Corbettův report: Mezinárodní trestní soud chce začít zatýkat politiky

Ve zkratce...

Mezinárodní trestní soud (ICC) v Haagu se rozhodl, že bude zatýkat politiky. Tak mu to usnadníme tímto (zdaleka ne vyčerpávajícím) seznamem politiků, které by bylo vhodné zatknout.
Facebook
Telegram
VK

Audio verze k článku:

Sledujte také na: NášTub, Odysee, Rumble, Substack

Originál článku publikován ZDE: 24. dubna 2023

Článek:

Jak již dlouholetí příznivci Corbettova reportu vědí, Mezinárodní trestní soud (ICC) je ten směšný klokaní soud v Haagu, který je zřízený OSN a který na příkaz svých západních sponzorů vykonává spravedlnost vítězů a tráví svůj čas výhradně stíháním Afričanů a kladením těžkých otázek ohledně Kaddáfího a Viagry, přičemž úzkostlivě ignoruje válečné zločiny USA, Spojeného království a Izraele.

Hádejte co? V rámci mantry „rozmanitosti, rovnosti a inkluze“, která je v těchto dnech v západních institucích v módě, Mezinárodní trestní soud konečně vydal zatykač na jednoho z hlavních evropských představitelů!

. . . Tedy pokud počítáte Rusko za evropský národ.

Přesně tak. Pokud jste to ještě neslyšeli, slavný mezinárodní soud pro zločince vydal zatykač na ruského prezidenta Vladimira Putina a obvinil ho z „údajné odpovědnosti za válečný zločin nezákonné deportace obyvatelstva (dětí)“ a z napomáhání „nezákonnému přesunu obyvatelstva (dětí) z okupovaných oblastí Ukrajiny do Ruské federace“.

Zatímco průměrný spotřebitel zpráv se snaží přijít na to, proč ICC nemůže přestat psát slovo „děti“ v závorce, já jsem příliš zaneprázdněn potleskem, než abych se zamýšlel nad takovými interpunkčními zvláštnostmi.

Ano! Zatkněte politiky! To je skvělý nápad!

Ale teď, když jsme převzali myšlenku Mezinárodního trestního soudu a začali s ní pracovat, stojíme před novým dilematem: koho máme zatknout?

Dnes si tedy nasaďme čepice na hlavu, oblékněme si saturnské roucho spravedlnosti, nasaďme si kalhoty z mezinárodního práva a sestavme seznam politiků, kteří by měli být za své zločiny proti lidskosti shromážděni a navždy zavřeni. Jste připraveni?

VLADIMÍR PUTIN

A picture containing person, person, military uniform, suit

Description automatically generated

Ano, žalobci ICC, souhlasím! Rozhodně zatkněme Putina!

. . . Ale ne pro vykonstruovaná a falešná obvinění, která ICC uvedl ve svém průhledně politickém a zjevně podvodném zatykači ve stylu „nemyslí někdo na (děti)?“.

Ve skutečnosti se ovšem zatykač ICC na Putina zakládal na zprávě financované americkým ministerstvem zahraničí, která se sama vyvrátila, a vydal ho žalobce, který se prohlašoval za politicky neutrálního, zatímco vystupoval na akcích pořádaných ukrajinskou vládou a na dárcovské konferenci v Londýně si užíval s představiteli členských států NATO.

Ve skutečnosti je tak zřejmé, že ICC se zabývá prodejem „spravedlnosti“ tomu, kdo nabídne nejvíc, že dokonce i deník The Guardian připustil, že načasování Putinova zatykače bylo vypočítáno tak, aby se maximalizovaly dary soudu. (Pro pořádek dodejme, že tento neuvěřitelně cynický tah vyšel: ICC nakonec získal od zemí NATO téměř 5 milionů dolarů, aby mohl pokračovat ve své práci a „pohnat Rusko k odpovědnosti“ za jeho válečné zločiny na Ukrajině).

Takže ne, nezatýkejme Putina za tato směšná obvinění. Místo toho vzneseme nějaké vlastní obvinění.

Pro začátek bychom ho mohli přivést, aby odpověděl na několik otázek týkajících se bombových útoků na ruské byty v září 1999. Tehdejší premiér Putin obvinil z této vlny bombových útoků, při nichž během deseti dnů zahynulo více než 300 lidí, „čečenské teroristy“ a použil je jako záminku k zahájení leteckého bombardování Grozného, které zahájilo druhou čečenskou válku.

Pro studenty historie teroru pod falešnou vlajkou není překvapením, že zanedlouho byli agenti ruské bezpečnostní služby FSB přistiženi při pokládání bomb v bytovém komplexu v Rjazani. Kreml samozřejmě prohlásil, že zmařený pokus agentů FSB o bombový útok byl součástí „bezpečnostního cvičení“, a událost byla okamžitě utajena. Putin mezitím pokračoval ve využívání traumatu, které tato falešná vlajka způsobila ruskému obyvatelstvu. Jeho volební výsledky se vyšplhaly z 2 % před bombovými útoky na 55 % po nich a koncem roku byl jmenován novým ruským prezidentem.

Nebo proč nezatknout Putina za to, že se z celého srdce a z plných plic podílel na budování ruské sítě biologické bezpečnosti?

Koneckonců aktivně prosazoval program očkování proti covidu Sputnik V a opakovaně tvrdil, že „musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom tuto pandemii překonali, a nejlepším nástrojem, který v tomto boji máme, je očkování“. Opakovaně si posteskl nad „nedostatečným“ využíváním očkování ze strany Rusů a jeho tiskový mluvčí prohlásil, že „každé opatření, které může přimět více lidí k očkování, je dobré“ a „pouze očkování zachraňuje před smrtí“. Putin dokonce vyšel vstříc a připomněl ruským regionálním guvernérům, že mají pravomoc nutit občany, aby se nechali očkovat.

Z biologické bezpečnosti učinil klíčový bod spojenectví Ruska a Číny, které – jak nás neustále ujišťují některá „alternativní“ média – tvoří páteř nového mocenského bloku, jenž má „oponovat“ tyranii bloku NATO. Putin přislíbil, že „zvláštní důraz bude kladen na boj proti pandemii nové koronavirové infekce“, protože tato „probíhající pandemie“ představuje „vážnou výzvu pro naplnění Agendy OSN pro udržitelný rozvoj 2030“. S čínským prezidentem Si Ťin-pchingem dokonce podepsal dohody, které mají zajistit „prohloubení výměny informací o tématu pandemie COVID-19 a posílení koordinace při interakci na takových platformách, jako je WHO“.

A nejenže podpořil vybudování systému digitálních občanských průkazů v Rusku, ale dokonce vyzval vládu, aby urychlila vývoj takového systému („čím rychleji, tím lépe“), a upozornil, že „po takových službách je velká poptávka a je třeba jen urychlit jejich zavedení“.

Musím pokračovat?

Dobře.

Putin podepsal zákon o biometrických údajích, který byl nezákonně prosazen ve Státní dumě. Pod záminkou „zákazu“ nuceného sběru biometrických údajů návrh zákona ve skutečnosti značně rozšiřuje (Světovou bankou schválený) „Jednotný biometrický systém„, který v roce 2018 zavedla společnost Rostelcom pro sběr informací o otiscích prstů, zobrazení obličeje, hlasu, oční duhovky a vzoru žil na dlani ruských občanů, a předává kontrolu nad těmito biometrickými údaji do rukou soukromého subjektu. Jak upozorňují dokonce i proputinovská ruská média, návrh zákona je „hluboce protiústavní a vytváří základ pro vybudování ‚digitálního koncentračního tábora‘ v Rusku“.

Navíc Putin spolupracuje se svým starým přítelem (a „bývalým“ členem správní rady WEF) Hermanem Grefem „Sberbank“ na zavádění biometrické kontrolní sítě v zemi. V roce 2021 Putin přednesl hlavní projev na konferenci o umělé inteligenci ve Sberu – „jednom z hlavních světových míst pro diskusi o umělé inteligenci“, ujišťuje Putin – kde pochválil úsilí Sberu o využití technologií umělé inteligence (AI) k transformaci „zdravotnictví a školství, ochrany životního prostředí a zemědělství, průmyslu a dopravy“ a vyzval svého globalistického přítele, aby „urychlil digitální transformaci ve všech oblastech a co nejdříve přešel od izolovaných experimentů a pilotních iniciativ ke komplexním projektům s aplikacemi AI“. A kdybychom náhodou nepochopili, Putin na konferenci v roce 2022 opět přednesl hlavní projev, v němž nás informoval, že jeho „dalším cílem na horizontu současného desetiletí je zajistit širší zavedení umělé inteligence“.

Takže stručně řečeno: ano, zatkněte Putina!

Proč se ale zastavit na tomto místě? Když už naštveme ty, co hrají 5D šachy, podporují MAGA a jsou závislí na falešné naději, proč to prostě nezkusit naplno a nezatknout ….

DONALD TRUMP

Corbettův report: Mezinárodní trestní soud chce začít zatýkat politiky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Než začnou červené čepičky v davu hyperventilovat („Vždycky jsem věděl, že jsi podvodník, Jamesi!“): uklidněte se! Samozřejmě si nemyslím, že by měl být Oranžový muž navlečen do oranžové kombinézy kvůli nějakému koníčku souvisejícímu s „porušením pravidel financování volební kampaně“ Stormy Daniels.

A pokud si myslíte, že mluvím o Russiagate, pak jste neviděli mé typicky zábavné (pokud to říkám já) vyvracení Russiagate.

Ne, to je jen levicový/pravicový, stranický politický nesmysl, který odvádí pozornost. Místo toho zatkněme Trumpa za něco podstatného.

Co jako? Co třeba jeho práce proti americkým zájmům ve službách cizí mocnosti?

Ne, nemluvím o Russiagate. Jak jsem poznamenal v roce 2017: „Zapomeňte na Russiagate, skutečným skandálem je Israelgate.“

Vy si nepamatujete na Israelgate? To nepřekvapuje, protože Russiagate byla donekonečna omílána stejnými pravdomluvci v baštách pravdivosti, jako jsou CNN a MSNBC, a Israelgate nebyla těmito kontrolovanými korporátními (falešnými) zpravodajskými stanicemi ani jednou zmíněna.

Pro ty, kteří nejsou v obraze, uvádíme, že Michael Flynn byl odvolán z funkce Trumpova poradce pro národní bezpečnost, když se „přiznal k jednomu případu lhaní FBI o svých zákulisních jednáních s ruským velvyslancem“. O čem ale „jednal“ s Rusy?

Hmmm. Podívám se do svých poznámek. . . .

Aha, to je ono! „Vyjednával“ s Rusy o jejich hlasování o rezoluci Rady bezpečnosti OSN č. 2334. Víte, o rezoluci, která měla odsoudit etnické čistky Izraele vůči Palestincům? A o čem přesně se svým ruským protějškem jednal? No jasně, snažil se Rusům zkroutit ruku, aby pro rezoluci hlasovali „ne“.

A kdo ho pověřil tímto úkolem? Nikdo jiný než Jared Kushner, zeť nejvyššího představitele, zázračné dítě, jehož rodina je tak propojená s izraelskými sionistickými likudniky, že kdysi nechal Benjamina Netanjahua spát ve své posteli (ano, doslova) a který nezveřejnil, že vedl nadaci, která ve skutečnosti financovala nelegální izraelskou osadu (ano, opravdu).

Počkat. Já hlupák! Zdá se, že Israelgate se týká Trumpova zetě a s Trumpem samotným nemá vůbec nic společného. Přece by Donald J. Trump nikdy nezaprodal Ameriku v zájmu Izraele, ne?

Dobře, myslím, že přesunul americké velvyslanectví do Jeruzaléma, čímž jednostranně změnil dlouhodobou zahraniční politiku USA v regionu a nepřímo tak podpořil etnické čistky Izraele vůči Palestincům. A Donald „Udělejme Izrael znovu skvělý“ Trump se při každé příležitosti chlubil, jak je „opravdovým přítelem Izraele„, který je sice „nováčkem v politice, ale ne v podpoře židovského státu“, a škodolibě se chlubil, jak ho Izraelci považují za „krále Izraele“ a milují ho jako „druhý příchod Boha“. A natáčel videa na podporu kampaně pro svého nejlepšího kamaráda Benjamina Netanjahua (dalšího neodsouzeného zločince, který, když o tom tak přemýšlím, by měl být rozhodně zatčen!).

Nikdy by však nezaprodal americké zájmy ve prospěch Izraele. Proboha! Hádám, že Kushner musel Flynna k tomu telefonátu přimět sám.

Za co dalšího můžeme Trumpa zatknout?

A co jeho mezinárodní válečné zločiny v Sýrii? Víte, v zemi, kterou – podobně jako před ním Obama (který by měl být zatčen) a Bush (který by měl být zatčen) – Trump po léta bombardoval ve zcela nezákonném pokusu o změnu režimu? Nebo už mezinárodní společenství na údery v Sýrii zapomnělo?

Vzpomínáte si na údery v Sýrii? Přesvědčen obrázky, které mu poskytly oscarové Bílé přilby, že Asad skutečně zplynoval „krásná miminka“ v Dúmě, a zjevně nepřesvědčen všemi dostupnými důkazy, že se ve skutečnosti jednalo o další falešnou vlajku, kterou spáchali protiasadovští teroristé, Trump v roce 2017 na zemi vypálil 59 útočných raket Tomahawk (a svým kamarádům z Raytheonu tak přidal 5 miliard dolarů).

Nebo si vzpomínáte, jak se Trump chlubil „velmi úspěšnými“ (a velmi nezákonnými) nálety, které nařídil v rámci léta trvajícího válečného zločinu v Jemenu, který sponzorovaly USA a který zdědil po Obamovi a během svého působení v úřadě s radostí rozšířil?

Jedná se nepochybně o trestné činy nejvyššího stupně. Ale pokud chceme Trumpa skutečně zatknout za jeho zločiny proti lidskosti, proč ho neodsoudíme právě za to, na co je nejpyšnější: za jeho roli v podvodné pandemii?

Trumpovi nejhlasitější obhájci vždy pohodlně zapomínají, že jejich oranžový hrdina se dostal do úřadu díky své ochotě diskutovat o souvislosti mezi očkováním a autismem a slibu, že jmenuje RFK juniora předsedou komise pro bezpečnost očkování, ale že pod jeho dohledem se z očkování stala nejlepší věc od doby, kdy se krájel chleba, a komise RFK juniora pro bezpečnost očkování byla mimo hru, protože mu Bill Gates řekl, že je to špatný nápad.

Zapomínají, že to byl Trump, kdo nařídil operaci Warp Speed a kdo označil MAGA za svůj „největší úspěch„.

Zapomínají, že to byl právě Trump, kdo v průběhu podvodné pandemie plnil všechny Fauciho diktáty a umožnil uzavření země na příkaz „zdravotních“ tyranů.

Zapomínají, že to byl právě Trump, kdo provedl dokonalý podvod s vakcínami, když zrušil financování WHO, aby je poskytl Gatesově alianci pro vakcíny GAVI.

Ano, pokud se nějaký světový vůdce musí zodpovídat ze zločinů proti lidskosti spáchaných během pandemie, je to Trump. Dovedete si představit, že by Trump byl skutečně takovým hrdinou, za jakého ho QAnonerové považují? Dokážete si představit, že by nazval pandemii průhlednou přetvářkou, kterou byla, místo aby aktivně napomáhal zločinům hlubokého státu? Já také ne.

Ale než mě intelektuálně zaostalí dvojníci levicové/pravicové politické frašky začnou obviňovat, že jsem nějaký zatracený komoušský pinčl za to, že jsem Putina a Trumpa zařadil na seznam zatčených, dovolte mi, abych pokračoval a vyzval k zatčení…

JOE BIDEN

A person in a suit and tie

Description automatically generated with low confidence

Pokud jde o Josepha Robinettea Bidena mladšího, 45. prezidenta Spojených států amerických, opět není nouze o obvinění, na něž je vydán zatykač.

Bylo by lákavé ho zatknout za jeho neustálé lhaní – od velkých, důsledných lží (jako je lež o bezpečných a účinných injekcích, lež o pandemii neočkovaných a lež o tom, že se ekonomice daří skvěle) až po malé, bizarní lži. Vzpomínáte si, jak si náhodně vymyslel historku o tom, že hrál univerzitní fotbal, aniž by k tomu měl nějaký zvláštní důvod? Nebo když si vymyslel historku o tom, že ho Golda Meirová naverbovala na pomoc v šestidenní válce? (Nebojte se, ukázalo se, že kukuřičný pop byl naprosto skutečný.)

Ale když se nad tím střízlivě zamyslíme, lhaní (obecně) není trestným činem a nechceme přece vytvořit precedens, který by Bidenovi podobným umožnil začít zavírat lidi za jejich projevy, že ne?

Možná by tedy bylo produktivnější zatknout Bidena za jeho zločiny na Ukrajině.

Nemluvím teď jen o jeho válečných zločinech na Ukrajině, nebo dokonce o ukrajinských válečných zločinech v Donbasu, které Bidenova administrativa nyní aktivně podporuje. Mluvím také o Bidenových předválečných zločinech na Ukrajině, od kotrmelců jeho syna v představenstvu Burisma Holdings ve prospěch „velkého člověka“ až po Bidenovo neuvěřitelné přiznání před kamerou, že vyhrožoval, že ukrajinské vládě neposkytne miliardovou úvěrovou záruku, pokud nepropustí generálního prokurátora… který se, jak se ukázalo, snažil Burismu stíhat za její korupční praktiky.

To je však dlouhý a komplikovaný příběh, který by nepochybně na dlouhá léta zdržel soudy a přinesl by spoustu nudných svědectví, která by veřejnost závislou na TikToku a fluoridu jistě unavila ještě před Bidenovým nevyhnutelným odsouzením.

Proč ho tedy nezatknout za něco mnohem pochopitelnějšího (a okamžitě odpornějšího), jako je jeho dlouholeté a zdokumentované sexuální obtěžování a napadání?

V tomto případě bohužel nemám na mysli jen Taru Readovou, zaměstnankyni Bidenovy senátní kanceláře v 90. letech, která ho obvinila z nevhodných dotyků a z konkrétního sexuálního útoku (a která byla poté podrobena intenzivnímu zkoumání stejnými lidmi, kteří nám říkají, abychom „věřili všem ženám“… pokud jsou to demokratky).

A nemluvím jen o fotografiích a videích, na kterých Joe Biden hladí dospělé ženy a viditelně je znervózňuje na různých oficiálních akcích během své kariéry.

Ne, mluvím o několika nezletilých dívkách, které byly nevhodně osahávány, laskány a dokonce líbány před zraky kamer.

Je důležité si uvědomit, že ani Bidenovo sexuální obtěžování žen a dívek není žádnou okrajovou konspirační teorií. Byly založeny celé webové stránky, které toto zneužívání dokumentují. Dokonce i jeho vlastní dcera se v deníkovém záznamu, v němž se zamýšlí nad nevhodnými sprchami, které s ní Biden v mládí absolvoval, ptala, zda ji současný obyvatel Oválné pracovny obtěžoval.

Samozřejmě, že média, která jsou poskoky establishmentu, se (k překvapení nikoho) při každé příležitosti pustila do Bidenovy obhajoby, přičemž mezi módními, progresivními demokraty podporujícími #MeToo panuje shoda, že „strýček Joe“ je prostě jen trochu kontaktní a neuvědomuje si, že se chová nevhodně.

A kromě toho se Biden spojil s Lady Gaga, aby vytvořil traumatologická centra pro oběti fyzického a emocionálního zneužívání, takže to musí být dobrý člověk, ne? Koneckonců, věrohodně obviněný násilník, který si potřebuje vylepšit PR, by se nikdy nezapojil do cynického triku, aby znečistil výsledky vyhledávání „Bidenovo sexuální napadení“ dobrými příběhy o traumatologických centrech strýčka Joea, že?

Přesto je pro stranické politiky sexuální napadení v pořádku, pokud je člověk, který se ho dopouští, členem jejich politického týmu. Zeptejte se obětí Billa Clintona. Nepohybuji se v těchto vzácných elitářských kruzích, takže možná jen nechápu takový dvojí metr. Jako otec mladé dívky vím jen to, že kdyby se někdo takto dotýkal mé dcery, v krátké době bych mu upravil obličej.

Takže ano: přimějme Mezinárodní trestní soud, aby vydal zatykač i na Bidena, prosím.

Ale jak můžeme mluvit o zločinných prezidentech, které je třeba zatknout, aniž bychom mluvili o …?

GEORGE W. BUSH

A couple of men holding a sign

Description automatically generated with medium confidence

Dobře, dobře, tohle je jasná volba, ale opravdu chcete sestavit seznam politiků, které je třeba zatknout, BEZ toho, abyste do něj zahrnuli George W. Bushe? Samozřejmě že ne, a já taky ne.

Abych byl spravedlivý, nejsem zrovna první, koho napadlo zatknout Bushe 43 za jeho zločiny proti lidskosti. Byli tu tací, kteří lobbovali za Bushovo zatčení, když přijel v roce 2009 promluvit do Calgary, včetně Splitting The Sky (R.I.P.). Jak si jistě vzpomínáte, Splitting The Sky se dokonce pokusili o občanské zatčení ďábelského Bushe filse… ale bohužel zločinec vyklouzl.

Bush byl také nucen zrušit cestu do Švýcarska, kde měl promluvit na dobročinné akci pro organizaci United Israel Appeal, poté, co vyšlo najevo, že řada lidskoprávních organizací hodlá Bushe stíhat za jeho válečné zločiny, včetně porušení Úmluvy proti mučení, kterou Spojené státy podepsaly.

Kanaďané se k případu vrátili v roce 2011, kdy se Kanadské centrum pro mezinárodní spravedlnost s odvoláním na důkazy obsažené ve zprávě OSN z roku 2006, zprávě Rady Evropy z roku 2007 a zprávě amerického senátního výboru pro ozbrojené síly z roku 2008, jakož i na svědectví zvláštních zpravodajů OSN Nowaka a Scheinina a na přiznání Cheneyho z roku 2009 a Bushovy vlastní paměti z roku 2010 pokusilo stíhat hlavního zločince z 11. září. … ale zjevně platí, že „horská služba vždycky dostane svého člověka“, jen když zmíněný člověk není psychopatickým potomkem slavné mezinárodní zločinecké rodiny. Stíhání zablokovala vláda B.C. a volební zloděj opět unikl spravedlnosti.

V roce 2012 se Bush konečně dočkal rozsudku, když komise pro válečné zločiny v Kuala Lumpuru shledala George W. Bushe vinným z válečných zločinů při nezákonné invazi do Iráku. Kupodivu to však nevedlo k tomu, že by ho některá země skutečně zatkla… zatím.

Ale Bush se nenechal odradit od prolití krve milionů nevinných Iráčanů ani tím, že v Iráku nebyly zbraně hromadného ničení, takže se opravdu přestaneme snažit dopadnout jednoho z hlavních válečných zločinců 21. století jen proto, že to napoprvé nevyšlo? Samozřejmě že ne!

Asi bych měl upřesnit, že to není stranická záležitost. Zatkněme všechny žijící americké prezidenty za jejich podíl na páchání zločinů proti lidskosti a za jejich expanzi amerického impéria na zádech nespočtu mrtvých žen a dětí!

A když už jsme u toho, pojďme chytit i jejich přátele. Přátele jako …

TONY BLAIR

Corbettův report: Mezinárodní trestní soud chce začít zatýkat politiky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pokud si Bush zaslouží vězení (a on si ho jistě zaslouží), pak si Tony Blair jistě zaslouží být hned vedle něj, až začne soud pro válečné zločiny.

Koneckonců, když Bush, Cheney, Riceová a tlupa neokonzervativců ve Washingtonu prodávali důvěřivým Američanům naprosto vymyšlené kecy o „houbovém mraku“, byl tu Blair, který prodával svou sexuální dokumentaci, prodával svou 45minutovou fantazii a zavraždil Davida Kellyho.

A když Bush plánoval zinscenovat akci pod falešnou vlajkou, aby ospravedlnil válku v Iráku, s kým se spikl? Správně: Tony „Aztécký rebel“ Blair.

A když přišel čas prodat veřejnosti mýtus o Usámovi, který 11. září spáchal, koho Bush naverboval? Hádáte správně.

Pak tu byla Blairova vlastní falešná vlajka 7/7, která byla použita k udržení mýtu o terorismu, a jeho výzva k „potírání budoucích problémových dětí ještě před jejich narozením“ a jeho opakované výzvy k digitálním občanským průkazům a očkovacím pasům.

Ano, není málo důvodů, proč bychom měli Tonyho Blaira přidat na seznam nebezpečných politických zločinců, které je třeba dostat za mříže.

Ale počkejte chvíli. Při pohledu na tento seznam jsem si všiml, že v něm něco chybí: totiž estrogen!

JACINDA ARDERNOVÁ

Corbettův report: Mezinárodní trestní soud chce začít zatýkat politiky • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Omluvte mě! Zapomněl jsem, že je <SOUČASNÝ ROK> a že jakýkoli seznam, který neobsahuje ženu (ať už je to definováno jakkoli!), by prostě neprošel u davu zastánců rovnosti a inkluze, takže se postaráme o to, abychom dostali i političku za mříže, no ne?

Nyní není nouze o dámy zločince, z nichž si můžete vybrat. Na zadržení Angely „minské podvodnice“ Merkelové bychom ovšem měli mít rozhodně připravenou oranžovou kombinézu. A neměli bychom zapomenout ani na Sannu „Rozhodně jsem nebyla na drogách!“ Marinovou jen proto, že byla vyměněna na postu hlavní finské patokratky.

Pokud se však chceme pustit do nedávno odstoupených premiérek, začněme Jacindou Ardernovou.

Stejně jako u všech ostatních osob na našem seznamu není nouze o důvody k vydání zatykače na bývalou novozélandskou premiérku, včetně jejích pokusů potlačit práva občanů na svobodu projevu doma i v zahraničí pomocí globálního cenzurního systému.

A kdo by mohl zapomenout na účast novozélandské vlády na zločinech proti lidskosti spáchaných v průběhu aféry, jako byla bezuzdná diskriminace neočkovaných a zavedení stanného práva ve vojenských karanténních zařízeních? Koneckonců i novozélandské soudy rozhodly, že vláda Ardernové jednala „nezákonně, nerozumně a v rozporu s Listinou práv“, když zavedla naprosto šílený systém karanténní loterie, a že její nařízení očkování pro zaměstnance policie a obranných sil bylo podobně porušením základních práv, a tudíž nezákonné.

Ale ze všech těch zločinů, kterým Ardernová během svého působení ve funkci premiérky předsedala, je jedním z nejhorších zatčení aktivisty a pastora Billyho Te Kahiky a moderátora alternativních médií Vinnyho Eastwooda za „zločin“ protestu proti drakonické novozélandské legislativě o lockdownech. Nejenže byli zatčeni a drženi ve vazbě za „přestupky proti zákonu o reakci na Covid-19“, ale, jak už si možná moji čtenáři všimli, Billy a Vinny právě dostali za účast na pokojných protestech tresty odnětí svobody v délce 4 a 3 měsíců.

Jak se píše v petici na webu change.org, která požaduje jejich osvobození, Billy „byl téměř dvacet měsíců pronásledován novozélandskou vládou a donekonečna očerňován novozélandskými mainstreamovými médii financovanými vládou“ a jeho trest odnětí svobody „je dosud nejtvrdším trestem tohoto druhu v západním světě“.

Nezapomeňte, že tento protest hodný vězení se odehrál jen několik měsíců předtím, než Nový Zéland uvolnil omezení lockdownu a Ardernová potvrdila, že orgie až pro 25 lidí jsou opět legální! (Pokud ovšem účastníci orgií nediskutovali o svém odporu k lockdownům, pravděpodobně.)

Ale alespoň to pro Jacindu dopadlo dobře. Poté, co během projevu oznamujícího její odchod z funkce premiérky, v němž tvrdila, že nemá jiné plány do budoucna než „trávit čas se svou rodinou“, ronila krokodýlí slzy, se okamžitě vrátila ke svému slovu a nastoupila na nový post jako….

…počkejte si na to…

…internetový autoritář!

Přesně tak, „trávit čas s rodinou“ je zřejmě globální výraz pro „stát se zvláštní vyslankyní Christchurch Call„, globálního cenzurního orgánu pod vedením Nového Zélandu, jehož cílem je „eliminovat teroristický a násilný extremistický obsah na internetu“ tím, že označí všechny své politické oponenty za teroristy a vymaže jejich materiály z internetu.

Takže bohužel ne, Ardernová neodchází z veřejného života, jak slíbila. Ale je dobré vědět, že na odchodu z funkce stihla ještě naposledy zalhat novozélandské veřejnosti!

ZATKNĚTE JE VŠECHNY!

Sestavit tento seznam je mnohem těžší, než jsem čekal. Ne proto, že by nebylo dost politiků k zatčení, ale proto, že jich je příliš mnoho.

Na seznamu už máme Bidena, Trumpa a Bushe 43, takže bychom tam mohli dát i všechny ostatní americké prezidenty. (Ano, každého z nich.)

A nechci být obviněn z prokanadské zaujatosti, takže Trudeaua za jeho zločiny proti kanadskému lidu s radostí předhodím.

A to jsem se ještě nedostal k prezidentovi na celý život Si Ťin-pchingovi.

…Hmm. Když o tom tak přemýšlím, tenhle seznam už je příliš dlouhý, a to jsem teprve na začátku! Vždyť jsme ani neuvažovali o tom, co by se stalo, kdybychom vzali vážně kuala lumpurskou nadaci pro kriminalizaci války a její návrh, aby se samotné vedení války stalo zločinem. Kolik dalších politiků by to přidalo na seznam zatykačů?

Proč tedy nepřejdeme k věci. Možná by bylo jednodušší místo sestavování seznamu všech politiků, které bychom měli zavřít, sestavit seznam všech politiků, které bychom zavřít neměli.

Dobře, nechte mě o tom přemýšlet.

…Uhhhh…

…Dejte mi chvilku…

Ach, to je příliš složité. Prostě je všechny zatkneme!

To by ovšem znamenalo, že bychom museli čelit perspektivě světa bez politiků. Dokážete si představit svět bez politiků?

A picture containing diagram

Description automatically generated

Víte co? Jsem ochotný to zkusit, pokud i vy ano.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Justiční mafie by chtěla vládnout světu? Když se to nedaří U-SSA, NATO, EU? Bez obav mafiáni nebude dlouho trvat a všichni si s vámi vytřou prdel. S celým proYankees sajrajtem. To už je jen bu, bu, bu ty stará kurvo, nic víc.

  2. Koukám, že je tady nepodstatná halda informací. (že by bašta posledních spravedlivých) Ale chybí tu pravda o Československu a těch dvou podvodných firmách. No a jak si tu fašistická chunta debužíruje. Tak jo, Československo bez politiků a p..čusů, co se jen serou do druhých, že? Já jsem ČECHOSLOVÁK a chci ukradené ČESKOSLOVENSKO zpět! A Vy? ? Čekám na odpověď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů