David Icke – Rouška je symbol podvolení se a odevzdávání své moci

Ve zkratce...

David Icke mluví o symbolu nošení roušek a co to dává najevo našemu podvědomí.
Facebook
Telegram
VK

Brian Rose: Pověz mi o nedostatku sebeúcty někoho, když udělá něco, co ví, že není správná věc? Jako když si nasadím roušku, i když vím, že bych neměl. Téměř to mému podvědomí ukazuje, že někdo jiný mě ovládá.

David Icke: Přesně tak. Když se podíváš na roušku z vědomého úhlu pohledu, chrání tě před virem. Ve skutečnosti nechrání, ale říkají ti, že ano. Ale co to podvědomě ukazuje? Když symbolizuješ… a na internetu to vidíš, hlavně s tou veškerou cenzurou… jaké obrázky lidé zveřejňují, když symbolizují, že byli umlčeni? Že byli cenzurovaní?

Že byli potlačeni… byli zrušeni, jak se tomu říká. Dají něco přes ústa. A nyní drtivá většina populace má něco před ústy. Je to symbol podvolení se, je to symbol umlčení, a je to symbol podřízení se. Protože ustupujeme bandě debilů, kteří jsou ve vládě a uskutečňují agendu psychopatů v pozadí, a oni nařizují, že lidé budou muset povinně nosit roušky?

Co je to s vámi, lidi? Odporuje to veškeré vědě, a veškeré vědě, která poukazuje na zdravotní rizika nošení roušek. Vláda neprovedla žádné vyhodnocení rizika pravidelného nošení roušek. Co tím děláš? Dýcháš vlastní oxid uhličitý, což je velmi nebezpečné, a nevdechuješ dostatek kyslíku. Ale i tak to dělají. Což mě přivádí k tomu, co jsi právě řekl… je to něco, co říkám už týdny. Znovu to souvisí s podvědomím… je to o odevzdání své moci a své suverenity nějaké vnější síle… zmíněným debilům a psychopatům… protože pokud jako třeba politický vůdce mi řekneš: Zavedeme tohle a přinutíme tě k tomu.

Pokud řeknu: Počkat, dobře. Podívám se na to, co chcete, abych dělal. Poté si to prozkoumám a uvidím, jestli to dává smysl a je v nějakém smyslu opodstatnitelné za daných okolností. Občas bych mohl říct: S tím souhlasím, protože mi to dává smysl. Takto si držím svoji suverenitu a osobní svobodu, protože dělám svobodnou volbu a říkám: Ano, tohle mi dává smysl, budu se tím řídit. To se velmi liší od toho, co se dnes děje.

Důvod, proč v tom, co nám říkají, že máme dělat, je tolik rozporů a tolik děr, je ten, že jde o naprostou psychologickou manipulaci. Pokud tě mohu přinutit, aby ses podvolil něčemu, co je na první pohled absurdní, zcela neobhajitelné, co je zdravotním rizikem, a co je plné rozporů, a i tak se podvolíš a uděláš to, co pak zbývá z tvé jedinečnosti, tvé suverenity, tvé sebeúcty? Co ti zbude? Nic.

Když mluvíme o rozporech… nedávno jsem byl u farmářského obchodu. Mají tam povinné roušky, tak tam nechodím, nechávám si zboží dodat. Ale jel jsem tam, abych zaplatil a nemuseli za mnou jezdit. Platil jsem venku. Tyto dvě dámy stály a čekaly u vstupu, protože dovnitř mohou jen dva lidé.

Podíval jsem se na ně, měly na sobě roušky… nedělám si srandu, vypadaly jako dva banditi, co ten obchod chtějí vykrást. Tak tam stojí a hned vedle, protože tam mají i kavárnu, je stůl, kde muselo být 12 nebo 13 lidí… jednoznačně z různých rodin… všichni byli kolem tohoto stolu, hned vedle těchto dvou žen, co měly na sobě roušky jako lupiči… a čekaly, než si budou moct koupit chleba. Ty se na to díváš a říkáš si… to je šílenství! Cože?!

Zaměstnankyně obchodu vyšla ven a já říkám: Dívejte se, ty dvě ženy mají na sobě roušku, a tam lidi sedí kolem stolu a baví se. Řekla: Ano, je to šílené, že? Ano, je. Proč se tomu tedy podvolujeme? Pokud se podvolíme takové míře šílenství, potlačujeme svoji jedinečnost, suverenitu a svoji sebeúctu. Téměř úplně. A já to odmítám udělat. Neudělám to. To půjdu raději do vězení, než bych to udělal. Uvidíme, jak to pak bude pokračovat.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů