Případy poškození po covid injekci – syndrom ADE (protilátkově závislé zesílení)

Ve zkratce...

Co je protilátkově závislé zesílení (ADE) a proč představuje tak velkou hrozbu po covid očkování? Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE. Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Video s českým dabingem

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Stew Peters: První otázka je z vašeho Telegramu od Jurgena Kabse: „Dr. Rubyová, mohla byste prosím vysvětlit, jak funguje mechanismus ADE?” Jde o protilátkově závislé zesílení. Jak funguje?

Dr. Rubyová: Jurgene, moc vám děkuji za tuto otázku, protože je zajímavé, jak se věci dějí společně, a to protože se teď objevil nový příběh… ale nejprve odpovím na otázku. Protilátkově závislé zesílení je ve skutečnosti zesílení onemocnění. Tyto injekce vás nemohou ochránit. Ve skutečnosti zesilují… s protilátkami tvoří situaci, která zesílí virovou replikaci. A teď vám povím, jaké nové zprávy se objevují ohledně ADE. Existuje epizoda starého seriálu Pásmo soumraku, kde mimozemšťané dorazili na Zemi, měli pro lidi tento utopický plán, měli báječnou knihu a všichni lidé se tu knihu snažili dešifrovat. Na konci epizody profesor odchází a jeho asistentka přijde k plotu a říká: „Profesore, zastavte, přišli jsme na to. Je to kuchařka.”

Směřovali tedy ke svému zániku… a to se děje i dnes. Protilátkově závislé zesílení je ta biologická zbraň. A k ní se dostanete tzv. primingem neboli přípravou, a tím, že budete neustále podávat další posilující dávky. Něco vám povím… protilátky, které tyto injekce tvoří, napadají vaše imunitní buňky, ovládnou vaše makrofágy a vaše granulocyty… A jeden profesor jménem Jasof Humi Murakami… doufám, že to říkám správně… je emeritní profesor na univerzitě v Tokiu.

On říká, že když při testech na zvířatech použili až pět posilujících dávek, což je vlastně pět dávek, takže v naší situaci to jsou tři posilující nad stávající dvě, tak zvířata zemřela. Říká, že polovina z nich zemře po 7. nebo 8. dávce. On tedy předvídal alespoň šest posilujících dávek. Tak jsem šla na vládní stránku ClinicalTrials.gov a podívala se znovu do protokolu Pfizeru, kde se doslova píše, že bude osm různých typů posilujících dávek. Budou mít odlišnou míru dávkování od 5 mikrogramů, 10 mikrogramů, 20 mikrogramů a 30 mikrogramů. 30 mikrogramů je určená dávka pro nově schválenou vakcínu Comirnaty, na jejímž příbalovém letáku je napsáno, že schválená dávka je 30 mikrogramů.

Stew, tato studie stále probíhá a tato věc lidi ohrožuje. Ta tzv. kuchařka je příprava vašeho imunitního systému na jeho kompletní zničení. Teď už máme data, abychom to prokázali. A zde je další děsivá věc. Na seznamu těch osmi posilujících dávek, které Pfizer uvádí ve svém protokolu… a kdokoliv si to může najít na ClinicalTrials.gov. Povím všem číslo NCT. Je to NCT04368728. A tady je ta šokující zpráva. Existuje segment populace, který zahrnuje věkovou skupinu 12 let a výš, který dostane 100 mikrogramů.

Předvídám, že v malém procentu toho segmentu uvidíme okamžitá úmrtí. Tohle bude růst a růst a růst. Vážně si cením otázky… přišla společně s těmito novými daty. Existují vědci, kteří se o tom teď snaží mluvit. V Nové Anglii je muž jménem Walter Chestnut, je to amatérský vědec, který dal dohromady spoustu těchto informací na svém Twitteru. Jen chci lidi varovat, protože tohle je ta skutečná biologická zbraň… tohle je ten cíl.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji

Stew: Protilátkově závislé zesílení je ta biologická zbraň. Je to vytvořený zabiják. Zmínila jste, že máme kuchařku… pak tedy recept dokončíte, a co uděláte na závěr? Dáte to do trouby – to jsou teď naše nemocnice. Páni… tohle je neuvěřitelné.

Dr. Rubyová: Je to neuvěřitelné.

Stew: Můžu přejít k další otázce?

Dr. Rubyová: Rozhodně… k této věci se budeme postupně vracet, jak se bude vyvíjet, protože data neustále přichází.

Stew: Další otázka od Maury: Co můžu udělat, pokud moje náboženská výjimka bude odmítnuta?

Dr. Rubyová: Podívejte, tato otázka se objevuje stále častěji. Vím, že někdy není snadné slyšet moje odpovědi, ale já jsem zastánkyně pravdy. Povím vám nyní, že když budou vaše výjimky odmítnuty, a jsem přesvědčena, že většina z nich bude odmítnuta, protože tohle není o zdraví a ochraně vašich práv. Z toho, co mi říkají právní experti… jak právní tým Amerických lékařů z první linie, právní tým Sydney Powellové… nechte, ať vás vyhodí. Nechcete si tuto věc vzít, jak jsem už říkala, ale stojí to za to zopakovat. Tohle není rovnocenná výměna za vaši práci, výlet nebo váš univerzitní titul. Věřte mi, když vám říkám… poté, co se právě dozvídáme o tom, jak vás plánují připravit, a jak status „plně očkovaný” se bude neustále posouvat do té doby, dokud vás nezabijí… na tento kolotoč nechcete ani nastoupit.

Stew: Já jsem často říkal… mám vás rád, lidi, ale na vašich pocitech mi nezáleží, záleží mi na vaší budoucnosti. A na vaší práci nesejde, pokud budete mrtví, nebo postižení. Prostě vám řeknu… doufám, že vám nevadí, že trochu odbočím. Včera večer mi napsala Britney Galvinová. Nedala mi svolení o tom mluvit, ale i tak to řeknu. Pokud si nepamatujete, Britney Galvinová byla jedna z prvních lidí, kteří byli poškozeni vakcínou, se kterými jsme mluvili. Ona šla na Instagram a před deseti tisíci lidmi oznámila svoji diagnózu Guillam-Barrého syndromu. Prochází si vážně neuvěřitelným obdobím. Prostě přečtu její zprávu, kterou mi poslala. Vím, že to zkracuje náš segment, ale přijde mi to důležité.

Píše: Omlouvám se, že jsem byla potichu. Dnes jsem měla další léčbu páteře. Vím, že jsem byla oporou nás všech, ale teď jsem zatraceně slabá. Udělám krok dopředu a pak zase zpět. Jsem silná osoba… když jsem byla malá holčička, staly se mi věci, kvůli kterým jsem si myslela, že není možné, abych byla slabá. Někdy si zavřu oči a říkám si, jestli jsem ještě skutečná. Cítím se emočně přehlcená a poraženě. Moje nohy se pohybují, ale moje srdce každým krokem vzlyká. Už v tom nebudu moct dlouho pokračovat… tato vakcína mě zničila. Cítím nutkání to sdílet, protože chci, abyste věděli, že tohle je tělesně zdatná, silná, mladá, fit matka, vdaná za policistu na Floridě s „normálním životem”, která byla naprosto zničena… život se jí obrátil vzhůru nohama.

Cítím s Britney Galvinovou propojení… a vím, že spousta z vás, kteří ji sledujete, ho také cítíte, ale pokud jste o ní nikdy neslyšeli, představte si tohle… tento příběh vynásobte 100 tisíc krát a více krát… globálně to jsou miliony lidí, kteří utrpěli tyto nepříznivé události. A tohle se nepovažuje za úmrtí, ale za nepříznivou událost. Ta čísla neustále rostou, ale je pro nás velmi těžké se na taková čísla podívat, a pak je personalizovat, vnitřně se s nimi ztotožnit, a pochopit, že kvůli těmto smrtelným injekcím lidé zažívají reálnou bolest. A tohle je, o čem mluvíme.

Dr. Rubyová: Něco teď lidem povím. Nyní je čas na to se sjednotit. Nyní je čas na to se postavit. Nyní je čas na to zaplavit FDA a všechny tyto entity svým znechucením, protože něco vám povím… vím, jak se tohle tvoří… vím, jaké jsou potřeba zdroje k vyvinutí takového jedu… a říkám vám, že není možné, aby vložili tolik peněz, zdrojů a námahy do něčeho, o čem nevěděli, co to udělá. Tohle je úmyslné.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

6 komentářů

 1. Premýšľam nad týmto dlhšie… Prečo by niekto venoval toľko úsilia a prípravy, iba preto aby ľudia zomreli? Veď globálna genocída sa predsa dá dosiahnuť ďaleko ďaleko jednoduchšie, rýchlejšie a lacnejšie, než tým divadlom ktoré sa aktuálne odohráva po celom svete. Prečo by mali chcieť ľudí takto zložitým procesom (hneď) zabiť? To nedáva zmysel.

  Z toho dôvodu si myslím, že smrť jedinca možno nie je tým skutočným zámerom celého očkovania. Čo ak zničia a ovládnu ľudskú imunitu nie preto aby človeka (hneď) zabili, ale preto aby vytvorili nového človeka, poslušného a odkázaného na systém? Vieme, že celý svet čakajú obrovské zmeny na celosystémovej úrovni. A niekto predsa musí ten nový systém fyzicky postaviť a udržovať. Možno ten niekto nebudú roboti, ale novodobí otroci – ľudia bez vlastnej imunity, naprosto odkázaní na systém ktorý bude udržovať v chode imunitný systém jedinca, a tým pádom naprosto vydierateľní=ovládateľní. Toto má pre systém oveľa hlbší význam, narozdiel od obyčajného usmrtenia jedinca. Mŕtvy otrok je zbytočný otrok.

  1. Zkuste znovu premyslet, na co jim bude 5,7 nebo 10 miliard hladovych otroku? Kdyz jim staci pul miliardu, jak je to vytesano do kamene. „Na jednom z nejvyšších kopců okresu Elbert v Georgii stojí obrovský žulový monument. V osmi jazycích na čtyřech velkých kamenech, svázaných obvyklým klenákem, je vytesáno 10 doporučení, či přikázání .Guidestones v Georgii, či americký Stonehenge“

 2. Pred casem jsem dal souhlas s prispevkem 25,- Kc mesicne na preklady, nevim jestli to probiha. Podivam se do uctu.
  Jinak.. libil se mi tu prispevek, kde se ..psalo, ze probiha „boj mezi zlem a dobrem“. Jde o nabozensky vyraz? nebo o skutecne nabozenstvi zivota? Cast populace vc. odborne a vedecke, tedy dale jen lidi, neterminuje nas prace, ale lidska uplnnost, instinktivne a temer jasnozrive udajnou pandemii, opatreni i vakcinaci odmitlo, odmita a odmitne. Pokud se nas budou jeste ptat(viz registr neockovanych, a strileni vakcin“ na dalku“ atd.) To co se zda dnes sciece faction, bude zitra, za pul roku skutecnosti? Je poznani, ze lidstvo tvori soucast, a obranna schopnost organizmu muze zvratit nemoc tela, vedomi a mysli? Plati i to, ze jaky jsem ja takovy je svet, a jaky je svet takovy jsem vice ci mene i ja. Podle toho se v tomhle nemocnem a silenem svete deje se jen prave tohle mozne( a soucasne i uvefomovani si toho u casti populace, coz je nadeje a poznani) Zamerne tu vynecham „volani po pomoci mysli, ktera nam nepatri, a lecebne pomoci inteligence tohoto, a nejen, sveta“.

 3. Kontroloval jsem tu klinickou studii a min. pár informací uvedených RUBY jsou špatně. Nějak této „doktorce“ přestávám věřit, není to poprvé..
  Experimental: 100 µg dose, 18-55 years of age (2 doses) a ne jak ona uvádí 12let+, velikost současné dávky je 30 mikrogramu u 2/3 dávky..doslova píše, že bude osm různých typů posilujících dávek = nikde jsem tam tuto informaci také nenašel… celkově mi ten popis studie vůbec nesedí s reálnými daty uveřejněnými tam!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů