Dr. Vernon Coleman – Možné budoucí riziko, které hrozí očkovaným proti covidu

Ve zkratce...

Dr. Vernon Coleman už od března 2020 natáčí videa o covidu a vždy byl ve svých předpovědích ohledně nastálé situace i covid vakcín přesný. Nyní na základě současných informací předvídá další věc - a to, jaká rizika čekají očkované proti covidu. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.


Sledujte a odebírejte také na: Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 11. prosince 2021

Dřívější videa od dr. Vernon Colemana:

1. Dr. Vernon Coleman: Medicínský důkaz, že covid očkování poškozuje (nejen) srdce (nová studie z časopisu Circulation)

2. Dr. Vernon Coleman – Ti, co podávají vakcíny proti covidu-19, budou souzeni jako váleční zločinci

3. Dr. Vernon Coleman – Rizika PCR testů a případy poškození z jejich užívání

4. Dr. Coleman – Nová zpráva ze CDC uvádí, že 2,79 % očkovaných utrpělo vážné vedlejší účinky

5. Dr. Vernon Coleman – Satanské války byly zahájeny

6. Dr. Vernon Coleman – Vaše tělo a mysl jim nestačí. Chtějí vaši duši

7. Dr. Vernon Coleman – Vládní a mediální lži, klamy a manipulace

8. Dr. Vernon Coleman – Proč vlády chtějí a potřebují druhou vlnu koronaviru?

Přepis:

Je 11. prosince 2021, nebo tak nějak. Všichni víme, že krátkodobá rizika pro ty, kteří přijali covid injekce, jsou otřesná. Jsou horší než rizika spojovaná s jakoukoliv tradiční vakcínou nebo lékem, který kdy byl vyroben. A to z minulosti známe hororové příběhy spojené s farmaceutickými produkty. Farmaceutické společnosti jsou ze všech korporací ty nejkrutější. Zbrojařské společnosti proti nim vypadají pozitivně benevolentní. A jak jsem už říkal, ti, co se věnují nelegálnímu obchodu s drogami, jsou proti nim ještě slušní. Před rokem, na konci roku 2020, se vědělo, že covid vakcíny budou způsobovat srdeční problémy, mrtvice, neurologické poruchy, myokarditidy a perikarditidy. Vím to, protože jsem loni natočil několik videí, ve kterých jsem říkal, že všechny tyto věci se budou dít.

A že nepříznivé účinky nebudou vzácné nebo ani neobvyklé. Pokud vás to zajímá, podívejte se na mé video s názvem „Možné vedlejší účinky covid vakcín” nebo „Důležité informace o covid vakcínách”. Obě videa byla nahrána a publikována v prosinci 2020 a stále tam jsou. Pokud byla na YouTube, tak byla samozřejmě odstraněna. Napsal jsem bezpočet tisíc slov o krátkodobých problémech s těmito vakcínami. Ale také jsem zkoumal střednědobé a dlouhodobé nebezpečí. To, co jsem objevil, je skutečně hrozivé. Tohle je vážně redukce. Obávám se, že většina očkovaných bude mít štěstí, pokud vydrží pět let. A to vše v důsledku injekce, která nedělá to, co si většina lidí myslí, že dělá.

Upřímně řečeno, pokud ještě někdo přijímá tyto vakcíny, by měl být považován za někoho se sebevražednými sklony nebo šíleného. Předpokládaná délka dožití dramaticky klesne, a nejen kvůli kvalitě zdravotnictví, která denně klesá. Upřímně mi přijde těžko uvěřitelné, že existují lidé, kteří jsou tak vystrašení a mají těmi lži tak vymyté mozky, že klidně přijmou tolik injekcí, kolik jim bude nabídnuto. Pokud pochybujete o mé reputaci, podívejte se na seznam mých předpovědí a varování na webu vernoncoleman.com. A pokud pochybujete o tom, pročtěte si mých 20 milionů slov v publikovaných knihách a starých sloupcích. Politici, vládní vědci a novináři tvrdí, že experimentální vakcína nemá žádná střednědobá nebo dlouhodobá rizika.

Ale říkají to, protože podle všeho nic neví o tradičních vakcínách, které mohou způsobovat a způsobují střednědobé a dlouhodobé problémy. Ale samozřejmě nic neví o experimentální covid vakcíně, protože nikdo na světě nedokáže s jistotou říct, co se stane za jeden rok, pět let nebo 10 let. Každopádně jsem se pokusil klinicky analyzovat to, co se podle mě stane, a přišel jsem s tímto. Zaprvé, samozřejmě, máme srdeční problémy. Zdá se, že poškození srdce, které je zodpovědné za tolik kolapsů nebo úmrtí sportovců v kondici, pravděpodobně ovlivní mnohem více lidí. Lékaři dokážou sotva vyoperovat srdce z živých pacientů, aby zjistili, kolik z nich trpí počáteční fází srdečních problémů.

A ještě je brzy, pokud jde o myokarditidu (zánět srdce), perikarditidu a ostatní problémy. Tento problém je teď pro mnohé trvalou součástí života a vše bylo s velkou přesností předpovězeno. Znovu… jen se zpětně podívejte na videa, která jsem udělal v posledních dvou letech. Vše bylo předpovězeno… všechna videa jsou na Brandnewtube. Varoval jsem, že mnohem více lidí zemře na vakcíny než na chřipku pod novou značkou. Samozřejmě se zdá, že namáhavé cvičení zesiluje ty srdeční problémy. Obávám se, že dojde k náhlým úmrtím těch, kteří pracují, kopou sníh nebo se věnují těžkým zahradnickým pracím. Úmrtí mezi starými budou ignorovány jako důsledek obyčejného stárnutí.

Jinak všimli jste si, že se v poslední době v médiích objevuje tvrzení, že lidé, kteří chodí do posilovny, mají větší šanci dostat mrtvici nebo infarkt? Jakoby pouze chození do posilovny bylo problém. Žádná zmínka o vakcíně jako příčině. Snaží se normalizovat mrtvice a infarkty, aby zakryli problémy s vakcínou. Mám podezření, že tohle je také důvod, proč tolik mladých lidí kolabuje na tanečním parketu. Cvičení spojeno s teplem vyvíjí tlak na poškozená srdce, což vede ke kolapsu. Myslím si, že příběhy o lidech, co si v nočních klubech něco píchají nebo pijí tvrdý alkohol, jsou převážně právě tím – příběhy. Příběhy navržené, aby zakryly skutečný problém. Dokonce jsem viděl tvrzení, že globální oteplování může za všechny ty srdeční problémy. To jde vážně za hranu. Nemám pochyby, bohužel, že uvidíme více lidí, co budou mít v důsledku vakcíny srdeční problémy.

Staří lidé zemřou dříve, než by jinak zemřeli, ale úmrtí mezi mladými budou nadále šokovat. Už teď se objevují výzvy, aby se do škol a sportovních klubů daly defibrilátory kvůli nebývalé epidemii infarktů. Je to už dávno, ale samozřejmě si ze školy pamatuji, jak školáci neustále kolabovali s infarkty. A s mrtvicemi. Očekávám, že všichni si pamatují to stejné. Počet puberťáků ve věku 10, 11, 12 let, kteří padají k zemi na hřišti nebo ve třídě. Velký význam bude mít také změna imunitního systému očkovaných. Bylo zjištěno, že mnozí z dvojitě očkovaných ztratili značnou část schopnosti svého imunitního systému. To bude znamenat, že budou neuvěřitelně zranitelní vůči mnoha nemocem. Mám tedy podezření, že očkovaní budou extrémně zranitelní vůči novým variantám chřipky. Budou neustále vybízeni k přijímání nových očkování, nových posilujících očkování atd.

Z nevědomých, ustrašených a náchylných lidí se stanou příštipkáři, farmaceutické společnosti budou mít nevýslovné miliardové zisky, lékařům budou vypláceny obrovské poplatky za očkování a zlí spiklenci stojící za agendou světové vlády se budou stále více přibližovat svému cíli. Očkovací pasy se zřejmě přirozeně změní na digitální pasy, které budou obsahovat finanční údaje a tak dále, a zotročení bude dokonáno. Budoucnost je nyní velmi, velmi blízko. Dojde i na vážné neurologické problémy. Ty se rozvíjejí již nyní – ochrnutí lícního nervu je samozřejmě dobře známé. Ale objeví se i mnoho dalších, o kterých se vědělo už v roce 2020. Budou problémy s plodností? Můj odhad je, že budou.

Rozhodně nikdo nemůže říct, že nebudou. Je až s podivem, kolik žen si nedá skleničku vína pro případ, že by to mělo vliv na jejich dítě, ale s radostí si dají experimentální injekci. Nikdo neví, co se stane jim nebo jejich nenarozenému dítěti. Stále více žen, které se nechaly očkovat a otěhotní, se narodí s nedostatečně vyvinutými dětmi. nebo budou mít děti vážné srdeční problémy. Kdo ví? Mnoho dětí nepochybně přijde o život v polovině těhotenství nebo se narodí mrtvé. Historie medicíny je plná příkladů léků, o kterých všichni tvrdili, že jsou bezpečné, ale ukázalo se, že tak bezpečné nejsou. Thalidomid je jen jedním z mnoha léků v této historii. A co se stane, až tyto děti vyrostou? Budou zcela neplodné? Jaké další problémy se u nich objeví? MRNA je naprosto nový typ produktu. Nikdo vám nedokáže přesně říct, co se stane.

~ Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Nikdo vám nedokáže říct, co se stane za pět, deset nebo patnáct let. Musíme počkat a uvidíme. A než se někdo začne posmívat, dovolte mi připomenout, že existovaly léky, které ovlivnily děti žen, které je užívaly. Lék diethylstilboestrol (DES) je vyrobená verze estrogenu. Před více jak 50 lety byl podáván těhotným ženám, aby zabránil potratům. Byl považován za bezpečný, ačkoli k tomu byl nepoužitelný. V roce 1971 se zjistilo, že lék způsobuje rakovinu, a lékaři v Americe jej přestali předepisovat. Lékaři v Evropě v něm pokračovali dalších sedm let. Ale je tu jeden zvrat. Později se ukázalo, že dcery žen, které užívaly DES v těhotenství, byly vystaveny zvýšenému riziku vzniku několika typů rakoviny. Šlo o dcery žen, které užívaly lék. Psal jsem o tom ve své knize Papíroví lékaři v roce 1977 – a evropští lékaři jej pak přestali těhotným ženám předepisovat.

Trvalo 40 let, než se rakovina projevila. Ať vám nikdo neříká, že žádné dlouhodobé problémy u léků neexistují. Riziko rakoviny u očkovaných nelze podceňovat. Nikdo neví, co se stane. Již nyní se objevují první náznaky problémů. Lékař v americkém Idahu uvádí, že u očkovaných pacientek zaznamenal dvacetinásobný nárůst výskytu rakoviny děložní sliznice. A samozřejmě je známo, že mezi očkovanými jsou vážným problémem menstruační problémy. Obávám se, že mezi očkovanými dramaticky vzroste výskyt všech typů rakoviny. Se změněným imunitním systémem nás jistě čekají velké problémy. A je tu ještě jeden problém. Budou moci očkovaní užívat léky na předpis nebo volně prodejné léky?

Pokud budou užívat například aspirin nebo warfarin, zhorší se problémy s krvácením? Jsme na zcela novém území. Pochybuji, že matematici a specialisté na psychiatrii, kteří radí vládě, mají představu o problémech, které mohou nastat při interakci léků u běžných lidí. A vzhledem k tomu, že je covidová injekce zcela nová, není počet problémů, které nás čekají, nijak omezen. Co tedy mohou očkovaní udělat, aby si pomohli? No, v první řadě doufám, že si očkovaní nenechají píchnout další z obzvláště toxických očkovacích látek. Mám podezření, že škody se kumulují – možná proto do lidí tak rádi cpou tyto látky v takovém množství. Očkovaní by se měli vyhýbat namáhavému cvičení – aby se jim nějak nepoškodilo srdce.

Obávám se, že poškození se nemusí vždy projevit při vyšetření srdce. Šetrné cvičení pouze pro ty, kteří dostali injekci covid-19. Fotbalisté, kteří řekli „ne”, byli nad svou pověst moudří. A kdybych byl náhodou očkován (a byla by to sakra náhoda, kdybych měl nějaké očkování nebo vakcínu), chtěl bych si udržet svůj imunitní systém ve špičkové kondici. Vitamín D a zinek si můžete snadno koupit. Ale neberte víc, než je doporučená dávka, protože pokud to uděláte, může to vyvolat vážné a potenciálně smrtelné vedlejší účinky. Očkovaní by se měli nejprve poradit se svými lékaři, než začnou užívat jakýkoli lék nebo doplněk stravy. Budou očkovaní ohrožovat své okolí? Obávám se, že ano. Budou přenášet některé infekce, aniž by se u nich projevily příznaky nebo známky, a tak mám podezření, že budou tyto infekce šířit. K asymptomatickému šíření nedocházelo před očkováním, ale nyní existují důkazy, že očkovaní mohou šířit infekce, aniž by sami projevovali příznaky. Již před časem jsem referoval o teorii, že imunosuprimovaní jedinci mohou poskytovat rezervoár, ve kterém mohou viry snadněji mutovat. A budou očkovaní zranitelní, pokud se smísí s neočkovanými? Opět se obávám, že ano.

Imunitní systém očkovaných se navždy změnil. Jak moc budou zranitelní, je velkou záhadou. Problémem je, že úřady o ničem z toho nechtějí mluvit upřímně. Budou tvrdit, že úmrtí mezi očkovanými jsou způsobena novými variantami, a kdykoli budou moci, budou samozřejmě obviňovat ty moudré, kteří se odmítli nechat napíchat tím nejsmrtonosnějším, nejtoxičtějším odvarem, jaký kdy vlády, farmaceutické firmy a lékařský establishment vymyslely a propagovaly. A bude mít očkování nějaký vliv na mozky očkovaných? No, divil bych se, kdyby ne. Vše, co má vliv na oběhový a imunitní systém, pravděpodobně nějakým způsobem ovlivní i mozek Co se kromě velkého krvácení stane s inteligencí očkovaných? Možná to vysvětluje, proč všichni, kdo byli naočkováni, vypadají tak zatraceně hloupě. Většina z nich má na sobě masky, což je asi tak hloupé, jak jen může být. A masky samozřejmě hloupost ještě zvýší, protože ti, kdo je mají na sobě, budou dýchat snížené množství kyslíku.

Pointa je, že se obávám, že ti, kteří byli očkováni, mají výrazně sníženou délku života. A nevěřím, že je to náhoda. Jak dlouho budou žít? No, někteří budou pravděpodobně žít dlouho. Někteří kuřáci cigaret se dožívají devadesátky. Lidské tělo se nechová vždy tak, jak se očekává – o tom to celé je. Obávám se však, že mnozí zemřou během zimních měsíců. Úmrtnost v příštích letech prudce vzroste. Vlády budou vinit nové varianty přeznačené chřipky. Ale to bude další lež. Obávám se, že v průměru se mnozí z naočkovaných mohou dočkat maximálně dalších pěti let, než se stanou statistikou. Kontroloři faktů řeknou, že to nemohu dokázat. A mají pravdu. Nemůžu. Mohu se jen podívat na fakta, která máme, a vyvodit závěry. A připomínám, že jsem měl ohledně této falešné pandemie a očkování od března 2020 naprostou pravdu. Domnívám se, že jsem byl mnohem přesnější než kterýkoli vládní mluvčí, kterého jsem viděl. A moje videa, články a sloupky jsou stále k dispozici, abyste si je mohli ověřit, pokud chcete.

Ať je vaše náboženství jakékoliv, musíte se modlit, protože lidé, kteří řídí tento podvod, uznávají pouze lži. Ale stejně jak se upíři bojí slunce, oni se bojí pravdy. Je to největší nepřítel vaší vlády a naše jediná zbraň. A nakonec, i když se to tak může zdát, prosím pamatujte, že nejste sami. Více lidí se probouzí a jakmile se probudí, už znovu neusínají. Což znamená, když se nad tím zamyslíte, naše počty každým dnem rostou. Pokud tuto válku máme vyhrát, musíme bojovat tvrdě a s odhodláním a vášní, a s pravdou. Pamatujte, že tohle je hlavně propagandistická válka. Mediální válka. Nedůvěřujte vládě, vyhýbejte se masovým médiím a bojujte proti lžím. A děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Pan doktor vakcínu nedoporučuje, takže nevidím důvod pana doktora neposlechnout. Něco mi říká, že se to možná vlády budou snažit zakrýt válkou. Nemyslím, že by to bylo přímo domluvené divadlo, ale už před pandemií byl tak velký válečný potenciál, který se během pandemie pouze „zamrazil“, že by ho mohli využít. Jako bojiště očekávám Blízký východ, východní Evropu (včetně ČR) a Jihočínské moře. Do poloviny roku 2022 očekávám, že se to aspoň v jedné z těch tří oblastí dostane do válečného stavu. Ale to může klidně už zítra.

  1. Možná válka je pouze divadlo na odvedení pozornosti, díky vynálezu atomové bomby je nemožná, vítěz by prostě nebyl.
   Děsí mne že informace, který tu máme se shodují s jinými, on říká že během 5ti let většina očkovaných poumírá. A nejen to, oficiální média nám budou tvrdit že je to přece úplně normální a budou to svádět např. na oteplování planety. Ale zase je tu i výhoda, aspoň tu nebudou tito pyšní lidi co akorát uráží druhé např. že mají nízké IQ, zlomíme a přinutíme vás k očkování apod. A pravdou je že neočkované lidi ponižují, viz. třeba ty protiústavní výhody pro očkované. Já tedy v takové společnosti, kde se musím např. v hospodě prokázat očkovacím průkazem, nebo aby na mne tam číhali policajti žít nechci. Popravdě s tím co bude za 5 let nemám problém, varováni byli tak proč si dělat násilí.

   1. PS – Já vím že to je hrozné dívat se ti lidé dopadají, ale ti lékaři oni se často už ani netají tím, že neočkovanému v nemocnici neposkytnou pomoc. Nechají vás zemřít, to je prostě do nebe volající. A ten trest je prostě zákonitě správný.

 2. “…televize řízená globalisty, nebo noviny v rukách globalistů, nebo vláda kompletně vlastněná globalisty…”
  A jedno naprosto vypovídající video. Většina „očkovaných“ tohle sice vidět nechce, ale pro nás normální potvrzuje vše, co my už víme..: https://www.youtube.com/watch?v=7R1dwgtLmcA
  ..a jasně to ukazuje i to, že ti” Rádoby odborníci” využívaní vládami s hlavami zastrčenými v židofašistické xxxx, které se podílejí na této snaze o genocidu populace , nemají odvahu předstoupit před veřejnost za přítomnosti opravdových odborníků a zjevně ani nesmí, protože by ty hloupé kecy které v rámci toho svinstva proti občanům vedou, prostě neobstály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů