Jak se manipuluje s daty, aby to vypadalo, že neočkovaní více umírají

Ve zkratce...

Bret hovoří s Normanem Fentonem o tom, jak se manipuluje s údaji tak, aby to vypadalo, že neočkovaní umírají více než očkovaní.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 17. září 2022

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

   1. platíte mě vy, pracuji ve zdravotnictví,, a když už se svěřujeme. co je kabala? jinak česká vláda nikoho platit nemůže,vlada je placená z daní,tak že i od vás:)

 1. A „Roman“ je místní trol a žvejkal, propagující pořád dokola jediný ofic. narativ, na něj nereagujte 🙂 Je to kkt!

  A pacienti v domovech pro seniory a nemocnicích jsou běžně zdrogováni bez jejich vědomí – a je to naprosto legální!

  V domovech pro seniory, pečovatelských domech a nemocnicích je nyní běžnou praxí, že personál používá nepříjemné malé triky, aby přesvědčil své pacienty, aby si vzali léky na uklidnění a sedativa. To se samozřejmě neděje kvůli pacientům, ale kvůli personálu. O pacienty, kteří celý den leží v posteli, nic nedělají, nic neříkají a o nic nežádají, je mnohem snazší se starat než o pacienty, kteří jsou bdělí a uvědomují si, že je ošetřuje banda psychopatů vydávajících se za ošetřovatelský personál.

  Léky se běžně schovávají do jídla nebo pití, aby obyvatelé nevěděli, že jsou pod vlivem drog. A příbuzní se o tomto tajemství nedozvědí. =Utajená medikace je běžná a překvapivě zcela legální.=

  Obecně platí, že pokud přijdete do jakéhokoli domova nebo nemocnice a najdete většinu obyvatel sedět na židlích nebo ležet v posteli, mlčet a nemluvit, pak je vysoká pravděpodobnost, že všichni byli tajně medikováni.

 2. Belgický imunolog a špičkový lékařský analytik dostal posilovací injekci, svou třetí dávku, nyní trpí přívalem rakovinných lézí v lymfatických uzlinách jako “ohňostroj”. Michel Goldman, který dříve vedl institut pro analýzu vakcinačních technologií, dříve velmi otevřeně propagoval “bezpečnost” injekcí “kovid vakcín”, zejména mRNA, a tvrdil, že kdyby injekce srážlivosti měly nějaké “skutečné nevýhody”, už bychom to věděli. V tom se hluboce mýlil..:
  (theatlantic.com/science/archive/2022/09/mrna-covid-vaccine-booster-lymphoma-cancer/671308/ )
  Goldman nyní trpí ironií svých vlastních rad. Jeho prognóza rakoviny se podle diagnostiky vážně zhoršila v důsledku tohoto spásného “očkování”, a zejména v důsledku posilujícího očkování. Rakovina se živí oslabenými tkáněmi a vakcíny ucpávají cévní systém, čímž připravují orgány a tkáně o životně důležitý kyslík a živiny. A nyní dokonce i špičkoví imunologové, kteří se nechali očkovat proti podvodu ko*kovid, nejen přiznávají, ale sami trpí následky. Vakcíny s mRNA dávají lidským buňkám pokyn, aby v cévním systému vytvářely nekonečný příval toxických bílkovin (prionů), které se šíří po celém těle, navzdory tomu, co bylo řečeno na začátku (že zůstávají v místě vpichu).
  Nyní je s mRNA vakcínami spojována většina případů rakoviny a vakcínový průmyslový komplex a falešná masmédia, (nova, čt, seznam..všechny MSM) se ze všech sil snaží vše utajit. Goldmanova rakovina je druh rakoviny, který napadá T-buňky koordinující imunitní reakci organismu na napadení patogeny. Přesto mRNA vakcíny vytvářejí miliardy invazivních patogenů, aby stimulovaly imunitní odpověď na SARS-CoV-2. Goldmanovu T-buněčnému lymfomu nyní při jeho invazi právě asistuje celá armáda patogenů a jejich pokračujícímu náporu není konec. Zdá se, že mRNA vakcíny stimulovaly vznik nádorů a lézí, čímž se Goldmanova rakovina mnohem, mnohem zhoršila.
  “zvýšit riziko vzniku autoimunity a naznačuje, že vakcíny s mRNA a DNA, které způsobují, že tělo vytváří velké množství bílkovin hrotů, by mohly způsobit totéž.”

  + Očkování proti kovid se musí zastavit, říká renomovaný kardiolog, který dříve očkování propagoval:
  (theepochtimes.com/top-pro-vaccine-doctor-calls-for-global-pause-of-messenger-rna-covid-19-vaccines_4754871.html
  insulinresistance.org/index.php/jir/article/view/71/224)
  Špičkový kardiolog ve Velké Británii vyzývá k okamžitému ukončení podávání “vakcín” proti kovid a to po celém světě, Dr. Aseem Malhotra. Jakékoli údajné výhody spojené s injekcemi jednoduše nepřevažují nad hojnými riziky, odhalil Malhotra v článku, jehož je autorem a který byl 26. září publikován v časopise Journal of Insulin Resistance. Tato práce obsahuje všechny nejnovější důkazy proti injekcím, které Malhotra nazývá “kouřící zbraní”.
  Nyní, když víme, že společnosti Pfizer i Moderna ve svých klinických studiích lhaly a zatajovaly riziko závažných nežádoucích účinků, není pochyb o tom, že jedinou správnou věcí je okamžitě přestat lidem píchat injekce.
  Ty samé studie společností Pfizer a Moderna, jak odhalil Malhotra, také dokazují, že injekce v žádném případě nesnižují úmrtnost, a dokonce ani závažná onemocnění, jak se tvrdilo na začátku. To znamená, že injekce jsou z hlediska veřejného zdraví prokazatelně k ničemu.
  Malhotra dostal primární sérii injekce s messengerovou RNA (mRNA) společnosti Pfizer již v lednu 2021. V té době byl zastáncem této injekce a vystoupil v televizním pořadu “Good Morning Britain”, aby ji propagoval. Poté, co Malhotrův otec, Dr. Kailash Chand, utrpěl ve svém domě srdeční zástavu asi půl roku poté, co dostal injekce od společnosti Pfizer, začal se Malhotra touto záležitostí hlouběji zabývat, aby později změnil názor na injekce.
  “Pitva ukázala, že dvě z Chandových hlavních tepen byly vážně ucpané, přestože Malhotra popisoval svého otce jako zdravého člověka, který neměl žádné významné srdeční problémy,” uvádí The Epoch Times.
  “Malhotra začal číst o problémech po očkování, včetně abstraktu studie v časopise Circulation, který identifikoval vyšší riziko infarktu po očkování vakcínami Pfizer a Moderna, a studie ze severských zemí, která identifikovala vyšší riziko myokarditidy.”
  “K medicíně a vědě jsem vždy přistupoval s nejistotou, protože věci se neustále vyvíjejí. A informace, které jsem měl v té době, jsou úplně jiné než ty, které mám nyní,” řekl Malhotra deníku Times.
  “A ve skutečnosti je mou povinností a odpovědností, protože se informace změnily, podle nich jednat. A to také dělám.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů