JP Sears – Jak se chovají „moderní uvědomělí” muži

Ve zkratce...

JP Sears v dalším satirickém videu poukazuje na to, jak se chovají tzv. „moderní uvědomělí” muži (v angličtině „woke men”).
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

JP: Sebezodpovědnost? Fuj! To je jen projev toxického mužství. Mrzí mě to. Omlouvám se za svoji privilegii. Tvrdá práce? To zní jako sexuální zneužívání. Ženy mají rády muže, kdy ví, že je fyzicky neschopný je ochránit. Cítí se tak bezpečněji. Patriarchát chce, abyste si mysleli, že být skutečný muž znamená, že máte sílu, jste způsobilý a jste ochránce. Nepravda! To je toxické mužství. Proto zastáváme socialismus, aby se vláda mohla starat o nás menstruující muže. Omlouvám se, že mám vůbec kosterní strukturu. Cítím se tak někdy příliš mužsky. Fuj. Ne… podle mě potřebujeme více cenzury, protože bez ní… kdo vás chrání před tím, abyste mysleli sami za sebe?

Identifikuji se jako cisgender muž, co současně prožívá heterosexualitu. Zájmena „on, jeho, vyděšený”. A za to se omlouvám. Není ode mě moc rozmanité, nebýt různými lidmi současně, co jsem sám sebou. Ale když se mnou muži chtějí mít sex, udělám to… přijde mi, že by nebylo inkluzivní říct ne jen na základě toho, že to jsou muži. Je lakomé si stanovit hranice! Jednou, když jsem byl v klubu po pochodu hnutí BLM, mě oslovila osoba a zeptala se mě, jestli si to chci rozdat. Řekl jsem: Ne, momentálně se neztotožňuji s prožíváním homosexuality. A ta osoba se urazila a řekla mi, že je to žena, a že jen protože má penis z ní nedělá o nic menší ženu než ostatní ženy. A měla pravdu. Moje toxické mužství někomu ublížilo, a toho dne jsem řekl – už nikdy víc. Chci být vždy fajn chlap a dělat tu správnou věc… pak jsem se té milé ženě velice omluvil a vykouřil jí ptáka. Trávím hodně času na TikToku.

Jo, nerad vždy používám své nohy, protože chození je jen známka privilegia. A nemám rád pocit námahy. Když vidím muže, kteří jsou silní a sebevědomí, vidím jen sexuální násilníky. Práce? Mít práci není moje práce. A kromě toho… dostávat podporu v nezaměstnanosti lépe buduje charakter. Tvrdá práce je jen zakořeněná v privilegiu. Lidé, co mají práci, jsou rozmazlení… myslí si, že si zaslouží to, co si vydělají. Nepravda. Já si také zasloužím něco z toho, co vydělají. Kapitalismus je zkorumpovaný. Odměňovat lidi na základě toho, jak tvrdě pracují? Někteří lidé nechtějí pracovat tvrdě. Takže to není fér. Komunismus vypadá jako krásný způsob života. Závidím Číňanům. Kocouři jsou pro mě příliš mužští. Učit se od mužů, jaké to je být mužem, jen udržuje patriarchát… je to nechutné.

Větší smysl podle mě dává učit se od žen, jaké to je být mužem. Dívám se na The View. Už nemluvím se svým otcem nebo dědou. Snažím se distancovat od patriarchátu. Kulturní marxismus není reálný, je to jen krajně pravicová konspirační teorie. Pokud nemáte menstruaci, jste naprosto nakažení toxickým mužstvím. Nejužší rodina není tak zásadní. Být mužem je hlavně o tom, být svolný a milý. Svoboda je sobecká. Proto nesnáším Ameriku. Právě jsem četl Komunistický manifest, a jsou tam dost dobré poznatky. Kéž by tato země byla více jako Venezuela. Asi se přestěhuji do Kalifornie. Číst si o Bohu? Můžete říct dezinformace?

Mám pocit, že dokážu dobře tvořit bezpečný prostor. Oženit se, vytvořit rodinu, vychovávat děti? Ne! Nemáte ponětí, co by to způsobilo planetě? Právě prožíváme klimatickou krizi. Proto se svoje hladiny testosteronu snažím udržet dostatečně nízké, takže i kdybych chtěl, nedokázal bych ženu oplodnit. Snažím se sám otěhotnět, ale mám s tím problémy. Nevím, co je se mnou špatně.

Otázka: Myslel jsem, že do tohoto světa nechceš přivést děti.

JP: Ne, to nechci, jen chci otěhotnět, abych mohl mít potrat. Vážně chci mít potrat. Jo, dovoluji Hollywoodu, aby mě ovlivňoval. Doufám, že jednoho dne najdu ženu, která mi bude říkat, co dělat, takto ji budu moct potěšit. Abych se mohl cítit milovaný a oceňovaný. Jo, mužsví a ženství… potřebujete v životě polaritu, ale pokud bychom se mohli zbavit mužství, mohli bychom všichni mít tu dobrou polaritu. Myslet sám za sebe vede jen k potížím. Nenapadá mě nic nebezpečnějšího. Ústava je jen příručka pro nebezpečný extrémismus. Myslím si, že poslouchat autority vyžaduje hodně odvahy. Skuteční muži dělají to, co se jim řekne.

Pokud bych byl superhrdina, moje superschopnost by byla poslušnost. To je skutečný muž. Pokud všechny přimějeme, aby sledovali média, Hollywood a sociální média, tak pevně věřím, že všichni chlapci budou moct vyrůst a být stále chlapci. Skutečný muž je něžný, slaboučký, nezpůsobilý a musí být chráněn. Takto musíme vychovávat další generaci.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. „Ne… podle mě potřebujeme více cenzury, protože bez ní… KDO VÁS CHRÁNÍ PŘED TÍM, ABYSTE MYSLELI SAMI ZA SEBE? “
    Orwellovští proléti, Antisexuální liga mládeže, Ideopolicie…Orwell skutečně viděl budoucnost společnosti. Závěrečná věta z jeho posledního interview před smrtí je:“NEDOPUSŤ TO!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů