Nová studie ukazuje, že COVID vakcíny poškozují srdce téměř všem

Ve zkratce...

Nová studie ukazuje, že téměř u všech, kteří dostávají vakcíny mRNA COVID, dochází k určitému poškození srdce. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 22. října 2022

Jen vám to nedávají najevo. V Kanadě je lékařská komunita v tomto ohledu velmi chytrá: nedovolí lékařům měřit hladinu troponinu před očkováním, takže nikdo není moudrý.

Shrnutí

Nová studie ukazuje, že téměř u všech, kteří dostávají vakcíny mRNA COVID, dochází k určitému poškození srdce.

Informace o studii přinesl dr. Vinay Prasad v tomto videu.

Nová švýcarská studie ukazuje, že očkovaní lidé mají shodně vyšší hladiny troponinu než jejich neočkovaní vrstevníci.

Na grafu v čase 6:21 vidíme, že 777 osob, které v této studii dostaly očkovací látku, má shodně vyšší hladiny troponinu než jejich neočkovaní vrstevníci.

Nová studie ukazuje, že COVID vakcíny poškozují srdce téměř všem • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To by se nemělo stát. Pokud jsou vakcíny bezpečné, měly by být hladiny troponinu mezi očkovanými a neočkovanými skupinami téměř shodné.

Zde jsou přesná slova profesora Prasada:

Nejde jen o špičku distribuce, která má zvýšenou citlivost troponinu, ale o to, že celá distribuce je posunutá doprava. Všichni mají trochu zvýšenou hladinu vysoce citlivého troponinu. To je to, co by se dalo odvodit z tohoto grafu.

Troponin se zvýší, když dojde k poškození srdce:

Troponin je druh bílkoviny, která se nachází ve svalech srdce. Troponin se běžně v krvi nevyskytuje. Při poškození srdečního svalu se troponin dostává do krevního oběhu. S rostoucím poškozením srdce se do krve uvolňuje větší množství troponinu.

Ze studie vyplývá, že téměř u každého člověka dojde při očkování vakcínou COVID k malému poškození srdce, u některých je poškození mnohem větší než u jiných.

Ještě důležitější je, že to není jen trochu. Měří se 3. a 4. den a sklon klesal (viz 5:47). Takže před 3. dnem byl pravděpodobně mnohem vyšší. Jinými slovy, skutečné poškození je pravděpodobně větší, než by naznačovaly křivky.

V thajské studii se u 1 z 28 chlapců, kteří dostali vakcínu, objevila subklinická myokarditida.

Kromě toho je míra subklinické myokarditidy u chlapců v thajské studii (shrnutí v čase 2:47 ve videu) 3,5 %, tj. 1 z 28 chlapců bude mít subklinickou nebo zjevnou myokarditidu.

Zdá se, že většina ostatních pacientů má poškození srdce, které je pod hranicí pro klasifikaci jako subklinická myokarditida.

Ačkoli zvýšení troponinu mohou způsobit i jiné stavy, všechny tyto stavy jsou vzácné a je nepravděpodobné, že by se vyskytly současně s vakcinací.

Nezbývá než konstatovat, že vakcína poškozuje srdeční sval téměř u každého, kdo se nechá očkovat.

Útok na studii

Studie byla dobře zpracována. Profesor Christian Mueller je uznávaný a je autorem mnoha publikací o srdečním poškození ve vědecké literatuře.

Není tedy pravděpodobné, že by někdo mohl mít s útokem na studii úspěch. Ale lidé se o to pokusí, protože se jim výsledek nelíbí.

Kanadské řešení problému s troponinem: nedovolit lékařům nařídit test na troponin před vakcinací

V Kanadě je lékařská komunita v tomto ohledu velmi chytrá: nenechává lékaře měřit hladinu troponinu před očkováním, takže nikdo není o nic moudřejší.

Podle jednoho kanadského lékaře se po zavedení vakcín COVID změnila pravidla. Povolují měřit troponin pouze při pobytu v nemocnici. Lékaři tak nemohou porovnávat hladinu troponinu před očkováním s hladinou po očkování.

Je to chytrá technika, jak zajistit, aby nikdo nezjistil, jak nebezpečné jsou vakcíny. Očekával bych, že tuto politiku přijmou i další země, aby se údaje nedostaly ven (ne že by na tom stejně záleželo).

Souhrn

Údaje ukazují, že očkování způsobuje určité poškození srdce téměř u každého, kdo se nechá očkovat.

Lékaři a orgány veřejného zdraví před těmito údaji jednoduše zavírají oči.

Většina lidí důvěřuje svým lékařům a orgánům veřejného zdraví.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

13 komentářů

 1. Nedalo mi to, a tak jsem si chtěla ověřit existenci vědecké publikace v odkazovaných zdrojích (a případně si studii z osobních důvodů „přelouskat“). Dalo mi dost práce (cca 2 hod) se dopracovat přes vlákno (tak, jak si samozřejmě redaktoři postupně předávají/přebírají informaci jeden od druhého) až ke kořenům. Mohu potvrdit, že studie, jejíž výsledky jsou prezentované ve videu, skutečně existuje a zde je její citace (podle níž lze práci i najít): Mengesha, B.; Asenov, A.G.; Hirsh-Raccah, B.; Amir, O.; Pappo, O.; Asleh, R. Severe Acute Myocarditis after the Third (Booster) Dose of mRNA COVID-19 Vaccination. Vaccines 2022, 10, 575. https://doi.org/10.3390/vaccines10040575. (samozžejmě s citacemi dalších vědeckých studií). Publikaci profesora Müllera ze švýcarské univerzity se mi sice najít nepodařilo, což může být ale tím, že studie je buď ještě aktuálně v recenzentním řízení, respektive mohly být výsledky prezentovány pouze ústně na některém vědeckém kongresu. Nicméně našla jsem další zdroj citující poznatky prof. M. a jeho týmu (pozor, nejedná se o vědecký článek, nicméně jsou v něm přímé odkazy na vědecké práce, z nichž je citováno a které tak lze dohledat také): https://www.science.org/content/article/heart-risks-data-gaps-fuel-debate-covid-19-boosters-young-people.
  Tak to jen tak na doplnění.

  1. Tak tak a toto vše se rozjelo někdy v listopadu před třemi lety, kdy už začali první informace a střípky z číny kolem ko*kovid, vše pořád pokračuje, PODLE PLÁNU.
   VŠECHNY STÁTY JSOU DIVADLEM, VEŠKERÁ POLITIKA JE POUZE DIVADLO!

   Všichni politici jsou kašpaři a přisluhovači, ať už je to Putin, Fiala, či největší komik století: Zelensky..
   A všichni jen hrají hru a na obyčejné lidi sr*l pes. My jsme jen součástí tohoto představení v nikdy od ko*kovidu nekončícím divadle… Bohužel. My všichni jsme pouze oběti, ať už někdo v tomto umělém konfliktu fandí slavii či spartě, nebo jede na provládní cemperovské vlně – profláklý web “manipulatori.cz” skrze prolhance Cempera, agenta kdovíčeho..

   Nastávají nejtěžší dny v dějinách, třetím rokem častěji čelíme konci svobody a lidského ducha.
   Ve jménu spravedlnosti, lidskosti, moudrosti a naděje probudí se někdy do reality ti hloupí nositelé masek, milovníci uzavírek a napíchnuté trosky?
   Jedná se o záměrný globální převrat, protože stejné věci se dějí všude, už třetím rokem, celý svět, nic se neděje náhodou!
   Bezduší, nesečtělí a negramotní, kteří třídili odpad, dodržovali pravidla uzavírek, pokorně nosili své ubohé barevé masky, přijímali smrtící “vakcíny” a věřili kultu globálního oteplování a falešné pandemii – např. idiot s nickem „ROMAN“ zde na diskusích, otevřeli dveře Velkému resetu, novému normálu a smrtícímu, toxickému odvaru komunismu a fašismu, který nás všechny zaručeně zničí..

   1) Zdravotnictví se zhoršilo, přestalo být vhodná k jakémukoli účelu. Skrze bonusy za ko*kovid případy, masivnímu přívalu peněz za ko*kovid lži a manipulace..
   2) Důchody a úcta ke stáří lidí byly zničeny!
   3) Tisíce dospělých padají mrtví k zemi. Co je tím společným faktorem? Zřejmě toxická, nebezpečná injekce proti ko*kovid.
   4) Blázni do čisté nulové změny klimatu chtějí, abychom přežili na 5 % dodávek elektřiny, bez plynu atd.
   5) Bylo nade vší pochybnost prokázáno, že celosvětový podvod s názvem “covid-19” zabil méně lidí než běžná chřipková sezóna. Politici, známé osobnosti, média, lékaři.. však nadále lžou a tvrdí, že ko*kovid zabil miliony lidí. A teď, když se chřipka záhadně vrátila, chtějí provax nadšenci píchnout dvě vakcíny.
   6) PCR test se stále používá, i když se ukázalo, že je nesmyslný a zcela nepřesný, tedy lživý.
   7) Konflikt pokračuje rychlým tempem. Jako členové NATO jsme ve válce s Ruskem = pokud jste si toho nevšimli. Nikdo se vás samozřejmě neobtěžoval zeptat. Sankce nás poškozují mnohem víc než Rusko, ale takový byl plán.

   Nic z toho, nic z toho by se nestalo, kdyby to ústupní kolaboranti nedovolili.
   Ať jdou všichni k čertu. Všichni ti uvědomělí idioti co šli pro spásnou dávku vakcíny, všichni ti cemperátoři, elfové, politici, Jelita.. AŤ JDOU VŠICHNI K ČERTU!! AŤ JDOU VŠICHNI ZDEJŠÍ „ROMANI“ K ČERTU !!!!!!

   1. Je to tak, přesně jak zde píšete. Vše se děje podle plánu. Plán se navíc zrychluje, vše se děje ohromnou rychlostí. Ale já stále ještě věřím ve šťastný konec. Kdybych nevěřila, tak už tu zřejmě nejsem.

   2. Je to přesně, jak píšete a se stejnou pokorou a uvědoměním, jako do fronty na m RNA sajrajt budou ti samí pelášit na východní frontu proti Rusovi i bez klystýru tak, že se za nimi bude prášit…a za odměnu Babišovi za všechnu tu kovid buzeraci ho ještě zvolí za p-residenta… děsné, ale bohužel realné…

  2. první odkaz -studie v Izraeli. Většina případů myokarditidy u příjemců vakcíny se vyskytuje u mladých mužů, zejména po druhé dávce, a projev je obvykle mírný. Nedávno bylo prokázáno, že třetí (posilovací) dávka snižuje potvrzené infekce a závažné onemocnění i proti běžným variantám viru.

   druhý odkaz-Mladí lidé jsou zřídka hospitalizováni pro COVID-19, ale virus není pro ně ani bez rizika. V loňském roce studie téměř 1600 vysokoškolských sportovcůpřed očkovánímzjistila, že 2,3% mělo po záchvatu COVID-19 buď klinickou nebo subklinickou myokarditidu. Mezi další trvalé účinky infekce patří MIS-C a Long Covid. Studie u dospělých naznačují, že očkování snižuje riziko dlouhého Covidu kdekoli od 15% do 80%. „Z tohoto důvodu si opravdu myslím, že očkování stojí za to,“ říká Liou.

   mě to vychází že očkování je v pohodě a Formánek zase jenom sdílí další a další nesmysly o vakcínách

   1. Jestli věříte nějakým studiím u kterých jste nebyla a ne Formankovi je úplně normální,ale měla by jste si uvědomit, že svěřujete svůj život a svý zdraví úplně cizím lidem,lidem, který mají na tom miliardový zisky a člověk je schopný člověka pro pár korun,jak daleko dokáže zajít pro miliardy. Najděte si aféry pfizeru,to jsou miliardový pokuty za uplácení, falšování studii atd. Kdo se chce očkovat ma na to plné právo,ale ať nenutí ty co nechtějí

 2. A dodám, že nošení masek je v médiích normalizováno. Na mnoha fotografiích jsou lidé v maskách. Myslím, že mají v plánu vrátit nošení masek do módy ještě před začátkem zimy..

 3. zase Kirsch,samozřejmě studie nikde, pouze tvzení,antivaxer Kirsch tvrdí zě vakcíny škodí a odkazuje se na vlastní web, to je zoufalé až je to smutné

 4. 1.obzvláště pro rizikové je očkování prospěšné a chrání
  2,PCR testy jsou průkazné
  3 válku vyvolalo Rusko a Nato díky svou velikostí a silou nás chrání a pommáhá Ukrajině se bránit před Rusko-muslimskou agresí (iránské drony,Kadyrovi muslimští vojáci) Rusko tak prokazatelně usiluje o islamizaci evropy
  4. bylo nad vší pochybnost stovkami studiemi a izolacemi viru prokázáno že koronavirus exituje a nejedná se tak o smyšlenou pandemii,existenci viru potvzují i lidé jako Peková,Turánek,Beran atd.
  5.Velký reset je konspirační neexistující blábol na ovládnutí a vystrašení nejdebilnější části populace
  6.milliony lidí bylo díky očkování zachráněno,učinnost vakcín je tak nezpochybnitelná,na světě snad není země která by neočkovala,což je důkaz že pablbové kteří očkování kritizují nemají pravdu.
  7,na světě neexistuje rekevantní vědecká autorita ani jinján síla která by dokázala zpochybnit učinnost vakcín, historie vakcín sahá 200let do minulosti a doposud se nikomu nepadařilo a ani nepodaří očkování zastavit,
  8, sankce Rusko fatálně poškozují,1000firem odešlo,Gaspromu klesly zisky o 90% což jsou ztráty ve stovkách miliard ročně, celosvětová prestiž Ruska je na nule,s Putina se stal celosvětový vyvrhel,veškerá dividenda Ruska zmražena,Rusko je zcela beze zbraně a musí si kopovat drony z Iránu,na frontě je Rusko drceno Ua armádou, Rusko je defakto na dně.

   1. Nevysilujte se reagováním na něco takového, ztrácíte zbytečně svou vlastní energii ve prospěch opačné strany. Všechno je energie – a ačkoli se nám po staletí snaží namluvit, že “magie” neexistuje, sami ji používají. A tohle je ukázkový příklad vyprovokovaného výronu energie, kterou odčerpávají a použijou k vlastním účelům.
    Nehlásám “neodporování zlu” – ale tady je zbytečné pokračovat, ignorujte!
    Šetřete vlastní energii pro budoucnost, ještě ji budeme potřebovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů