Kabala II (11. část – Bill Gates a jeho falešná filantropie)

Ve zkratce...

Další odhalení Billa Gatese, který má svoje chapadla ve společnostech, co znečišťují a ničí planetu, a jak svoji filantropii využívá k prosazení své agendy.
Facebook
Telegram
VK

Předchozí díly:

První část
Druhá část
Třetí část
Čtvrtá část
Pátá část
Šestá část
Sedmá část
Osmá část
Devátá část
Desátá část
Původní série Pád Kabaly (1-10) – Konec světa tak, jak ho známe

Vypravěčka: Sledováním peněz Billa Gatese jsme nejen objevili, kam až sahají jeho chapadla moci, ale také, kam jeho peníze NEJDOU. Začali jsme se ptát, o čem je celá jeho filantropie… Bill Gates a jeho investice. Sledováním peněz můžete člověka poznat. Pokud bych měla přijmout něčí radu, například v oblasti vakcín, sledovala bych peníze toho člověka, abych poznala jeho motivace. Má v zájmu moje blaho? Co nám sledování peněz ukazuje o Billu Gatesovi? Má zájem ve vysoce podezřelých společenostech, tendenci tíhnout k jedu, a absolutní zaměření na depopulaci. Bill Gates: Nejprve máme populaci. Dnešní svět má 6,8 miliard lidí. Ten počet směřuje asi k 9 miliardám. Pokud uděláme vážně dobrou práci s novými vakcínami, zdravotnictvím, reprodukčními zdravotními službami, ten počet můžeme snížit možná o 10-15 %.

Přiznejme si to. Muž, co otevřeně propaguje snížení světové populace v zájmu záchrany planety, co říká světu, že vakcíny mohou pomoct tohoto cílu dosáhnout, pak propaguje ty stejné vakcíny k záchraně životů? Vážně? Tak se rozhodni, Bille. Chceš lidské životy zachraňovat nebo je chceš zničit? Nelze mít obojí. Sledujte peníze a poznáte muže za nimi. Viděli jsme GMO, nakažené komáry, testy na lidských pokusných králících v méně rozvinutých zemích, biologické zbraně, obchod s dětmi a jejich zneužívání na Epsteinově ostrově. Ne moc hezký obraz, Bille. Co dalšího máš za lubem, no? Čím více jsme zkoumali osobu Billa Gatese, tím více jsme byli v šoku a bylo nám z toho blbě.

Zde jsou další společnosti, do kterých hojně investoval. Patří mezi ně mnoho nejvíce kritizovaných společností na světě za zapojení ve zneužívání lidských práv, zneužívání pracovní síly, zneužívání životního prostředí a vyhýbání se daním.

Velké těžařské společnosti. Barrick Gold. „Papua Nová Guinea: Zneužívání v dolu Barrick Gold.” BHP Billiton. BHP Billiton dostala pokutu 25 milionů za korupci. Freeport McMoran. Freeport McMoRan má zaplatit 100 milionů za škody.

Glencore. Vyšetřování Glencore ohledně možného podplácení. Rio Tinto. Rio Tinto se omlouvá za zničení 46 tisíc let starého posvátného místa v Austrálii. Vedanta. Vedanta: Nejvíce nenáviděná společnost? A Vale, odolná těžařská společnost, která v Public Eye ročních oceněních získala nálepku jako společnost, co „nejvíce pohrdá životním prostředím a lidskými právy”.

Zemědělské společnosti. Nestle. Proč je Nestle jedna z nejvíce nenáviděných firem na světě. Unilever. Unilever vyrovnala spor ohledně otravy rtuti v Indii. Archer Daniels Midland. Tři odsouzení v případu Archer Daniels Midland. Kraft Heinz. Návrat Kraft Heinz po měsících zakázkového skandálu. Mondelez International. Mondelez má zaplatit 13 milionů dolarů k vyrovnání obvinění.

Chemické a farmaceutické korporace. Některé jsme už zmiňovali. BASF. BASF právnická firma má zaplatit 72,5 milionů dolarů v případu podvodu. Dow Chemical. Dow Chemical tlačí na Trumpa, aby ignoroval důkazy o škodách jejích pesticidů na ohrožené druhy. GlaxoSmithKline. GSK přiznává vinu a zaplatí 3 miliardy dolarů k vyrovnání obvinění z podvodu a nedodání bezpečnostních dat. Novartis. Novartis platila za úplatky lékařům. Teď zaplatí 678 milionů dolarů pokutu. A Pfizer. Skandál Pfizeru v Nigérii – jak experimentální vakcína v roce 1996 zabila 11 dětí. Firma Pfizer dostala pokutu rekordních 84,2 milionů liber za přemrštěné ceny pro NHS o 2600 %. Firma Pfizer dostala pokutu 2,3 miliardy dolarů za nelegální marketing u léků pro jiné použití.

Nápojové korporace. Coca-Cola. Coca-Cola vysává studny do sucha v domorodém mexickém městě – nutí obyvatele kupovat balenou vodu. Diaego. Diageo dostala pokutu 16 milionů dolarů za podplácení pracovníků v Indii, Thajsku a Jižní Koreji. PepsiCo. PepsiCo obviněná z porušování lidských práv. A SABMiller. Výrobce nápojů obviněn z připravení chudých zemí o miliony v obratu.

Stavební společnosti. Caterpillar, která byla dlouho obviňována ze spoluviny v porušování lidských práv v oblastech okupovaných Palestinou. Armádní dodavatelé. BAE Systems, britský největší armádní dodavatel a vývozce zbraní. Promiňte? Vývozce zbraní? Bill?

A v krátkosti jsme už zmiňovali jeho hnojiva založená na ropě. Hádejte co? Nadace Billa a Melindy Gatesových má finanční podíl čítající 1,4 miliardy dolarů ve fosilních společnostech jako BP a Anadarko Petroleum, která nedávno byla přinucena zaplatit 5 miliard dolarů v pokutě za čištění prostředí. Fond Nadace Billa a Melindy Gatesových má investice v 35 z předních 200 společností hodnocených podle uhlíku v jejich zásobách. Mezi ně patří uhlíkoví giganti, Anglo American. Anglo American: Velké problémy, jen nějaká řešení. BHP Billiton. Čelí žalobě za 5 miliard liber. Glencore a Peabody Energy.

A ropní giganti Shel. ConocoPhillips. ConocoPhillips má zaplatit 11,5 milionů dolarů v případu znečištění. Chevron. Ropné znečištění v Ekvádoru. Total. A Petrobra. Miliardový skandál Petrobrasu.

Co uhlíková stopa lidí, Bille?! Jaké části udržitelnosti nerozumíš? Nebo se to týká jen ostatních jako lidí, kteří následně musí platit nové daně, více daní… cokoliv, jak z nich vysát životní energii o něco více, zatímco ty si užíváš svůj životní styl ze své jachty a soukromého letadla? Hmm? Víš, Bille… můžeš se nás snažit oklamat svým postojem, a svým příšerným stylem oblékání a sestřihem, ale my vidíme skrze tebe. Někteří si stále mohou myslet, že jsi milý chytrolín, který rozdává peníze charitám, ale stále více lidí skrze tebe vidí. Jakmile praskne ta tvoje chytrolínská bublina, zbude tam akorát potomek Rockefellerů, který hraje svoji roli loutky v depopulační Agendě 21 a 2030.

Žádná řeč těla s nadměrnými gesty a podivínské brýle, žádné falešné úsměvy neoklamou ty, kteří jsou probuzení. A počet probuzených lidí roste každou minutu.

Fotografie z protestů: „Zatkněte Gatese, Fauciho, Newsoma za zločiny proti lidskosti. Plandemie.’ „Zavřete Fauciho a Gatese za zločiny proti lidskosti.” „Pověsit Fauciho / Gatese – Otevřete všechny naše státy.” „Zastavte protiústavní lockdown nyní! Svoboda, ne tyranie.” „Tohle je plánované globální převzetí moci. mRNA vakcína zabije miliony více než covid-19.” „Gates do pekla. #ŘekněteNeBilluGatesovi.”

Pokud si myslíte, že o panu Gatesovi víte vše, co lze, přišel s dalším báječným plánem, vypustit miliony tun prachu do stratosféry k zastavení globálního oteplování. Myslím tím… vážně?! Miliony tun křídy se má rozprášit k vytvoření mraku, co pokryje svět, který bude odrážet sluneční svit pryč od nás. Mrak k vytvoření celosvětového zatmění slunce na dobu neurčitou.

Tento šílený plán je financován Gatesem, založen na práci vědců z Harvardu. I oni sami přiznávají: „Doufám, že ji nebudeme potřebovat. Je to velmi děsivá technologie. Je poněkud strašlivá. Ale svět s vážnými dopady změny klimatu může být také velmi děsivý…” – Elizabeth Burns, generální ředitelka. Harvardský výzkumný program pro solární geoinženýrství.

No tedy, to je slogan. Prvotní test, který se měl provést nad Novým Mexikem, je momentálně pozastaven. Jsou obavy, že může spustit katastrofální řadu řetězových reakcí a vytvoří klimatický chaos ve formě silného sucha a hurikánů. A že přinese smrt milionům lidí po celém světě. „Potopy sužují Bihar, počet obětí dosáhnul 102.” Jeden strach je, že vypuštění prachu do stratosféry může poškodit ozónovou vrstvu, která nás chrání před nebezpečným ultrafialovým zářením, které způsobuje rakovinu.

Klimatologové se také obávají, že oběh oceánských proudů, které regulují naše počasí, může být narušen. Tohle by mohlo po celém světě vyvolat události, které mohou zničit zemědělskou půdu, vyhladit celé druhy a podpořit epidemie nemocí. Nevím, co je horší. Změna klimatu nebo tento plán? Billa Gatese pochopitelně více zajímají jeho technologické experimenty než bezpečí lidí.

Ah.. málem jsem zapomněla. Chce vylidnit planetu. No, jaký to báječný vedlejší účinek, že Bille? Je pár dalších věcí o panu Charitovi, které byste měli znát. V roce 2000 založil Gavi, Globální alianci pro vakcíny a očkování. Teď se nazývá Gavi – Vakcinační aliance. A nejen to. Sponzoroval Gavi částkou 4,440 miliardy dolarů. Kromě toho přislíbil další 1,6 miliardy dolarů pro roky 2021-2025. Gavi má tu moc určovat cenu vakcín, která je podle kritiků, jako doktoři bez hranic, vždy příliš vysoká. Jak jsme slyšeli Gatese říkat v předchozí epizodě, pokud jde o vakcíny, jeho návratnost investic je 20:1. Vydělává astronomické zisky v době potřeby… to je pašák.

V radě Gavi jsou čtyři trvalé pozice obsazené zástupci z WHO, Nadace Billa a Melindy Gatesových, UNICEFu a Světové banky. Gavi v roce 2018 darovala WHO 388 milionů dolarů. Gates vlastní vakcinační alianci, stejně jako vlastní WHO. Je všude. Rozhoduje, co se děje v Gavi, a jaká rozhodnutí se dělají. Když Gates chce globální lockdown, tak bude globální lockdown. Pokud chce digitální certifikát k prokázání imunity, vznikne digitální certifikát k prokázání imunity. Povinně. Pokud chce, aby byl celý svět očkován, celý svět bude očkován… povinně. Je mocnější než naši prezidenti, nenechte se oklamat. Je to Gates sám, kdo je tak mocný? Jen protože je potomek Rockefellerů?

Nebo je jen loutka na jedné z nitek Warrena Buffetta? Kdo ví. A vážně na tom záleží? V tuto chvíli záleží na tom, aby se tohle zlé impérium světu odhalilo. Jakmile lidé poznají, s kým mají co do činění, myslíte si, že stále budou chtít tu cennou vakcínu? Prezident Trump v dubnu 2020 oznámil ukončení financování WHO. Peníze namísto toho dal Gavi. Mnoho lidí tento krok šokoval. Jak mohl sponzorovat Big Farma? Trump byl vždy otevřeně proti farmaceutickému průmyslu. Snažil se v Gavi získat vliv k umírnění Gatese? Čas ukáže…

Poslední věc, kterou s vámi chceme sdílet, než zarazíme poslední hřebíček do Gatesovy rakve, se týká vlivu Nadace Billa a Melindy Gatesových v globálním zemědělství. Studie provedená Grain, publikovaná v listopadu 2014, ukazuje šokující pravdu o vlivu Nadace Gatesových v zemědělství po celém světě. Stále si myslíte, že pan Gates v Africe dělá dobro? Víte, kolik z jeho milionů v grantech pro zemědělství ve skutečnosti jde do Afriky? Mizerných 5 %. Víte, kde všechny peníze skončí? U CGIAR, mezinárodních organizací jako Světová banka, agentury OSN, atd. AGRA, aliance pro zelenou revoluci v Africe, založená samotným Gatesem. Nadace pro africkou zemědělskou technologii, AATF.

A stovky různých výzkumných, vývojových a politických organizací po celém světě. V Gatesově světě je vše o výzkumu a vývoji, a politice. Jeho peníze nejdou k africkým farmářům, ale k vědcům, do laboratoří. Nástroje Gatese, AGRA a AATF, zajišťují, aby technologie z laboratoří se dostaly do polí afrických farmářů, aniž by v tom měli nějaký hlas. A nejen to, jakoby to nebylo už dost špatné, Gatesovy peníze pro zemědělství nejdou do Afriky, kde jsou velmi potřebné. Ne, Gates by nebyl Gates, kdyby neupřednostňoval bohaté země. Hlavní země, co přijímají jeho peníze, jsou USA, následně Spojené království, Německo a Nizozemsko. USA: 502 500 000 dolarů. Zbytek světa: 140 700 000 dolarů. Afrika: 26 800 000 dolarů.

Takže, Nadace Gatesových bojuje s hladem na Jihu tím, že dává peníze Severu. Jak to sakra bude fungovat? AGRA. Když slyšíme „Aliance pro zelenou revoluci v Africe”, napadne nás: projekty k zavlažování, čistá voda, zelená pole. Na to zapomeňte! Slib AGRY a Gatese: „… zdvojnásobit produktivitu a příjmy do roku 2020 pro 30 milionů malých farmářských domácností a snížit potravinovou nejistotu o polovinu ve 20 zemích,” dopadnul bídně. Proč? Protože to nikdy nebylo cílem.

15 let poté, co Gates založil AGRU společně s Rockefellerovou nadací, jediný člověk, který sklízí plody, je samotný Gates. Počet Afričanů, kteří trpí extrémním hladem, se zvýšil o 30 % na 131 milionů lidí ve 13 zemích, na které se AGRA zaměřuje. Africká biodiverzita byla nahrazena monokulturou. Převážně kukuřicí. A farmáři, kteří na kukuřici nepřešli, dostali od svých vlád pokutu. Diverzita plodin byla obětována ve jménu technologického pokroku. Farmáři se v důsledku toho stali více závislími na pomoci od AGRY a jejich vlády, aby přežili.

Monokultura a ztráta výživných plodin jako agáve a sladké brambory udělala farmáře nejvíce zranitelné vůči změně klimatu a suchům. Zničilo to jejich potravinovou diverzitu a vyčerpává to jejich půdu. Peníze AGRY šly do afrických vlád, které daly dotace farmářům, pokud byli ochotní dělat přesně to, co jim AGRA a tudíž Bill Gates řekli… kupovat GMO semena a chemikálie, prodávané americkými korporacemi, ve kterých má Gates podíly. Semena jsou drahá hybridní semena, které farmáři musí každý rok kupovat.

Chemikálie nebo petrochemická hnojiva založená na ropě. Co se stalo s Gatesovými řeči o udržitelnosti a záchraně planety? Hnojiva jsou velmi drahá. Většina farmářů neprodá dostatek kukuřice, aby se jim ty výdaje vrátily. Jedna špatná sklizeň a jsou v dluzích a zoufalství. „Monsanto a ostatní nadnárodní zemědělské společnosti benefitují z prodejů, které by nikdy neměly, nebýt dotací. Společnosti, co prodávají semena a hnojiva, jsou jasnými vítězi z těchto politik” – Timothy Wise (vedoucí poradce v Institutu pro zemědělství a obchodní politiku).

Prosazováním svých drahých technologií u afrických farmářů, Gates jim moc nepomohl… zneužil je a mnohé dohnal k sebevraždě.

Titulky: „Nadace Gatesových, přestaňte financovat industriální zemědělství v Jižní Africe.” „Zelená revoluce Nadace Gatesových v Africe: Agrobyznys vítězí, malí farmáři prohrávají. „Nadace Gatesových utratila velkou část grantů na zemědělství v bohatých zemích.” „Ignorovaní malí farmáři tvoří 80 % africké zemědělské produkce.” „Totální globální nadvláda: Nadace Gatesových destabilizuje africkou potravinovou ekonomiku. „Nadace Gatesových vede neoliberální rabování afrického zemědělství.”

Jak je těžké použít svoje peníze skutečně k dobru tím, že pro změnu poslechnete potřeby lidí? Jak je těžké se k nim chovat jako k inteligentním a zkušeným lidem namísto skupině retardů, kteří neví, co je pro ně dobré? Jak zostuzující tohle je?! Proč cílit k 80% proočkovanosti populace, když všichni ví, že onemocnění se šíří špatnou hygienou a znečištěnou vodou?

Proč jednoduše neposkytnout čistou vodu a správnou hygienu? To by bylo mnohem efektivnější a nestálo by to tolik peněz. Než budeme pokračovat, jednou pro vždy předefinujme filantropii, co vy na to? Robert Newman to vyjádřil skvěle v článku z roku 2012. „Filantropie je nepřítel spravedlnosti. Jde o to, že chudí lidé nemají tendenci žádat o charitu, ale žádají spravedlnost, která nevyžaduje tolik peněz od bohatého světa ale spíše zásadní změny ve způsobu, jakým bohatým svět funguje: včetně ukončení daňových rájů, omezení moci korporací a změny neoliberálních ekonomik.” Filantropie není prosazování své agendy u lidí. Není to dávání financí, prostředků nebo materiálů lidem, kteří o to nežádali.

Není to o změně způsobu života lidí, jen protože si myslíte, že váš způsob života je lepší. Filantropie není dělání investic k vydělání více peněz pro sebe.

Titulky: „Američtí miliardáři od počátku pandemie koronaviru zhobatnuli o 434 miliard dolarů.” „Zatímco chudí jsou nemocní, Bill Gates právě zbohatnul.” „Obrácená pomoc: jak chudé země tvoří bohaté země.”

Filantropie je opak toho, co se popisuje v Agendě 21 a 2030. Není to pomáhání diktátorům, aby zůstali u moci, aby mohli nadále svoje lidi ovládat a utlačovat, vést proti nim válku, krást jejich drahocenné minerály a udržet je v hladu a strachu. Filantropie není kradení dětí druhých lidí a pak je prodávat jako sexuální otroky. Co je filantropie? Je to pomáhání druhým lidem, je to sdílení, jen protože vám na tom záleží. Je to dávání chudým, ale jen pokud o to požádají, a jen způsobem, který je skutečně respektuje a pomáhá jim, ne vám. Filantropie je dávání, sdílení z bezpodmínečného místa, ne protože chcete něco na oplátku. Filantropie pochází ze srdce, ne z rozumu nebo technologie. Je to dávání, sdílení, protože tento svět skutečně chcete udělat lepším místem. Bill Gates má jiné priority, než dělat dobro. Má svoje chapadla moci v každém rohu světa.

Myslíte si, že jste to viděli vše? No… na chvíli budu potichu, abyste plně pochopili míru, do jaké je Gates skutečně všudypřítomný. Věděli jste, že… Bill Gates je největší vlastník zemědělské půdy v Americe?

Titulky: „Bill Gates vlastní 242 tisíc akrů zemědělské půdy.” Gatesovo vlastnictví půdy podle státu.

Věděli jste, že…

Věděli jste, že… Bill Gates chce, abychom jedli falešné maso? Titulky: „Bill Gates chce, aby bohaté země přešli na 100% syntetické hovězí.” „Proč Bill Gates sází miliony na syntetickou biologii.”

Věděli jste, že… Bill Gates se ujímá jaderné energie? Titulky: „Bill Gates říká, že USA přišly o globální vedení v jaderné energii a musí se ‚dostat do hry‘.” TerraPower – jaderná inovativní společnost Bill Gates – předseda rady. „Terrapower: Proč si Bill Gates myslí, že jaderná energie je budoucnost.”

Věděli jste, že… Bill Gates nyní předpovídá klimatickou pohromu? Titulky: „Bill Gates říká, že směřujeme ke klimatické pohromě – ale má plán, jak se jí vyhnout.” Bill Gates o tom, jak se vyhnout klimatické pohromě. Jste připraveni na další „pandemii”? „Bill Gates – jak se vyhnout klimatické pohromě”

Věděli jste, že… Bill Gates a DARPA vyvíjí technologie na genetické vyhynutí? Titulky: „Armáda odhalena jako hlavní sponzor genových pohonů; Nadace Gatesových zaplatila 1,6 milionů k ovlivnění OSN ohledně genových pohonů.” „Nadace Gatesových zaplatila PR firmě, aby tajně ovlivnila odborný proces OSN o kontroverzní technologii vyhynutí.” „Stane se to součástí vaší DNA: Vnitřní lidské upravování genů má první experiment.”

Věděli jste, že… Bill Gates pomohl prodat vaše DNA data komunistické Číně? Titulky: „Bill Gates spolupracoval s čínskou firmou BGI Genomics, která byla přistižena při těžení dat Američanů.” „Proč Bill Gates financuje čínskou technologii na sběr DNA, která je za covid testy?” „Zpráva: Nadace Gatesových napojená na čínskou společnost, která těžila data Američanů.”

Věděli jste, že… Bill Gates utrácí miliony na úplatcích? Titulky: „Bill Gates má historii uplácení k sabotování oponentů a prosazení politik v suverénních národech.” „Bill Gates nabídnul 10 milionů dolarů jako úplatek pro Nigérii za nucenou vakcinaci.”

Věděli jste, že… Bill Gates nemá rád, když mu někdo dělá překážky?

Kabala II (11. část - Bill Gates a jeho falešná filantropie) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pierre Nkurunziza – Prezident Burundi 2005 – 2020

Burundi nařídilo vyloučení odborného týmu WHO, co stál za reakcí země na pandemii, jen pár dní před volbami. „Jsou vyloučeni a ministr zdravotnictví vyloučil WHO, obvinil ji z nepřijatelného zásahu do řízení koronaviru.’ Vnitrozemská země s 11 miliony obyvateli oficiálně měla 27 případů a nikdo na koronavirus nezemřel. Proti onemocnění zavedla pár opatření a míra testování je malá.

Napříč zemí se pořádaly obří politická shromáždění, které přilákaly deseti tisíce podporovatelů v hromadných shromážděních, která v ostatních částech Afriky a světa byla zakázaná. Vedoucí pracovníci Burundi tvrdí, že za nízkou míru infekce v zemi může boží ochrana a pobízeli občany, aby beze strachu pokračovali ve svých denních životech. „Burundský prezident náhle zemřel poté, co vyloučil WHO za falešnou pandemii.” Odpočívejte v pokoji Budeme na vás pamatovat.

Kabala II (11. část - Bill Gates a jeho falešná filantropie) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

John Magufuli: „Musíme být opatrní, protože některé tyto dary k boji proti koronaviru by se mohly použít k šíření viru. Chci vás Tanzánce požádat, abyste nepřijímali dary ve formě roušek, a namísto toho řekněte dárcům, aby je sami použili u svých žen a dětí.” „Koronavirus, což je ďábel, nemůže přežít v těle Krista… okamžitě shoří.” „Zažili jsme řadu virových onemocnění, včetně AIDS a spalniček. Naše ekonomika musí být na prvním místě. Nesmí spát… život musí pokračovat. Ostatní africké země u nás budou další roky nakupovat jídlo… budou trpět kvůli uzavření své ekonomiky.”

Vypravěčka: V květnu 2020 zpochybnil účinnost covid testů, což bylo naposledy, co Tanzánie zveřejnila data o případech koronaviru a úmrtích. Poté, co poslal několik zvířat a ovoce k otestování na virus, řekl, že papája, křepelka a koza testovali pozitivně.

John Magufuli: „Mnohokrát jsem říkal, že ne vše, co dostanete, je dobré. Mohou být lidé, co jsou využívání, vybavení, co je využíváno… ale také to může být sabotáž, protože tohle je válka.” „Ministerstvo zdravotnictví by mělo být opatrné, neměli by ve spěchu zkoušet tyto vakcíny bez výzkumu, ne každá vakcína je pro nás důležitá, měli bychom být opatrní. Neměli bychom být pokusní králíci.” „Vakcíny jsou nebezpečné. Pokud bílý muž dokázal přijít s očkováním, měl už touto dobou vyvinout vakcínu na AIDS, rakovinu a tuberkulózu.”

Vypravěčka: Magufuli byl 27. února 2021 prohlášen za nezvěstného. O dva týdny později byl oficiálně prohlášen za mrtvého. Nejprve se říkalo, že zemřel na covid-19, což se později změnilo na selhání srdce… Odpočívejte v pokoji. Budeme na vás pamatovat.

Už vidíte celkový obrázek? Bill Gates ovládá vzduch, který dýcháte, jídlo, které jíte, vodu, kterou pijete, zdravotní péči, kterou dostáváte. Ovládá váš život od kolébky do hrobu. Chcete vidět poslední hřebíček do jeho rakve? V tom případě se přesuňme do 12. části. Konec 11. části

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Tuhle sérii miluji. Mimochodem na Newsroom jste se dostal na první místo za největšího dezinformátora. Gratuluji. Tímto počinem jste vlastně byl vyznamenán jako největší informátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů