Andreas Moritz: Otázka rizik dětských a každoročních očkování

Ve zkratce...

Měli byste se vy nebo vaše děti nechat očkovat nebo se nechat každoročně očkovat proti chřipce? V tomto videu z roku 2009 Andreas Moritz radí, zda jsou vakcíny účinné proti nemocem a onemocněním. Existují další obavy spojené s očkováním? Andreas se věnuje i této otázce a mnoha dalším věcem, které byste měli vědět, než se rozhodnete.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte -> ZDE <-

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: rok 2009

Související na téma očkování:

Přepis:

Moderátorka: Andreasi, co očkovací programy? Musíme se nechat očkovat?

Andreas Moritz: Rozhodně ne. Ve skutečnosti, když se podíváte na historii epidemií po celém světě, zjistíte, že epidemie se zastavily dříve, než byly očkovací programy zahájeny. U každého jednotlivého případu zjistíte, že očkovací programy na epidemie nikdy nefungovaly, protože byly zahájeny až na jejich konci. Protože to je doba, kdy jste byli schopni vyvinout vakcínu, nemůžete vyvinout vakcínu ze dne na den. A musíte ji dát k dispozici. Takže to, co se skutečně stalo s každou z těchto epidemií, byla hygiena, zlepšení kvality vody a kvality potravin a zlepšení výživy. To fungovalo ve všech případech.

Zjistili jsme, že to byly právě očkovací kampaně, které iniciovaly epidemie nemocí mezi očkovanou populací. Fungovalo to u dětské obrny, že se u lidí po očkování objevila obrna. Většina typických nemocí, proti kterým byli lidé očkováni, protože obsahují virus, že? Takže po nich lidé onemocní. Takže když se necháte očkovat proti chřipce a máte příznaky chřipky, je to proto, že máte chřipku, dostali jste chřipku vytvořením reakce na chřipku, kterou byste měli, kdybyste byli vystaveni tomu konkrétnímu viru přirozeně.

Moderátorka: A co vakcína proti obrně?

Andreas Moritz: Vypuknutí poslední obrny, které bylo menší… to se stalo mezi očkovanými. A tak samotné vakcíny nejsou něco, co je jako zdravotní potravina. Je to koktejl jedů, které mají v některých případech více než 90 smrtících chemických látek. Jedla byste formaldehyd?

Moderátorka: Ne.

Andreas Moritz: Je to karcinogen. Může způsobit rakovinu. Ale je vám dovoleno dát si ho přímo do krevního oběhu, aniž by člověk měl možnost se proti němu bránit. Dala byste si do úst nemrznoucí směsi?

Moderátorka: Ne.

Andreas Moritz: Ne, říkala byste si, jestli jsem sebevrah? Ale je vám dovoleno to dávat přímo do krevního oběhu dětí, které nemají možnost se bránit.

Dala byste si do těla části zvířat, které jsou v rozkladu? Jako rozložené části zvířat? No, vakcíny se pěstují v částech zvířat, jako jsou kuřecí mozky. Takže abyste vyrobili vakcínu, musíte s ní vzít tyto části těla, aby virus mohl být aktivní. Takže tyto části do lidí vpichujete, což znamená, že do krevního oběhu vpravíte cizí DNA, která způsobí v těle spoušť. Proto tolik dětí umírá na septický šok po podání vakcíny. Nebo kolik strašných vedlejších účinků, jako je ochrnutí. Virus Epsteina–Barrové.

Je tolik případů ochrnutí. Podívejte se na epidemii prasečí chřipky v roce 1976. Na prasečí chřipku nikdo neonemocněl. Všichni onemocněli na vakcínu proti prasečí chřipce. Takže jsme měli mrtvé lidi, měli jsme ochrnutí, které bylo způsobeno vakcínou. Vakcíny tedy obvykle způsobují nemoci.

Když v roce 1918 vypukla chřipková epidemie, která měla zabít 100 milionů lidí… co se stalo na konci první světové války? První masová očkovací kampaň na celém světě. Takže co se stalo? Američtí vojáci umírali jako mouchy. A oni byli ti, kteří byli umístěni ve Španělsku. A tak zemřeli po očkování. Nechali se očkovat. A všude, kde byli lidé očkováni, umírali. Takže v tom byl koktejl jedů, který ty lidi zabíjel. A ti, kteří nebyli očkováni, včetně pomocníků, kteří se odmítli očkovat, byli opakovaně vystaveni tomu, že byli s těmi zemřelými lidmi, vdechovali jejich dech, když kašlali. Ti nikdy nic nedostali, neonemocněli.

Co tedy způsobilo chřipkovou epidemii, když se nepřenáší z jednoho člověka na druhého? Nepřenáší. Jediná věc, která skutečně může způsobit škody, jsou vakcíny. Například do Ugandy v době před vypuknutím AIDS poslali tolik milionů kusů vakcín, a oni se nakazili, byli to velmi experimentální vakcíny. Takže všechny tyto vakcíny testují v rozvojových zemích.

A je jim jedno, že kvůli tomu zemře několik milionů lidí. A pak množství peněz, které se na vakcínách vydělá, je naprosto astronomické. A tak samotné vakcíny jsou koktejly jedů, které pouze stimulují tvorbu protilátek v imunitním systému, což nevytváří imunitu. Nezáleží na tom, kolikrát jste si proti něčemu vytvořili protilátky, to vás imunním neudělá. Imunita se získává tím, že proděláte nějakou nemoc, například dětskou, abyste nemuseli dostávat pravidelné očkování. Vytvoříte si celoživotní imunitu, když projdete nemocí. Nemoc sama o sobě vytváří imunitu.

Moderátorka: To je pravda. Spalničky dvakrát nedostanete.

Andreas Moritz: Já jsem v životě nikdy neměl vakcínu. Moje matka to odmítala. A nikdy jsem žádný z těchto typů nemocí neměl. Takže existuje přirozená imunita, která se vytváří kojením. Když matka kojí dítě. Vytváří se potravinami, které nezatěžují organismus. A tím, že jste vystaveni špíně, jako když dovolíte dětem, aby si hrály ve špíně, si vytvoříte spoustu imunity. Když si dáte trochu do obličeje a do očí a do úst, stanete se imunní vůči tolika věcem.

A takhle mají děti vyrůstat, ne ve sterilním prostředí, kde si každé dvě vteřiny myjí ruce. Musíš si umýt ruce mýdlem! Použij antibakteriální mýdlo. Studie prokázaly, že to vytváří astma. Když takto očkujeme děti a dáváme tam ty jedy… a rtuť, jako ve vakcíně proti chřipce… Jak jinak se tělo zbaví rtuti, než že se nahromadí v mozku.

Bylo prokázáno, že Alzheimerova choroba souvisí se rtutí a těžkými kovy. Kontaminujeme tělo tím, že do něj dáváme vakcíny, které jsou k ničemu, které se chřipce vyhýbají. Neexistuje žádný důkaz, že by vakcína proti chřipce někdy fungovala. Kromě toho vždycky na příští rok musí vyrobit vakcínu proti chřipce ze stávajícího kmene z letošního roku. A příští rok je to jiný virus, jiný kmen. Takže je to jen vydělávání peněz, kdy se lidem něco dává.

Když máte 100 lidí, 50 z nich má vakcínu proti chřipce a dalších 50 ji nemá. Na obou stranách máte v podstatě stejný počet lidí, u kterých se chřipka vyvine. Dobře. Více na té očkované straně. Je to pravděpodobnější, pokud je ten imunitní systém už oslabený. Můžete mít jedno, dvě, tři očkování proti chřipce… čím více jich máte, tím je imunitní systém slabší. Pokud je dávají starším lidem, je u nich největší pravděpodobnost, že zemřou na následky vakcín, na následky jedů, které požili, nikoliv na samotnou chřipku. Chřipka by jim mohla pomoci zbavit se toxinů, protože to nám pomáhají dělat chřipkové viry. Jsou to rozpouštědla, která rozkládají toxiny.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

15 komentářů

 1. ..Rostoucí počet důkazů o tom, že kovid „vakcíny“ mrzačí a zabíjejí lidi.. někteří si už tuto otázku položili: Dělají toto i jiné vakcíny? Všechny jsou plné toxinů, jako je rtuť a hliník…
  Všechno od neštovic přes dětskou obrnu až po spalničky – a nyní i kovid nesmyslu – bylo spojeno se strachem, aby se lidé nechali očkovat! Celkově, vakcíny představují jednu z nejlépe rostoucích oblastí zisku. Kvůli korupci v systému je možné vyrobit vakcínu téměř proti čemukoli, zbavit se odpovědnosti a nařídit ji povinně obyvatelstvu.

  Taky pomalu všichni zapoměli, co jim Babišův režim dělal a jak nutil dusit a mrzačit zdraví (nejen) dětem vylhanými maskami proti 99,7% šance na přežití u fake kovid „onemocnění” – ať už je to cokoli (jediné reálné na celé věci je Sprotein-ten je velmi reálný, ať už byl/je vypouštěn jakkoli).

  A všude bylo řečeno/napsáno, že vopichy ko*kovid zastaví a někde se o to stále ještě plácá doteď. Proč úmrtnost na spásné „kovid vakcíny“ stoupla poté, co se masově rozšířily po světě?
  Protože, pokud je ko*kovid „vakcína zachraňující životy“, proč v letech 2021 a 2022 došlo k celosvětovému nárůstu nadměrné úmrtnosti?
  BEZPEČNÉ A ÚČINNÉ = Úmrtí dle VAERS a to od roku 1990 do 9. prosince 2022:
  i.postimg.cc/wjk0mLXS/vaaresumrtikotas.jpg

  +K VAERS..: Za třicet let+ nebylo nahlášených tolik „podezření na úmrtí a dokryplení z vakcín“!

  1. Jenom jedna technická. Spike není protein. Není to bílkovina. Je to lipidová nanočástice, biotechnologická kapsule, obsahující kompozitní hydrogel a polymérové samoskládací nanočástice, včetně UI programu pro jejich aktivaci a skládání do větších celků při působení bezdrátového záření.

   To píšou odborné publikace a patenty (kromě jiného i od samotných výrobců mRNA „vakcín“).

   Karen Kingston o těch patentech mluví hodně.
   David Nixon pak má famózní videa jak pozoruje kapky pfizeru pod mikroskopem a co se z toho pak samo-skládá.

   1. A pak se lidi z obou táborů dohadují o tom jestli jako jsou ty „vakcíny“ účinné a bezpečné a nakolik. Samozřejmě že jsou účinné! Dělají přesně to k čemu byli vyrobeny a dělají to dobře. Bohužel rozhodně to není to co je prezentováno Kotasovi nebo Romanovi.

    By mě zajímalo co s tím jako chceme dělat. Protože 5 miliard lidí je vopíchaných tím svinstvem a šíří to dál vzduchem a vodou a kvantovým polem. Další svinstvo na nás práší letadla. Grafén, těžké kovy a hydrogély jsou v dešťové vodě. Polská studie nedávno našla myslím v 7 z 8 lékařských připravků grafen, včetně inzulinu a zubařských anestetik. Prostě je to svinstvo všude, všude, všude. Co s tím jako chceme dělat aby jsme to vůbec přežili? Vopíchaní nebo čistí, je to jedno. Demonstrace, protesty, soudit ty lumpy, defenestrace politiků, násilí nebo vojny… nic z toho nezastaví to co už začalo 🙁

    Vážně by mě to zajímalo.

    1. NEznám nikoho „neočkovaného“ – kdo by náhle zkolaboval atd., včetně mě, dětí, manželky, rodiny… Ale znám JEN všechny uvědomělé/očkované jedince, kteří lítají po doktorech nebo mají srařeniny apod.

     A ano, sheeding je reálný a děje se to, my jsme tomu doma byli vystaveni ze začátku ve velkém, včetně „magnetismu“ a burcuji na toto téma už od začátku spásných „vakcín“, kdo mě zná, VÍ!

     Proto je nesmírně důležité provádět detox denně, malé půsty na vnitrobuněčnou detoxikaci (je to včetně recyklace starých/poškozených buněk a dna.. Stačí denně nejíst kolem 16hodin, důležité je nehladovět, enzymy aj., je toho spousta. Napsal jsem toho už taky spousty.)..do mě zná, VÍ!

     1. Kotásku my se sice neznáme ale na tvé fórum chodím pravidelně už nějaký ten pátek a dovolím si tvrdit že my dva jsme stejně smýšlející. A možná i chceme to samé. Pokoušel jsem se ti tam dokonce napsat SZ o spolupráci, ty máš platformu, já umím poskytnout data, ale máš to bloklé na nějaký počet přízpěvků…

      Nicméně, to co tady v diskuzi píši tobě a níže paji, je o tom, že s váma souhlasím a chci pomoct tím že chci poukázat, že opomínáte důležité aspekty té prdele ve které lidstvo je. A domnívám se že je potřeba o nich mluvit. Tvá reakce ve stylu „já nikoho takového neznám“ je fajn, jenže já takové lidi znám a souhlasí to s tím co píši.

      Kamarádka, neočkovaná antivaxerka zdravě žijící, byla od začátku očkovací sezony několikrát na JIS – srdce v prdeli, předtím zdravá. A na shedding je citlivá jak rádio, její rodina taky. Začala googlit a našla množství stejných nevočko lidí kteří stejně jako ona skolabovali se srdcem naráz ve stejnou dobu (9/2021). Zajímavé. Karen Kingston také řekla že má extrémní sraženiny a doktoři nechápou jak může být naživu. Ana Mihalcea také řekla že drtivá většina jejích nevočko pacientů má sraženiny. To je Austrálie. V Ekvádoru Mateo to samé – sraženiny u většiny nevočko lidí žijících ultra-zdravě.

      Myslím že je třeba si vzájemně spojovat více informací do velkého puzzle a ještě lépe poznat nepřítele, a tím pádem se lépe umět zařídit aby jsme přežili. Protože tam začínám vidět zásadní problém od určiého množství informací které mám. Ono to není tak úplně easy že stačí detox a zdravý životní styl a fertig. Jak píši dole paji – je docela možné že tato 4. průmyslová revoluce dojde už brzo do stavu kdy původní nevočko člověk se svým genofondem už nebude schopen fyzicky snášet to prostředí. Sám Yuval Harari (WEF) řekl ještě dávno před covid érou, že člověk bez očkování (=bez změny DNA) ty změny prostředí nepřežije.

      Ti co teď po vočko kapou jak mouchy, jsou přechodná fáze „projektu“, ve které je třeba (dle nich) značně zredukovat populaci a zároveň odladit bio-tech „elixír“ aby co nejlépe pasoval na různé genotypy/genofondy. Pak by neměl být problém transformovat člověka na verzi 2 bez rizika selhání orgánů. Vzorky DNA maj kompletní díky ochotným ovcím co si nechaly vrtat v nose. Takže teď je to jenom otázka času.

      Všecho to reaguje na bezdrátové signály a díky nim se to množí (Takže jaké je řešení? Sebrat všem lidem mobily a wifi routery a strhnout věže? Ano to by bylo řešení, ale je to nereální.)

      Grafén a hydrogély (=všechny stavební součástky člověka 2 kromně modulů s MAC které se distribuují pouze vočkováním oproti občance. Proto se to dělí na registrovanou první dávku a na boostery které už můžeš dostat kdekoli) jsou úplně všude ve vodě, ve vzduchu, v jídle, v očko i nevočko. Detox těla rozpustí něco, ale rozhodně ne všechno. Psychohygiena deaktivuje něco, ale rozhodně ne všechno. No a pak je tu kvantové pole a efekt sté opice. Když je vopíchaných 5 miliard, už není třeba aby elity tlačity na pilu. Vše se teď už zařídí samo. Nevidím to růžově…

    2. Reaguji na příspěvek vedený na mě níže. Ano, taky si myslím že je třeba si vzájemně spojovat více informací do velkého puzzle..

     Zinscenovaný nedostatek potravin, poté uměle vyvolaný hladomor a hladovění
     Záměrná likvidace energetické infrastruktury, která zajišťuje dodávky elektřiny, tepla a paliva
     Po kovid dalších několik vln biologických zbraní určených k zabíjení
     Celosvětové očkování s cílem přinutit poddajné masy, aby se nechaly naočkovat pomalu ničícími vakcínami
     Geoinženýrství a řízení počasí v planetárním měřítku s cílem zhroutit biosféru a způsobit globální neúrodu
     Záměrný kolaps světových měn založených na dluhu, který má způsobit globální chudobu a nezaměstnanost
     Eskalace globálních konfliktů do světové války, do které se zapojí Rusko a Čína.
     Řízená demontáž globálních dodavatelských řetězců vedoucí k hospodářskému kolapsu
     Ničení plodnosti chemickými látkami v plastech, pesticidy, hormonálními disruptory, LGBT

     A pokud by vedoucí představitelé států měli skutečnou snahu o zachování ekonomické udržitelnosti a zdravý rozum, bylo by možné zabránit nejhorším možným důsledkům nebo je alespoň omezit. Ale oni se nechtějí vyhnout katastrofě.. dokonce ji chtějí záměrně zhoršit….

     VŠE JE TO DETOX, i o tom srdci a problémech, sám jsem zažil i to co jste popsal a jelikož jsem byl vždy od narození kardiak trpící arytmií, vysokým tlakem aj., DOKÁZAL JSEM SE PO 20 LETECH VYLÉČIT SÁM. Začal jsem snižovat „léky“ hodně číst a podvodná plandemia mi taky pomohla. Nyní neužívám několik měsíců žádné „léky“ vše v normě, cholesterol vše naprosto pod hranicí „normálnosti“ apod. Dokonce i krev krásně červeňoučká..

     Je toho hodně. Dost lidí ani např. neví o GINKGO BILOBA a co umí. Může se užívat/pít denně. Vše je kolem nás. Z bylin je toho desítky a desítky, Pelyněk, cistus incanus čaj, ještě dost pomohlo i toto v ranných fází – Prevence proti tzv. shedding I.část – přírodní medicína
     homeocentrum.cz/l/a-co-takhle-salek-borovicoveho-caje/

     Ve výsledku se doma detoxikujeme denně.

     A budovat imunitu trvá roky! Já už začal v plandemii skoro od začátku, dost mi tato zkušenost pomohla..
     Důležité je začít a chtít. Základ pro posílení vlastní obranyschopnosti nespočívá jen v užívání nějakých doplňků stravy, které taky pomáhají, ale důležité je všechny doplňky střídat. I na léčení. Nejíst stejné dokola. Je to pak k ničemu. A důležité je vyvolat v těle procesy vnitrobuněčné detoxikace! TOTO POMÁHÁ NEJVÍCE JSEM ZJISTIL! ZKUSTE NĚCO NASTUDOVAT
     Začít můžete sami, např. večeřet nejpozději kolem 18h, po probuzení vypít cca 2sklenice vody (ne studené, ta potlačuje IS, ale při pokojové teplotě), místo snídaně sníst ovoce. Nebo můžete vypít šťávu z ovoce plnou enzymů. Do oběda nejlépe nejíst. A když tak pít.
     !!Tělo nehladoví, dostane enzymy a bude probíhat ve vašem těle detoxikace/čištění starých buněk apod. Jde o to, že ráno nekonzumovat žádné teplé a ohřívané jídlo, naučte se užívat pocity hladu. Po pár dnech si zvyknete, můžete jíst oběd a večeři jak jste zvyklí, jen od konzumace večeře – po oběd nejeste nic, kromě ovoce, tedy jablka, banány, grepy, pomeranče a klidně užijte i vitamíny k tomu C+D+Zinek aj., jde o enzymy v prvé řadě, tzn. že např. večeře do 18h, pak oběd druhý den kolem 12h = např. !18h probíhajícího vnitrobuněčného detoxu ve vašem těle (newzyme – google nenajde záměrně tento pojem) .. atd. Vše spolu souvisí, od pití vody (s enzymy např. citronu aj.), bylinek..

     Prostě, když hladovíte – ale správně – viz enzymy ze syrového ovoce a zeleniny před obědem, tělo pak vlastně nehladoví a nejedná se o dietu ale probíhá proces buněčné detoxikace a uklízení odpadků tak pomocí „newzyme“ což si představte jako čistící jednotky ve vašem těle, likvidující staré buňky které se nahrají novými, celkový detox a vše kolem toho, začnete si tímto budovat vlastní přirozenou imunitu a ochranu. Musíte pochopit celý proces v těle a jíst do polosyta aj. JAK SI NA TOTO ZVYKNETE, NEJEN ŽE SE OPRAVUJE DENNĚ DNA ATD., ALE LZE TO OBČAS PROSTŘÍDAT I CELODENNÍMI PŮSTY, nejen to rakovinu zahubí a vyhladoví….

     1. Fíha to čo toto je? Veľmi ďakujem za ďalšie užitočné informácie, oceňujem to czkotasi!

 2. Víte co je trapné? To, že antivaxeři, oponují v tom smyslu, jako že se jaksi propagátorům vakcinace cosi nepovedlo nebo že cosi zanedbali. Přitom je víc než jasné že se nejedná o pochybení, ale o jasný záměr pomocí vakcinace škodit lidské populaci. A poddaní ve společnosti mají problém uvěřit tomu, že by vládnoucí kasta byli až takový svině. No, osud jim to důrazně připomene.

  1. Přesně. Vše bylo a je velice dobře promyšleno a připraveno. Je to ale ještě horší. Protože, víte co je trapné? Že ti probuzení antivaxeři říkají jen to, že je to celé navrženo pro genocidu a poškození lidí. Přitom to je jen kousek skládačky. Novodobé očkování je o masivní změně lidské DNA, o transhumanizmu čili o transformaci člověka v bio-robota. Internet těl.

   O prostředí, ve kterém tělo očkovaného „člověka“ nedokáže přežít mimo internet a 5G záření. Protože jeho orgány jsou už natolik přerostlé nanotechnologií z vakcín, že nedokáží fungovat samostatně. První vlašťovky jsou vidět například ve videu Náhlá úmrtí / Died Suddenly. Nebo v těch krátkých videích které ukazují tzv. „smrt ve vývrtce“. To je vše jen začátek před finálním spuštěním.

   A naopak, tělo NEočkovaného člověka, nedokáže přežít bez mRNA vakcinace. Protože všudypřítomný grafén a hydrogély v chemtrails, ve vodě, v jídle, v každodeních produktech + shedding z očkovaných lidí na fyzické úrovni + vyzařování z očkovaných lidí na kvantové úrovni + vyzařování z 5G, budou dohromady natolik silný koktejl, že to neupravená „čistá“ lidská DNA prostě nedokáže spracovat. Znáte ty příběhy když někomu bylo nesnesitelně špatně potom co se jeho partner dal vočkovat? Nebo možná vy sami cítíte bušení na hrudi nebo bolest hlavy nebo šílenou únavu po tom co se vrátíte z města domů? To je vše jen začátek před finálním spuštěním.

   Nevíte o čem to plácám? Kdyby jste sledovali anglické a odborné weby, věděli byste o tom už dobré dva roky. Jenže tady se Formánek této tematice obloukem vyhýbá a překládá jen takové slabé vodvary 🙁 Díky i za to, jenže to je málo, protože tím pointa a skutečný záměr pořád uniká a lidé jsou pořád v úplné nevědomosti. Jak píše paja – osud jim to důrazně připomene (neuvědomujíc si že píše i o sobě).

   1. Co je člověk?

    člověk
    v našem smyslu živá bytost, která představuje vrstvy odpovídající hmotě, astrálnu (biofyzikálním substancím) (viz astrál) a duchu, to je esencím, které mu umožňují duševně žít. Tyto tři složky se velmi silně prostupují a tím vzniká dojem, jako by tvořily jednotu v podobě živého těla. Ve skutečnosti je lze dobře rozčlenit. Evropská věda je člení na složku fyziologickou a psychickou, indické ezoterické poučky rozeznávají sedm členů.

    1. Námarúpa (jméno a tvar), to je hmotné tělo. To se pokládá někdy za skutečné, jindy za zdánlivý jev pro smysly podle toho, jak vnímavým učinili svůj zrak lidé, určující povahu lidského bytí. Průměrně vnímavý zrak je totiž schopný vidět jen „zevní tvář“ jevů; nadprůměrně vnímavý zrak zjišťuje, že tvar není stálý, nýbrž mění se na základě vnitřních předpokladů nebo existuje pouze podmínečně, to je v poměru k intenzitě vidění. Jinak je ovšem jisté, že tělo je omezeným hmotným prostorem, v němž existují orgány, jejichž funkce činí tělo živým.

    2. Májávírúpa (tzv. astrální tělo), které je primárním nebo sekundárním dvojníkem hmotného těla. Jeho pořadí se nedá lehce určit. Podle psychických tendencí je buď čistší éterické nebo také hvězdné tělo (viz éterické tělo, siderické tělo), tedy skutečně astrální. Nebo je méně čisté a pak je pokládáno za slupku (viz larva), která je sice nositelem životních sil, ale po smrti hmotného těla dočasně fosforeskuje jako fantom v prostoru čidákáša. Vcelku májávírúpa odpovídá strašidelným fantomům, jaké se tu a tam zjevují senzitivním lidem. Žijí v určitých místech, kde získávají další životní zkušenosti, po nichž člověk toužil za svého života a které mu život odepřel. Tyto touhy však musí být takřka nekompromisní, mají-li vtisknout tomuto astrálnímu tělu delší, na hmotném těle nezávislý život.

    3. Prána (životní síla), která se zdá být celkem autonomní, která však přesto podléhá neuvědomělému působení vůle. Jako relativně autonomní pulsuje v těle na základě volních předpokladů, ale tím již udržuje a zachovává fyziologické funkce. Prána může být v přeneseném smyslu považována též za antahkaranu, neboť se odráží i v astrálním těle. Je považována za třetího člena smrtelné čtveřice, zaniká stejně jako hmotné tělo, astrální tělo a následující složka, která se jmenuje kámarúpa.

    4. Kámarúpa tělo vášní a tím ovšem i životní žízně. Životní žízeň, čili touha žít, je účinná energie, která z neuspořádaných životních sil vytváří ucelený a soudržný svazek nebo shluk, který lze poznávat jako kámarúpa, tělo vášní. Z toho důvodu lze tuto složku považovat za jáství, které v sobě shrnuje všechny elementární sklony, které zatemňují nebo zužují denní vědomí. Kámarúpa se totiž projevuje nekompromisními chtíči, které vždy znamenají zaujetí pro předměty chtíče a tím ovšem i potlačování objektivity.

    5. Manasarúpa, myšlenkové tělo, které je tvořeno zplodinami mentální činnosti ve formě jejího ulpívání na předmětech zájmů. Toto tělo je pokládáno za nesmrtelné, protože zplodiny myšlení jsou tak abstraktní, že nižší (předchozí) čtveřice těl je svými tendencemi nemůže strhnout do oblasti toho, co tato čtveřice chce jako prostředky k žádoucímu vyžívání. Ztělesňujícím činitelem myšlenkového těla je vyšlehávání ideje já, které též představuje upoutávání energií. V jiném smyslu může být mysl považována za energetický plamének, který se stále přenáší z jednoho živného materiálu, těla, na druhý, čímž také vzniká předpoklad k identifikaci převtělení individua (viz reinkarnace).

    6. Buddhi (rozum) je esence bytnosti, ale pokládá se též za bytnost, protože v nadosobním smyslu je sférou, v níž existují duchovně velmi čisté a pokročilé bytosti. Z toho se vyvozuje, že buddhi je tělem, které je však vzhledem k empiricky prokazatelnému žití velmi abstrahované. Rozvinutí buddhi v lidské bytosti se jeví v moudrosti; toto rozvinutí je závislé na očistě vědomí, k níž dochází mentálním povznášením se nad svět smyslových jevů. V jiném smyslu je buddhi dekadentním stavem átmana, světlem světa, v němž se jeho jevy mohou poznat a nalézt svůj původ. Světlem, které bylo podle Mojžíše stvořeno Bohem druhého dne a které je na jiném místě bible uváděno jako logos, to je vše tvořící světlo, které se považuje za slovo Boží.

    7. Átman, boží duch v člověku, který může být též označen za všezrcadlící princip. Podle toho také složka bytí, kterou jógin nalézá pečlivým rozborem své bytosti. Tímto rozborem poznává všechny složky bytí jako pomíjivé právě až na átmana, který umožňuje poznat, že všechny fyziologické a psychické složky jsou pomíjivé. Na nižším stupni se átman jeví jako princip v bytí, který nepodléhá změnám; s duchovním vývojem však souvisí jeho čištění, takže je pak poznáván jako zářící univerzální centrum, které se manifestuje jako nejvyšší Já v bytí. Dokonce se poznává, že toto centrum neztrácí nikdy svou totožnost s absolutnem, i když je jeho projev v bytí vázán podmínkami.

    Podle tohoto popisu se tedy člověk jeví jako soubor mnohých já. Ve skutečnosti se tím však jen zosobňují principy bytí, jejichž výraznost nebo nevýraznost je podmíněna mravními hodnotami bytostí, které jsou nositeli těchto složek.

    Čím je bytost z mravního hlediska méně kvalitní, tím více se projevují složky nižší, jimž vládne kámarúpa jakožto intelektualizující složka; podle toho pak manas se zajímá pouze o hmotné věci, kdežto buddhi spekuluje v zajetí vztahů bytí k zemi.

    Je-li však bytost z mravního hlediska velmi kvalitní a povznáší svou mysl do ideálních oblastí nad zemi, projevují se u ní intenzivněji vyšší složky: mysl rušící vztahy bytosti k světu a tím vlastně sublimující tělo, a buddhi dobře vzdorující pokušení kámického principu chytat se světa a vyžívat se v něm.

    Átman se projevuje jako princip poznávání a moudrosti, která ví, že člověk je bytost náležící transcendentnímu světu, a proto také nedopouští, aby se v něm rozvinuly světské sklony.

    Projevují-li se v člověku díky správné mravnosti vyšší principy bytí, pak realizuje stavy náležející transcendentnímu světu nejprve jako obsahy svého vědomí a později jako jejich objektivaci v příslušném těle a sféře (viz sféry).

 3. jak Moritz vysvětlí že, že umrtnost dětí je za posledních 60 let na minimu? aha,nevysvětlí. jak Moritz vysvětlí že od roku 1950 je razantní pokles dětských nemocích téměř na uroven vymýcení? aha,nevysvětlí.. jojo,tady nám Moritz krásně lže:) jinak Andreas Moritz je odpůrce očkování a vynálezce pseudolékařských metod,no prostě řadový obyčejný šarlatán, před nedávnem natáhl brka,at je mu země lehká, další bludy už naštěstí šířit nebude https://www.psiram.com/en/index.php/Andreas_Moritz

  1. + BONUS pro tebe:
   Už se asi může mluvit/psát o tom, jak byli nemocnice financovány za kovidí protokol? Úžasné 😀
   idnes.cz/zpravy/domaci/nemocnice-zisk-finance-covid-pojistovny-vydaje.A230103_190456_domaci_albe?zdroj=top

   = Smrtelný „kovid protokol“ – VŠUDE VE SVĚTĚ, inkasování tučných odměn, zisků, věda postavená na lžích.

   A víš, že více než 25 % Američanů se domnívá, že osobně znají někoho, kdo zemřel na „vakcíny“?
   rasmussenreports.com/public_content/politics/public_surveys/died_suddenly_more_than_1_in_4_think_someone_they_know_died_from_covid_19_vaccines

   OFICIÁLNĚ: většina lidí žijících ve Spojených státech dnes souhlasí s tím, že za vyšší než obvyklou míru nevysvětlitelných a náhlých úmrtí mohou ko*kovid „vakcíny“. A dále 28%, tedy více než jeden ze čtyř, tvrdí, že znají někoho, kdo náhle zemřel, pravděpodobně v důsledku těchto injekcí 🙂
   Víme to z nejnovějšího celostátního průzkumu společnosti Rasmussen Reports, který zjistil, že 49 procent dospělých Američanů se domnívá, že vedlejší účinky kovidových injekcí jsou zodpovědné za značný počet nevysvětlitelných úmrtí v celé zemi. Průzkum také zjistil, že více než každý čtvrtý byl nějakým způsobem osobně postižen poškozením způsobeným očkováním..atd.

   A myslím si, že léky na ředění krve je důvodem, proč ještě nepadá více starších občanů jako mouchy..
   A většina Američanů nemá tušení, že vedlejší účinky předepsaných léků jsou celosvětově třetí nejčastější příčinou úmrtí, hned po srdečních chorobách a rakovině. Důvodem, proč to lidé nevědí, je skutečnost, že informátoři, dokonce i lékaři a vědci, byli umlčeni a cenzurováni masmédii, odkud většina těchto „pacientů na doživotí“ získává zprávy a lékařské „informace“ (dezinformace).

   A JEDEME dále. Zemřela „nečekaně“, věřila v „očkování“: návrhářka a influencerka NATÁHLA BRKA ve 42 letech:
   report24.news/sie-glaubte-an-die-impfung-designerin-und-influencerin-stirbt-ploetzlich-und-unerwartet-mit-42-jahren/?feed_id=26132

   K tomu menší přehled dalších, kteří před nedávnem NATÁHLI BRKA:
   – Očkovaný hrdina, bývalý hráč NFL: Uche Nwaneri, 38 let, „náhle“ zemřel na infarkt
   – Hrdina očkovací kampaně na Slovensku, Krčméry 😀
   – Provax rozhlasový moderátor ve Velké Británii
   – Špičková Australská lékařka, která agresivně propagovala „vakcíny“, prolomila mlčení a přiznala, že ona i její partner byli zraněni po očkování..
   – Ve věku 35 let nečekaně zemřel ředitel pro parlamentní záležitosti na kanadském ministerstvu zdravotnictví
   – Australský lékař, který podával “spásné” opichy “vakcín” dětem, zemřel poté, co si píchnul sám injekce, které vnucoval (Asi další blbec typu Krčméry, který tomu fakt věřil)
   – …a plno dalších vemen a telat..

   Náhlých (úmyslných) úmrtí bude přibývat, všude:-)

   A OKRAJINSKÁ PERLIČKA, z Polska 😀
   Ukrajinský parlament uctil památku Bandery. Přišla tvrdá slova polského premiéra: „Jsme velmi kritičtí, velmi, velmi odmítaví k jakémukoli oslavování nebo dokonce připomínání Bandery,“ zdůraznil v pondělí premiér Mateusz Morawiecki. Byl také zveřejněn citát z jeho knih. Bandera mimo jiné tvrdil, že „úplné a konečné vítězství ukrajinského nacionalismu nastane, až přestane existovat ruské impérium“. Jak zdůraznila Nejvyšší rada Ukrajiny, „pokyny Stepana Bandery jsou vrchnímu veliteli ozbrojených sil dobře známy“.

   = Morawiecky (+pšonci?), to teprve teď ví, koho celou dobu podporují? Podporují okrajinské fašouny kde to jen jde. Pěkně s bubínky jak v Berlíně při oslavě fašismu 😀
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,29319814,ukrainski-parlament-upamietnil-stepana-bandere-morawiecki.html

   Rok 2022 byl rokem, kdy se konspirační teorie staly fakty. Lidé, kteří potřebují tyto informace slyšet, je neuslyší, pokud se neobjeví na obrazovce jejich kapesního mozku ve formě emjoi.

  2. Nedá mi to .. napadlo tě, ty vemeno, že od padesátých let je např. velká změna k lepším u STRAVOVÁNÍ, UBYTOVÁNÍ ALE HLAVNĚ !! HYGINICKÉ PODMÍNKY !!
   A nejvýznamnější známá fakta o vakcínách jsou, že mohou způsobit poškození mozku a mohou zabíjet.
   A pokud děti po očkování křičí, jsou neobvykle tiché nebo vykazují jiné neobvyklé příznaky, pak existuje, reálná šance, že se u nich vyvine autismus nebo poškození mozku 🙁

   A OHLEDNĚ ZVYŠUJÍCÍHO AUTISMU U DĚTÍ:
   forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=122
   (Ničení budoucnosti: Za pět let se počet případů autismu prudce zvýšil o 50%, 1 z 30 dětí je považováno za autistu)

   V průběhu let se počet dostupných vakcín neustále zvyšoval. Dnešní moderní děti dnes dostávají v době, kdy chodí do školy, přibližně desítky očkování (CCA V PRŮMĚRU 25-30 DÁVEK POVINNÝCH VAKCÍN K DOVRŠENÍ 5LET, dvou-tří dávkové naráz atd. Schválně si to sečti někde sám, ty vemeno).
   A před deseti lety byly k dispozici pouze vakcíny proti relativně malému počtu nemocí, včetně neštovic, tuberkulózy, dětské obrny, cholery, záškrtu, tetanu a černého kašle. Dnes se zdá, že počet dostupných vakcín roste téměř každý týden!!

   Farmaceutický průmysl neustále hledá další a další nové vakcíny. Už jsem nespočítal, kolikrát jsem četl o tom, že vědci pracují na vakcíně proti rakovině. Každý rok se na trhu objevují nové vakcíny proti chřipce. Prý se připravují vakcíny téměř proti všemu, od astmatu po bolesti uší .. 😀

   Očkovací programy však nelze skutečně označit za preventivní medicínu! Očkování je spojeno s řadou obecných zdravotních problémů. Vysvětlení – které mi dává smysl – je, že očkování narušuje imunitní systém a činí příjemce náchylnější k nemocem.

   JÁ BYL NA POSLEDNÍM „OČKOVÁNÍ“ PŘED 20LETY – NA TETANOVCE, OD TÉ DOBY JSEM VŠE VYNECHAL, VŠE BOJKOTUJI, VYLÉČIL JSEM SE SÁM Z VYSOKÉHO TLAKU, ARITMIE ATD. JSEM V KOVIDÍM HOVINKU ZDRAVÝ, JAKO NIKDY PŘEDTÍM, DETOX, SPRÁVNÁ STRAVA A DĚLÁNÍ PŘESNĚ VŠECHNO NAOPAK MĚ A MÉ RODINĚ, VČETNĚ DĚTÍ ZARUČUJE MAXIMÁLNÍ ZDRAVÍ 🙂

 4. !! DNEŠNÍ TOPKA !!
  Lékařská analytička ze CNN, Dr. Leana Wen, nyní vystupuje proti „vakcínám“ na kovid, které předtím od začátku spuštění „očkování“ plně obhajovala. Nyní se Wen staví i proti povinnosti masek. Podle ní zahalování obličeje ničí dětství a vývoj dětí apod.. 😀
  záznam: brighteon.com/e0cd25ec-0632-41cb-b9b5-877e713038cf

  (MĚNÍ SVŮJ NÁZOR! – MSM Vax propagandisté vystoupili proti očkování!)

  Wen dříve uváděla, např. že neočkovaní lidé by neměli mít dovoleno vycházet mimo své domovy. Lékařská analytička také označila ty, kteří odmítají nosit obličejové masky, za „masové vrahy“. :-DD

  Podle mě, náhlý obrat od „paní Wen“ se jeví jako zoufalý pokus zachránit se před tím, co se chystá pro ty, kteří podvod s ko*kovid prosadili, protože, v Šanghaji narozená Wen, jedna z nejagresivnějších zastánkyň lékařského fašismu ko*kovid, změnila stranu. Wen nyní trvá na tom, že její předchozí postoje byly založeny na tehdejší „vědě“, ale teď přichází nové informace a důkazy..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů