Jennifer Arcuri, bývalá přítelkyně Borise Johnsona: „V Británii probíhá kriminální vyšetřování zločinů proti lidskosti”

Ve zkratce...

Jennifer Arcuri, bývalá přítelkyně britského premiéra Borise Johnsona, říká, že současný Boris Johnson je úplně někdo jiný a sdílí informace o probíhajícím kriminálním vyšetřování v Británii pod číslem 6029679/21 s ohledem na zločiny v souvislosti s pandemií. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 11. února 2022

Přepis:

Moderátor: Mohu začít jednoduše tím, že se vás zeptám, jak jste se vůbec dostala do blízkosti Borise Johnsona? Jak se to stalo?

Jennifer: Nudila jsem se v rámci studia MBA a chtěla jsem najít nové způsoby budování sítí v Londýně. Tak jsem se vydala do Britské asociace investičního kapitálu. A protože jsem byla v Londýně nová, přivítali mě s otevřenou náručí.

Moderátor: Takže jste strávila nějaký čas s Borisem Johnsonem, je ten Boris Johnson, který má za úkol zvládnout tu pandemii a všechno ostatní, ten samý Boris Johnson, kterého jste znala a se kterým jste strávila nějaký čas? Poznáváte v něm stejnou osobu? Jestli to tak mohu říct.

Jennifer: Je zajímavé, že tuto otázku dostávám poměrně často. A víte, neptají se mě na to jen televizní moderátoři a mnoho voličů, kteří nevěřícně sledují, jak je to s jeho činy v tomto okamžiku. Ale říká se, že blízcí přátelé a lidé, kteří s ním vyrůstali, se ptají na totéž. Co se stalo s člověkem, kterého jsme znali? Kde je? Co je to za člověka? Víte, ten napsaný dialog, velmi vypočítaný, skoro jakoby to to bylo podáno určitým způsobem, co se říká veřejnosti, jak se to říká, s čím souhlasí… to je velmi vypočítané. A on se stal vším, co nejvíc nenáviděl. Jednou jsem mu řekla, ty se nikdy nesmíš stát tím směšným kopírovacím robotem. A přesně tím se stal. Takže zpět k této otázce. Ne, vůbec ho nepoznávám.

Moderátor: Takže ten jeho názorový rámec, který jste znala, pokud jde o věci jako je zelená agenda, uhlíková neutralita a to všechno, byla tyto témata a nápady tak blízké jeho srdci, nebo ne?

Jennifer: Ne, vůbec ne. Ani trochu ne. Ve skutečnosti před mnoha lety existovalo video, Boris byl v místnosti, bylo to zachyceno na kameru, kde křičel různé obscénnosti a „do hajzlu“ s… víte co -> klimatické změny. Že to je pitomost. Nikdy se o to nezajímal, řekli mu, aby se o toto zajímal. Byl instruován, čte manuál, scénář. Dělá cokoliv mu řeknou, aby udělal. Tohle není něco, co by ho vůbec někdy zajímalo. Aby si někdo řekl, ale třeba se to naučil, nebo, že by ho to možná někdo naučil. To je směšné. Je to v jeho povaze. On není někdo, kdo by se o tyhle věci vůbec někdy zajímal. A to video, které bylo posláno Guido Harrymu, bylo posláno zřejmě s nejlepším úmyslem, aby bylo zničeno. Ale tam je to skutečný muž na kameře, ne tahle loutka v televizi, kterou teď vidíte v čísle 10.

Moderátor: Jak se to může stát takové postavě? Vážně se mi zdá, že šel do nemocnice s COVIDem jako nám známý člověk, kterého jsem poznával dle jeho celkového chování, a on vyšel tak nějak zásadně změněný. Působí na vás jako někdo, kdo nevím, je třeba nějak politicky zkompromitovaný? Je to to, co ho přimělo opustit jeho přirozenou cestu, a vydat se na cestu podle scénáře?

Jennifer: Chci říct, a už jsem o tom mluvila v rámci svého telegramového kanálu, že když se stanete světovým lídrem, stane se s vámi něco ještě předtím, než se ujmete úřadu. Existují určité rituály, řekněme, že je tak nazveme jen pro legraci, které se dějí. A pak, když člověk nastoupí do úřadu, musí dodržovat pokyny těch, kteří jsou kolem něj. Je zřejmé, že hledá podporu a potvrzení od těch, kteří pracují zejména v rámci establishmentu, to by bylo pro Borise velmi důležité. A pak ta epizoda, kterou celý národ sledoval, jak jeden člověk vstupuje do nemocnice a druhý z něho odchází, víte, několik zdrojů mi potvrdilo, že to není ten samý člověk.

Nicméně…. chápejte, já nejsem ten, kdo by se tím měl zabývat. Nejsem investigativní novinářka, ale někdo by se tím měl zabývat. Tohle není ten samý člověk ani náhodou, nejen duchem, a povahou, a chováním. Mluvíme o někom úplně jiném. A tenhle člověk… způsob, jakým byl změněn, takhle se chová celá vláda. A víte, od prvního dne veřejnost vyvedli z míry, ze všech těch hloupých nesmyslných článků, aby vás rozrušili a rozptýlili. Já byla jednou z nich. Pocházím z míst, kde přesně vím, jakým způsobem média povedou narativ, aby vás odvedla od toho, co je nejdůležitější. A Boris se podílel na mnohem více věcech než na tom, co se objevuje ve zprávách.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu buď ZDE nebo přes formulář níže, děkuji ~

Chtějí, abyste se rozčilovali kvůli aféře týkající se jeho oslavy. Ale prosím vás, mluvme o tom, co se v tomto národě skutečně děje. Ticho po pěšině a jen cenzura. Probíhá velmi živé policejní vyšetřování, číslo trestného činu 6029679/21. Média si mohou dělat, co chtějí, aby se pokusila toto vyšetřování zdiskreditovat. Děje se to. A děje se to za dohledu Johnsona. Celá jeho administrativa od toho odvrací hlavu a požaduje, aby je v tom veřejnost následovala. A nikdo se na nic neptá. K tomu, o čem jsme spolu mluvili předtím. Prostě jen nechápeme, co se skutečně děje.

Moderátor: Máte pravdu, když říkáte, že toto tvrzení široce koluje po sociálních sítích, ale policejní zdroje tvrdí, že žádné takové vyšetřování neprobíhá.

Jennifer: Rozumím. Já znám lidi, kteří jsou zapojení do tohoto vyšetřování. Ano, ale je do toho zapojeno příliš mnoho dobrých lidí. Ti nelžou. Ze lhaní a šíření dezinformací nemají žádný prospěch. Nechápu, proč se to ututlává tak, jak se to ututlává. Ale jenom chci říct, že ty důkazy nikde nezapadnou. Dr. Sam White to předevčírem řekl na sociálních sítích, a já jsem to sdílela. Víte, oni mají všechny důkazy, důkazy mluví za sebe, věda tam skutečně je. A ukazují děsivé údaje, které by tuto administrativu činily spoluvinnou a vinnou a odpovědnou za odmítnutí všech těch mnoha lidí, kteří se snažili vystoupit a kteří byli odmítnuti jako blázniví konspirátoři. Mě tak nazývají celý rok.

Nazvali mě už vším, nemám žádný prospěch z toho, že tady sedím a říkám pravdu. Víte, můžu všechno ztratit, když krmím trolly, protože se na to musíme podívat. Já rozumím tomu, že jeden policista říká, že se nic neděje. Ale garantuji vám, že jsou zde lidé, kteří na tom pracují. Jsou do toho zapojeni nejméně čtyři detektivové. Je tam zuřivý tým, velmi houževnatý tým, který toho nenechá. A já nechci, aby to bylo tak křiklavé a emotivní. Ale chci, aby bylo veřejnosti naprosto jasné, že to není něco, co by se dalo odmítnout nebo ignorovat.

I když média chtějí tvrdit, že se to neděje. Je to živé vyšetřování se skutečnými lidmi, ne krizovými herci, ne lidmi, co vydělávají z poškození očkováním a hraných zpráv. Tohle je nesmysl. Pravdou je, že je spousta lidí, kteří přicházejí na různé věci, které se dříve nestávaly. Ale teď už ano. A místo toho, aby se ptali na všechny možné proměnné, je jen jedna strana, kterou média předávají…

Moderátor: Jennifer, to, co tvrdíte, by mohlo být potvrzeno pouze údaji, na které se odvoláváte.

Jennifer: Ano. Absolutně.

Moderátor: Všechny druhy informací nejsou veřejně dostupné. Dokud se nedostanou na veřejnost. To, říkáte, bude pokračovat…

Jennifer: Já to chápu, já to chápu.

Moderátor: Myslíte si, že se objeví věrohodné informace?

Jennifer: Ano, přísahám na svůj život, pane. Tito lidé to nenechají být. Na telegramu je spousta informací, které se nikdy nikam jinam nedostanou, protože jsou zamítnuty. Lidé se nám smějí a nadávají nám do všelijakých bláznů. Tohle je prozrazení, všichni se musí probudit a začít si klást otázky, ne slepě následovat, ne slepě věřit této autoritě. Vy náměsíční, prosím, probuďte se, zlomte to kouzlo, ať všichni prostě pochopí, že tu nejsme od toho, abychom ukazovali na viníky jen tak pro legraci, nemáme z toho žádný zisk, tady jde o to se vážně podívat na data. A data mluví jasně. Problém je, že dovolíme, aby v televizi byla zastoupena jen jedna strana sporu, aby jen ona měla názor.

Moderátor: Budeme si muset počkat na to, jestli se objeví informace, které by podpořily tato tvrzení. Jennifer, představil jsem vás jako podnikatelku v oblasti technologií, součástí tohoto širšího příběhu je myšlenka, která se také šíří divoce a široce, že měny, jak jsme je chápali, tak jim zvoní hrana, a to ať už jde o dolar nebo libru a tak dále, a na sociálních sítích se nám říká, že jsme připravováni na to, že měny budou nahrazeny něčím digitálním. Z pohledu technologického podnikatele, považujete to za věrohodné, je to způsob, jakým vidíte, že se věci vyvíjejí?

Jennifer: Ano, pane, a chtěla bych vám poděkovat, že jste mi umožnil s vámi na toto téma hovořit. Děkuji GB News, že mi umožnili tuto příležitost. A také Uncut News. Děkuji vám za to, že jste oslovili lidi a promluvili k nim. Ale ano, každý životní cyklus měn má také svůj konec, a my jsme teď na konci petrodolaru. Inflace je může znehodnotit, mohou si jich natisknout, kolik chtějí, mohou přidělit zvláštní práva čerpání, což nakonec znehodnocuje naše měny, všechny globální měny, což je přesně to, co udělali.

Blížíme se ke konci petrodolaru. A když ten dolar skončí, budeme přecházet na systém podporovaný blockchainem, digitální měnu. Všechny platby budou probíhat společně na takzvaném inter-účetním protokolu na těchto různých platebních kolejích s různými blockchainy. Bude to úžasné. Věci týkající se dohledu, které s tím přicházejí, jsou hrozbou, to ano, ale všechno, co se snaží prosadit… jako biometrii… přichází jen na aplikační vrstvě. To je aplikace, kterou lze odstranit. Používání digitálního blockchainu, digitální měny a využití krásy blockchainu a těchto inter-účetních protokolů není synonymem pro hrůzostrašný biometrický dohled státem. To lidé musí pochopit.

Moderátor: Takže základem kryptoměn je tedy blockchain, ano? Bitcoin atd.

Jennifer: Ano, pane. A většina z nich je teď postavená na Bitcoinu a Ethereu, a jejich odnožích.

Moderátor: Takže existuje způsob, jak mít digitální měny založené na blockchainu, které nemusí nutně přicházet s technologií státního dohledu. Tohle říkáte? Že můžete mít dobro a nemít čínskou komunistickou stranu.

Jennifer: Ano.

Moderátor: Přímo z příručky velkých kluků totalitních režimů.

Jennifer: Ano. Tato vláda, která je ve skutečnosti zločineckým syndikátem a dělá vše proto, aby všechny umlčela a zotročila… tento zuřivý tlak na očkovací pasy je nakonec snahou shromáždit všechny biometrické údaje, aby vytvořila tento systém, který bude spolupracovat s platbami. Teď můžeme používat tyto platby a mít je kryté tvrdými aktivy v drahých kovech a stále můžeme používat hotovost, která je kryta kovy, a můžeme spolupracovat, a proto je akreditace ISO, určité mince ISO, takže XRP, XLM, XDC… víte, krypto bude růst v rámci tohoto posunu do nového trendu, finančního světa, a než aby to bylo něco, čeho se máme bát…. lidi, musíme se bát systému, ve kterém jsme teď, tento systém centrálních bank není bezpečný. Celý život jsme byli školeni a bylo nám říkáno a indoktrinováno, že máme používat centrální banky.

Samozřejmě vám budou tvrdit, že vaše peníze jsou v bezpečí. Nejsem tu, abych někoho strašila. Musíme se ale podívat do historie a musíme pochopit, co jsou to záruky (bail-in) a jak na konci životního cyklu, vlády a jejich instituce dělají různé šílené věci, krize likvidity, prudké nárůsty inflace. Mluví o přechodných, nepřechodných, no tak, inflace se blíží. A tohle všechno uvidíme při přechodu od petrodolaru k blockchainu a novým finančním technologiím, které již čekají. Nemyslím si, že CBDC jsou něco, čeho bychom se měli bát.

Ve skutečnosti chápu, jak byl internet navržen a kam se posouváme. A můžu vám říct, že ty děsivé biometrické věci jsou jen aplikace, odstraňte je. Víte, nakonec spousta těchto měn běží přes satelity, nebudou záviset na internetu, jak ho známe. Internet se úplně změní. A to je skvělá věc. To je ta úžasná část adopce technologií. Ale v žádném případě nechci schvalovat vládnoucí elitu a aby lidé slepě přijali tento další určitý drakonický stát dohledu. Když dolar skončí, my lidé požadujeme transparentnost, interoperabilitu a úplnou reorganizaci finančního systému. Nemůžeme zůstat tak, jak jsme. Nefunguje to.

Moderátor: Je fascinující s vámi mluvit a poslouchat vás. Nechal jsem tohle běžet déle, abych se vás mohl zeptat na různé věci. Ale moc vám děkuji, že jste tu byla se mnou.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Nová studie potvrzuje, že ivermektin překonává všechny jiné možnosti léčby:
    https://media.mercola.com/ImageServer/Public/2022/February/PDF/ivermectin-outperforms-other-medications-pdf.pdf

    „Výzkumníci použili výpočetní analýzy k vyhodnocení účinnosti 10 léků proti variantě Omicron a zjistili, že ivermektin překonává všechny z nich, včetně nirmatreviru (Paxlovid), nového léku od společnosti Pfizer, který stál daňové poplatníky 5,29 miliardy dolarů a jehož cena za jeden cyklus léčby je 529 dolarů. =Ivermektin snižuje virovou zátěž tím, že inhibuje replikaci, při preventivním použití snižuje infekci o 86 %, urychluje uzdravení, chrání před poškozením orgánů, snižuje riziko hospitalizace a úmrtí a stojí 48 až 95 dolarů za jeden cyklus léčby v závislosti na lokalitě.= Včasná léčba snižuje riziko dlouhodobého onemocnění COVID, které zahrnuje fyzické a psychické zdravotní potíže. Podle kardiologa Dr. Petera McCullougha má 50 % nemocných, kteří jsou dostatečně nemocní na to, aby byli hospitalizováni, příznaky dlouhodobé COVID. Afrika má nižší počet případů, závažnost onemocnění, hospitalizací a úmrtí než jiné oblasti světa, což může být způsobeno používáním profylaktických léků na endemické infekce, které úspěšně léčily COVID.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů