Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování

Ve zkratce...

Zásadní údaje o nadměrném počtu úmrtí na Novém Zélandu v důsledku COVID očkování. Vládní whistleblower, který byl ochoten se ukázat na kameru, přináší důkazy na základě oficiálních vládních dat, že COVID očkování prokazatelně způsobuje nadměrnou úmrtnost. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 30. listopadu 2023

Přepis:

LG (Liz Gunn): Nyní nás přeneste do těch prvních dnů, kdy jste pracoval pro novozélandské ministerstvo zdravotnictví. Ano. Vytváříte tuto stránku. A začínáte si klást otázky, co se stalo pak?

W (Winston): Provedl jsem vyšetřování toho, co se vlastně děje? Protože jsem nevěřil médiím. Já jsem vždycky zpochybňoval média. Byl jsem probuzen minimálně deset let.

LG: Co tím myslíte?

W: Tak nějak poznáte, když vám někdo lže. A doufám, že lidem ukážu, jak jim v tomhle lhali. Ano, je jim lháno. Potřebuju, aby lidi byli skeptičtí. A to i v případě, že jste se nechali očkovat tucetkrát, na tom nezáleží. Prostě se podívejte na ta data, prostě se podívejte, co říkají. A to z čistě statistického vědeckého hlediska. Dokažte, že se mýlím. Tohle jsou skutečná tvrdá data. Jsou to nezpochybnitelná data. Jsou to data samotné vlády. Nemohou je popřít. Je to stoprocentní. A tak jsem se na to podíval, v našich vládních datech, která zaznamenáváme o narozeních a úmrtích. Prostě mě zajímalo, jestli se zvyšuje počet úmrtí. A opravdu, bylo to tak, jak říkali všichni ostatní na YouTube. Všechny ty zprávy, které říkaly, že úmrtnost v některých zemích stoupla o 6 %. Tak jsem si říkal, že na Novém Zélandu je to možná stejné. A já mám k těm údajům přístup. A během chvíle jsem zjistil, že to tak je.

LG: Mainstreamová média by hned řekla: samozřejmě, že stoupá, byl COVID. COVID způsobuje úmrtí. Ne COVID očkování. Co na to říkáte?

W: No, to je dobrý důvod, proč byste viděli, že úmrtnost stoupá. Ale jak jsem řekl, ukážu vám… Podívejme se na data. Takže mě zajímala úmrtnost. Spustil jsem dotaz, abych zjistil, kolik bylo dní, kdy zemřelo více než 120 lidí.

LG: Proč 120?

W: Bylo to jen magické číslo. Byla to prostě čára v písku, zdálo se mi to vhodné pro Nový Zéland, protože jsme malá země. V Americe by to číslo bylo vyšší. Takže 120 byl takový magický bod, kde byste viděli spoustu dní, kdy nebylo 120 úmrtí.

LG: Protože v minulosti by bylo neobvyklé mít 120 úmrtí za den.

W: Ano, to je ten magický bod. Pokud je nižší, ztrácí relevanci. Protože je spousta dní, kdy je to nad 100, a vy byste viděli, že každý den je více jak 100 úmrtí, ale 120 úmrtí je takový ten hraniční bod, kdy by většiny dní měla být pod 120 úmrtí. Ale pak se objeví několik dní, které jsou nad 120. Takže jsem se vrátil do roku 2012.

LG: A líbí se mi, že je to označeno jako neobvyklý den, kdy jsme měli 120 úmrtí. To byl Nový Zéland před očkováním. Takže máme rok 2011. A máme 22. února a máme 268 úmrtí.

W: A to je zemětřesení v Christchurchi.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

LG: Aha, takže to byla skutečná odchylka.

W: Ano. To také potvrzuje platnost souboru dat. Takže potom máme 2011.

LG: To je únor. A opět, více než 120 úmrtí máme až v červenci.

W: Ale to je polovina zimní chřipkové sezóny a dá se očekávat, že v zimě umírá více lidí, to je statistický fakt.

LG: A je to těsně nad 120.

W: Zřejmě to musela být dost špatná zima.

LG: Takže jsme měli pětiměsíční mezeru, kdy nebyl den, kdy v ten den zemřelo více jak 120 lidí.

W: Přesně tak. A když se na to podíváte, další je rok 2014. Takže to bylo dva roky bez dní nad 120 úmrtí.

LG: A to je 8. srpna a máme 135 úmrtí.

W: Pravděpodobně chřipka.

LG: Tříletá mezera.

W: Ano, velká mezera. Takže zase máte další.

LG: To je zase v srpnu, takže zřejmě se něco děje. Což je zima. 2015 červenec a pak 2017. Takže mezi lety 2015 a 2017 Nový Zéland neměl jediný den, kdy by bylo přes 120 úmrtí. To je velmi výmluvné.

W: A v roce 2017 máme opět chřipkovou sezónu uprostřed zimy. 2017 muselo být docela špatné chřipkové období.

LG: Řada měsíců. Takže procházíme od června v roce 2017 až do srpna. Máme srpen, stále jsme v roce 2017. Ale většina z nich je těsně nad 120 úmrtí denně, kromě několika 141. Jeden den 159.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

W: Ale pak v roce 2018 máte jen jeden den. 2019.

LG: V roce 2018 máme jen jeden den v srpnu, a to je 121 úmrtí, a pak nemáme více než 121 úmrtí až do 15. března 2019.

W: A pak rok 2019… znovu… špatné chřipkové období. A pak nic. Podívejte se na spodek. V roce 2020 nic nebylo. Takže teď tu máme rok 2021. To je také před pandemií. Máme tu zahájení očkování v polovině roku 2021. Ale samotný rok 2021 nebyl velký rok.

LG: Tohle vše je rok 2021?

W: Ano.

LG: A to jsou jediné dny v roce 2021 před očkováním, které byly nad 120 úmrtí.

W: A nyní se plně projevuje efekt vakcín. Máme také COVID, na který odkážu v jiném grafu, ale dívejte na rok 2022. –

LG: Tohle je 20. dubna 2022.

W: Po zahájení očkování.

LG: Máme tu 151, 128, 137 úmrtí. Počkejte… tohle je každý den.

W: Ano. Jak vidíte od této chvíle dál… pokračuje to dál a dál.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

LG: Téměř každý den. Tady je to každý den.

W: A dál.

LG: A všechny dny mají nad 120 úmrtí.

W: Ano, a stále jsme v roce 2022. Stále dál.

LG: Takže už tady máme důkaz nadměrných úmrtí.

W: Tohle je nadměrná úmrtnost.

LG: Páni. A stále to pokračuje.

W: A nyní jdeme do roku 2023. Zastavilo se to? No… To mi řekněte. Stále to pokračuje.

LG: Tohle je rok 2023. Ano. Předtím jsme měli mezeru v řádu měsíců, nebo rok či dva. Tady mezery nejsou. Jak poznáme, že tohle nejsou úmrtí na COVID, o kterých nám říkali?

W: Protože úmrtí na COVID se zastavila a to vám ukážu na webu Worldometer, můžete se na to sami podívat. Na co se díváme tady? Takže tady máme graf denních úmrtí, kde od ledna 2011 do září 2023 zemřelo více než 120 lidí.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Takže tady vlevo velká červená čára představuje událost zemětřesení v Christchurchi. To je odlehlý bod. A v ten den zemřelo hodně lidí. Další čára, kde je více než 120 mrtvých, je někdy v roce 2012. V roce 2013 nic, v roce 2014 pár dní. Pak nic. V roce 2016 máte jeden, pak nic až do roku 2018, kde dostanete celou řadu celého shluku, který je pravděpodobně způsoben chřipkovou epidemií, protože všechny tyto špičky, tyto černé čáry na levé straně, jsou všechny způsobeny zimní chřipkovou sezónou. Na to je třeba pamatovat. Ke všem těm úmrtím dochází v červnu, červenci, srpnu. Takže v roce 2018 jsme měli velkou chřipkovou epidemii. Napravo máme další.

Pak další červená, masakr v Christchurchi, který byl v březnu v roce 2019. Ale od toho se dostanete ke shluku v roce 2020. Mohla být další špatná chřipková sezóna. To nevíme. Ale pak v roce 2021 vidíte černou čáru, a pak jako cvaknutím vypínače se ty černé čáry najednou přiblíží k sobě. A je jich víc. Jsou tam velmi silné černé čáry. Takže tohle tady, vrchol úmrtí na COVID nebo s COVIDem, ale když se podíváte na web Worldometer, tak COVID úmrtí s tím korelují. V té době to ukazuje, že přes 60 lidí zemřelo na COVID nebo s COVIDem, pak po tom to najednou klesá.

Donation amount
Donation frequency

Takže potom už vám umírá jen pár lidí denně s COVIDem nebo na COVID. Pokud se vrátíte k tomu grafu tam, v tomto případě byste očekávali, že černé čáry zmizí, protože na COVID už nikdo neumírá, že? Ale není to tak, vy vidíte černé čáry, umírá víc lidí než kdykoli předtím. Jedná se o největší počet úmrtí, který jsme v historii Nového Zélandu zaznamenali, úmrtnost meziročně vzrostla o 6 %, 8 %, dokonce i poté, co COVID už nebyl aktuální, úmrtnost stále stoupá. A to zde ilustrují tyto černé čáry, které stále pokračují.

LG: A v podstatě se nám teď na Novém Zélandu v mnoha dnech opakuje masakr v Christchurchi.

W: Ano. Každý druhý den jsme v podstatě svědky dalšího podobného počtu úmrtí jako při masakru v Christchurchi. Ale ve zprávách se o tom nikdo nezmiňuje. Mainstreamová média to nezachytila. Ale dochází k nárůstu úmrtnosti. Nikdo o tom nemluví. Ale my musíme vědět proč, nejen na Novém Zélandu, ale na celém světě dochází k nadměrné úmrtnosti.

A doufejme, že to dokážeme vysvětlit. Tento graf znázorňuje denní úmrtí více než 120 lidí od ledna 2020 do září 2023. A opět vidíme začátek očkování, v únoru se začali očkovat pohraniční pracovníci.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Pracovníci v první linii v březnu 2021, starší osoby v květnu 2021. A zbytek v červenci 2021. Podívejte se, co se stalo poté, co jsme všichni byli naočkováni. Začnou se objevovat tyto čáry.

LG: A opět jde o dny, kdy počet úmrtí přesáhnul počet 120. To je počet úmrtí nad 120 v dané dny.

LG: A když vidíme tlustou černou čáru, znamená to počet dní v řadě.

W: Ano.

LG: Takže když se nám tyto černé čáry zhušťují, víme, že je mnoho dní, kdy máme tuto nadměrnou úmrtnost. Pojďme se podívat na konkrétní očkovací místa a podívejme se na nadměrnou úmrtnost z tohoto pohledu, Winstone.

W: Dobře. Takže zde máme 20 nejhorších očkovacích míst z hlediska nadměrné úmrtnosti. Na Novém Zélandu bylo celkem 1391 jednotlivých očkovacích míst. A díváme se na míru úmrtnosti v každém to místě. Z toho se podíváme na 20 nejhorších. Tady je tepelná mapa… a kdyby to bylo normální rozložení dat, viděli byste více ve velkých datových centrech.

Tohle není normální vidět na Jižním ostrově, protože Jižní ostrov není hustě osídlený. Takže ten nadbytek by měl odrážet úmrtnost v celé zemi, což je míra úmrtnosti v pozadí kolem 0,75 %. Některá tato čísla vás budou šokovat. Tady mám slajd z Google Maps. Takže znovu, 20 nejhorších míst pro nadměrnou úmrtnost a jak vidíte, 10 z nich je jen v Christchurchi.

LG: Páni. Tady se zastavme. A také více v centru Christchurch. Ne v Littletonu, ale podívejte se na to.. a poblíž centra Antarktidy, St. Albans, tady máme Sydenham.

W: Teď to oddálím… tady je město Invercargill. Když se podíváte na levou stranu na Invercargill… tam je to neuvěřitelné. Provedli celkem 837 očkování. A je tam 30% úmrtnost.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

LG: 30 %?!

W: Takže téměř každý třetí člověk, který byl očkován na tomto místě, je nyní mrtvý. Zde jsou poměry pro 20 nejhorších míst. Takže když se podíváte vpravo nahoře, průměrná úmrtnost na Novém Zélandu je 0,75 %. Znamená to tedy, že za rok zemře sedm lidí z tisíce. Takže tady vidíte, že tato očkovací místa mají mnohem vyšší úmrtnost než těch 0,75 %.

LG: Tohle je obrovské. Takže kdyby to očkování bylo bezpečné a účinné, očekávali bychom úmrtnost 0,75 %.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

W: Napříč všemi místy.

LG: Tady máme celkový počet úmrtí na očkovací místo. A tady celkový počet očkování na jedno místo.. tohle jsou oficiální data. A na tomto místě máme 31% úmrtnost. Takže z těch 191 lidí, kteří byli očkováni v tomto pečovatelském ústavu, 61 z nich už není mezi námi.

LG: Páni. A já bych připomněla, že nám to očkování prodali, abychom ochránili staré lidi. A z hlediska časové souvislosti s tím očkováním, tam bude časová souvislost, nebude to příliš dlouho po očkování, že?

W: To nevíme… měsíc nebo dva měsíce. To jsou údaje, které jsou zachyceny, ale budeme je muset analyzovat o něco později. Nyní se snažím zveřejnit obecnou statistiku. Tato čísla by měla být pro všechny věkové skupiny. Možná máte jeden pečovatelský ústav, kde budou starší lidé, průměrný věk možná 80 let. Ale i tak, i když si myslíte, že věková skupina je 80-90 let, úmrtnost této věkové skupiny je možná 20 %. Ne 31 % nebo 32 %.

LG: Důvod, proč jsem se ptala na časovou souvislost, je ten, že vím, že třetí lokalita, kterou jsem s vámi podrobně prozkoumala, kde máme 30% úmrtnost, vím, že v některých z těchto skupin došlo k očkování ve velmi blízkém časovém horizontu a že úmrtí byla v rozmezí několika měsíců. Ale podívejte se na ta čísla.

W: Jedná se o velký soubor dat, což je dělá statisticky relevantnější. Čím vyšší je počet očkování, tím přesnější bude statistika. Takže máme 837 očkovaných a počet úmrtí 253. Takže 30% úmrtnost, tedy téměř každý třetí člověk, který se nechal očkovat na tomto místě, už není mezi námi.

LG: A to místo Queen’s Park je v Invercargillu. A tady máme další rezidenční službu péče o seniory. 923 lidí tam bylo očkovaných, a z toho 276 úmrtí, což dělá téměř 30% úmrtnost.

W: Ano, opět k vaší poznámce, že očkování bylo propagováno jako ochrana starších lidí, jako jejich záchrana. Tak před čím je vlastně chrání, když by stejně zemřeli? Kolik času jim to dalo? Mluvíme o týdnu, měsíci? Jaký to mělo účel?

LG: Tady je jedno místo v Christchurch, kde máme 48 očkování, 12 mrtvých, což znamená, že čtvrtina těch očkovaných zemřela. To je hodně nad poměry, když znovu vezmeme v úvahu úmrtnost 0,75 %.

W: Přesně tak. A na mnoha místech je úmrtnost pod 1 %, což bychom očekávali. Takže se tu něco děje, co se nedá vysvětlit.

LG: Dobrá, konkrétněji se podívejme na šarže. Mnoho lidí chce vědět, jaká byla moje šarže? Jak nám s tím můžete pomoct?

W: Dobře, takže to, co jsem udělal s daty, bylo, že jsem se podíval na 10 nejhorších šarží, které měly vysoký počet úmrtí, vysokou míru úmrtnosti, a dal jsem je do grafu, který můžete vidět nahoře. Je tam ID šarže, což je naše interní číslo šarže, ale můžete snadno získat ID šarže Pfizeru, nemělo by to být příliš obtížné.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

LG: Řekněte nám o tom více, protože spousta lidí si řekne: to je jen těch 10 nejhorších, chci znát svoji šarži. Co byste radil?

W: Ano, existuje webová stránka „Najdi moji šarži” pro celý svět, která to může najít. A můžeme to uvést na webové stránce, celý počet šarží. Na Novém Zélandu je zatím 119 jednotlivých šarží.

LG: Od Pfizeru?

W: Ano. Vlastně ne, od všech. Máme Modernu, máme AstraZeneca, ale těch je pár… na Novém Zélandu to je většinou Pfizer.

LG: Takže lidé si svoji šarži mohou vyhledat?

W: Ano, měli by být schopni. Takže jsem spočítal počet očkovaných v rámci té šarže a pak jsem zjistil, kdo byl mrtvý.

LG: Tak se na to podívejme. Podíváme se na procentuální poměr. – Víme, jestli tohle jsou všechny vakcíny Pfizeru? – Ano, jsou. A tohle je šarže číslo 1, kterou bylo očkováno 711 lidí. Z těch očkovaných šarží 1 zemřelo 152, což dělá 21% úmrtnost této šarže. Vysoká čísla. – Jaká by měla být normální úmrtnost?

W: Těch 0,75 %. Tyto šarže jsou pro všechny věkové skupiny. Není to jedna konkrétní šarže pro jednu konkrétní věkovou skupinu. Je to napříč všemi věkovými skupinami. Takže to je ze všech očkovacích center, z těch lidí, kteří se tam daný den ukázali, ať už měli jakýkoliv věk… takže by se to zprůměrovalo. Není jedna konkrétní šarže, která by ukazovala na jednu věkovou skupinu.

LG: Šarží číslo 8, tou druhou v pořadí, bylo očkováno 221 lidí, z toho 38 mrtvých, což dělá 17% úmrtnost. U šarže číslo 3 máme 48 mrtvých z 310 očkovaných, což dělá 15% úmrtnost. Když půjdeme až úplně dolů v seznamu 10 nejhorších, máme šarži číslo 71, kterou bylo očkováno 11 tisíc lidí, z toho 498 zemřelo, což dělá 4% úmrtnost. Můžete vysvětlit, co jste napsal tady na spodek obrazovky? Šance, že tyto šarže nejsou zabijácké, je 100 miliard ku jedné. Vysvětlete to jako statistik.

W: Ano. Když se podíváte na základní míru úmrtnosti a pak se podíváte na poměr procent tady nahoře, šance, že se to stane přirozeně, náhodou, je téměř nemožná. Nemůže to být způsobeno náhodou. A nyní… tady máme 10 nejhorších vakcinátorů, kteří mají nejvyšší poměr úmrtnosti.

LG: Z důvodu ochrany osobních údajů jsme zredigovali jména těch očkovaných a jména těch, kteří očkují.

W: Ano, musíme.

LG: Místo toho je nazýváme vakcinátory.

W: Ano. Ale jedná se o jedince. Jsou to skuteční lidé. Jsou to skutečná čísla. Tohle jsou vládní data. Takže vakcinátor 1 očkoval 246 lidí, z nichž je 60 už mrtvých.

Whistleblower z Nového Zélandu odhaluje data potvrzující nadměrnou úmrtnost po COVID očkování • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

LG: To je téměř 25% úmrtnost.

W: Téměř jeden ze čtyřech lidí, které ten člověk očkoval, je nyní mrtvý. Můžete si to vysvětlit jakkoliv chcete, ale tohle by se nikdy nemělo stát. Pokud by všichni dělali svoji práci správně, pokud by to byla normální vakcína, úmrtnost by byla 0,75 %.

LG: A pokud lidé chtějí tvrdit, že to byl jeden vakcinátor, který svoji práci nedělal správně, máme tady celou řadu dalších.

W: Ano.

LG: Takže na základě toho se ptáme, co injekčně vpichovali do těla lidí? Protože to dávali všichni. Podívejte se na tohoto. Vakcinátor 3 očkoval 621 lidí, z nichž je 104 mrtvých, což dělá téměř 17% úmrtnost. A co tento… vakcinátor 5 očkoval 1682 lidí, z nichž je 239 mrtvých. To jsou velká čísla, se kterými teď musí žít lidé, kteří očkovali Novozélanďany. Velká čísla.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. ANO! Důležité toto a další zjištění neustále ukazovat a mluvit (psát) o tom všude, kde to jde!
    + Provedl jsem update a doplnil informace k: „Vodítka pro odstranění GRAFENOXIDU, jak na DETOX (+dalších látek vylučovaných nejen z „kovid vakcín“) z vašeho těla !!!!“
    https://forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=172
    = A co je na tom důležité, stále se vrací do hry a potvrzuje se enzym Nattokináza a Bromelain. Viz odkaz..

  2. @CZkotas jste blázen?😅
    Pokud chcete dělat nějaký „průzkum“ a šířit dle Vás „užitečné informace“, co takhle uvést zdroj, abysme věděli, kdo si tyhle pravdy vycucal z prstu, hm?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů