Lékař prezidenta Trumpa, dr. Vladimir Zelenko, svědčí u rady izraelských rabínů zkoumajících otázku mRNA „vakcín“.

Ve zkratce...

Renomovaný lékař, dr. Vladimir Zelenko, který léčil několik slavných lidí, v tomto videu mluví o závažných rizicích covid očkování a poskytuje důvody, proč by se covid očkování mělo okamžitě zastavit.
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem

 

 

Video s českými titulky

 

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Rabíni: Dr. Vladimir Zelenko. Dr. Zelenko je více jak 20 let atestovaný rodinný lékař. Jeho pacienti ho popisují jako rodinného lékaře pro tisíce rodin, a je lékařským poradcem v Kiryas Joel v New Yorku Dr. Zelenko je nyní slavný za svůj Zelenko protokol, který zachránil bezpočet životů po celém světě. Takže… vítejte, dr. Zelenko, děkujeme vám za to, že jste se k nám připojil. Byl bych rád, abyste se vyjádřil k našemu tématu, prosím.

Dr. Zelenko: Moc vám děkuji, slyšíte mě? Ano, slyšíme. V rychlosti vám řeknu svoje zkušenosti. Můj tým úspěšně přímo vyléčil 6000 pacientů. Vycvičil jsem stovky lékařů, kteří nyní učí svoje studenty. Jako skupina dohromady jsme úspěšně vyléčili miliony pacientů. Prezident Trump byl mým pacientem, Rudy Giuliani byl mým pacientem, rabín Chaim Kanievsky byl můj pacient. Pan Litzman, ministr zdravotnictví Izraele, byl můj pacient minulý rok. Jen vám říkám, kteří lidé mě kontaktovali se zájmem o péči. Včetně brazilského prezidenta Bolsonara. Moje zkušenost mi dala velmi unikátní perspektivy v přístupu ke covidu-19, což je v podstatě udržet lidi mimo nemocnici. Rád bych… co se týče dětí, jediný důvod, proč byste kdy chtěli dítě očkovat, je když věříte v obětování dětí. Pokud chcete experimentovat na dětech jako s uhlíkem. tak jim dejte tuto injekci. Jinak není žádný důvod… dovolte mi vysvětlit. Kdykoliv vyhodnocujete jakýkoliv lék, musíte se na něj podívat ze tří perspektiv. Je bezpečný? Funguje? A potřebujete ho?

Jen protože máte tu schopnost, neznamená, že ho musíte použít. Musí tam být lékařská nezbytnost… musí být pro něj potřeba. Když se podíváte na CDC, statistika pro děti do věku 18 let, které jsou zdravé, míra přežití pro ně je 99,998 % bez žádné léčby. Tak jak řekl dr. Yeadon, chřipkový virus je pro děti nebezpečnější než covid-19, a on odhadnul, že sto dětí na milion zemře na očkování. Myslím si, že ten počet bude výrazně vyšší a vysvětlím vám proč. Pokud máte věkovou skupinu… slyšíte mě? Ano, slyšíme vás. Pokud máte věkovou skupinu, která nemá žádné riziko úmrtí na onemocnění, proč byste jim chtěli píchnout jedovatou smrtící injekci? Podívejme se, jestli tato věc funguje.

Dvě nejvíce proočkované země na světě jsou Izrael, kde je 85% proočkovanost, a ostrovní národ v Indickém oceánu jménem Seychely, kde je proočkovanost také nad 80 %. Obě země zažívají vypuknutí varianty Delta. Takže… položím vám otázku. Pokud naočkujete… pokud naočkujete většinu své populace, proč tam stále máte případy onemocnění? To zaprvé… zadruhé: proč byste vůbec podávali třetí dávku toho stejného, co nefungovalo v prvních dvou případech? Dobrá… to je s ohledem na to, jestli to funguje, nebo ne. A promluvme si o bezpečnosti, což je skutečný problém. Existují tři úrovně bezpečnosti nebo úmrtí, na které se musíme podívat. Jedna je akutní, druhá subakutní a dlouhodobá. Akutní definuji od chvíle podání injekce po další tři měsíce. Hlavní riziko injekce jsou krevní sraženiny, tak jak řekl dr. Yeadon. Podle institutu Salk… a mimochodem, vše, co říkám, obhájím dokumentací. A prosím, nevěřte mi, měli byste si věci sami ověřit.

Mohu vám poskytnout důkaz pro vše, co říkám. Podle institutu Salk, když člověk dostane injekci těchto tzv. „vakcín”, tělo se stane továrnou na výrobu spike proteinu, tvořící biliony spiků, které se přesouvají do vnitřního povlaku vašich krevních cév. Jde v podstatě o malé hroty uvnitř vaší vaskulatury. Jak krevní buňky skrze ně protékají, poškodí se a způsobí sraženiny. Pokud se to stane v srdci, jde o infarkt, pokud v mozku, tak jde o mrtvici. Vidíme, že hlavní příčina úmrtí z krátkodobého hlediska je na krevní sraženiny, a většina z toho se děje v prvních třech nebo čtyřech dní. 40 % se děje v prvních třech dnech po podání této jedovaté smrtící injekce. Nyní… další problém je, že způsobuje zánět srdečního svalu u dětí. Omlouvám se, záněty srdečních svalů u mladistvých. A třetí problém, který je nejvíce znepokojující, je ten, že podle článku New England Journal of Medicine – podle předběžných dat – míra potratů v prvním trimestru… míra potratů u žen v prvním trimestru po očkování se zvyšuje z 10 % na 80 %.

Chci, abyste pochopili, co jsem právě řekl. Míra potratů v prvním trimestru těhotných žen po očkování se zvýší na osminásobek. To jsou předběžná data, která se časem mohou změnit, ale jen vám říkám, jaká jsou nyní. To je nejmenší z problémů. Druhý problém je subakutní úmrtí. Ve zvířecích studiích, které provedly s těmito vakcínami, se ukázalo, že všechna zvířata reagovala dobře v produkci protilátek. Když ale zvířata byla znovu vystavena viru, proti kterému byla očkována, velký počet z nich zemřel. Po prošetření zjistili, že jejich imunitní systém je zabil. Říká se tomu protilátkově závislé zesílení (ADE) nebo patogenní priming, nebo paradoxní imunitní zesílení. Ale jde o to, že spousta těch zvířat zemřela. Můžete tvrdit, že lidé jsou odlišní. Moje odpověď je: Možná ano, ale ty studie nebyly provedeny… vy jste právě tou studií. CEO Pfizeru řekl, že Izrael je největší laboratoří na světě.

Ty dlouhodobé studie k vyloučení… Dr. Luc Montagnier, který získal Nobelovu cenu za medicínu za objev HIV, řekl, že tohle je největší riziko pro lidstvo a největší riziko genocidy v historii lidstva. Riziko reakce ADE u lidí, ke které dochází později, nebylo vyloučeno. Moje otázka je, proč bych očkoval někoho potenciálně destruktivní, smrtelnou látkou, aniž bych tuto věc nejprve vyloučil? A třetí věcí jsou dlouhodobé důsledky. Existují jasné důkazy, že ovlivňuje plodnost. Poškozuje funkci vaječníků. A snižuje počet spermií. To zaprvé… a zadruhé rozhodně zvyšuje množství autoimunitních onemocnění. Kdo ví, jak to v průběhu času sníží věk dožití? A minulý týden vyšla stať ukazující, že zvyšuje riziko rakoviny. Ať se na to podíváte jakkoliv… ať z akutního hlediska, kdy způsobuje krevní sraženiny, zánět srdečního svalu a potraty, nebo ze střednědobého, subakutního hlediska, kdy může vést k patologickým katastrofálním imunitním reakcím, nebo z dlouhodobého hlediska, kdy může vyvolat autoimunitní onemocnění, rakovinu a neplodnost… To je velká obava.

Vlastně to řeknu takto. Současná izraelská vláda se podle mě chová jak Josef Mengele. Izraelská vláda dovolila.. dovolila experimentování na vlastních lidech. A doufám… Že když uvidíte židovský lid v problémech, měli byste se obrátit k rabínskému vedení, protože pokud hlava je nemocná, co očekáváte od těla? Takže… prosím tohle sdružení, aby dalo zájmy židovského lidu nad politiku a cokoliv jiného, co může změnit váš názor. Každý den mi chodí výhružky smrtí, riskuji svůj život, svoji kariéru, svůj finanční život, svoji reputaci, téměř svoji rodinu… vše, jen tím, že tady sedím a říkám vám to, co říkám. Takže… jen to shrnu. Není žádná potřeba po této vakcíně. Ve skutečnosti není potřebná pro nikoho, a vysvětlím to. O dětech jsem už mluvil. Mají 99,998% míru přežití. Mladí dospělí od 18-45 let mají 99,95% mírů přežití. To jsou data ze CDC. Někdo, kdo už prodělal covid a má protilátky, přirozeně vytvořenou imunitu, má mnohonásobně lepší imunitu než je uměle vytvořená imunita skrze vakcínu. Proč bych tedy očkoval někoho jedovatou smrtící injekcí, která tvoří škodlivé nebo nebezpečné protilátky, když už mám zdravé protilátky?

A když se podíváte na vysoce rizikovou skupinu, která úmrtnost 7,5 %… to jsou moje data, která byla první na světě, která jsem publikoval ve studii v recenzovaném časopise, která se stala základem pro více jak 200 dalších studií, které potvrdily moje pozorování, že když léčíte lidi ve správném časovém období, snížíte úmrtnost o 85 %. Takže ze 600 tisíc Američanů jsme mohli 510 tisícům zabránit před hospitalizací a úmrtím. A mimochodem… tyto informace jsem přímo předal bývalému premiérovi Benjaminovi Netanjahuovi v dubnu 2020. Také jsem informoval každého člena vašeho ministerstva zdravotnictví. Takže… moje otázka pro vás je… pokud mohu snížit úmrtnost ze 7,5 % na méně než půl procenta, proč bych používal jedovatou smrtící injekci, která nefunguje, a má otřesné vedlejší účinky? Uvedu vám příklad. Pokud by všichni na planetě dostali covid, a nebyli by léčeni, úmrtnost po celém světě by byla méně než polovinu procenta. Neobhajuji to… to by zemřelo hodně lidí, konkrétně 35 milionů.

Nicméně… pokud bychom se řídili radami některých „globálních lídrů”, tak jak Bill Gates loni řekl, že 7 miliard lidí musí být očkovaných, úmrtnost by byla více jak 2 miliardy lidí. Tak se probuďte. Tohle je třetí světová válka. Tohle je na úrovni trestného činu a zlovůle, kterou jsme ještě nezažili… nejspíše za celou lidskou historii. Jsem proti dětskému obětování. A jsem vážně přesvědčen, že Bůh testuje každého člověka. Test je tento… skloníte se přede mnou? Požádáte mě o ochranu? Vezmete svoje strachy a požádáte mě, abych pomohl, nebo poběžíte za vakcínou, za svou vládou tyranů a krutovládců… v podstatě sociopatů. Oni chtějí být bohové… to není nic nového pod sluncem. Tito lidé se nijak neliší od faraonů. Myslí si, že jsou bohové. Skloníte se před nimi? Pokud se před nimi skloníte, tak dobře… ať vás ochrání. Uvidíme, jak to bude fungovat.

Vidím, jak strach žene lidi k věcem, které jsou naprosto iracionální, které nedávají smysl a obětují tak své děti. A ano… vaše ministerstvo zdravotnictví vám lže. Vaše statistiky jsou naprosto zkreslené. Chcete vidět něco skutečného? Existuje web WorldMeters.info. Vyhledejte si tam Izrael a uvidíte, že 20. prosince došlo k obrovskému nárůstu v křivce úmrtí v Izraeli. Víte, co se 20. prosince stalo v Izraeli? Začalo se plošně očkovat. A tohle jsou čísla, která hlásí izraelská vláda, akorát je příliš hloupá na to, aby je utajila. Neexistuje žádné opodstatnění, aby se používala tato jedovatá smrtící injekce, pokud nechcete obětovat lidi. Asi jsem skončil.

Rabíni: Myslím, že po těchto slovech nemůžete říct, že jste skončil. Oceňujeme si vašeho času, bylo to velmi jasné. Děkujeme. Máte nějaké otázky? Mnoho otázek. Jen k tomu, že 2 miliardy lidí by zemřely, pokud bychom naočkovali 7 miliard lidí, podle toho, co jste řekl, že?

Dr. Zelenko: Ne… ne podle toho, co jsem řekl, ale podle toho, co říkají světové odborníci. Když si poslechnete dr. Malona, který vyvinul technologii mRNA, má původní patenty pro vakcínu, on říká, abychom tohle nepoužívali… vláda vám lže. Vedlejší účinky jsou otřesné. Dr. Cahillová z Irska řekla, že podle ní během dvou let 90 % očkovaných lidí zemře. Když Michael Yeadon byl dotázán na tuto věc, řekl, že tak daleko by nezašel. Nevím… možná to nebude 90 %… nebo co to bude? Možná ne dva roky, možná tři roky. A dr. Luc Montagnier, který je držitel Nobelovy ceny za objev HIV, řekl, že tohle je největší riziko genocidy v historii lidstva.

Rabíni: V Izraeli dostalo vakcínu 6 milionů lidí, že? Tři miliony. Takže tři miliony… pokud to vztáhneme na ten počet, měli bychom vidět kolem 500-800 tisíc úmrtí?

Dr. Zelenko: V průběhu času.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Rabíni: Dobře. Dr. Zelenko… zmínil jste studie, které prý ukazují, že tyto (injekce) rozhodně způsobují problémy s plodností, s počtem spermií, a v poslední době studie zkoumající rakovinu, která ukázala, že způsobují rakovinu. Proč vláda tyto studie neukazuje? Vidíme, že vychází studie o tom, že žádné problémy s plodností nejsou, žádné problémy s počtem spermií, žádné problémy s rakovinou. Nejen vláda, ale velká část lékařského průmyslu nám říká, že všechny tyto studie, co říkají, že vakcíny jsou nebezpečné, jsou nesmyslné a jen jsou namířené proti očkování.

Dr. Zelenko: Mohu odpovědět, ano? Každý člověk, kterého jste právě zmínil, pokud spočítáte celkový počet pacientů, které léčili proti covidu, bylo by to nula. Já jsem léčil přes 6000 pacientů. Takže… musíte vědět, s kým mluvíte. A já tu nemám co získat, jen ztratit svůj život. Řeknu vám následující. Ano, byla velmi koordinovaná snaha potlačit informace, které zachraňují životy. Léky jako hydroxychlorochin a ivermektin, což jsou nejbezpečnější léky v historii medicíny, byly potlačeny a v Izraeli už je nemůžete ani získat. Lékaři, kteří se opováží něco říct, co jde proti narativu, jsou cenzurováni, včetně světových odborníků. Například takový dr. Malone, který vyvinul mRNA vakcínu.

On řekl něco proti narativu, a pak mu odstranili účet z každé mediální platformy. Můžete mi říct proč? A můžete mi říct, proč se potlačují informace o vedlejších účincích ve vztahu s touto jedovatou smrtící injekcí? A řekněte mi, proč se vyvíjí tento obrovský psychologický tlak a nátlak na lidi, aby si vzalu tuto injekci? Na tu otázku byste měli odpovídat vy, ne já. Je zde koordinovaná snaha. A Izrael je v přední linii té snahy.

Rabíni: Americká data z VAERSu také neukazují čísla, o kterých tady mluvíte.

Dr. Zelenko: Dobře, teď jste začal… data z VAERSu k dnešnímu dni ukazují 11 tisíc úmrtí a 450 tisíc nepříznivých událostí. Zaprvé… to není dost? Jaká je vaše hranice úmrtí? VAERS už přiznává tato čísla. Existuje whistleblowerka ze CDC, která právě řekla, že to není 11 tisíc, ale 45 tisíc. To není dost? A pak existuje harvardská studie z roku 2009, která ukázala, že se hlásí pouze 1 % skutečných událostí. Mohl bych říct, že možná vyrážky se hlásí mnohem méně než úmrtí. Takže s ohledem na to řekněme, že se hlásí 20 % úmrtí. A to jsem velmi štědrý.

Pokud vezmete 45 tisíc, jak řekla whistleblowerka, nebo i když vezmete 11 tisíc úmrtí, která přiznávají, takže počet je buď 50 tisíc nebo 200 tisíc. Vy si vyberte. A s VAERSem jsou další dva problémy. Mám kolegy, kteří přišli o pacienty po vakcíně. Pokusili se o tom podat hlášení. Systém jejich hlášení odmítnul… bezdůvodně. A další problém, pro který mám také důkazy, je ten, že hlášení, která byla podána, jsou nyní ze systému mazána, a už je nemůžete najít. I když tedy… a tohle mimochodem není spiklenecká teorie, tohle je spiknutí… ne teorie. Kdybych vám před 18 měsíci řekl, že covid-19 je biologická zbraň, řekli byste, že jsem konspirační teoreik. Noe z Bible byl konspirační teoretik, dokud nezačalo pršet. Takže… když vám nyní říkám, že tohle je uměle vytvořená biologická zbraň, je to spiknutí, ale ne teorie. Všichni souhlasí, že tohle bylo uměle vytvořeno. A vím přesně, kdy to bylo vytvořeno, a znám čísla patentů související s modifikacemi.

Ralph Baric z univerzity Severní Karolíny v roce 1999 modifikoval netopýří koronavirus na povrchovém proteinu tak, aby infikoval lidi. Ten výzkum se pak v USA stal protizákonný. Byl penězi daňových poplatníků a Faucim přesunut do Wuhanu, kde ten výzkum pokračoval, dokud nepřišli na způsob, jak modifikovat tento virus, aby byl pro lidské plíce destruktivnější, a aby způsoboval krevní sraženiny. Vzali v přírodě se vyskytující virus, a pomalu v průběhu času v něm udělali dvě změny. Trvalo jim to 22 let… 20 let, aby ho změnili tak, aby infikoval lidi, a aby pak ničil tkáně. Nikdo neříká, že jsem konspirační teoretik. Lidé říkají, že je to konspirace… je konspirace/spiknutí spáchat genocidu. Je pro židovský lid tak těžké uvěřit tomu, že může existovat skupina lidí schopná ničit? Je to válka proti Bohu… na život se můžeme dívat dvěma pohledy.

Buď máte ten pohled, že člověk je stvořen podle obrazu Boha, což znamená, že váš život má svatost. Pokud váš život má svatost, tak máte lidská práva, a pokud máte lidská práva, není vaší nebo mojí věci rozhodovat, kolik lidí by mělo být na planetě, a kdo by měl žít nebo zemřít. Druhý systém či pohled… nazvěme ho Darwinovský eugenický pohled, který se ve skutečnosti vrací až ke Kainovi. Ale ten pohled říká, že ti, co jsou na vrcholu dominantní hierarchie života, mají největší šanci pro přežití. To nevyhnutelně vede ke třem kategoriím lidí. Ubermenschové, menschové a untermenschové. Ti ubermenschové by před 80 lety byli nacisté, což byli potomci árijských bohů, kteří měli tu víru, že je jejich výsadou, jejich právem, rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo umírat. Takže menschové, což byli Anglosasové, Evropané, byli otroci, a untermenschové, což byli Židé, Slované, postižení, cikáni, političtí vězni… ti museli pryč. Zní to jako pohádka, až na to, že to zabilo 200 milionů lidí.

To stejné probíhá nyní, až na to, že to není antisemitské. Nyní je to jiné. Je tu skupina, která má pocit, že vyspěla do vyšší úrovně vědomí, že jejich nová inteligence a vhledy jim umožňuje tyto věci určovat. Nemyslím si, že vyspěli… podle mě jde o degenerované pohany. Podle mě se stali… tohle jsou ti, co dříve uctívali Molocha. Jsou to stejní lidé.

Rabíni: Chápu, že… jen chceme… Samotné CDC… pan Biden také vede vakcinační kampaň. Jsem proti té kampani… ale můžete křičet tolik, kolik chcete, ale v Americe už vakcínu mělo 200 milionů lidí… omlouvám se.

Dr. Zelenko: Tak vám povím o CDC. Prezident Trump vydal vládní nařízení, že každý Američan by měl mít přístup k hydroxychlorochinu. To nařízení šlo přes Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb, ministra Azara, a nakonec skončilo u CDC u dr. Ricka Brighta. Dr. Rick Bright, než aby využil právo implementovat legislativu, která by tento lék zpřístupnila každému Američanovi a každému člověku na světě… protože největší stížnosti, které mi chodily z Izraele, byly: „No vaše CDC a FDA ten lék neschvaluje.” Zejména izraelská vláda jen papouškuje to, co dělají Američané.

Takže jelikož Američané nebyli ochotní to udělat, Izrael to také nebyl ochotný udělat. Co tedy udělali? Vytvořilo schválení k nouzovému použití, které omezilo přístup k těm lékům pouze pro hospitalizované pacienty, čímž v podstatě lék odřízli od ostatních pacientů v domácím prostředí. Tohle bylo zdokumentováno samotným dr. Rickem Brightem a dr. Mantreem. Tohle nejsou moje slova, ale jeho slova. A dále… pak odebrali schválení pro nouzové použití pro hydroxychlorochin a použili studii z Lancetu, která ukázala, že hydroxychlorochin lidi zabíjí. Problém s tou studií byl, že šlo o podvod. A Lancet tu studii musel stáhnout, protože byla založená na neexistujících datech.

Ale FDA a CDC tu studii použili poté, co byla stažena. aby zrušili schválení pro nouzové použití. A důvod byl, protože když lék má schválení k nouzovému použití, ostatní léky ho nemohou mít. A o tři týdny později remdesivir, vyráběný firmou Gilead Pharmaceuticals obdržel schválení k nouzovému použití ve tří miliardové smlouvě. Remdesivir neprokázal žádný přínos. Snížil dobu hospitalizace o pět dní, ale bez přínosu na přežití, a stál 3200 dolarů na pacienta a podával se nitrožilně. Léky, které jsem já používal, stály 20 centů za pilulku a podávaly se doma. A ty léky snížily úmrtí a hospitalizace o 85 %. To znamená, že snížily tržní podíl pro remdesivir o 84 %. Takže… CDC není pro mě autorita. Podle Národního zdravotnického institutu (NIH) nemáte léčit covid, pokud nejste v nemocnici a vaše úroveň kyslíku není pod 92 %. Tohle je rada a doporučení vlády, která chce, abyste zemřeli. Po 18 měsících a desítkách studiích, které prokázaly přínos zhruba kolem 85 % z hlediska léčení, snížení hospitalizací a úmrtí, a máte vládní agenturu, která stále vydává takové doporučení, tak taková agentura naprosto ztratila veškerou důvěryhodnost. Ano, naše vlády jsou zkorumpované. Ano, naše vlády se spolčily.

Víte… kdybych tohle organizoval, přišel bych za světovým vůdcem, premiérem nějaké země a řekl: Zde je 500 milionů dolarů. Vložím je na účet, který nikdo nemůže vystopovat. Jen nás poslechněte, a pokud tak neuděláte, zabijeme vaši rodinu. Takže pouze jeden z 10 Židů odešel z Egypta a dostal se do Izraele. To znamená, že pouze 10 % našich lidí je schopných udělat psychologický přechod z otroctví do spásného myšlení. V tom spočívá ten problém. Jde o střet dvou systémů, které nemohou existovat bok po boku. Vědomí orientované na Boha versus ďábla. Nic nového pod sluncem… vše je to stejné. Akorát bojištěm je nyní covid-19.

Rabíni: Moc vám děkujeme, doktore. Chci vám osobně poděkovat, protože jsem použil váš protokol. Měl jsem covid-19. Podařilo se mi dostat váš protokol.

Dr. Zelenko: Jsem rád, že jste se vyléčil… jen si přeji, aby každý další Žid by mohl být jako vy.

Rabíni: Mám stejnou zkušenost… zafungoval u nás za čtyři dny. Děkuji doktore.

Dr. Zelenko: Nemáte zač… proč tedy každý další Žid nemůže…

Rabíni: To je moje osobní zkušenost.

Dr. Zelenko: Ano… ale nejde o mě. Proč nemůže každý další Žid mít stejnou léčbu?

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

36 komentářů

 1. Dobrý den,
  díky za Vaši skvělou práci, velmi si toho cenním!
  Nevím, zda Vám již dal někdo zpětnou vazbu, ale výše uvedená videa v čase cca kolem 6 minuty skončí a tváří se, že byla přehrána do konce. Když to znovu spustíte, tak to opět skončí ve stejném místě a nejde tedy dohrát do konce.
  Tak snad se podaří problém vyřešit, rád bych ho shlédl.
  Přeji hodně vytrvalosti a úsilí pro další skvělou práci, kterou děláte!
  Petr

 2. Lež se vždy tváří jako pravda. Neexistuje způsob, jak rozeznat pravdu od lži. Je to jen otázka víry. Zkoumání důvěryhodnosti zdroje nebo osoby však někdy může vést k úspěchu. Např. když o zapáleném proticovidovému aktivistovi z jeho jiných aktivit zjistíme, že prostřednictvím LSD pociťuje svatozář nad vlastní hlavou a domnívá se, že bez aplikace LSD nelze získat ten pravý správný vhled a pochopit tu pravou pravdu.

  1. Našla jsem to zde : https://www.honuatherapy.com/zelenko-protocol/
   S účinností 16. srpna 2020 byl na základě doporučení dr. ​​Vladimíra Zelenka pro (PrEP) implementován a dokončen protokol B předexpoziční profylaxe, plán B, aby se zlepšila bezpečnostní opatření účinná od dubna 2020 pro Covid19.
   (PrEP) režim denní dávky;
   500mg kvercetinu (náhrada za HCQ, Ivermektin pro použití jako zinkoionofor)
   400mg extraktu ze zeleného čaje EGCG nebo zeleného čaje (náhražka za HCQ, Ivermectin pro použití jako zinkoionofor)
   25mg elementárního zinku
   1 gram vitaminu C.
   62,5 mcg nebo 2500 IU vitaminu D podle doporučení Dr. Rogera Seheulta z Medcramu . Posílení dalšího vitaminu D denním slunečním světlem minimálně 10 – 15 minut. a doplňte potraviny obohacené o vitamín D
   Melatonin 1 mg až 3 mg před spaním (preferuje se prodloužené uvolňování) podle protokolu Dr. Paul Marik MATH+
   Famotidin (Pepcid) je předmětem kontroly podle protokolu Dr. Paul Marika MATH+
   Budesonide (Rhinocort) pod kontrolou Dr. Richarda P. Bartletta, MD, Alexandria Watkins, DNP

   1. Ten odkaz je nefunkční, nebo funkční zhoubně, když zobrazuje jen prázdnou stránku a dokáže zastavit(!) hodiny i na liště Linuxu, pokud se má zrušit. Ten seznam je proto hooodně nevěrohodný a použití těch.ingrediencí v uvedených množstvích je NUTNÉ konzultovat. Může to být falešné, na dehonestaci Dr. Zelenky.

  2. To isté je aj v opačnom prípade ak represáliami je vnucovaná vakcinácia bez reálnych opodstatnení v non kóšer procese a v nekóšerovej kvalite „vakcíny“ – mRNA – ku genetickej modifikácii ľudí ktorá bola už 4. x zamietnutá Najvyšším súdom USA ! ! ! Za opätovné pohŕdanie súdnych rozhodnutí správne by zavádzači mali dostať dvojnásobné doživotie bez možnosti omilostnenia súčasne so zabavením všetkého majetku s prevodom na elimináciu extrémnej chudoby a kompenzáciu vojnových zločinov ! To je dôkaz zlyhávania riadiacich zložiek v štátoch -im by mali dávať priemerný plat aby mohli dokázať PATRITIZMUS a ochotu pracovať v prospech štátu a spoločnosti z dobrotivosti a láske k vlasti ! Nie za nadštandardné platy! Poberať prémie, mimoriadne odmeny a vyznamenania za bežné plnenie svojich povinností plynúcich z výkonu funkcie. Jasný tuneling na obohacovanie bez mimoriadnej spoločenskej hodnoty. Tie odmeny patria tým obetavcom čo riskujú vlastný život pri vykonávanej činnosti – pyrotechnici v teréne, banský záchranári, požiarnik zasahujúci nad bezpečnostnú medzu pre zásah … Objav riešiaci záchranu životov či celospoločenský humánny prospech. Nie ako sa stalo v usa, že usmrtiteľ prezidenta dostal mimoriadny (trojnásobný celoživotný dôchodok ! + najvyššie štátne vyznamenanie Za zásluhy ! ! !

   1. Dokud se vláda lidu nevrátí do rukou těch, kteří jimi přinášejí společenský prospěch pod vedením rukou Boha nyní již nezpochybnitelného, jak je dokázáno ve videu s názvem „Co je v Gíze?“ dostupném na YT, bude vláda kapitálu ve snaze o maximální zisky ve stále větším rozporu s respektováním etalonu morálky a práva, nazývaného DESATERO. A jen ti kdo to DESATERO ctí, nemusí mít obavy z těch až k zešílení úpornými výčitkami toho v tom mezi ušima – SVĚDOMÍ.

   2. Kde by se dalo dohledat, že byla nejvyšším soudem USA zamítnutá genetická modifikace? Díky, Jiří

  3. Dr. Zelenko polemizuje o konspiračním charakteru varování před zdravotními důsledky očkování a samotného Covidu 19. Před vakcinací varuje a přebírá statistiku „světových odborníků“, že zemře cca 25% očkovaných, tj. kdyby bylo očkováno veškeré obyvatelstvo, zemřou 2 miliardy lidí. Zatímco úmrtí na Covid 19 bez očkování bude 0,5 %, tj. 40 molionů. Vychází však z dosud neprokázaných „vzdálených“ – dlouhodobých důsledků očkování. Argamentuje, že dokud nezzačalo pršet, byly předpovědi NOEHO rovněž konspirací. To ale nemění nic na tom, že poplašné údaje o zhoubných důsledcích očkování skutečně mohou být konspirací, která nebude nikdy naplněna. Muslimové si něco podobného myslí o konzumaci vepřového masa. Takže jde o manipulaci na základě nepotvrzených předpovědí.

 3. Lze získat informace o „protokolu“ Dr. Zelenky, kterým vyléčil doma 85% svých pacientů a jehož účinnost potvrdili i oba rabíni na sobě, jak potvrzují na samém konci videa? Jedná se o hydroxychlorochin a ivermektin? Jaká je medikace?
  Vratislav

  1. Našla jsem to zde : https://www.honuatherapy.com/zelenko-protocol/
   S účinností 16. srpna 2020 byl na základě doporučení dr. ​​Vladimíra Zelenka pro (PrEP) implementován a dokončen protokol B předexpoziční profylaxe, plán B, aby se zlepšila bezpečnostní opatření účinná od dubna 2020 pro Covid19.
   (PrEP) režim denní dávky;
   500mg kvercetinu (náhrada za HCQ, Ivermektin pro použití jako zinkoionofor)
   400mg extraktu ze zeleného čaje EGCG nebo zeleného čaje (náhražka za HCQ, Ivermectin pro použití jako zinkoionofor)
   25mg elementárního zinku
   1 gram vitaminu C.
   62,5 mcg nebo 2500 IU vitaminu D podle doporučení Dr. Rogera Seheulta z Medcramu . Posílení dalšího vitaminu D denním slunečním světlem minimálně 10 – 15 minut. a doplňte potraviny obohacené o vitamín D
   Melatonin 1 mg až 3 mg před spaním (preferuje se prodloužené uvolňování) podle protokolu Dr. Paul Marik MATH+
   Famotidin (Pepcid) je předmětem kontroly podle protokolu Dr. Paul Marika MATH+
   Budesonide (Rhinocort) pod kontrolou Dr. Richarda P. Bartletta, MD, Alexandria Watkins, DNP

  2. Našla som protokol od dr Zelenka
   Protocol for Low and Moderate Risk Patients:
   Elemental Zinc 25mg 1 time a day Vitamin D3 5000iu 1 time a day Vitamin C 1000mg 1 time a day Quercetin 500mg 1 time a day until a safe and efficacious vaccine becomes available If Quercetin is unavailable, then use Epigallocatechin-gallate (EGCG) 400mg 1 time a day
   Protocol for High Risk Patients:
   Elemental Zinc 25mg once a day Vitamin D3 5000iu 1 time a day Hydroxychloroquine (HCQ) 200mg 1 time a day for 5 days, then 1 time a week until a safe and efficacious vaccine becomes available If HCQ is unavailable, then use the Protocol for Low and Moderate Risk Patients.

 4. Byla jsem z uvedeného proslovu pana Dr. Zelenky nadšená, jak z medicínského tak i filozofického pohledu. Jasná, silná slova, srozumitelně vše popsaný co se v dnešním světě děje. Statečný člověk. Děkuji za tenhle příspěvek, Emílie

  1. Nemám dost slov poděkování pro p.Formánka,díky kterému máme zde tyto překlady.
   Bohužel ale zjišťuji,že je to marné,marné,marné,přesvědčovat lidi o této zcela evidentní pravdě…..
   Nevěří tomu ani lidé graduovaní,hodně jich to podceňuje a srovnává s běžným dřívějším očkováním….
   Prostě jen čas to ukáže těm nevěřícím,a bude pro ně pozdě…..
   Díky za takové překladatele,kteří udělají víc pro lidi než naše vláda v čele s MESES a dalšími pseudoodborníky.

  1. Nikde nepadlo ani slovo o tom, že bol jeho osobným lekárom. Iba, že bol Trump jeho pacientom. Ešte v marci 2020 komunikoval Zelenko na U.S. vládu svoj protokol a preto niet divu, že sa aj Trump nechal liečiť podľa neho. Info som čerpala z wiki.

  2. Nevztekej se. Za blbost se platí. Někdy i životem, když si nevážíš sám sebe a dáš svůj „informovaný souhlas“ k vakcinaci čímsi o čem nikdo neví co v tom je a co to udělá, když se výrobce vyvázal k JAKÉKOLIV zodpovědnosti za JAKÉKOLIV následky a má přitom z té své šmakulády famózní profit… Inu jsou rčení ověřená věky a zejména to, že „žádný učený z nebe nespadl… ale blbce jako by shazovali“, protože „komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí“… která nectít přináší holt smůlu. To je tak, když nenasloucháš tomu v tom mezi ušima – SVĚDOMÍ.

 5. Mimo téma:
  Chci Vám pane Formánku poděkovat za skvělou a záslužnou práci, kterou děláte. Chtěla bych přispět i finančně a už několikrát jsem tak udělala, jenže jsem bohužel zjistila, že některé (ne všechny) z těch zaslaných příspěvků se mi bez udání důvodu vrátily na účet. Což se mi nikdy nestalo, když vyplňuji bankovní údaje, vždycky si vše zkontroluji, jestli je vše v pořádku. Tak netuším, kde je problém, máte někdo podobnou zkušenost?

 6. Ano, dnes mi byl zablokován můj FB kde jsem popisoval dostupnost ivermectinu, suraminu, kys. šikimové, selenu, aktivátoru tvorby vlastního interferonu a vlastních kortikoidů = antivirotik vlastních a přírodních a vlastních regulátorů zánětů z přírodních zdrojů kolem nás ! Jsou na každé louce, v parku, kolem domu kde rostliny nebyly vyselektovány např. BOFIXEM ! Všechny rostliny které je obsahují jsou netoxické včetne kopřivy (kopřiva indická a africká = Coleus ).

  Sušený, né připálený jak černá káva jež je světle okrové barvy, kořen cikorky = pravá Melta je spolehlivým antivirotikem a zdrojem protinádorových látek ! ! !
  Tedy Cikorku taky stáhnou z obĚhu jak IVERMECTIN ? ? ?

 7. Bůh žehnej velkému Doktoru, jeho pohled na duchovní vývoj lidstva a civilizace…Nový Člověk přichází a nerozlišuje podle vnějšku, ale podle ducha člověka a víry ve vyšší Moc – postoj hodný vývoje, což v dnešní době je ojedinělý pohled.

 8. Výborný rozhovor. Já mám největší obavy z naočkovaných lidí, kterým celý ten podvod docvakne! Až si uvědomí jaké riziko podstoupili tím, že se nechali „naočkovat“ – a to doslova. Někteří to psychicky nezvládnou a stanou se nebezpečnou skupinou pro „neočkované“. To teprve bude zkouška morálky společnosti…….. Nezbývá než doufat v dobrý konec!

  1. Dobrý konec může nastat jen tehdy, když na ty vakcinované ta vízefázová biologická zbraň zabere v jí určeném efektu – likvidace živé síly – jak praví vojenský žargon a MUSÍ to být ZAVČAS. Protože nestane-li se tak, nastane něco dosud nevídaného – GLOBÁLNÍ OBČANSKÁ VÁLKA – ve které žádná ze stran nebude brát zajatce. V obou těch možných koncích však přežijí jen ti jen ze strany nevakcinovaných, tedy těch, kteří prokázali dostatek rozumu k pokračování lidského druku… No je to postě evoluce jak podle Darwina, tak i kreace z vůle boží, což on sám v Boha věřící, jen odhalil… Že je oživená hmota EXPERIMENTEM entity nazývané Bohem, to přece vůbec nevylučuje evoluci jako nástroj toho EXPERIMENTU. A v tomto jediném se ten Dr. Zelenka fatálně mýlí, když evoluci odtrhuje od kreace.

 9. Nevie prosím náhodou niekto poradiť, odkiaľ berie dr. Zelenko, že ich z Egypta zdrhávalo len 10%? To má niekde z Talmudu, alebo ako sa k tomu dopočítali?
  „Takže pouze jeden z 10 Židů odešel z Egypta a dostal se do Izraele. To znamená, že pouze 10 % našich lidí je schopných udělat psychologický přechod z otroctví do spásného myšlení.“
  Príp. nevie to niekto doprekladať z angličtiny od 29:03 len po tú repliku vyššie o 10 percentách, tj. do 29:15?
  Ďakujem dobrým ľuďom!

  1. I voni jedna filuto.Tak to je vopravdu dotaz „na tělo“ ;-)) Ono není vůbec jasné, zda nějaký Mojžíš existoval, natož pak zda došlo k nějakému exodu izraelitů, pokud vůbec oni sami byli tehdy nějakou realitou, protože k tomu neexistují ŽÁDNÉ HISTORICKÉ PRAMENY. Přitom je NEZBYTNÉ mít na zřeteli, že Bible, alias Talmud, jsou – vícenásobně nepřesně přeložené kopie NEEXISTUJÍCÍHO ORIGINÁLU. Co je v nich jakž takž přijatelné, tak to pochází z doložených záznamů klínovým písmem a ty jsou z doby o pár tisíc let(!) před počátkem Egypta, od Sumerů. Takže lze pouze dedukovat, že to co Bible i Talmud vydávají za dílo Mojžíše, je do nich implementováno ze záznamů dochovaných z doby Sumerů. Ptát se tedy na detaily něčeho co samo má spornou existenci jako celek, tak to je fakt málem otázka bytí či nebytí tazatele a bez odpovědi na ni je zcela ztracen.

   1. Máte pravdu, ale potreboval by som skôr ten preklad … Nejde mi o polemiku k vzniku Starej, či Novej Zmluvy. Zaujíma ma, AKO VŠELIJAKO títo tzv. vyvolení „argumentujú“, rozumieme si, že klamú. Otec lži … Možno ich otec?
    Konkrétne vy ste zmieňovaných 10 percent niekde našli? Ale práveže obom nám, zdá sa, chýba preklad tých predchádzajúcich táranín.
    O mňa sa nebojte, ja v tomto stratený nie som ani náhodou :o)

    1. No já bych spíš doporučil přečíst si Teorii o stvoření člověka dle 6000 let starých sumerských textů od Ibrahima Zardose.Najdete na czechfreepress.cz

  2. XXX=nerozumim

   Original: „…XXX 20% of all the Yidden left Mizraim, they say XXX and then there was the DorMidbar that died, 10% …“

   Yid = Žid
   Yidden = Židé
   Mizraim = ָEgypt
   Dor = Generace
   Midbar = Poušt
   DorMidbar = generace pouště

   Preklad: „… XXX 20 % všech Židů opustilo Egypt, říkají XXX a pak tam byla generace pouště, která zemřela, 10 % …“

   Vyznam : Jen jedna pětina Židů dobrovolně opustila Egypt, zbyle 4/5 se nedokázaly mentalne vymanit z tehdy uz dobrovolného otroctví, z nich ještě jedna polovina zemřela při putování pouští.

 10. Kedze vakciny su len experiment, uvidime az o 5 rokov, co to s ludmi urobi, zbytocne tu diskutujete, diskusia o 5 rokov tu bude mozno celkom ina. Pockajte si.

 11. Iba 10% su pravoverný židia z 12 kmeňov,ktorý sa dostali do zaslubenej zeme danej Bohom. Ostatní židia su Chazari,t.j. konvertiti a
  Ty ktory nekonaju podľa Božieho zákona. Neveria v B O H A !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů