Patolog dr. Ryan Cole – Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány

Ve zkratce...

Patolog dr. Ryan Cole na základě svých zkušeností vysvětluje, jaký škodlivý efekt mají covid injekce na tkáně v lidském těle, a jaká onemocnění můžou způsobit.
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem (namluvil Pravdyhledač – děkujeme)

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Zdravím všechny, jmenuji se dr. Cole. Je mi ctí tady být s mými kolegy, velkými kapacitami, jak jste už viděli. Jsem poctěn, že mohu být na pódiu s nimi. Jsem rád, že jsem tady také s právníky, kteří bojují za spravedlnost. A je báječné být v místnosti s usmívajícími se obličeji, které nejsou zakryté zbytečnou látkou, která nic nedělá. Kdo je tedy tento lékař na pódiu? Jsem dr. Ryan Cole, jsem certifikovaný anatomický patolog, klinický patolog, hematopatolog… strávil jsem ve škole příliš mnoho let. Také jsem dělal doktorandský výzkum v imunologii, takže imunologiie a virologie je v rámci mého oboru. Pokud chcete znát mechanismy akce, a jak věci fungují, a tak dále, klidně se ptejte. Každopádně… co tedy vakcína a co způsobuje? Dr. Urso narážel na to, že máme obavy z těchto vysokých čísel… co se tedy děje? Vidíme titullky, tak jak už zde bylo zmíněno… „13letá zemřela tři dny po vakcíně.” „15letý zemřel na infarkt.” V databázi VAERS je zatím 10 dětí… teď už nejspíše více… které zemřely na infarkt. 39letá máma třech dětí zemřela po vakcíně.

A tak dále… takže ty titulky vidíme. Zde je tedy otázka. Člověk by si myslel, že v této době nového viru a nové experimentální… ani to nerad nazývám vakcína… výzkumná vakcína… Falešná vakcína? Dobře… sraženinová injekce, znásilnění jehlou… ať tomu chcete říkat jakkoliv. Dobře, když se podíváme na data z VAERSu, 11 tisíc úmrtí, 12 tisíc úmrtí, 45 tisíc úmrtí? Asi před měsícem vyšla studie o první post-vakcinační pitvě. Z 11 tisíců úmrtí?! Děláte si srandu? Je tohle ještě věda? Ne! Ne, je to lékařská technokracie. Strach, utrpení a injekce… to je vše, co máte mít. Poslouchejte nás, a tohle bude vše, co získáte. Ne! Takže, jak můžeme dělat vědu, pokud se nedíváme. Nemůžete najít něco, co nehledáte.

Kde je financování? Nezávislý patolog… dělám spoustu biopsií, diagnostik rakovin a podobně… nikdy si nestěžujeme, že máme příliš mnoho tkání. Když děláte pitvu, dostanete veškerou tkáň. Ale hádejte co? Najdete také všechny odpovědi. Pokud se ale nedíváme, tak je nenajdeme. A pokud oni říkají, aby se tady pitvy nedělali… že za to nemohly vakcíny… tohle nejsou droidové, které hledáte… tady se nedívejte. Takže… jak proboha máme tedy něco zjistit? Kde je financování? Ano, pitvy jsou drahé. Ale pokud můžeme dávat miliardy na propagaci sraženinové injekce pro děti, které ji nepotřebují… Dr. Fauci, kde je financování pro vědu? Dobře… když se na trh uvede nový neschválený lék, terapie, vakcína, musíte použít francouzský právní systém… vinen, dokud se neprokáže nevina. Takže, pokud dojde k nepříznivé reakci, pokud dojde k úmrtí, došlo k ní kvůli té terapii, dokud neprokážete, že nedošlo.

Ale co my děláme? Díváme se opačným směrem. Sledujeme peníze… kdo je za tím? Nevím… nebudu zde konspiračně teoretizovat, nebudu politizovat, ale říkám, že pokud chcete data, pak musíte použít ten francouzský právní systém a říct: tohle za to může, dokud se neprokáže, že za to mohlo něco jiného. A my teď děláme přesně opak. Dobře, co spike protein? Dáváme genetickou sekvenci do těl lidí, a sekvence… směřuje do našeho deltového svalu. Říká se nám, že tam je malý kotvicí protein, a že jakmile se začne množit, zůstává na tom místě… hádejte co? Nezůstává. Existují studie… a ověřovatelé faktů samozřejmě říkají, že to není pravda… jsem vědec… neptejte se novináře, ale vědce.

Tento spike protein nezůstává jen v deltovém svalu, ale cirkuluje ve vaší krvi a přistává v několika orgánech v těle. A víte, co se pak děje? Ten spike protein, bez přítomnosti těla viru… existují studie na laboratorních zvířatech, ve kterých se po píchnutí pouze spike proteinu bez těla viru projevila stejná onemocnění jako onemocnění covid-19. Stejné plicní onemocnění, stejné cévní onemocnění, stejné srdeční onemocnění, mozkové onemocnění. Spike protein je toxin. Takže znovu… proč do lidského těla pícháme něco, co je toxin? Je to toxin! Způsobuje onemocnění. Tohle není vakcína. Dobře, takže víme, že virus… všichni slyšeli o receptoru ACE2. Zde je příklad. Nalevo vidíte buňku, která pokrývá vaše krevní cévy…

Za chvíli vám ukážu graf s těmi receptory ACE2.

Patolog dr. Ryan Cole - Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Na levé straně v té horní a dolní části vidíte hezky hladké linie. Na pravé straně vidíte, co samotný spike protein z vakcíny dělá s mitochondriemi, což je pohon vašich buněk, dávají buňkám energii. Porovnejte hladké a urovnané linie nalevo s tou pravou částí. Tam jsou fragmentované. To způsobila vakcína… ne virus, ale vakcína. Dobře, zde je lidské tělo… vidíte celou řadu míst, kde máme ty receptory ACE2. Zamyslete se teď… oni nám říkají, že spike zůstává v deltovém svalu. Nezůstává, ale cirkuluje. V harvardské studii na 13 sestřičkách prokázali, že cirkuluje alespoň dva týdny. Spousta lidí postrádá enzym, který rozkládá RNA. Takže může cirkulovat ještě déle. Slyšíte… bože, oni zemřeli krátce po očkování. Bylo to dva, tři týdny… víte co? To je spike protein, který stále cirkuluje.

Snaží se nás oklamat a říct: „To nemohla být vakcína, už to byla delší doba.” Ne, pokud toxin stále cirkuluje v těle. Ne, pokud toxin stále cirkuluje. Spike protein je tím toxinem… poškození plic, jak jsem zmiňoval. Na levé straně máte zdravou plicní tkáň. Hezké mezery mezi… takto se my patologové díváme na všechny ty buňky, jsme takoví nerdi. Na pravé straně… vidíte, že je mnohem fialovější a modřejší?

Patolog dr. Ryan Cole - Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To je zánět. Proč? V plících jsou receptory ACE2, spike se na ně váže a to vede k zánětlivé reakci… imunitní systém napadá vaše vlastní tělo. Onemocnění způsobené spikem… onemocnění z vaší vlastní „sraženinové injekce”, z výzkumné vakcíny… oni lžou veřejnosti tím, že tomu říkají vakcína. Slovo „výzkumná” nepoužívají… jen, že je nouzově schválená. Ale neříkají jí podle toho, co to je… že je výzkumná, že je to experiment na lidstvu.

A to přesně dělají, a ukazuji vám proč. Spike protein je toxin, prostupuje skrze hematoencefalickou bariéru. Nevím, jak vy, ale mně se líbí, že mám mozkové buňky tam, kde jsou, a ne fragmentované. Proč bychom tedy do lidského těla vpravili toxin, který naruší krevní cévy ve vašem mozku, umožní vstupu spiku, který způsobí zánět… ta mozková mlha, o které slyšíte u covid pacientů… o té slyšíte také u post-vakcinačně poškozených jedinců. Ale ne… ta injekce nikomu neubližuje. Nebylo jediné úmrtí, nebylo jediné poškození… to vám říkají. Je to lež. A tohle je věda. Dobře, pokračujeme. Nahoře vidíte mozkové buňky… ta fialová tam nepatří, to je zánět ze spiku.

Patolog dr. Ryan Cole - Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

A co děti? Srdeční záněty… hádejte co? V srdci je spousta receptorů ACE2. Vidíte ty modré šipky kolem toho bílého?

Patolog dr. Ryan Cole - Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

To je zánět v srdci… to není normální. K tomu došlo po očkování. To je spike protein, který tam přistál… to je vaše imunita, co napadá vaše tkáně. Na pravé straně s těmi červenými šipkami vidíte osrdečník, který obklopuje vaše srdce. Znovu tam vidíte zánět, který tam nepatří. Srdce se po srdečním poškození samo nevyléčí. Tady všechny ty modré tečky na levé straně je zánět. Vidíte tu šedou uprostřed? To je brzké zjizvení. Hádejte co? Jakmile je srdeční buňka poškozena, zůstane poškozená navždy. Nenahradí se jinou srdeční buňku, ale nahradí se jizvou. Řekněte mi tedy, že chcete dětem ve věku 12 let, 5 let, 13 let, 18 let dát injekci… a v naší společnosti nyní vidíme asi 200x vyšší nárůst případů zánětů srdečního svalu. To je dobrý nápad, dejme dětem toxin, navždy jim zničíme srdce.

Zastavte se a zamyslete se nad tím, co děláme. Je to šílenství, které musíme okamžitě zastavit. Tohle je konec… tohle už není dobrá věda. Tohle je útok jedem na naši populaci. A musí se to okamžitě zastavit. Ledviny to stejné… ledviny jsou poněkud důležité. Tři věci v životě… krev cirkuluje, musíte dýchat a musíte čůrat. Pokud ty tři věci neděláte, zemřete. Chcete touto sraženinovou injekcí poškodit svoje ledviny? To také není dobrý nápad. Játra? Ty potřebujete, abyste vše ve svém životě mohli detoxifikovat. Vidíte tu fialovou? To je zánět, nepatří tam..

Patolog dr. Ryan Cole - Alarmující efekt covid injekcí na mozek a ostatní orgány • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Varlata… poněkud důležitá pro další generaci, že? I když to vypadá jako hezké srdce, vidíte tu fialovou uvnitř? Zase zánět. To stejné ve vaječnících. Zde je problém. Ve vědeckých materiálech se o tom nepíše… co před námi skrývají? Japonská studie o biodistribuci… chvíli trvalo tuto studii najít.

Dr. Bridle z Kanady byl napadán za to, že řekl pravdu. Lipidové nanočástice, které obklopují malou RNA, kterou vpichují do těl lidí… ano, hodně toho zůstane v deltovém svalu, ale také to cirkuluje. Hádejte, kde se rády koncentrují? Ve velmi biologicky aktivním orgánu – vaječnících. V dokumentech a přihlášce Pfizeru se jasně uvádí, že u krys došlo k 16% poklesu plodnosti. Krysy jsou jedny z nejplodnějších savců na planetě, a oni na to… „tohle nejsou droidi, které hledáte. Tady nic nenajdete.” Co to dělá s lidmi? Hádejte co? Odpověď je, že nevíme. Protože ještě nemáme dlouhodobá bezpečnostní data. To je v tomto ta tragédie a zločin. Prosazují to… je to experiment, nouzově schválen, není plně schválený. Lidstvo je studií třetí fáze. Někteří moji kolegové zmínili, že covid je onemocnění tvořící sraženiny. Jako lékaři… zejména když si pacienti stěžují na post-vakcinační symptomy, úroveň d-dimeru se v případě sraženin zvýší. Tyto sraženiny nevidíme na rentgenu nebo skenu. Tohle jsou mikro-sraženiny.

Všechny ty snímky se záněty, které vám ukazuji, jsou také snímky mikro-sraženin. Když pacienti mají vyšší úrovně d-dimerů, víme, že se jim tvoří mikro-sraženiny. Tohle je něco, co tady už ostatní lékaři zmínili. Pacient, který už prodělal covid, si vytvořil krásnou imunitu. Oni vám lžou, když říkají, ža tato imunita se nerovná imunitě z vakcíny. Líbí se mi ta analogie, kterou říkal dr. Urso. „Prohlídka před vakcínou.” Existuje mnohonásobně vyšší riziko nepříznivé reakce, pokud jste prodělali covid, a pak si jdete pro očkování, čímž hyperaktivujete imunitu, což vás může vážně poškodit… nebo zabít. Dobrá… zopakuji, že nemůžete najít to, co nehledáte. Miliardy dolarů utracených za propagaci… jak jsem říkal, toxinu do lidského těla. Výzkumných vakcín. Znovu se ptám našich agentur a federální vlády… kde je financování skutečné vědy?

Nechtějí, abyste viděli to, co vidíme my. V laboratoři mám na stole tkáně mrtvého muže. Další týden mi přijdou další… hádejte co? Jen pár dní po očkování… 50letý zdravý triatlonista. Jeden z mých oblíbených chirurgů, se kterými spolupracuji, měl druhou dávku… může se rozloučit s ježděním na kole. Dobrá, další obava, kterou jsem už zmiňoval, je, že nemáme dlouhodobá bezpečnostní data. Tohle musíme společnosti zdůrazňovat a stejně tak autoritativním agenturám. Jaké je riziko rakoviny po očkování? Nevíme. Jaké je riziko autoimunitního onemocnění? Nevíme. Jaké je riziko celoživotně poškozené plodnosti? Nevíme. Proč tedy proboha jen tak halabala pokračujeme takovou rychlostí vpřed, aniž bychom tyto věci věděli? Je to naprosto proti vědě. A jde o naprostý útok na nás. Už žádné nucení zaměstnanců.

Jak je možné, že nemocnice a zaměstnavatelé říkají: „Nemůžete pro mě pracovat, pokud nebudete subjektem v experimentu na lidstvu.” Vraťte se… k Norimberskému kodexu z roku 1947. Jako národ a lidé tento kodex naprosto porušujeme. Kde jsou miliardy na pitvy? Kde jsou miliardy na prokázání vědy? Znovu se vrátím… kde jsou pitvy? Nikde. Ticho po pěšině. Podvodná média zavrhují jakékoliv nepříznivé účinky nebo úmrtí po očkování. To je problém. A co se stalo s konceptem hnutí „Me Too” a jejich motem: „Věřte všem”? Co se stalo stalo s tím: „Věřte jí. Věřte jejímu příběhu.” Co se stalo s tím: „Věřte komukoliv”? Proč nechtějí věřit vědě? Nevěří vědě… oni ji zavrhují. Co se stalo s hnutím hlásající – věřte tomu, dokud to nedokážete vyvrátit? Je pryč. Zmizelo. Dobrá… pár poznámek. Jsou důležité a už mi skoro došel čas. V laboratoři vidíme, že tyto injekce dysregulují vaši imunitní reakci. Máme velmi důležité buňky, které udržují ostatní viry pod kontrolou, udržují rakoviny pod kontrolou.

Existují tzv. CD8 zabijácké T-buňky. Existuje studie z Německa a Nizozemska, která zjistila posunutý imunitní profil… a jejich závěrem bylo: „Vidíme znepokojivý vzorec v buňkách, které normálně potřebujeme k boji proti těmto ostatním věcem, ale nevíme, jak dlouho ten posunutý vzorec trvá.” Je to jako mít osm blokařů v přední linii… tohle je Texas, můžeme mluvit o fotbale. Mít osm blokařů vpředu a tři nebo čtyři ochromit. Ale odpověď je, že nevíme, jestli budou ochrnutí po zbytek utkíání nebo zbytek své kariéry. A co dále v laboratoři vidíme, je nárůst virů rodiny Herpes jako Molluscum, lidský papillomavirus… různé viry. Mononukleóza a další viry, které se znovu aktivují. Znovu se aktivují v úrovních… a já jsem patolog, takže to vidíme v laboratoři a já vidím první signály… hádejte, co dalšího dělá ta buňka CD8 a některé receptory na těch T-buňkách, říká se jim toll-like receptory a mají určitý vzorec. Udržují rakovinu pod kontrolou.

Za posledních šest měsíců jsem v laboratoři zaznamenal 10-20 násobný nárůst rakoviny dělohy. Každý rok si zaznamenávám data. Posledních šest měsíců… kdy jsme začali očkovat? V lednu 2021. Jak velký nárůst nádorů a rakovin uvidíme v dalších několika letech? Nejspíše velký. Jaká je skutečná odpověď? Nevíme to, a to je v medicíně někdy nejupřímnější odpověď. Že nevíme. Lékař, který vám říká, že vše ví… nevěřte mu. Najděte si nového lékaře. Nárůst latentních virů, atd. Každopádně… vím, že už nemám čas na otázky. Moc vám děkuji. Bůh vám žehnej.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

17 komentářů

 1. Tož som z teho voľaký zmetený… Toxinem ve vrahcíně je podle tohoto videa spike protein, podle jiných zase oxid grafenu. Je tam tedy obojí, nebo jedno či druhé? Pokud dělají pitvy, měli by nalézt obě látky… Ví někdo ?

  1. lipidové nanočástice jsou nosič, umožňují spike proteinu, aby se dostal všude, aby se dostal dovnitř buněk, kde jeho genetický kód spustí další tvorbu. současně tyto částice dokážou poskytnout globalistovi i další službu, neboť je lze nějak zaměřit, případně zaktivovat, aby vám ublížily i jinak. proč se kolem vakcín točí softvéroví specialisti? a to stále není všechno, je to celý koktejl chemických sraček, biologický materiál může být z potracených plodů, případně z plodů telat, jenž je odebírán zaživa bez umrtvení matky i plodu.

  2. Ano castecne .. ale je problem jen naseho myskeni, v celkovem nahledu jde o to, co
   oboji, co tam nasli, dela v jednom pripade s krvi a v druhem s bunkami .. ne? myšodlaku..

 2. To odpovídá tomu, co říkal Dr. Robert Malone. Jenže, jiní zase mluví o Oxidu grafenu. Co je teda ten problém? Je to obojí?

 3. Nevím, ale vědecké kruhy od počátku psali o toxicitě spike proteinů. Grafen se objevil až poté. .Ono je to asi jedno, zda-li za poškození zdraví nebo dokonce úmrtí může samotný princip fungování roztoků- tj. tvorba spikeproteinů, nebo nějaká složka těchto experimentálních látek. Poselství je jen jedno: okamžitě zastavit podávání těchto roztoků.

 4. Lenže to asi nepôjde bez prelievania krvi státisícov, alebo možno miliónov ľudí……

 5. Tohle a predchozi lekarske a vedecke clanky a komentare se nesiri mezi.. zejmena doktory(a schvalne nepisi lekari) a vedci, jako.. lavina?, Neni cosi shnileho v teto komunite? nebo temer cele? Nejde tedy o nove jiz obvykle selhani tzv. inteligence nejen zdravotnicke, ale vetsiny v nasem.. rezimu, i v rezimu, ktery ridi rezimy. Pan Dr. v clanku mluvi, ze nebude teoreticky konspirovat, politizovat. Nejde spise o nekonspiracni pracovni postupy a hypotezy? A to co nazyva politikarenim je proste spontanni a adekvatni bojj o svuj.. nas zivot. A kdo si chce jen delat vedu, a nedotahovat poznani do pravdy toho, co je, pak neni celostni lekar i vedec, ale hlavne a na prvem miste uplna lidska bytost. Ne jen clovek, tech jsou tu miliardy, ale lidska bytost neopidminovana nemezena profesi, mistem a casem v poznani, toho, co je.

 6. Tu je zase dementních keců viz Hana..prý zaměřit a zaktivovat… jak moc musí být člověk vymazaný, aby něčemu takovému věřil..to už je do nebe volající..

  1. Každý nechť věří tomu, co je pro něj stravitelné.
   Vy zřejmě věříte tomu, že vakcinace je v zájmu ochrany lidstva před nebezpečnou pandemií. Víra prý uzdravuje…..

   1. Ne, já jsem proti vakcínám a nikdy si tu chemii píchnout nenechám, ale používám mozek a určitě bych si ho nikdy nenechal vymazat takovými nesmysly, jako je zaměřování vakcíny softwarově a podobné bláboly. Prostě je to jen chemie, co člověku dokáže ublížit, ale nesmysly o magnetizaci, zaměřování, aktivování na dálku atd. to je prostě k smíchu a můžou tomu uvěřit naprostí hlupáci a nevzdělanci.

    1. No tak se přidržte své chemie, člověče, co vám brání? Nebo potřebujete další ejakulace osobních urážek, abyste se cítil líp?
     Zaměřování vakcíny softwarově je vaše formulace, ne moje. O zaměřování „vakcíny“ jsem nemluvila vůbec, ale když už jste to načal: o tom, že budou umět speciální čtečkou zjistit, zda jste očkovaný a čím, padalo z docela mainstreamových zdrojů. To už je poněkud za hranicí chemie, vy mozku. Položila jsem řečnickou otázku, proč jsou mezi vývojáři mRNA softvéroví specialisti, jako např. Luigi Warren. To je zajisté dementní otázka. Takže zbývá ta nanotechnologie, záření atd. Já jsem daleka někoho přesvědčovat, komentář ještě není publikovaný článek. Každý si může pohledat sám, kdo to říká, jaké má vzdělání a kam má/měl přístup. Daniel Estulin jednou řekl, že skutečné spiknutí rozeznáme od konspirační teorie tak, že oni jej vůbec neskrývají, je na očích, mnohé dokonce publikují léta dopředu…….a baví se tím, jak se bojíme. On se dost vysoko dostal a koukal těm psychopatům do očí.
     Že to považujete za blbost, je v pohodě, horší je, že měníte formulace, podsouváte, manipulujete. Napříště se mým mozkem netrapte a hleďte si svého.

 7. Vážení, víra, která uzdravuje je víra v jediného, pravého Boha a toho, kterého poslal Ježíše Krista. Žádná jiná víra vás nemůže uzdravit. Skutečnost, že je poslední doba je nejen ze zpráv očkování, ale ze znečištění přírodního prostředí, vody, vzduchu, půjdy, vyčerpání surovin pro energii a průmysl, lidské společnosti amorálností, zvráceností, korupcí, podvody, tunely, lží a nenávistí. A tato civilizace je před svým zánikem. Jediná cesta je věřit v Boha a Ježíše Krista. Moc vás prosím, zamyslete se, kde je pravda.

 8. Článek jsem sdílela na FCB a trvalo 4 dny, než organizace AFP zareagovala a označila článek za nepravdivý . Na základě toho FCB příspěvek smazal a označil za nepravdivý a poskytnul mi odkaz na tu správnou a jedinou pravdu. https://napravoumiru.afp.com/http%253A%252F%252Fdoc.afp.com%252F9LB32E-1?fbclid=IwAR11GHRFmfl1mCqLaej3iuzCAOQixGa_SksYJvDaLn95sC2MhHgtiPN0lJA Neskutečné co se děje! Sama vidím ve svém okolí, jak vážné nežádoucí účinky vakcína má.

  1. Ahoj Jitko,
   neni to jen v Cechach, existuji i jine stranky, ktere prekrucuji informace a vydavaji je za pravdive.
   Pisi tam zaroven, ze jsou financovani z daru a prispevku jinych lidi, firem…

   Kdyz se ale tomu vsemu podivame na hacek, uvidime, ze jsou podporovani z ruznych neziskovych organizaci patricim velkolepym firmam, ktere maji vetsinou stejneho jmenovatele. ….

   Na to jsou ale mozky radobyvedcu a nazoronosicu prilis male.
   Matematika a logika je hold obtizna vec.

   😉

 9. virologia – veda o nicom, co neexistuje;
  dost podstatne, co alopatia neuci je ze oblicky filtruju lymfu -> toto je najkritickejsie pre zdravie !!! skoda,ze aj tento ‚vedec‘ to nevie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů