MRNA injekce jsou genovou terapií, která se prodává jako „vakcíny”, aby si získala důvěru veřejnosti, říká Big Pharma

Ve zkratce...

Jak uvedl člen vedení společnosti Bayer, mRNA injekce jsou genovou terapií, navzdory všem fact-checkerům, kteří tvrdí opak. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 12. listopadu 2021

Přepis:

Hugo: Ahoj, posloucháte Hugo Talks. Tohle video bude krátké a půjde hned k věci. Covid injekce, mRNA vakcíny, jak jim média říkají, když byly označeny za genovou terapii, fact-checkeři vylezli a říkali: „Ne! To není pravda.” Například zde ve Forbesu: „mRNA vakcíny nejsou genová terapie”. Také v Politifactu: „Joe Rogan nepravdivě říká, že mRNA vakcíny jsou genovou terapií”. Před pár týdny se pořádal Světový summit o zdraví se spíkry ze Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů… tady vidíme ministra zdravotnictví Německa, Ursulu, Evropská komise, Tedros, ředitel WHO, a spoustu dalších kašparů a CEO farma průmyslu, včetně tohoto chlápka, Stefana Oelricha, člena vedení a šéfa oddělení farmaceutik ve společnosti Bayer AG, Německo. Bayer je jedna z největších farmaceutických společností na světě a má prsty ve výrobě mRNA injekcí. Poslechněme si, co řekl na tomto Světovém summitu o zdraví.

Stefan Oelrich: My, jako společnost Bayer, podnikáme ten skok v buněčné a genové terapii, což je podle mě jeden z těchto příkladů. Snad v tom do budoucna uděláme pokrok. MRNA vakcíny jsou ve výsledku příkladem té buněčné a genové terapie. Vždy rád říkám, že kdybychom před dvěma lety dělali veřejný průzkum a ptali se lidí, jestli by byli ochotní si vzít genovou terapii a píchnout si ji do těla, nejspíše bychom měli 95% míru odmítnutí. Tato pandemie podle mě také otevřela oči mnoha lidí vůči inovacím takovým způsobem, který předtím možná nebyl možný.

Hugo: V podstatě říká, že mRNA injekce jsou genová terapie, a že bez pandemie by veřejnost nikdy genovou terapii nepřijala. Říká, že 95 % lidí by si před dvěma lety nevzalo injekci s genovou terapií. Tak jak to je? Fact-checkeři nám lžou? Nebo jeden z vedoucích pracovníků jedné z největších farmaceutických společností, co mluví na Světovém summitu o zdraví… lže nám on? Kdo nám lže? Kdo jsou lháři? Fact-checkeři, dělejte svoji práci! Můžeme dostat odpověď? Někdo nám tady věší bulíky na nos! Jste to vy, fact-checkeři? Jste vy ti lháři? Tohle je dobré video na sdílení s přáteli a rodinou, kteří jsou stále ve spícím režimu.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

 1. Vis Formanku, kdybys nebyl vysinuty magor zjistil bys, ze vzapeti Bayer vysvetlila, ze jde o zjevny preslap mluvciho, nebot mRNA vakcina uz v principu sveho fungovani NENI genovou terapii ve smyslu toho, jak je tento vyraz obecne chapan a neni tak ani vedena ve skupine Bayer. Ostatne genova terapie by ti k nicemu, vis? Ta slouzi k leceni uplne neceho jineho.

  1. Nevím proč musíš někomu hned říkat že je magor přešlap jo ? a nebo omylem řečená pravda třeba si ty ten magor kterej jim to sežral i s navijákem a nechceš v tom být sám tak hájíš lži?

   1. Píše to, protože to tak je. Formánek si nakládá fakt těžkou karmu. Možná je zdravotní bratr z JIP z Brna.

  2. Pane, zapněte mozek, vytáhněte ospalky z očí a vyčistěte si uši. Vnímejte srdcem. Přeji Vám, aby se Vám rozsvítilo…

  3. Krásná ukázka “odborníka”.
   mRNA obsahuje gén na produkci FL spike proteinu, proti kterému se jako má organizmus sám imunizovat (už tento princip je šílený).
   To že přepis mRNA -DNA je možný je dostatečně zdokumentován. Stačí si to najít přes PubMed. Takže nepřesvědčujte lidi že nebe je zelené s fialovými puntíky… i kdyžtomu možná věříte.

  4. Krásná ukázka “odborníka”.
   mRNA obsahuje gén na produkci FL spike proteinu, proti kterému se jako má organizmus sám imunizovat (už tento princip je šílený).
   To že přepis mRNA -DNA je možný je dostatečně zdokumentováno. Stačí si to najít přes PubMed. Takže nepřesvědčujte lidi že nebe je zelené s fialovými puntíky… i kdyžtomu možná věříte.

  5. Uvidíme kto bude magor … Spite ďalej a verte všetkému vedeckému , umelému , chemickemu a vôbec neprijmite fakt že vás ,, možno AJ klamu ,, čas …. Ukáže

 2. Profilový obrázek
  Stefan Oelrich
  Vedoucí farmacie

  Připojte se k úpravě
  Stefan Oelrich je od 1. listopadu 2018 členem představenstva Bayer AG a vedoucím farmaceutické divize se sídlem v Berlíně v Německu. Je také zodpovědný za region Evropa/Střední východ.

  Oelrich se narodil v německém Wilhelmshavenu 1. června 1968. Po absolvování střední školy v Paříži ve Francii nastoupil v roce 1989 jako obchodní praktikant do Bayer AG a v roce 1991 se kvalifikoval jako obchodní asistent. Během následujících 20 let zastával řadu pozic s rostoucí odpovědností ve zdravotnictví v Latinské Americe, Evropě a Spojených státech. V roce 1998, po práci v Argentině a Uruguayi, přešel Oelrich na dva roky do ústředí v Leverkusenu, než převzal odpovědnost za Pharmaceuticals v Belgii.

  V letech 2003 až 2005 byl viceprezidentem pro marketing ve společnosti Pharmaceuticals ve Spojených státech amerických. Následně byl jmenován prezidentem zdravotnictví a diagnostiky ve Francii. V roce 2006 se Oelrich vrátil do Spojených států jako Senior Vice President a General Manager of Women’s Healthcare.

  V roce 2011 nastoupil do Sanofi jako generální ředitel v Německu, Švýcarsku a Rakousku. V roce 2015 se Oelrich stal vedoucím obchodní jednotky Sanofi pro diabetes a kardiovaskulární systém v Evropě. Současně působil jako koordinátor Sanofi Europe.
  V roce 2016 se Oelrich stal vedoucím celosvětové franšízy společnosti Sanofi pro diabetes.
  O rok později byl jmenován výkonným viceprezidentem Diabetes & Cardiovascular
  ve výkonném výboru společnosti Sanofi.

  Od roku 2016 je Oelrich členem dozorčí rady Berlínského institutu zdraví.

  https://theorg.com/org/bayer/org-chart/stefan-oelrich

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů