Plán Billa Gatese, jak proočkovat svět (část 2/4)

Ve zkratce...

Jaký je Bill Gatesův plán ve spojitosti s vakcínami? V tomto videu se dozvíme potřebné historické souvislosti o roli Billa Gatese v globálním zdravotnictví. Jak je jeho nadace propojená s farmaceutickými společnostmi a snahami v šíření vakcín?
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Reportérka: 10 miliard dolarů. Pojďme si jenom představit tu obrovskou sumu. To je asi zatím úplně největší příslib vaší nadace, je to tak Bille? Zdaleka vůbec největší investice.

Bill Gates: To je pravda, my jsme do vakcín investovali opravdu mnoho. A tímto závazkem bude zachráněno dalších více než 8 miliónů životů navíc. Je to jeden z nejefektivnějších způsobů, jak můžeme dramaticky zlepšit zdraví v těch nejchudších zemích.

Corbett: V lednu 2010 Bill a Melinda Gatesovi využili ekonomické forum v Davosu, aby oznámili, že hodlají investovat závratnou sumu 10 miliard dolarů do výzkumu a vývoje vakcín pro nejchudší země na světě. A tím odstartovat takzvanou dekádu vakcín.

Bill Gates: Dnes oznamujeme, že jsme se zavázali, že během této příští dekády, kterou považujeme za dekádu, ve které sehrají vakcíny obrovskou roli, že do vakcín budeme investovat více než 10 miliard dolarů.

Corbett: Oslavován médii, která jsou Gatesem sponzorována.

Reportér: Nadace Billa a Melindy Gatesových je ručitelem NewsHour.

Corbett: A oslavován farmaceutickými společnostmi, které z té štědrosti profitují. Tento rekordní závazek otřásl celým světem. Finančně pomohl globálnímu vakcinačnímu plánu, který je koordinován Gatesově financovanou WHO. I přes veřejné tvrzení Gatese, že tento příslib 10 miliard je naprosto nezištný, a že zachrání osm milionů životů, pravdou je, že tato snaha přeorientovat globální zdravotnickou ekonomiku byla součástí mnohem větší agendy. Agenda, která nakonec vede k větším ziskům pro farmaceutické firmy, větší kontrolu pro Gatesovu nadaci nad globálním zdravotnictvím, a větší moc pro Billa Gatese, aby mohl uvádět směr budoucnosti pro miliardy lidí po celém světě.

Tohle je Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět.

Sledujete Corbett Report. Vzhledem ke Gatesově příslibu, tohle udělat „dekádou vakcín”, nemělo by vás překvapit, že od počátku koronavirové krize pevně trvá na tom, že svět se do normálu nevrátí, dokud se nevytvoří vakcína.

Bill Gates: Budeme mít mezidobí, kdy se věci ustálí, ale nebudou normální, dokud nevytvoříme skvělou vakcínu pro celý svět. Vakcína je zásadní, protože bez vakcíny se situace do normálu nevrátí. Do nějaké míry možná vrátí, ale bude tu riziko opětovného rozšíření epidemie, dokud neproočkujeme drtivou většinu světa. Nevrátí se do normálu, dokud nezískáme buď fenomenální vakcínu, nebo lék, který bude z více jak 95 % efektivní.

Musíme předpokládat, že to bude trvat 18 měsíců ode dneška. Konečné řešení, které je rok až dva daleko, jsou vakcíny. Musíme být plně aktivní na všech třech frontách.

Stephen Colbert: Jen abychom odvrátili konspirační teoretiky, možná bychom vakcíny neměli nazývat konečným řešením, možná jen nejlepší řešení.

Bill Gates: Máš pravdu.

Corbett: Co je zajímavější, jak Gates začal stejné věci opakovat ve všech svých mediálních vystoupeních, pochytili je hlavy států, představitelů zdravotnictví, doktoři a mediální komentátoři. Až na vědecky nahodilý, ale velmi konkrétní časový rámec 18 měsíců.

Reportér: Realisticky? Covid-19 tu bude dalších 18 nebo více měsíců. Do normálu se nebudeme moct vrátit, dokud nenajdeme vakcínu nebo efektivní léky.

Reportér: Skutečností je, že dokud nenajdeme vakcínu, vrátit se do normálu, znamená riskovat životy lidí.

Justin Trudeau (kanadský premiér): Tohle bude nový normál, dokud se nevyvine vakcína.

Politik: To jediné, díky čemu se budeme moct vrátit k životu, jak ho známe, je vakcína.

Donald Trump: Pracujeme na vývoji vakcín, ale ten vývoj potrvá tak 14-16 měsíců. Jde to dobře. (pozn. překladatele: Donald Trump před pár dny oznámil, že epidemie zmizí bez vakcíny – viz ZDE)

Corbett: Skutečnost, že tolik hlav států, ministrů zdravotnictví a mediálních komentátorů řádně napodobují Gatesovo tvrzení o potřebě vakcíny, nebude překvapivá pro ty, kteří viděli video z minulého týdne o tom, jak Bill Gates monopolizoval globální zdravotnictví. Jak jsme viděli, chapadla Gatesovy nadace pronikla do každého rohu veřejného zdravotnictví.

Miliardy dolarů v dotacích a celé veřejné politické agendy jsou pod kontrolou tohoto muže. Nezvoleným softwarovým vývojářem bez zkušeností v lékařském výzkumu a bez lékařského výcviku. Nikde není Gatesova kontrola veřejného zdravotnictví tak zřejmá, než v oblasti vakcín. Gates zahájil dekádu vakcín s příslibem 10 miliard dolarů. Pomohl vytvořit globální vakcinační akční plán, který spravuje Světová zdravotnická organizace financovaná Gatesem. Gates pomohl založit vakcinační alianci Gavi s cílem vytvořit zdravý trh pro výrobce vakcín. V roce 2011 tuto alianci podpořil 1 miliardou dolarů a v průběhu dekády vakcín ji podpořil dalšími 4,1 miliardami dolarů.

bill gatesův plán

Bill Gates: S potěšením vám chci oznámit, že přislíbíme další miliardu dolarů… (dlouhý potlesk) …ne že bychom miliardu rozdávali každý den.

Corbett: Jedna z hlavních oblastí, kterou Gatesova nadace financuje, je vývoj a studium vakcín. Což vedlo k investici miliard dolarů do vývoje vakcín, místu u stolu k vytvoření vakcinačních kampaní v zemích po celém světě, a příležitosti formovat veřejné vnímání Gatesova projektu v posledních pěti letech… příprava rychlého vývoje a nasazení vakcín v případě globální pandemie.

Bill Gates: Pokud v příštích několika desetiletích něco zabije více jak 10 milionů lidí, nejpravděpodobněji to bude vysoce nakažlivý virus. Ať je za tím příroda nebo dílo teroristy, epidemiologové svými modely ukazují, že patogen šířený dechem zabije více jak 30 milionů lidí během jednoho roku. Je opodstatněné se domnívat, že k tomu dojde v následujících letech.

Reportérka: Spousta vysoce postavených osobností se sešli na letošním ekonomickém fóru v Davosu, který má za cíl prodiskutovat a řešit nejnaléhavější globální problémy. Mezi nimi je zakladatel Microsoftu Bill Gates. Jeho nadace investuje miliony do Koalice inovací pro epidemickou připravenost ve snaze bojovat proti infekčním chorobám. Zde je souhrn jeho řeči o snaze vyvíjet nové vakcíny.

Bill Gates: Bohužel novou vakcínu trvá vyvinout mnoho let. Návrh… bezpečnostní testy… Náklady. Výroba… To vše znamená, že než se vyvine vakcína, epidemie se může rozšířit po celém světě. Globální zdravotnická komise o tomto hodně mluvila po problému s ebolou. Mluvila o nové DNA/RNA platformě pro vakcíny, která by měla věci urychlit. Tato Koalice inovací pro epidemickou připravenost neboli CEPI zahrnuje tři země… Japonsko, Norsko, Německo a dvě nadace, Wellcome Trust, se kterou hodně spolupracujeme, a naše Gatesova nadace. Společně financují… vlastně se snaží tu platformu použít a vyvinout nějaké vakcíny, které nám v budoucnosti pomohou.

Promo video CEPI: Víme, že nás vakcíny mohou ochránit. Jen se musíme lépe připravit. Proto se spojme, zaměřme se na výzkum a investujme. Zachraňme životy. Vyzrajme na epidemie. CEPI – Nové vakcíny pro lepší svět

Corbett: S ohledem na Gatesovy obří investice do vakcín v poslední dekádě, jeho tvrzení, že: „Věci se nevrátí skutečně do normálu, dokud nebudeme mít vakcínu, kterou dáme v podstatě všem lidem na světě,” je sotva překvapující. Co by mělo být překvapující, je to, že tato zvláštně specifická a nepřetržitě opakovaná zpráva, že se do normálu vrátíme, až jak vytvoříme vakcínu za 18 měsíců, nemá žádné vědecké opodstatnění.

Výzkumníci už přiznali, že vakcína proti SARS-COV2 možná ani nebude možná, což poukazuje na neschopnost vyvinout jakoukoliv imunizaci vůči předchozím vypuknutím koronavirů jako SARS nebo MERS. I kdyby taková vakcína byla možná, zůstávají obavy o bezpečnosti vývoje, testování a použití tak „úžasné” vakcíny po celém světě během tak mimořádně krátké doby. I zastánci vývoje vakcíny otevřeně vyjadřují svoje obavy, že snaha očkovat miliardy lidí s převážně netestovanou vakcínou proti koroanviru samo o sobě představuje velké riziko pro společnost. Jedno z těch rizik představuje posílení choroby. Už více jak 10 let se ví, že vakcinace proti některým virovým infekcím, včetně koronavirů, ve skutečnosti zvyšuje náchylnost k virovým infekcím nebo i způsobuje infekce u zdravých příjemců těchto vakcín.

Plán Billa Gatese, jak proočkovat svět (část 2/4) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Anthony Fauci (šéf krizového štábu proti koronaviru v USA): Problematika bezpečnosti je něco, co chci, aby Američané pochopili. Nejde jen o bezpečnost, když někoho očkujete a on dostane idiosynkratickou reakci, malou alergickou reakci či bolest. Otázka bezpečnosti spočívá v tom, jestli vakcína váš stav zhorší? Existují choroby, proti kterým někoho naočkujete, je pak nakazí to, proti čemu se je snažíte ochránit, a očkováním tu infekci posílíte.

Corbett: Nemluvíme jen o teoretickém riziku. Jak zjistili výzkumníci, co se snažili vyvinout vakcínu pro původní virus SARS, vakcína udělala laboratorní zvířata více náchylnější k nemoci.

Dr. Peter Hotez: Jedna z věcí, o které moc neslyšíme, jsou unikátní potenciální problémy s bezpečností vakcín proti koronaviru. To se poprvé zjistilo na počátku 60. let s vakcínami proti respiračnímu syncytickému viru (RSV). Stalo se to tady ve Washngtonu s institutem NIH a dětským národním zdravotnickým centrem.

Zjistilo se, že některé děti, co tu vakcínu dostaly, ve skutečnosti byly v horším stavu… a v důsledku té studie podle mě došlo ke dvěma úmrtím. Protože u některých vakcín proti respiračním virům se stává to, že jak ji dostanete a pak jste ve skutečnosti viru vystaveni, dojde k takovému paradoxnímu jevu posílení imunity. Nechápeme úplně, jak to funguje, ale zjistili jsme, že je to vážný problém u určitých vakcín proti respiračním virům. Tohle zjištění zrušilo program RSV na několik dekád. Teď se ho ujala Gatesova nadace. Když my a naši kolegové jsme začali vyvíjet vakcíny proti koronaviru, u laboratorních zvířat jsme si všimli, že začali vykazovat některé z těch stejných imunitních patologií podobající se tomu, co se stalo před 50 lety.

Corbett: Tento specifický problém týkající se vakcín proti koronaviru je zvýšen tímto nahodilým a nevědeckým časovým rámcem 18 měsíců pro vývoj vakcíny, na kterém Gates trvá. Aby se tento termín stihl, výrobci vakcín jsou nuceni používat nové a převážně neověřené metody pro vytvoření experimentálních imunizací, včetně DNA a mRNA vakcín.

Reportář: Pro samozvaného válečného prezidenta vítězství nad covid-19 se rovná použití vakcín.

Trump: Doufám, že budeme mít vakcínu. Její vývoj urychlíme tak, jak jste ještě neviděli.

Reportáž: Vláda také spustila „operaci světelná rychlost”, několika miliardová snaha o vývoj a výrobu ke zkrácení typického časového rámce rok a více pro vývoj vakcíny.

Anthony Fauci: Urychlíme výrobu u společností. Je v tom riziko… jinými slovy nečekáte na odpověď, než začnete vyrábět. Jste v riziku a proaktivně začínáte vyrábět za předpokladu, že bude fungovat.

Reportérka: Myslíte si, že to bude trvat 18 měsíců i s veškerou prací, kterou jste dokud udělal, než přijde nějaká potenciální vakcína?

Bill Gates: Ano, existuje nový typ vakcíny s názvem RNA, kterou používají společnosti jako Moderna a CureVac. V roce 2015 jsme tento typ identifikovali jako velmi slibný pro pandemie a také ostatní využití. Pokud vše s přístupem RNA půjde dokonale, tak vakcínu budeme mít mnohem dřív. Nechceme tvořit nerealistická očekávání…

Různí odborníci: Koncept RNA vakcín spočívá v píchnutí RNA molekuly která má v sobě kódy pro koronavirovou bílkovinu. Nutí vaše buňky, aby vytvořily tuto virovou bílkovinu, kterou vaše imunita rozpozná a spustí vývoj protilátek.

Protilátky nevytvoří plnohodnotný infekční virus, jen malý kousek, a pak se ho naučí rozpoznávat a budou připravené ho zničit, pokud se později znovu objeví. Je to relativně nová a neověřená technologie. Nejsou ještě žádné příklady celosvětového použití RNA vakcíny tak, jak potřebujeme pro koronavirus. Je zde možnost nepředvídaných nepříznivých účinků. Tohle je nová oblast. Momentálně nevíme, jestli vyvolá ochrannou imunitní reakci proti tomuto viru.

Corbett: Hnát se světelnou rychlostí k vytvoření nové vakcíny za použití experimentální technologie a pak vyrobit miliardy dávek v podstatě pro celý svět před tím, než se vůbec provede adekvátní testování, se rovná jednomu z nejnebezpečnějších experimentů v historii světa. Experimentu, který by mohl změnit život nespočetnému množství lidí. Že by experimentální vakcínu vytvořenou podle nového postupu a urychlenou zkráceným testováním měli dostat dospělí, děti, těhotné ženy, novorozeňata a senioři, by v jakékoliv jiné situaci bylo nepředstavitelné.

Tvrzení, že takovou vakcínu by měli dostat všichni na světě, by ještě před pár měsíci bylo označeno za šílenství. Veřejnost teď ale má tuto možnost bez zpochybňování přijmout. I sám Gates uznává nedílná rizika takového projektu, ale jeho obavy nesouvisí s životy, které budou nezvratně postihnuty v případě, že vakcína bude pro lidi škodlivá, namísto toho se více zabývá tím, aby farmaceutické společnosti a výzkumníci proti jakýmkoliv takovým škodám dostali právní imunitu.

Bill Gates: Pokud 1 z 10 tisíc lidí zažije vedlejší účinky, to je 700 tisíc lidí, které to postihne. Je třeba pochopit, že zajistit bezpečnost v tak obřím měřítku napříč všemi oblastmi, jak u těhotných žen, mužů, žen, podvyživených a postižených je velmi těžké. Na tom rozhodnutí, dát tuto vakcínu celému světu, se budou muset podílet vlády, protože před takovým rozhodnutím bude třeba vzít v potaz určité riziko a odškodnění.

Corbett: Jak jsme už viděli, v oblasti globálního zdravotnictví svět dostane to, co chce Bill Gates. Nemělo by vás tedy překvapit, že se už pracuje na právní imunitě velkých výrobců vakcín a plánovačů vakcinačních programů. Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb v USA vydalo prohlášení, které se zpětnou platností poskytuje „právní imunitu pro aktivity související s lékařskými protiopatřeními vůči covid-19.” Včetně výrobců, distributorů a plánovačů „jakékoliv vakcíny, která je použita k léčbě, diagnóze, vyléčení, prevenci nebo zmírnění covid-19.”

Prohlášení bylo vydané 17. března 2020, ale retroaktivně zahrnuje jakékoliv aktivity ke 4. únoru 2020, což je den předtím, kdy nadace Billa Gatese oznámila mimořádnou dotaci 100 milionů dolarů pro léčbu a vývoj nových vakcín proti covid-19. Plán vakcinovat všechny na planetě pomocí experimentální vakcíny není žádná odchylka v Gatesově „dekádě vakcíny”, ale je to její vrchol. Dekáda vakcín začala s pozorovací studií HPV vakcín v Indii, kterou Gates financoval 3,6 miliony dolary.

Plán Billa Gatese, jak proočkovat svět (část 2/4) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Podle vládního vyšetřování tato studie porušila lidská práva účastníků studie s hrubým porušením souhlasu a nehlásila správně nepříznivé účinky vakcín u jejích příjemců. Poté, co se oznámila úmrtí sedmi dívek v experimentu, parlamentní vyšetřování dospělo k závěru, že Gatesem financovaný Program pro náležitou technologii a zdraví neboli PATH, který studii řídil, byl součástí intrik ve snaze zajistit zdravé trhy pro společnosti GSK a MERCK, výrobce vakcín Gardasil a Cervarix, které tak štědře darovaly pro použití v experimentu.

„Pokud by PATH úspěšně dostal HPV vakcínu do univerzálního imunizačního programu daných zemí, znamenalo by to obří zisky pro výrobce ve formě automatických prodejů, bez žádných dalších nákladů na propagaci nebo marketing. Dobře se ví, že jakmile se vakcína dostane do imunizačního programu, je politicky nemožné ji zastavit.” – Parlamentní zpráva z Indie

Dr. C. M. Gulhati, redaktor vlivného měsíčníku MIMS, poznamenal: „Je šokující vidět, jak americká organizace se za použití tajných metod v Indii etablovala.” A Samiran Nundy, redaktor Národního zdravotnického časopisu Indie, uvedl: „Tohle je zřejmý případ toho, kdy se Indové použili jako pokusní králíci.”

Obavy Indie z nadace Billa Gatese a vlivu jejích korporátních partnerů na národní imunizační program Indie v průběhu dekády rostly. Iniciativa Národní zdravotnická mise v roce 2016 zkritizovala vládu za to, že umožnila nadaci Billa Gatese, aby v podstatě koupila jejich Národní technickou poradní skupinu pro imunizaci, což je hlavní orgán, který vládě radí v rámci všech vakcinačních záležitostí.

Jak jeden člen iniciativy poznamenal: „Sekretariát NTAGI se přestěhoval z vládního ministerstva zdravotnictví do úřadu nadace Veřejného zdravotnictví Indie a 32 zaměstnanců v tom sekretariátu svoje výplaty pobírali od nadace Billa Gatese. Je zde zřejmý střet zájmu. Nadace Billa Gatese na jedné straně financuje sekretariát, což je nejvyšší rozhodující orgán ve vakcínách, a na druhé straně spolupracuje s farmaceutickými firmami v Gavi. Tohle je nepřijatelné.”

Indická vláda v roce 2017 reagovala zastavením všech finančních závazků mezi poradní skupinou a Gatesovou nadací. V Gatesově dekádě vakcín se odehrálo několik takových příběhů. Jako Gatesem financovaný projekt vakcín proti meningitidě, který vedl k vytvoření a testování vakcíny ManAfriVac, imunizační dávce za 50 centů proti meningokokové meningitidě.

Zprávy mluví o tom, že 40-500 dětí po testu začaly trpět záchvaty a nakonec ochrnuly. Existuje potvrzení z roku 2017, že vakcína proti obrně, kterou Gates podporoval, byla ve skutečnosti zodpovědná za většinu nových případů obrny a následující zpráva z roku 2018 ukázala, že 80 % případů obrny jsou způsobené vakcínami. Studie Mezinárodního časopisu environmentálního výzkumu a veřejného zdravotnictví z roku 2018 dospěla k závěru, že více jak 490 tisíc lidí v Indii ochrnuli v důsledku orální vakcíny proti obrně distribuované v letech 2000-2017.

Dokonce odborník na malárii ze Světové zdravotnické organizace, dr. Arata Kochi, kteří si v interní zprávě stěžoval, že Gatesův vliv znamená, že světově přední výzkumníci malárie jsou nyní: „navázáni na ‚kartel‘, kde jsou jejich finance na výzkum spojené s ostatními v rámci skupiny,” a že Gatesova nadace „potlačovala debatu o nejlepších způsobech léčby malárie, a upřednostňovala jen ty metody, které spoléhaly na nové technologie nebo na vývoj nových léků.”

Kochiho stížnost z roku 2008 zdůrazňuje nejběžnější kritiku globální zdravotnické sítě, se kterou se Gates v posledních 20 letech propletl: A to, že průmysl veřejného zdravotnictví se stal kšeftem, který je řízen farmaceutickým průmyslem a jeho partnery s cílem zisku. V době, kdy Kochi psal svoji zprávu, výkonný ředitel globálního zdravotnického programu Gatesovy nadace byl Tachi Yamada. Yamada v roce 2006 opustil pozici předsedy výzkumu a vývoje v GlaxoSmithKline, aby přijmul pozici v Gatesově nadaci, a o pět let později z nadace odešel a stal se vedoucím pracovníkem ve firmě Takeda.

Náhradník na pozici vedoucího Gatesova globálního zdravotnického programu, Trevor Mundel, byl sám klinický výzkumník ve Pfizer a Park-Davis, a než se přidal k nadaci, byl šéfem vývoje v Novartis. Používání financí nadace pro schvalování veřejných politik s cílem zvýšit korporátní zisky není tajné spiknutí. Je naprosto otevřené. Když Centrum pro globální vývoj vytvořilo pracovní skupinu k „vyvinutí praktického přístupu k vakcinační otázce,” dospělo k závěru, že nejlepší způsob, jak farmaceutické společnosti motivovat k výrobě více vakcín pro třetí svět, je aby vlády slíbily, že koupí vakcíny předtím, než se vůbec vyvinou.

Svoji zprávu nazvali „Tvoření trhů pro vakcíny”.

Alice Albright (z Globální aliance pro vakcíny a imunizaci): Projekt „Tvoření trhů pro vakcíny” měl za cíl vyřešit problém, který zde už dlouho existoval, což je nedostatečné rozpočty pro výzkum a vývoj a možnosti investování ve vývoj a výrobu vakcín pro třetí svět. Jak vytvoříte větší motivaci, aby farmaceutická komunita vyráběla produkty specificky zacílené pro rozvíjející se svět?

Michael Kremer, harvardský profesor, o tomto problému přemýšlel mnoho let.

Plán Billa Gatese, jak proočkovat svět (část 2/4) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Owan Barder: Uvědomil si, že když bohaté země slíbí, že koupí vakcínu proti malárii, pokud ji někdo vyrobí, dá to motivaci farmaceutickému průmyslu, aby provedl potřebný výzkum a vývoj k vytvoření takové vakcíny. Tento nápad byl úplně nový… žádná vláda neslíbila, že by koupila produkt, který ještě neexistuje.

Corbett: Když se v roce 2007 udělal takový závazek ve formě příslibu odkoupení vakcín od farmaceutických výrobců v hodnotě 1,5 miliard dolarů, Gatesova nadace byla jediným nevládním sponzorem. Gatesem založená vakcinační aliance Gavi představuje otevřené partnerství mezi Gatesovou nadací, Světovou zdravotnickou organizací, Světovou bankou a výrobci vakcín.

Jejich uvedený cíl zahrnuje „zavádění nových vakcín do rutinních harmonogramů národních imunizačních programů,” a věnovat se „snahám ve formování trhu” k zajištění „zdravých trhů pro vakcíny a ostatní imunizační produkty.”

Pokud zavádění nových vakcín a zajišťování zdravých trhů pro ně bylo cílem Gatesovy dekády vakcín, není pochyb, že covid-19 ten cíl velkolepě uskutečnil.

Reportáž: Začněme přispívat. EU zahájila shromažďování financí s 1 miliardu eur. V následujících hodinách se přidali ostatní z celého světa. Království Saúdské Arábie přislíbilo 500 milionů dolarů. Dokonce popová hvězda Madonna na poslední chvíli přispěla 1 milionem eur.

Melinda Gatesová: Kombinací odbornosti, intelektu a zdrojů z celého světa můžeme tuto nemoc napadnout takovým způsobem, jakým napadá nás. Globálně. Naše nadace se k vám s hrdostí přidává a je mi potěšením oznámit, že k této snaze přispějeme 100 milionů dolarů.

Reportáž: Jeden z hlavních dárců bylo Německo s příspěvkem více jak 500 milionů eur. Peníze jsou vyhrazeny pro mezinárodní zdravotnické organizace a výzkumné sítě ve snaze urychlit vývoj vakcíny.

Corbett: Ve středu této sítě se nachází Gatesova nadace. Je napojena na každou hlavní organizaci, výzkumný institut, mezinárodní alianci a výrobce vakcín zapojených do dnešní krize. Gatesovi, stejně jako Rockefellerové, rozhodně profitovali ze svých let jako „nejštědřejší lidé na planetě.”

I když se to může zdát zvláštní pro ty, kteří nechápou skutečnou podstatu tohoto monopolního kartelu, navzdory těmto darům a příslibům, závazkům ve formě desítkách milionů dolarů, osobní čisté jmění Billa Gatese se během této dekády vakcín zdvojnásobilo. Z 50 miliard dolarů na více jak 100 miliard dolarů.

Znovu se vracíme k otázce: Kdo je Bill Gates? Je jednoduše motivován penězi? Je tato neustálá snaha o vakcinaci celé globální populace čistě výsledkem nenasytnosti? Nebo tuto agendu žene něco jiného?

Jak se dozvíme příště, peníze nejsou konečným cílem Gatesových filantropických aktivit. Peníze jsou jen nástrojem, kterými si kupuje to, co skutečně chce. Kontrolu. Kontrolu nejen nad zdravotnickým průmyslem, ale kontrolu nad samotnou lidskou populací.

Příští týden na Corbett Report:

Bill Gates: S Melindou jsme se zamýšleli, jestli poskytování nových léků a udržení dětí při životě vytvoří větší populační problém?

Reportáž: Výzkumníci teď vyvíjí vakcínu, která se podává skrze rozpustnou náplast s názvem mikrojehlová mřížka.

Corbett: V Gatesově vizi budou tyto digitální totožnosti spojené se všemi našimi činy a transakcemi.

Bill Gates: Jakmile máte takovou digitální infrastrukturu, lze k vládním benefitům přistupovat odlišným způsobem. Je škoda, že si někdo myslí, že to tvoří problém soukromí.

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2zEFG2K

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

3 komentáře

 1. vdaka a prosim tvorcov clankov, aby si dali do suvislosti aj Monsanto, ktore vlastni aj KillBill, a zistime, ze tento zmrdik na depopulacii pracuje intenzivne uz davno..

 2. Mám názor, že lepší než vakcína, je zabránit šíření nákazy. Obrana před infekcí je známá již 150 let. A je to aplikace inaktivovanych infekčních virů formou roztoku do organismu. Tento roztok se vyrobí výplachem úst a zahřátím k varu. Dostaneme mrtvé viry, které podáním způsobí imunitní reakci. A tvorbu protilátek, které nákazu zlikvidují. Pokud se to dělá denně nemůže dojít k nákaze. Naše skupina H to provádí už ,8, měsíců. Potvrzeno je, že už nedošlo k nákaze. Je to prezentováno jako objev století při využití ochrany před nákazou respiračními viry.

 3. Podíval jsem se na několiík dílů, a ikdyž jsem už předtím něco o něm věděl, tak tohle mne doslova dorazilo. To je šílený.
  Jinak odkaz na tyto stránky jsem dostal od mé dcery, která mi ho předala od svého učitele ze školy. Takže jsem rád, že se tyto informace takto šíří.
  Díky za Vaší práci, tyto úžasné stránky.
  S pozdravem,
  Josef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů