Muž z Irska vyjádřil, co si myslí spousta lidí – A co my?!

Ve zkratce...

Muž z Irska vyjadřuje svoji frustraci poté, co irská vláda vyhlásila dalších 9 týdnů lockdownu.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Hugo: Ahoj, posloucháte Hugo Talks. Dnes trochu něco jiného… ukážu vám video, které se na Twitteru virálně rozšířilo. Tento Ir, Gary Dempsey, zveřejnil video, ve kterém sdílí svoji frustraci ze všeho, co se děje. Jeho frustraci vyvolalo to, když irská vláda neformálně skrze bulvární tisk oznámila, že v Irsku bude přísný lockdown dalších devět týdnů.

A zdá se, že jeho frustrace zasáhla mnoho lidí, kteří to video sdílí z celého světa. Říkají, že v podstatě řekl to, co si myslí spousta lidí. I když mluví k irské vládě, tohle by mohlo být směřováno všem vládám. Britské vládě, irské vládě, kanadské vládě, australské vládě, rakouské vládě, dánské vládě… Všem vládám, které zavádí tyto nekonečné lockdowny. Včera jsem říkal, že se zdá, že veřejnost v Irsku je vůči těmto lockdownům poddajná. Myslím si, že měli lockdown už skoro šest měsíců, s malou přestávkou o Vánocích. Podle tohoto video, a reakce na něj, to tak možná není. Zde je to video.

Muž z Irska: Dobré ráno. Dobré ráno, lidi. Právě jsem skončil se cvičením… Dnes mám ale velkou frustraci… jsem vážně frustrovaný. Jen se chci zeptat. Chci se zeptat irské vlády. Co my? Hmm? Kdy bude záležet na nás? Co 95 % populace, kterou tento virus neovlivňuje? Na nás vůbec nezáleží? Co naše děti? Co malé podniky, které, pokud takto budeme pokračovat do 1. května, budou zavřené 12-14 měsíců. Co my?! Už mám toho dost! Mám toho vážně dost! Jak si myslí, že máme přežít?

Platit hypotéku, platit pronájem našeho podniku? Sedm tisíc! Platím sedm tisíc, a 203 euro týdně jsem dostal od vlády za to, že jsem byl 14 měsíců zavřený, pokud takto budeme pokračovat do 1. května. Na nás nezáleží?! Na mém synovi nezáleží? Je mu 13 let Tři až čtyři hodiny denně je v pokoji a učí se, nemůže jít s kamarády si zahrát fotbal, nemůžu s ním zajít na golf. Na něm vůbec nezáleží?! Nebo na mé dceři, která 4-5x týdně cvičila gymnastiku ve věku 11 let?! Teď je jen stínem svého předchozího já… na ní nezáleží?! 95%… 98% míra přežití na tento zasraný virus. A ničíte zemi a ničíte lidi!

Měli byste se zatraceně stydět! Nevím, jak odtud dál… neznám odpověď, ale lockdowny zatraceně nefungují. Očividně nefungují. Otevřete zemi a dejte nám šanci! Nechte nás přežít! Zprávy, které mi chodí na Twitteru od lidí… mladých lidí, kteří mi říkají, že to dalších 9 týdnů nezvládnou… na nich nezáleží?! Nikomu na nich v této zemi nezáleží?! Staří lidé… můj klient mi říkal, že jeho táta a máma zůstávají déle v posteli, aby nemuseli být během dne tak dlouho vzhůru. Je to postavené na hlavu a už mám toho dost!

Překlad: David Formánek

ZDROJ

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů