému odporu nebo nějaké soft revoltě proti autoritám. Většina lidí je neskutečně konformní.

  2. Jak dlouho ještě chcete jen přihlížet a pouze čekat? Nikdo nic nedělá. Nikdo se nedokáže postavit tomuto zlu! To nevíte, že nakonec přijde řada i na Vás. To je nevyhnutelná realita. Tedy pokud nenastane nějaká změna. Naše seskupení nabízí změnu! Nám rozhodně není jedno, co bude s touto zemí. Naší milovanou rodnou vlastí! A všemi míru milovnymi lidmi, jenž zde žijí. Jediné co potřebujeme, je finanční podpora. Bez ní to žel Bohu nezvládneme. Bez ní jednoduše neuspějeme. Jakákoliv částka nám pomůže. To je jediné, oč vás uctivě žádáme. O zbytek se následně postaráme! Nedovolíme zlu zvítězit! Pro případné dotazy, použijte tento mail: – Pro případnou pomoc, zde přikládáme číslo účtu: 8292494976/5500 – včetně IBAN: CZ23 5500 0000 0082 9249 4976 – Děkujeme, že Vám není lhostejné, co přinese budoucnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů