PLANDEMIE 1: Skrytá agenda za Covid-19 [DOKUMENT – 1. ČÁST]

Ve zkratce...

Dr. Judy Mikovitsová, která byla donucena k pěti letům mlčenlivosti, v dokumentu Plandemic odhaluje agendu za současnou epidemií a vyvrací mýty propagované médii.
Facebook
Telegram
VK

DRUHÝ DÍL PLANDEMIE 2: INDOKTRINACE

Přepis: PLANDEMIE 1 [DOKUMENT]

Mikki: Dr. Judy Mikovitsová byla označená za jednu z nejšpičkovějších vědkyň své generace. Její diplomová práce z roku 1991 způsobila revoluci v léčbě HIV/AIDS. Na vrcholu své kariéry zveřejnila senzační článek v časopise Science. Kontroverzní článek vyvolal rozruch ve vědecké komunitě. Odhalil, že používání zvířecích a lidských plodových tkání způsobuje devastující epidemie chronických chorob. Za odhalení jejich tajemství se poskoci farmaceutické lobby do dr. Mikovitsové ostře pustili. Zničili její dobré jméno, kariéru a osobní život. Jak osud národa visí na vlásku, dr. Mikovitsová uvádí jména těch, kteří stojí za epidemií korupce, která ohrožuje veškerý lidský život.

Odhalila jste něco, co bylo v rozporu se zaběhnutým příběhem.

Dr. Mikovitsová: Přesně tak.

Mikki: Kvůli tomu udělali vše ve své moci, aby vám zničili život.

Dr. Mikovitsová: Přesně tak.

Mikki: Byla jste zatčena…

Dr. Mikovitsová: Ano.

Mikki: … a umlčeli vás pomocí příkazu „gag order”.

Dr. Mikovitsová: Trval pět let. Pokud bych cokoliv zveřejnila na sociálních sítích, pokud bych cokoliv řekla, našli by nové důkazy a poslali mě zpět do vězení. Plakala jsem, protože jsem věděla, že jsem poprvé neměla žádné důkazy… Když můžete vypustit takovou sílu a přinutit někoho do bankrotu, i když má perfektní kreditní skóre… Takže jsem nemohla pozvat svých 97 svědků, což zahrnovalo lidi jako Tony Fauci, Ian Lipkin… vedoucí pracovníci ve zdravotnickém průmyslu, kteří by museli svědčit, že jsem nic špatného neudělali.

Mikki: Z čeho vás obvinili?

Dr. Mikovitsová: Ničeho.

Mikki: Ale byla jste ve vězení.

Dr. Mikovitsová: Drželi mě ve vězení bez obvinění. Prý jsem byla na útěku před spravedlností. Neměli žádný zatykač. Doslova mě vytáhli z domu. Naši sousedi se dívali, co se děje. Bez příkazu mi prohledali dům. Pět dní doslova terorizovali mého manžela. Řekli: Pokud nenajdete ty zápisníky a materiály… které jsem ani nevlastnila. Podstrčili mi je do domu.

Mikki: Aby to vypadalo, že jste z laboratoře ukradla duševní vlastnictví?

Dr. Mikovitsová: Ano. Aby to vypadalo, že jsem z laboratoře ukradla tajné materiály, jména a duševní vlastnictví. Mohu nade vší pochybnost prokázat, že jsem nic neukradla. Šéfové celého ministerstva zdravotnictví a sociální péče (HHS) se tajně domluvili a zničili moji reputaci, a ministerstvo spravedlnosti a FBI ten případ udržovali pod pečetí, což znamená, že nemůžete říct, že nějaký případ existuje, nebo byste pohrdali soudem. Nemůžete ani získat právníka, který by vás hájil. Každé právo pro řádné soudní řízení mi bylo odebráno a dodnes je to stejné. Nemám žádné ústavní svobody nebo práva.

Mikki: Přesto tady sedíte… Myslím si, že spousta lidí by odešla do předčasného důchodu, neupozorňovali na sebe, ale vy jste se rozhodla promluvit poté, co vám skončil příkaz mlčenlivosti. Napsala jste knihu „Epidemie korupce – Obnovení víry ve slib věd.” Uvádíte jména. Ano. Jejich pokus vás umlčet podle všeho selhal. Musím se zeptat… Jak tady dokážete sedět se sebevědomím a jmenovat tyto velké síly a nebát se o svůj život, jak z této budovy odejdete?

Dr. Mikovitsová: Protože pokud je teď nezastavíme, můžeme zapomenout nejen naši republiku a svobodu, ale také lidstvo, protože tato agenda nás zabije. Takže Anthony Fauci. Jmenuji se dr. Tony Fauci… Muž, který je v čele operační skupiny pro pandemii, byl zapleten v utajení. Nařídil ho. Všichni ostatní byli ve velké míře vyplaceni. Dostali miliony dolarů od Tony Fauciho. Od jeho organizace, což je Národní institut alergií a infekčních chodob (NIAID). Ti vyšetřovatelé, co spáchali podvod, dodnes dostávají velké peníze od NIAID.

Mikki: Celý svět poslouchá jeho rady na to, jak řešit dnešní pandemii. Jak poznáme, že to, co říká, musíme vědět?

Dr. Mikovitsová: To, co říká, je naprostá propaganda. Stejná propaganda, kterou od 1984 zabil miliony lidí.

Anthony Fauci: Z této studie jasně víme, že vývoj nemoci se výrazně zpomalí na rozdíl od lidí, kteří si lék nevezmou.

Dr. Mikovitsová: Začalo to, když mi bylo 25 let. Byla jsem součástí týmu, který izoloval HIV ze slin a krve pacientů z Francie, kde Luc Montegnier původně vir izoloval. Tohle byla potvrzující studie, ale Tony Fauci a Robert Gallo tehdy spolupracovali, aby příběh otočili jiným směrem. Dr. Racette byl tehdy mimo město a Tony Fauci řekl: Chápeme, že máte v tisku studii. Chceme její kopii. Řekla jsem: Ano, v tisku je studie. Je tajná. Ne, nedám vám její kopii. Začal na mě křičet a pak řekl: Ihned nám tu studii dejte nebo vás vyhodíme za neuposlechnutí. Řekla jsem: Jsem si jistá, že jak se dr. Racette vrátí, můžete si s ním promluvit.

Frank se o pár týdnů vrátil a byl násilím donucen, dát Faucimu tu studii. Fauci na několik měsíců zadržel publikaci studie, zatímco Robert Gallo napsal vlastní studii, za kterou dostal veškeré zásluhy, a samozřejmě v tom byly zahrnuty patenty. Tohle zdržení potvrzení doslova vedlo k šíření viru, který zabil miliony lidí. Asi nikdo nevyjádřil utrpení z AIDS lépe, než spisovatel Larry Kramer. Byl ale více naštvaný na federální vládu a farmaceutický průmysl. Člověk, co pocítil Kramerův vztek, byl dr. Anthony Fauci z NIH. Bylo zdrcující si pomyslet, že jsem nevěděla, že moji práci z roku 1999 ignorovali.

Virus byl izolován z AD2 a AD3, takže se nemuselo čekat na AD4, aby se potvrdila jeho existence. Představte si, kolik lidí… celý africký kontinent přišel o generaci lidí, jak se ten virus šířil kvůli aroganci skupiny lidí, včetně Roberta Redfielda, který je teď šéfem CDC, a Anthony Fauciho. Spolupracovali, aby za to získali zásluhy a peníze. Měli to patentované. Používali na lidech terapii s IL-2, což byla naprosto špatná terapie. Kdyby k tomu nedošlo, miliony lidí by na HIV neumřely.

Mikki: Jak jakýkoliv člověk, který dává globální radu o zdraví, může vlastnit patent na řešení ve formě vakcíny. Neměl by to být střet zájmu?

Dr. Mikovitsová: Je to střet zájmu. Tohle je jedna z věcí, kterou bych ráda řekla prezidentu Trumpovi. Aby zrušil zákon Bayh-Dole Act.

Slyšení v parlamentu: Bayh-Dole zásadně změnil způsob, jakým univerzity přistupují k přenosu technologií. Nejlépe to ukazují statistiky. Univerzity dnes získaly 16x více patentů než v 1980. Všichni získávají více patentů, ale univerzitní podíl na všech patentech v USA je více než 5x větší než před zákonem Bayh-Dole. Situace se tak zhoršila, že jeden pracovník z oblasti IT veřejně univerzity označil za: „Závisláci na cracku,” které pohání „malicherné úřady na přenos technologií závislé na honorářích z patentů.”

Dr. Mikovitsová: Ten zákon dal vládním pracovníkům právo patentovat svoje objevy, aby mohli mít nárok na duševní vlastnictví za objevy, za které zaplatili daňoví poplatníci. Schválení toho zákona na začátku 80. let zničilo vědu. Umožnilo to právě ty střety zájmů. Tohle je zločin za umožněním někomu jako je Bill Gates s miliardami dolarů… nikdo ho nezvolil. Nestudoval medicínu. Nemá odbornost. Necháváme takové lidi, aby v naší zemi měli hlas, zatímco ničíme životy miliony lidí.

Bill Gates: Normální stav se vrátí jedině tehdy, jak z velké části naočkujeme celou populaci.

Mikki: Pokud globálně schválíme povinné očkování, představuji si, že tito lidé, co vakcíny vlastní, vydělají stovky miliard dolarů.

Dr. Mikovitsová: A zabijí tím miliony lidí. Tak jak už svými vakcínami zabili. Momentálně neexistuje žádná vakcína proti jakémukoliv RNA viru, která by fungovala.

Mikki: Musím se vás zeptat… Jste proti očkování?

Jestli se vám líbí tvorba a překlady na tomto webu, ocením jakoukoliv vaši finanční podporu
k udržení chodu tohoto projektu, děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Dr. Mikovitsová: Vůbec ne. Očkování je imunoterapie, tak jako alfa interferony jsou imunoterapií. Nejsem proti očkování. Mojí prací je vyvíjet imunoterapie. To jsou vakcíny.

Mikki: Věříte, že byl tento virus vytvořen v laboratoři?

Dr. Mikovitsová: Nepoužila bych slovo „vytvořen”, ale nemůžete říct, že je přirozeně se vyskytující, pokud se objevil nedaleko laboratoře. Je velmi jasné, že tento kmen virů manipulovali a studovali v laboratoři, do které přinášeli zvířata, a takto ho vypustili ven… ať už záměrně nebo ne. Tento virus nemůže být přirozeně se vyskytující. Nikdo nešel na trh, nekoupil netopýra a virus neskočil přímo na člověka. Takto to nefunguje. To by byla zrychlená virová evoluce. Pokud by šlo o přirozeně se vyskytující virus, trvalo by mu to až 800 let. K tomuto v případě viru SARS-1 došlo během 10 let. To není přirozené.

Mikki: Máte představu, kde k tomu došlo?

Dr. Mikovitsová: Ano. Jsem si jistá, že k tomu došlo mezi laboratořemi v Severní Karolíně, vojenským výzkumným institutem infekčních chorob Fort Detrick a wuhanskou laboratoři.

Reportář: 3,7 milionů dolarů šlo z Národního zdravotnického institutu zde v USA do wuhanské laboratoře v Číně, stejné laboratoře, odkud podle spousty lidí unikl tento koronavirus. Také nyní víme, že NIAID, které je spojeno s Národním zdravotnickým institutem, který kontroluje Anthony Fauci, už v minulosti s wuhanskou laboratoří prováděl experimenty v souvislosti s koronavirem. Pokud dr. Anthony Fauci nemůže být k veřejnosti upřímný o svém spojení s touto laboratoří, tak musí jít pryč.

Dr. Mikovitsová: V roce 1999 jsem pracovala ve Fort Detrick a mojí prací bylo, učit Ebolu, jak nakazit lidské buňky, aniž by je zabila. Ebola nemohla nakazit lidské buňky, dokud jsme ji to nenaučili prací v laboratoři.

Mikki: Je těžké, ignorovat počet obětí. Lidé na tento vir v docela alarmujících počtech umírají. Jak se k tomu stavíte?

Dr. Mikovitsová: Pro mě je to docela prosté, jak uvidíte, co vláda udělala… a to je, že… cituji dr. Birxovou: „Zaujmuli jsme velmi liberální přístup k úmrtnosti.” Pokud by můj manžel, kdo má chronickou obstrukční plicní nemoc, zemřel, jeho plíce mají fibrózu a vypadaly by jako plíce někoho, kdo má teoreticky covid-19. Ale on nemá žádné důkazy infekce. Pokud netestujete a nemáte důkazy infekce, a pokud byste tam dnes vešli, nazvali by to covid-19. Slyšíme to od naštvaných doktorů a sestřiček.

Mikki: Viděl jsem spoustu doktorů, kteří natočili vlastní videa. Jsou zmateni z protokolů, které od CDC dostali.

Doktor: Minulý pátek jsem dostal dokument o sedmi stranách, který mi v podstatě řekl, že kdybych měl 86letého pacienta se zápalem plic, ale který nikdy nebyl testován na covid-19, a který by pak na zápal plic zemřel, a dozvíme se, že byl vystaven svému synovi, který neměl žádné symptomy, ale později byl pozitivně testován na covid-19, tak že máme na úmrtní list napsat covid-19 jako příčinu úmrtí.

Doktor: Nutí mě, abych na úmrtní list přidal covid. Proč? Proč nás nutí, abychom přidali covid? Abychom možná zvýšili čísla, aby to vypadalo horší, než to je? Myslím, že ano.

Reportér: Proč by chtěli zkreslit počet úmrtí na covid-19?

Doktor: No… Strach je skvělý způsob, jak lidi kontrolovat. Pokud jsou lidi dostatečně vyděšení, nejsou tolik schopní myslet sami za sebe. Nechci, aby byli vyděšení. Chci, aby si řekli: Zvládneme to. Použiji svůj rozum. Pročtu si jiné zdroje. Poslechnu si různé zdroje a budu myslet za sebe. O tom je Amerika.

Dr. Birxová: Pokud někdo zemře s covid-19, počítáme to jako úmrtí na covid-19.

Dr. Mikovitsová: Neumíráte s infekcí, umíráte na infekci.

Mikki: Mluvil jsem s doktory, kteří přiznali, že jsou motivováni, aby uvedli, že pacienti, kteří jsou nemocní, nebo kteří zemřeli, měli covid-19.

Dr. Mikovitsová: Ano, dostanou 13 tisíc dolarů od pojišťovny, pokud uvedou covid-19.

Reportáž: Systém pojištění Medicare nyní určil, že když máte v nemocnici pacienta s covid-19, dostanete 13 tisíc dolarů. Pokud ten pacient s covid-19 půjde na ventilátor, dostanete 39 tisíc dolarů. Třikrát tolik.

Dr. Mikovitsová: A ventilátorem je zabijete, protože jim dáte nesprávnou léčbu.

Doktor: Tohle vše nedává smysl. Pacienti, které léčím… plíce, které se snažím vylepšit… podle toho všeho si myslím, že fungujeme pod nepravdivým lékařským modelem. Bojím se, že tyto nesprávné způsoby léčby za krátkou dobu způsobí velkou škodu velkému počtu lidí.

Mikki: Moje další otázka je o Itálii. Proč to Itálii tolik zasáhlo?

Jestli se vám líbí tvorba a překlady na tomto webu, ocením jakoukoliv vaši finanční podporu
k udržení chodu tohoto projektu, děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Dr. Mikovitsová: Itálie má velmi starou populaci. Jsou hodně nemocní se zánětlivými chorobami. Na začátku roku 2019 zavedli novou formu neotestované vakcíny proti chřipce, která měla čtyři různé kmeny chřipky včetně vysoce patogenní H1N1. Ta vakcína se vyvíjela v psím fyziologickém roztoku. Psi mají hodně koronavirů. Proto tam netestují. Můžete tak uvést jakoukoliv příčinu.

Reportáž: Jak se země začíná dostávat z nejhoršího období epidemie koronaviru, zůstává jedna otázka: Co se stalo s veškerým hydroxychloroquine?

Doktor: Víme, že hydroxychloroquine a zinek fungují skvěle. Fauci pak říká, že neexistují na to žádné slepé studie. Dr. Fauci, bude mimochodem slepá studie pro vaši vakcínu? Bude?

Reportáž: V přehledu více jak 2300 doktorů ze 30 zemí se hydroxychloroquine umístil jako nejefektivnější lék proti viru.

Dr. Mikovitsová: AMA říkali, že doktoři přijdou o licenci, pokud použijí hydroxychloroquine, antimalarikum, které po 70 let je na celém světě na seznamu nezbytných léků. Dr. Fauci tomu říká „nepodložená data”. Nejsou to nepodložené příběhy, pokud máme data od tisíců pacientů, která ukazují, že tento lék je proti těmto virům efektivní. Tohle je nezbytný lék, který před lidmi zatajují. Nejen dnes, ale v době našeho objevu o autismu existoval 100 let starý antivirový lék suramin. Je na seznamu nezbytných léků WHO. Autistickým dětem doslova dával hlas… život.

Co udělali společně s Monsanto? Všem ho vzali. Nešlo ho získat. Snažili jsme se ho získat, kdekoliv jsme mohli. Když lék odeberete… a nejen Světová zdravotnická organizace, ale úřad FDA, CDC, Tony Fauci vše odebrali. Stačí to ukončit a můžeme mít znovu zdravý svět. Máme spoustu peněz, protože můžeme vzít peníze, které vydělávají na svých patentech, a můžeme je dát obětem této epidemie korupce.

Mikki: Dá se říct, že cokoliv, co nelze patentovat, bylo záměrně potlačeno, protože z toho nelze profitovat? Jako různé přírodní léky, které jsme vždy měli?

Dr. Mikovitsová: Ano, rozhodně. Přesně to se děje v dnešním případě s covid-19. Cílem je, zabránit terapie, dokud nebudou všichni infikováni, a propagovat vakcínu s věděním, že vakcína proti chřipce zvyšuje šance o 36 %, že dostanete covid-19.

Mikki: Odkud pochází tato data?

Dr. Mikovitsová: Publikace z minulého roku zjistila, že vojáci, kteří byli očkovaní proti chřipce, jsou náchylnější vůči koronavirům. Koronaviry jsou v každém zvířeti. Pokud jste někdy měli vakcínu proti chřipce, byli vám píchnuty koronaviry. A nosit roušky…

Doktor: Nedává to smysl. Nosíme roušky na pohotovosti, abychom se chránili. Nemáme na sobě roušky. Proč? Protože rozumíme mikrobiologii a imunologii a chceme silnou imunitu. Naše imunita je zvyklá na dotýkání se. Sdílíme bakterie, bakterie streptokoka, viry… Denně si proti nim tvoříme imunitní reakci. Když mi tohle odeberete, moje imunita se oslabí. Když zůstávám zavřený doma, moje imunita se oslabí. Když mě tam necháte měsíce, oslabí se více. Teď jsem doma a zběsile si umývám ruce a umývám linky… bojím se věcí, které potřebuji k přežití.

Pokud nemáte oslabenou imunitu a nejste staršího věku, měli byste být schopni chodit ven bez rukavic a roušek. Pokud jste starší a máte oslabenou imunitu, měli byste buď zůstat doma, nebo nosit roušku a rukavice. Nemyslím si, že by měli roušku nosit všichni, protože se tím snižuje vaše bakteriální flóra. Neumožňuje vám to být v interakci se společností a vaše bakteriální flóra a vaše viry… vaši přátelé… kteří vás chrání před ostatními nemocemi, zmizí a nyní je větší šance, že dostanete infekce, které doufají, že nemáte dobré bakterie a viry, které za vás bojují. Pak všichni vyjdeme ven z karantény s oslabenou imunitou, začneme si vyměňovat bakterie a viry… co se podle vás stane? Dojde k nárůstu nemocí. Zaručuji, že jak se karanténa ukončí, dojde k velkému nárůstu nemocí. Stavební kameny vaší imunity jsou viry a bakterie. To je vše.

Dr. Mikovitsová: Nošení roušky aktivuje váš vlastní virus. Onemocníte ze svého vlastního reaktivovaného koronaviru, a pokud se jedná o SARS-COV-2, máte velký problém.

Mikki: Nejste první viroložka, která mi řekla, že děláme naprostý opak toho, co bychom měli dělat, abychom ten virus zkrotili a vytvořili si na něj imunitu.

Dr. Mikovitsová: Proč byste zavírali pláže? V půdě a písku jsou sekvence… v oceánu jsou léčivé mikroby. Je to šílenství.

Mikki: Tyto instituce, které znečišťují naše prostředí a naše těla… byla doba, kdy musely bojovat samy za sebe. Ale podařilo se jim tak zmanipulovat masy lidí, že ostatní lidé umlčují ostatní občany, a velké technologické platformy dělají totéž a vše cenzurují. V této svobodné zemi se už nepovolují opoziční hlasy, což je něco, čeho jsem si nemyslel, že se dožiji.

Dr. Mikovitsová: Ani já, až na to, co jsem od roku 2011 zažila. Je to nepochopitelné. Jak je možné společnost tak oklamat, že propagandy, které se podporují, vedou k tomu, že se navzájem nesnášíme.

Snad tohle bude budíček pro všechny Američany, aby si uvědomili, že tohle nedává smysl, a že zvítězíme, protože celou tu propagandu ukončíme s těmito informacemi. Je skvělé, že se doktoři probouzí a zpochybňují to.

Doktor: Vy doktoři, kteří tohle sledujete, proč o tom nemluvíte?! Jsem tady, abych hájil vás, hájil svoje svobody, svobody svojí rodiny, práva mých pacientů si vybrat, co dělat se svým životem. Jsem ohromen… Jsem ohromen, proč o tom všude nemluví více doktorů jako já? Měli bychom se teď spojit. Musíte se probudit, protože vám berou vaše svobody, vše na základě falešných zpráv. Tohle je nesprávné. Za tohle by lidi měli jít do vězení.

Dr. Mikovitsová: Vědci nejsou neupřímní. Poslouchají lidi, kteří více jak 40 let kontrolují, kdo dostane finance a co se bude publikovat. Spousta lidí bohužel jednoduše přijme peníze a slávu, a budou podporovat věci, které vůbec nejsou pravdivé.

Mikki: Co byste řekla lékařům, kteří teprve začínají chápat hloubku, do jaké byli oklamáni a odloučeni od své přísahy, neubližovat? Řekla bych:

Dr. Mikovitsová: Odpusťte sami sobě. Pro nás všechny je nejtěžší si uvědomit, že se všemi nejlepšími úmysly jsme studovali to, co jsme považovali za pravdu. Netušili jsme, že data, o kterých nám říkali, že jsou pravdivá, ve skutečnosti nejsou pravdivá. V našich školách se teď učíme, že nedostanete finance, pokud nebudete dodržovat pravidla strany. Vaše práce se nebude publikovat…

Asi to nejtěžší pro mě bylo, pochopit, že vědecké časopisy zkreslují objevy, které by měly všechny vyléčit.

Dr. Mikovitsová na přednášce: Bude mít vědecká komunita odvahu, odpovědět na otázku, jestli tyto nemoci mohly být uměle vytvořené? Děkuji.

Dr. Mikovitsová: Od chvíle, co jsem se dostala z vězení, jsme založili vzdělávací společnost. Probouzíme doktory… Je to velmi obtížné. Ale každý doktor, který si uvědomil, že možná byl součástí problému, změnil postoj a je součástí hnutí za lepší společnost a za obnovení víry v medicínu. To je vše, co můžeme dělat.

Mikki: Doktorko Mikovitsová, moc vám děkuji za váš čas. Bylo mi ctí, tady s vámi sedět. Zejména děkuji za vaši odvahu.

Dr. Mikovitsová: Děkuji, Mikki.

PROSLOV Z ROKU 2017 Fauci: Myšlenka, že jsme pár dní od nové vlády, vzhledem k tomu, jak jste slyšeli v úvodu, že jsem v branži nějakou dobu a měl jsem příležitost, sloužit v pěti vládách, napadlo mě, že dnes nadnesu téma o problému připravenosti na pandemii. Pokud je jeden vzkaz, který vám chci dnes předat, je to, že není pochyb, že dojde k nečekané epidemii. Jsme si jistí, že takovou epidemii zažijeme v několika dalších letech. Děkuji.

DRUHÝ DÍL PLANDEMIE 2: INDOKTRINACE

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://plandemicmovie.com/

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

88 komentářů

 1. A kdepak máte odkaz na její článek v Nature? Nejspíše nemáte, protože neexistuje, stejně jako tahle paní. Vy jste tedy zoufalci. Jsem zvědavý, jak dlouho zde můj přípěvek vydrží – odhaduji, že ne déle jak 5 minut…

  1. Zaprvé, v rozhovoru zmiňují časopis Science, ne Nature. Zadruhé, časopis Science vážně stáhl článek, jehož spoluautorkou byla právě dr. Mikovitsová. Viz: http://blogs.nature.com/news/2011/12/xmrv-paper-withdrawn.html a https://science.sciencemag.org/content/326/5952/585

   Stačilo by si udělat rychlý průzkum zahrnující pár kliků na internetu. A nemám důvod Váš komentář odstraňovat, máte právo na svůj názor. Mohl byste uvést ke svému názoru nějaké protiargumenty, než prázdná slova, aby lidé případně mohli mít možnost si prostudovat vaše tvrzení prozkoumáním příslušných zdrojů 🙂

   1. Souhlasím, je dobré slyšet všechny pohledy, avšak bez argumentace nejde o dialog, jen o útočení, což se často žel Bohu děje.

    1. mozem potvrdit, ze v usa sa to uz rozobera verejne, takze sa zapajaju aj lekari, aj prezident. A navyse pod clankom je zdroj v originale na: https://plandemicmovie.com/
     Riesia sa veci uvedene vo videu, pouziva sa na liecenie covidu liek hydroxychloroquine, antimalarikum, prezident Trump sa nenecha zastrasit a je otvoreny k nazorom, ktore Dr.Fauci tolke roky potlacoval a uspesne.
     Zijem v USA a sledujem to, pocuvam ludi. A nepresli tu mimochodom ani ockovania na covid. Navyse sa prestala vladou financovat WHO a odhaluju sa skutocne konspiracie a farmaceuticka lobby. Ludia sa prebudzaju a chcu pravdu!

     1. Po 25 letech v zahraničí můžu potvrdit , že mne Trump překvapil, i když z počátku jsem jej viděl opravdu jen jako playboye , kterého česká Miss naučila obchodovat a jíst příborem. Jani díky za názor , Fauci podle historie je druhý Mengele , a možná ještě horší … Petr K.

     2. Odhalují se skutečné konspirace.. ? Zajímavé slovní spojení…ale nezapomeňte, že konspirace zůstávají stále konspiracemi. Nevím tedy, jestli správně chápete ten výraz. 🙂

     3. Pre Olgu:
      Ty si si pomýlila konšpiráciu s konšpiračnou teóriou! Nájdi si to. Lebo ja sa z toho skonšpirujem sám so sebou! 🙂
      Spamätaj sa, ešte je čas!

     4. A víte vy vůbec kdo řekl a jak vůbec vznikl název konspirační teorie??? 😁První kdo ho použil bílá CIA když šlo o atentát na Kennedyho

   2. Davide jste borec, že odpovídáte retardům jako Ornyl, skrytými za anonymní účet jako Ornyl… Stačilo 10 min na internetu a o Dr.Judy Mikovits toho najdete tolik, že milý Ornyl se bude muset naučit anglicky, aby stíhal přečíst to, co vše publikuje paní Judy a o samostudiu v medicíně pro pana Ornyla ani raději nemluvím…Asi má již teď titul dr. nebo Mudr za sebou 🙂 Dík za překlady a přispívám na pokračování … Petr K.

  2. Pane chtělo by to víc informací o tom, proč si myslíte, že to není pravda. Ale vy jen osočujete. To jen vypovídá o tom, jaký jste. Je mi vás líto.

  3. Napsala jsem tu dlouhý komentář, který očividně nebyl žádoucí. Marně ho tu hledám. Můj byl ale mnohem konkrétnější a kritičtější. Samozřejmě to byla kritika negativní. Tyto konspirační a jiné teorie o původu viru má spousta lidí rádo, ale tak bídný překlad je ostuda zveřejňovat a ještě za to žádat od lidí peníze. Také tento komentář odstraníte?

   1. Rada konspirace rozhodne nemam, mluvte za sebe. Kde berete to presvedceni, ze aspon neco z toho co rekla Dr. Mikovitsová neni pravda? Delala jste nejaky pruzkum? Ja ano.

   2. Olgo, proč se tady obtěžuješ se slovy a nejdeš svůj intelekt vyjádřit jinam? btw. spoustu lidí už umí anglicky a důležité je sdílení videa než překlad.

   3. Vážená paní Olgo, stačilo napsat rovnou, že jste omezená kráva. A vy místo toho vymýšlíte složité komentáře… Děkujeme, že jste se sem vyblila a přejeme hezký den.

    1. Urazkama ale nikomu neukazeme že jsme lepší…nikdo není lepší ..a že to někdo pořád nevidí a nechce vidět je těžký ..já v tom žila 30let a je těžký si přiznat že žijete v něčem o čem ste si mysleli že se děje…do toho když vám ještě spousta lidí cpe že pravda která je vám ukazována je ,,lez,,…já už se s lidmi kteří mají tendenci jen diskutovat místo toho aby se sami zajímali už mě přestala bavit…někdo hledá vymluvy a někdo zase důvody a odpovědi…

  4. To placate nesmysly jen tak, protoze nemate co na praci? Mozna se naucte pouzivat Google na hledani informaci, nez zacnete neco komentovat!

  1. Taky se přidávám k žádosti-jsem v půli a nevím, zda to vůbec dokoukám,jestli to nespadne. Znovu načíst už nejde

     1. Dnes zablokovali stránky tadesco.org, kde byly cenné informace. Je možné, že se to stane i s těmito stránkami…? Snad ne. Určitě Vás pak najdeme jinde. Děkujeme.

     2. Na to video stačí kliknout pravým tlačítkem myši a objeví se možnost stáhnout do svého PC a distribuovat a někde vystavit atd….

     3. Znamena to, ze i kdyz to zase vymazou na Internetu, budu si to moct prehrat?

    1. Jste šikovný, budou cenzurovat, díky doktorům, co se nebojí a mají morálku a vaším schopnostem se to šíří mimo sociální sítěě dál v messengerech.

 2. Prosím, jak se dá z této stránky video stáhnout a uložit? Obávám se smazání. Prozatím mám staženo v Aj z youtube.

  1. Z nové platformy Lbry.tv, která je decentralizovaná, se video určitě nesmaže, takže se bát nemusíte, A i kdyby smazalo, video mám zálohované. Kdybyste ale i tak chtěla, můžete se přihlásit k odběru emailů zde https://otevrisvoumysl.cz/novinky-na-email/ a pošlu vám odkaz na můj cloud, kde nabízím všem zdarma stažení všech jednotlivých překladů 🙂

 3. Děkuji za informace…….. už jsem viděla video ohledně Fauciho, které mne šokovalo…….doufám, že nakonec rozum zvítězí

 4. Prosim o zasilani informaci od vas , diky,. je moc dobre, co delate….snad se lide konecne dozvi pravdu a vse se ukaze…

 5. Děkuji💖 ÚŽASNÉ👍 Jste SKVĚLÝ👏 vím, už dost a nesouhlasim celkově s politikou naší vlády, jsem nadšená, šťastná a vděčná, že existují takový lidé jako jste Vy, kteří vidí a cítí pravdu, nemlčí a šíří👏 sdílím pravda musí vyjít na povrch a zvítězit. Přeji krásný život s otevřenou myslí💟🌞🌈 Pravda👍 Láska💗 Úcta❤ Pokora❤ Respekt❤ Vděčnost❤ Soucit❤ Kéž jsou všechny bytosti šťastné❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

   1. Na jakou PRAVDU se ptáte?

    Na pravdu jedince? Ta je pouhým stavem jeho nedokonalé mysli. Momentální výsledek životní cesty a nabraných zkušeností. Co člověk, to jeho pocit pravdy. Pocity jedinců jsou proměnlivé v čase, tak jak přibývá zkušeností a jak jsme se v jednotlivostech rozhodli.

    Pravda, ta objektivní, je to, co poctivý homo sapiens namáhavě hledá celý život. Nepoctivci a mocichtivci proti ní bojují jim dostupnými prostředky, někteří i nehumánním způsobem. Takových už lidstvo poznalo celou řadu.
     

 6. V Európe by ľudia mali trvať na tom, ak sa vyvinie nejaká vakcína proti Covid-19, aby bola dobrovoľná, nie povinná. A už vonkoncom nie u mladých a zdravých ľudí. A najlepšie, ak by sa podarilo vyvinúť vakcínu aj mimo USA, tak by som určite radšej siahol po nej.

  1. Odporúčam vám nesiahnuť po žiadnej. Radšej si podporte imunitu a zdravie iným, prirodzeným spôsobom 😉

  2. už aj nemecké laboratórium na vývin vakcíny proti Covid19 financuje Gates, takže ak mate zaujem o vakcínu, radšej sa spoľahnite na českú…

 7. Neumíte se řídit vlastním rozumem a pořád potřebujete slyšet nějaké senzace? Jste stejné stádo oveček, jako ti na druhém pólu…..Běžte do přírody, dýchejte bez roušek, neočkujte se žádnou chemií a žijte plnohodnotný život. Publikováním těchto informací nic nezměníte, akorát si potřebujete dokazovat, jak jste senzační, že jste objevili ameriku a máte pocit falešné důležitosti, kterou na sociálních sítích hledáte. Lidi už zapomněli žít v souladu s přírodou to je celý problém:) Tak ať se daří v hledání senzací a zaručených pravd. Pamatujte si ale, že všechno je jinak! 🙂 🙂

  1. Co na to říct …. 🤢 mrzí mne, že lidé jako Vy nechápou nutnost osvěty. Asi jste jen závistivý, že sám nic neděláte. A proto v souladu s přírodou se tady máte potřebu digitálně předvádět. Je mi Vás líto Romane N. – běžte se projít do parku nebo do lesa, a nechte to ba jiných. Tohle totiž sama příroda vyřešit nezvládne.

   1. To se velmi mylite pane Radku Pechu, priroda to vyresi za Vas a to Vam garantuju!:) Osvetu si nechte pro lidi jsko jste Vy sam. Toto je muj druhy digitalni prispevek v roce 2020 a take posledni, takze ani tady jste me neodhadnul. Ani nevim proc jsem se nechal vydrazdit a proc ztracim cas timto tukanim do mobilu…..Tak at vam to tady vsem klapne a pekne to vsechno vyresite s tim co si tu prezentujete:):)

    1. A o vlivu negativnich emoci jste zrejme neslysel, ze? S tim vasim postojem vam ani ta priroda nepomuze.

   2. Promiňte, a vy tímhle co tu čtu něco řešíte? Tohle není osvěta , ale šíření tmářství . Plno lidí se sklony k bludařství tzn. konspiračním teoriím a zdánlivě senzačním zjištěním, se toho chytí a bude k tomu vzhlížet jako k nějaké spáse a považovat to za prozření. Zdá se, že pokud si takoví lidé neví rady s nastalou situací a nejsou vyzrálí a dost silní akceptovat nastalou skutečnost, přikloní se k podobným „jakoby něčeho řešením‘. Reálného ale nic neřeší , jen sami sebe něčím chlácholí, a svůj hněv tak obracejí na jakéhosi neznámého viníka. Kterým může být cokoliv a kdokoliv. Jako třeba vše co se sdílí na “ otevři svou mysl“. To je velmi nebezpečné , v dnešním světě s přístupem k informacím, kdy je snadno dostupné opravdu cokoliv . Může se pak i totàlní nesmysl a lež , zdát tak senzačně pravdivý .

    1. 😊😊😊 ja miluju tmarstvi, protoze zni mnohem lip nez, noste rousky, nenoste rousky. Nikam nechodte, ale pro vsechno potrebne si zajdete. Pokud jdete ven, musite mit propustku a co pláž? Tam rozhodne ne, příliš čistý vzduch a relax, to by nekoho mohlo i zabít. Koupání nepřichází v úvahu, plastic ocean by mohl chytnout koronu..

  2. Vy mate evidentne nejaky psychicky problem. Spis se zda, ze si neco musite dokazovat vy. Publikovani techto informaci je naprosto nezbytne. Jak jinak se lide dozvedi neco jineho nez je oficialni dogma? A zda se, ze jste to video vubec nevidel.

  3. Desítky let ziji v kontaktu s prirodou v mem zivote je zdanlive priroda a ne chemie. Jenze chyba, chemie je vsude, voda, jidlo. vzduch, vakcíny a leky neléčí, ale otravují tělo. Takže informace o vakcinaci o ktere šíří, že bude povinna nepovazuji za senzaci. Dnes i u jablka musíte přemýšlet zda je chemicky tak ošetřené, že vám vic vezme než dá. Takže s tou přírodou jste dost mimo..Plnohodnotný život ? Když nám postupně ubírají ústavní prava?

  1. A tomuhle clanku verite proc? Protoze se web jmenuje Science? No, vy si verte tomuhle clanku a Faucimu, kteremu jde o velke penize, my ostatni budeme verit Dr.Mikovitsove.

 8. Ti liberalisté jsou vymaštění, došlo i v komentářích u videí vyhrůžky trestním oznámením za nahrávání videí na Youtube. Ti ubožáci mají bezvýznamný život. 🙁

 9. Prosím autora článku aby článok vymazal, nakoľko spôsob akým pani doktorka prezentuje svoje názory je nezlučiteľný s etikou vedca, jej postupy a správanie hrubo odporujú vedeckým štandardom a pani doktorka prezentuje klamlivé informácie ako fakty. Šírením podobných dokumentov a ich prekladov bez konzultácie s odborníkmi môže dôsť k uvedeniu laickej verejnosti do hlbokého omylu, čo sa v tomto prípade aj stalo.

  1. Jestli jste si nevsiml Dr. Mikovitsova je odbornik a vedec! A vy jste odbornik, ze vite , ze tyto informace nejsou pravdive? Nebo se vam to jen nehodi do kramu?!

   1. Odborníkom sa nazvať nemôžem, ale zaoberám sa niekoľkými vednými disciplínami do tej miery, že viem obsah slov pani doktorky zodpovedne posúdiť. Opakovane prosím autora článku, aby článok vymazal a ak pochybuje o mojích slovách, niet nič ľahšie ako prekonzultovať obsah tvrdení pani doktorky s hociktorým odboríkom, ktorého si vyberie (čo sa malo stať už pred zverejnením článku pdobného znenia).

    P.S.: Otvoriť svoju myseľ neznamená pustiť si do hlavy bez rozmýšľania hocijakú hlúposť, len preto, že zaujme.

     1. Áááá, tak pán je iste kolega – bádateľ, keď si so mnou hneď potykal a takto familiárne mi poradil. Nuž, snažím sa nebyť obmedzenec a preto veľkoryso prehliadnem všetky doktorkyné faux pas vyplývajúce z totálneho ignorovania správnych vedekých postupov, Stále mi tam ale ostáva pekných pár závažných problémov, ktoré moja obmedzená myseľ odmieta chápať . Tri z nich mi priam idú oči vykolať a preto sa vás ako skúsenejšieho kolegu musím opýtať:

      – Ako my vysvetlíte skutočnosť, že pani doktorka ako vyštudovaný virológ tvrdí, že niet očkovania proti RNA vírusom, hoci chrípka je RNA vírus?

      – Ako my vysvetlíte, že pani doktorka ako vyštudovaný virológ ignoruje rozdiel medzi alfakoronavírusmi a betakoronavírusmi?

      – Ako mi vysvetlíte fakt, že pani doktorka tvrdí , že v roku 1999 pracovala vo Fort Detrick a že Ebola nemohla nakazit ľudské buňky, pokiaľ ju to nenaučili prácou v laboratóriu a ja nešťastník obmedzený som zistil, že už v roku 1976 zabila ebola 280 ľudí?

      https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27357339?fbclid=IwAR0YRnwI0r_qrSMPuCTrm6Ol4lNvzMIx782RhFMJgtfWGH1ubI6x4N-NQrk

      https://web.archive.org/web/20141214011751/https://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs103/en/

     2. Tady to zavání trochu misunderstanding. Na koronaviry neni ucinna lecba, jen jen vakcina, kdo rekl že je to účinná léčba? Aha, ti co ji vyrobili. A proč by nemohla ignorovat hlavní podskupiny koronavirů v rozhovoru(taky je C a D , jak to snižuje věrohodnost? A ona neřekla, že Ebola nezabijela, ale že se ji v lab snažili modifikovat, aby vstoupila do lidského těla, ale nezabila ho.

     3. 1. Nikde netvrdím že je na koronavirus účinná liečba a vakcína predsa taktiež neexistuje, aspoň teda nie inde ako v prvotnom testovaní. Vôbec netuším, čo chcete povedať.
      2. Ak spomínam alfa a betakoronavírusy, narážam na konkrétne obernezmysly, ktoré pani doktorka vyslovila v časti rozhovoru, kde dáva do súvislosti koronavírus u psov a situáciu v Taliansku.
      3, Pani doktorka sa v otázke eboly vyjadrila konkrétne a jasne, nevidím dôvod meniť svoje stanovisko.

     4. Vidím, že sa tu deje mazanie príspevkov. Nevadí, opakovanie je matka múdrosti:

      – Ako my vysvetlíte skutočnosť, že pani doktorka ako vyštudovaný virológ tvrdí, že niet očkovania proti RNA vírusom, hoci chrípka je RNA vírus?
      – Ako my vysvetlíte, že pani doktorka ako vyštudovaný virológ ignoruje rozdiel medzi alfakoronavírusmi a betakoronavírusmi?

      – Ako mi vysvetlíte fakt, že pani doktorka tvrdí , že v roku 1999 pracovala vo Fort Detrick a že Ebola nemohla nakazit ľudské buňky, pokiaľ ju to nenaučili prácou v laboratóriu a pritom už v roku 1976 zabila 280 ľudí?

      https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27357339?fbclid=IwAR0YRnwI0r_qrSMPuCTrm6Ol4lNvzMIx782RhFMJgtfWGH1ubI6x4N-NQrk

   1. Arguementy poprosím, argumenty. Ak neviete vecne obhájiť svoje stanoviská, je to zrejme tým, že sa rozhodujete na základe emócií a nie na základe rozumu. No a práve absencia myslenia je práve ten dôvod, že sa ľudstvo nachádza tam, kde slnko nikdy nesvieti.

 10. Hezký den, prosím, je možné poslat přímo odkaz na video s rozhovorem dr. Mikovitsové? Ráda bych ho zveřejnila na stránkách Školy přírodního léčení TILIA, kde se také snažím stejně jako vy, vyvažovat veřejnoprávní média aktuálními příspěvky a tento tam skvěle zapadá. Zde na počítači se mi video vůbec neotevře (zůstává jen bílé místo), na WhatsAppu to jde bez problémů. Pokud by šla videa kopírovat přímo, měla by určitě ještě větší sledovanost.

 11. Našiel som ďalšie klamstvo pani doktorky:

  Pani doktorka nebola pod GAG ale zato bola pod TRO. Bola teda iba dočasne zadržaná do predbežného rozhodnutia o veci súdom. Na to netreba ani zatykač a ani oficiality ako doručnie obvinenia a podobne, ako to býva pri riadnom zatknutí… Z dokumentu sa dajú celkom dobre vyčítať aj okolnosti prípadu:

  https://assets.documentcloud.org/documents/6884828/Ex-2-3-Warrant-Lacking-Signatures.pdf

  Mimochodom, tie jej kecy na začiatku rozhovoru o tom, ako ju nútili mlčať jej nežerte. Pri mnohomiliónovom výskume každý pracovník podpsuje mlčanlivosť úplne automaticky, inak by mohol zneužiť informácie hocikto pre svoj vlastný prospech. Myslite.

 12. Tentokrát jedno megaklamstvo pani doktorky. Pani doktorka tvrdí, že že vakcína proti chríple zvyšuje o 36 %, šancu, že dostanete covid-19 a odvoláva sa pritom na publikovaný výskum z minulého roku, ktorý údajne zjistil, že vojaci očkovaní proti chrípke boli náchylnejší na koronavírusy.

  V skutočnosti ten výskum potvrdil pravý opak – očkovanie proti chrípke takisto významne potláčalo infekcie koronavírusom! Tu je tá štúdia na ktorú sa lživo odvolávala pani doktorka:

  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31607599/

   1. Pane bože, čo som komu urobil. Potvrdzuje čo? No potvrdzuje akurát moje slová a nachytáva pani doktorku pri jej veľkom klamstve. Načo sa všetci montujete do niečoho, čomu ani trochu nerozumiete? O čom sa tam píše? Nie náhodou o interferencii? Viete čo je to interferencia vírusov? To samozrejme ani len netušíte.
    Interferencia vírusov je to, keď infekcia jedným druhom vírusu bráni alebo tĺmi infekciu inými druhmi vírusov. V tomto prípade išlo o vírus chrípky (očkovacia látka proti chrípke obsahujúca oslabený vírus chrípky), ktorý výrazne potláčal koronavírusy, metapneumovírusy atď v zmysle prezentovaných výsledkov štúdie…
     

  1. Jsem tady se spozdenim….Třeba se vracíte na misto činu,jako spravny pachatel!

   Vzhledem k tomu,z jak vysokého patra zde s ostatními mluvíte,jsem pochopila,ze badatel je krycí pojmenování pro odborníka, ve vašem případe pak dokonce multiodbornika.
   Vy se zabýváte aktivně magií, což?
   A zjevne v te nejvyšší lize!Musíte byt neobyčejnĕ silný zaklinač.Jak jinak si vysvětlit,ze se zaklinate „Odborniky“tak štědře?
   Ano, je to sarkasmus. Dnes je na vse tolik odborniku,kde kdo je odborník, nejlíp pokud možno EXPERT.A vite co?Nic.Pro mě to,ze si někdo myslí, že je odborník, nebo že se o nem řekne, napíše, že je odborník, není rozhodne garancí pravdy.
   Ani diplomy a jina potvrzeni,byt od renomovaných institucí negarantují odbornost.
   Vlastně nechápu,kde jste se tady vzal.Zjevne inklinujete k názorům z opacne strany spektra,takže zde asi těžko naleznete rezonanci.Pokud se ovšem nevěnujete, krom jiného, obraceni oveček na svoji víru.Z dobroty srdce,jak jinak!Poslání nežadá takové prizemnosti jako materiální uznání.
   A nebo jste sem prostě přišel prudit,aby jste nasledne mohl dělat chytraka a honit si ego.
   Osobně nesouhlasim se vším, co pani doktorka rika a nejsem příznivec nazorove platformy,ktera je většinou vedecke komunity využívána. Ve smyslu,ze viry vůbec existují! Jsem zastánce názoru,ze biologicky materiál, ktery se identifikuje jako vir,je odpad buňky zasazene toxicitou.
   Ovšem ve smyslu Vaši nekompromisní kritiky a dosti arogantniho a nemistneho pozadavku bych Vas chtela upozornit,ze Vam asi unikla pointa.
   To,co se prolíná celým videem-příběhem je sdělení o Velké Manipulaci s lidským vědomím, o totálním despektu k životu jako takovému a absenci základní pravdy,ze veskery život,byť projeven v nascetnych formach je jedním! A samotný fakt,že život jako takovy se stává obchodovatelnou komoditou,je to,co by Vami melo otřast!Mysl je složena z konstruktu,o kterých si nikdo soudny nemůže myslet,že jsou jeho vlastni.Na jejich vytvoření se podílely všechny predchozi generace.Názory jsou manipulovany elitou a jejich zájmy. Odjakživa. Z názorů se stávají pravdy,z tech pak dogmata.A mysl si z dogmat utváří svoje názory a pres NA ZORY pak vidí svět a pravdu.
   Nechodte se sem,ani jinam dohadovat,nehledejte to,co je ta největší lež všech dob.Nehledejte to,co nas rozdeluje.Nejsme Vy a ti ostatní. Jsme MY.
   Je škoda, aby jste svuj intelekt zaměstnával takovymi nesmysly,jako jsou postupy pani doktorky,nebo jestli tady na tomto webu uveřejnili její příběh.
   Věnujte svuj čas a intelekt službě sobě a ne někomu o kom ani nevíte, že Vás takto používá. A vemte na milost emoce a city.Srdce.Svoje i ostatních .

   .

 13. A je tu definitívna bodka za tvrdeniami pani doktory ohľadom hydroxychlorochínu a liečby COVID-19 .
  Lancet (medicínsky žurnál) stiahol vedecky nekonzistentné štúdie založené na údajoch od firmy Surgisphere, ktorá nebola schopná vedeckej obci poskytnúť dáta, na základe ktorých štúdie vznikli. Na základe toho bol jurnál následne nútený všetky tieto práce stiahnuť:

  https://retractionwatch.com/2020/06/04/lancet-retracts-controversial-hydroxychloroquine-study/

 14. Caputová s psychopatom Moze všetko, občania Slovenska Vám je to fuk čo robí táto negramotní americká sračka? Obyčajných Ľudí zatvorili Medzi štyrmi stony aby si veľkú panie užívali na globseku z našich daní. Dúfam, že po skončení ich funkčného obdobím nastane obdobiami zúčtovania. Zhabanie majetku, vsetkych čo okradli občanov vo výmysloch Corona za Financovanie bieloruskej opozíciám a za šírením strachu. Ďakujem zo- buďme sa už konečne .Čo tí nato Igorko Trnavský, vy elita darmožráčov toto vás neserie Ako vás nesral Globsek zvinie oligárske hnusné? !! https://youtu.be/2LRzw_QaTqY  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů