Reiner Fuellmich: Oznámení o zahájení řízení Velké poroty (5. 2. 2022)

Ve zkratce...

V závažných trestních věcech v USA jsou tzv. velké porotě předkládány dostupné důkazy, které ji mají přesvědčit, že tyto důkazy jsou dostatečné pro vznesení veřejného obvinění proti obžalovaným. Přijímáme tento model, abychom za pomoci skutečných svědků, právníků, soudce a odborníků z celého světa dokázali veřejnosti, že máme co do činění se zločiny proti lidskosti, které se týkají celého světa. Cílem je uceleně prezentovat všechna dosud shromážděná fakta, a přesvědčit tak obyvatelstvo všech zemí, že odpor je zde nejen možný, ale i vyžadovaný od každého jednotlivce.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originály videí publikovány ZDE: 1. února 2022

Přepis videa:

Chceme vám oznámit jednu malou věc. Už jsme sem a tam oznamovali, že něco oznámíme. Na konci tohoto týdne zahájíme řízení Velké poroty, což je postup, který se používá v případě vážných zločinů, aby se porotě 12 porotců představily dostupné důkazy, a to aby se prokázalo, že pachatel spáchal zločin. Tyto důkazy představíme společně s odborníky, se kterými jsme už dělali rozhovory, a ostatními externími odborníky a příběhy svědků, kteří se stali oběti poškození z očkování.

A na konci řízení se zeptáme porotců, jestli tohle stačí k obvinění. Je důležité, že tohle je něco, co bude mít globální rozsah a co ukáže, že ta celá věc, kterou prožíváme už téměř dva roky, se děje napříč celým světem a stejným způsobem. A že lidé, kteří byli poškozeni z očkování a ostatní lidé, kterým tohle přijde trochu zvláštní, mohli vidět, že tato globální věc není náhoda, a že za tím jsou nejspíše další věci. A ukážeme to. Ukážeme to a cílem je použít známý soudní proces, který ukáže individuální aspekty ne samostatně, ale jako celkový obrázek, abychom na konci mohli vznést obvinění, ale to není to nejdůležitější… to důležitější možná je přesvědčit světovou populaci, pokud možno, za pomocí dostupných důkazů, že mají nejen právo, ale povinnost se postavit na odpor, protože tohle je otázka života a smrti.

Přesně tak. Tohle může lidi aktivovat. Na konci řízení bude hlasování, aby se zjistilo, jak celou věc vnímáte vy, a to by mohlo lidi vyburcovat, aby převzali iniciativu, než aby ji nechávali na ostatní. Tohle může být pouze první krok, první krok, který děláme, abychom na tohle posvítili v rámci soudního řízení starého soudního systému, i když jsme opakovaně naznačovali, že potřebujeme naprosto nový společenský směr, potřebujeme nový vzdělávací systém, nový ekonomický systém a také nový soudní systém.

A v USA, na africkém kontinentě a nejspíše i na ostatních místech pracují na vývoji nového soudního systému, který bude zastupovat lidi přímo, což bude druhý krok. A tohle soudní řízení, které bude mít žaloby uvnitř starého soudního systému, může vést k tomu, že aktivuje některé soudce, kteří se prozatím moc nevyjadřovali. Takže… jak řekla Viviane, použijeme skutečné řízení, skutečné žaloby v rámci existujícího soudního systému, existujících soudů, což může ukázat… nejen informovat lidi, ale že nový soudní systém se těmito problémy může zabývat, a to může vést k výsledkům, které bude možno implementovat. Uvidíme se příští týden.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

 1. Dnes u pobřeží Nigérie explodoval ropný tanker, který mohl převážet dva miliony barelů ropy, není špatnou zprávou jen pro rodiny členů posádky. Je to špatná zpráva pro všechny. Není to první podobné neštěstí v tomto roce.. Je to již druhá katastrofa, která postihla Nigérii. Obrovská ropná skvrna vznikla, když z nepoužívaného uzavřeného vrtu unikalo po dobu jednoho měsíce 20 000 barelů ropy denně– A únik ropy z tankeru je letos již čtvrtou velkou ropnou skvrnou. K podobným katastrofám došlo v Ekvádoru, Peru a Thajsku. Mně to všechno připadá velmi podezřelé. !Už teď je celosvětový nedostatek pohonných hmot a tyto úniky situaci jen zhoršují! = Cena benzínu a nafty se ještě zvýší. Náklady na všechno – včetně potravin – se budou dále zvyšovat. Inflace bude dál stoupat… Světová ekonomika se zhroutí. Pracovní místa budou ohrožena. Bude přibývat bankrotů…

 2. Toto video je víc než skvělé!
  Jenomže bude problém pohnat všechny ty vrahy k zodpovědnosti.
  Kolik vítězných států v r.1945 se zúčastnilo soudu nacistů!A kolik jich může být dnes,když většina toto vraždění podporuje!
  Mám obavy o lidi,kteří jsou na tomto soudu zainteresovaní!
  A ta mafiánská chobotnice je příliš veliká.
  O tom,kdo všechno za tím je ,vypovídá kniha MUDr Greera Odhalení.Kdo ji četl,umí si dosadit do současnosti všechny zainteresované osobnosti …I z naší vlády kejvalů.
  Tohle všechno bude ještě hodně dlouho trvat,pokud má nějaká spravedlnost zvítězit a bude i do budoucna stát hodně životů…hlavně těch hloupých.
  Velké poděkování týmu pana Davida!

 3. tak jak po 8 mesících Velká porota postoupila? a kde je vlastně ta velká porota,kolik má členů? no nic,jen prázdné proklamace., počkám si ještě 3 měsíce a pak tu frašku o velké porotě už nebudu sledovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů