Gigi Young – Co se skrývá za politickým chaosem a co nás čeká v roce 2021

Ve zkratce...

Gigi Young vysvětluje, co se skrývá za politickým chaosem v dnešní době kolem covidu-19 a také amerických voleb v USA, a co jako lidé můžeme individuálně děla, abychom vytvořili skutečnou změnu k lepšímu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Jaké mají ty temné rodiny plány pro tento rok? Dobře, to je zajímavá otázka. Temné rodiny, o kterých Jester mluví, jsou elitní rodiny, které jsou součástí něčeho, čemu se říká trvalá vláda. Všem bych doporučila, zejména pro rok 2021, aby začali poznávat, co je trvalá vláda, a elitní rodiny, které založily organizace, nevládní organizace… různé organizace, které ve skutečnosti formují světové vlády. V posledních 100 letech, skrze různé krize nebo různé události, rodiny, které jsou mezigeneračně bohaté, což znamená, že nashromáždily spoustu bohatství a moci, vytvořily organizace, které se v podstatě staly soukromě tak mocné, že začaly podplácet a ovládat politiku po celém světě.

Trvalo to dobrých 60 let… zejména od smrti Kennedyho, ale tyto rodiny a skupiny byly schopné v podstatě upevnit obrovské množství moci na velmi malém místě. To, co dnes vidíme na světě, souvisí právě s tímto očividně protizákonným, zkorumpovaným a naprosto nehumánním upevněním moci. Někteří lidé teď žijí v domnění, že vláda opravdu jedná v nejlepším zájmu lidí. Tak to není. Vlády jsou ovládány těmito soukromými organizacemi, kterým mnozí říkají trvalá vláda nebo řídící elita.

Pokud byste měli pochopit jednu věc, bylo by to pochopit, že o tom je moderní politika a moderní byznys. A my jsme nyní v mrtvém bodě, protože veškerá moc a bohatství je tak nyní tak upevněno, že neexistuje žádná sociální mobilita. Spousta lidí je přesvědčena, že se musíme zhroutit do komunismu nebo více socialistické společnosti, protože tu není žádná sociální mobilita, ale to nás zhroutí přímo do klínu těchto lidí. Nemůžete mít socialistickou společnost, když vedení je v podstatě pár malých rodin.

To není socialismus, to není komu… to v podstatě máte krále, máte znovu královskou rodinu, což bychom šli zpátky, je to regresivní. Potřebujeme reformu, musíme věci vrátit tak, jak mají fungovat. Potřebujeme znovu systém založený na odměňování podle zásluh namísto podle toho, koho znáte. Tohle je elita, o kterém Jester mluví. Jsou to rodiny… můžete si je vyhledat, není to tajemství. Máme stvrzenky… můžeme ty příběhy vyhledat. Ty příběhy ve skutečnosti byly řečeny… výzkum toho byl proveden už milionkrát.

Je velmi frustrující, že se tohle děje, a informace jsou nám dostupné, ale lidé mají tolik kognitivní disonance, že se ty informace nechtějí dozvědět. Co jsou plány od temných rodin pro tento rok 2021? Zažili jsme rok 2020, což byl velmi chaotický rok. Rok 2020 byl o probuzení hodně lidí, ale na obou stranách se tvoří dva výrazné kulty. Levice má kult a pravice má kult.

Tyto kulty na politické pravici a politické levici stále velmi výrazně polarizují Ameriku a ostatní země. V roce 2021 uvidíme, že tyto polarizace se sníží. V roce 2020 jsme byli naprosto polarizovaní a je to velmi nepříjemné, protože je to jako by nás někdo natahoval. Pro civilizaci je velmi nepříjemné, nebýt v nějaké úrovni shody. Je velmi těžké mít civilizaci nebo společnost, která nemá nějakou úroveň shody. Nějakou úroveň věcí, na kterých se shodnou… to nemáme, vlastně přesný opak, až tak, že existují i velké části populace, které chtějí rozpustit Ameriku nebo určité země, a udělat z nich úplně něco jiného. Měli jsme extrémně polarizující rok.

V roce 2021 uvidíme, že ta polarizace se začne spalovat. Nemohou stále hořet tak zářivě. Kulty nemohou stále hořet tak zářivě, i když se o to pokusí, protože kognitivní disonance je pro spoustu různých lidí velmi motivující. Uvidíme, že více lidí si uvědomí, že politický systém, jak ho známe, je zkorumpovaný. A nevyléčí se tradičními způsoby. Nestane se to. Více a více lidí si to podle mě začne uvědomovat. To znamená, že více lidí si začne uvědomovat, že Amerika a svět se nezmění skrze politiky, jak je známe, nebo skrze politický systém, jak ho známe. Změna přijde od lidí. V roce 2021 se začne tvořit třetí strana kolem střední cesty.

Začne na sebe strhávat hodně pozornosti. Tohle bude nezbytný proces, kterým musíme projít. Ale elitní rodiny, o kterých mluvíš, Jestere, v tomto systému budou stále zapletení. Musíme pochopit, že trvalá vláda, která je nyní u moci, která stojí za vládami po celém světě, která je v podstatě má koupené, tato trvalá vláda se nezhroutí během pár obtížných let. Jen tak nezmizí. Tohle jsou v podstatě stovky let přesného upevňování bohatství a plánování. To nezmizí. Nezmizí to během jednoho prezidentského období nebo za čtyři roky.

Musíme to přestát. A musíme mít vytrvalost a jasnost. Musíme vědět, že to přijde od nás. Uvidíme příval různých politických lídrů, kteří budou říkat, že nám dají více moci, ale ve skutečnosti to neudělají. Zejména v roce 2021 si uvědomíme, že to přijde od nás. Když říkám že to přijde od nás, myslím tím, že se musíme psychologicky oddělovat od systému, který nyní existuje. Nemůžeme k němu přistupovat stejně jako naši rodiče, nemůžeme k němu přistupovat stejně jako v dětství… nemůžeme k němu přistupovat jako k fungujícímu a férovému systému. Je zkorumpovaný s velkým Z. To jediné, co ten systém změní, je začít naši energii z něj stahovat. Stát se nezávislejší.

Přejít k menším komunitám. Přejít ke společnému setkávání se, více osobně. A mít extrémně vysoké standardy pro vedení. Zbavit se závislosti na osobnostních kultech, kterou máme, a vždy svoji moc odevzdáváme vůdcům… to je slabina lidstva. Máme spasitelský komplex… musíme se ho zbavit. My jsme naši spasitelé, a tohle nás celá tato krize naučí, dokud se toho komplexu nezbavíme a nepřestaneme svoji moc odevzdávat, i skrze drama, těmto silám. Tyto síly je třeba energeticky vyhladovět.

Proč? Protože jsou parazitické. Musíme pochopit podstatu toho, co tohle je. Elita, jak ji známe, je parazitická. To znamená, že se živí vaší životní energií, znamená to, že vždy budou tvořit systémy, jakkoliv budou muset, pro svoje vlastní přežití… aby se živili lidstvem. Co vláda nyní dělá? Vláda bere spoustu peněz z daní a my z nich nic nevidíme. Školský systém je chaos, nestaráme se o přírodu. Množství peněz, které vláda dostává, by mohlo vytvořit mnohem lepší společnost. Ale problém je, že ty peníze jdou do kapes lidí, do zámoří… je to šílené.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu. Děkuji.

Co máme dělat? Musíme se oddělovat od tohoto systému a stát se nezávislejší. Přestěhovat se do menších komunit. Bude tlak na to, přestěhovat se do větších měst do menších domů, které jsou ještě více sledované, než jsme si kdy dokázali představit. Ne. Na to nyní není čas. Přesuňte sebe a svoje rodiny do menších oblastí, které jsou více venkovské. Udělejte to tak, abyste byli méně závislí na tomto zkorumpovaném systému. Protože musí padnout, a nepadne elegantně.

Pokud byste byli trvalá vláda a nashromáždili jste tohle bohatství a byli jste parazitický člověk, parazitická skupina, která je v podstatě posedlá, odešli byste potichu pryč? Nebo byste to udělali tak, aby vypadalo, že jsou tady různí spasitelé, a pokaždé vás zklamou, abyste mohli získat co nejvíce energie? Když pochopíme duchovní a energetickou dynamiku skupiny jako je tato elita, můžeme velmi přesně předvídat, co udělají. Když tu intuici a chápání energie spojíme s očividnými ezoterickými přesvědčeními, které oni mají, a těmi jsou, že musí předem odhalit, co chtějí udělat… hele lidi, to máme v kapse! Vážně! Ale náš problém je, že máme tuto mentalitu spasitele. Vždy si myslíme, že se objeví vůdce, který nás z toho dostane ven, ale naše lekce, naše iniciace tady je říct: Aha. Už to chápu.

Co dnes mohu udělat, abych byla více nezávislá na tomto systému? Co dnes mohu udělat, abych byla více nezávislá? Pokud tohle je něco pro vás naprosto neznámé, pokud nic nevíte o zahradničení, pokud nic nevíte o hospodaření nebo nic o nezávislém žití nebo nezávislejším žití… víte co? Já jsem na tom stejně. Můžete se ale začít učit. Začnete sledovat co nejvíce videí o tématech, které vás zajímají, týkající se více udržitelného žití. Čtěte knihy a začněte se zajímat o informace o tom, jak žít nezávisleji. Jak se odpoutat od této závislosti na vládě, na systému, na rozvodné síti, na tomto systému, který se v podstatě upevnil u manipulativní menšiny. Začněte číst, prostě začněte.

Dojde k tomu, že se začnete učit nový jazyk a vaše vyšší já k vám začne tím jazykem promlouvat. Jakmile se začnete zajímat o různorodé proudy informací, která jsou možná něco jiného, než co jste kdy četli… ale překvapí vás, jak rychle to začnete chápat, a začnete tím způsobem myslet a vytvoříte si zájem. Problém je, že jsme zakrněli. Problém pro lidi je, že spousta lidí ani nechodí do přírody. Ani neví nic o tom, jak být vůbec v přírodě. Tohle je hodně problém s tím, co se děje. Nemusíme být… nemusíme být zálesák, co žije v lese.

Nemusíme být takoví. Ale měli bychom být informováni ohledně našeho jídla, a měli bychom možná spoléhat na menší farmy, menší komunity, co podporují menší umělce, aby to bylo menší a více komunitně zaměřené. Protože to, co se s těmito temnými rodinami tento rok a nadcházející roky stane, je to, že pokud to nemohou mít oni, tak nikdo. Tohle není dobrý přístup. Spousta lidí si myslí, že to celé s covidem prostě zmizí a že se nebudeme ubírat stejným směrem, a že se to vrátí do normálu. To vážně nevidím… vidím něco, co se uvede do pohybu, co bude obrovská iniciace pro lidstvo.

Je to ve skutečnosti velký dar, protože budeme moct se přesunout k přirozenějšímu způsobu žití… a nemyslím tím, žití v lese… ale třeba žít jen v menší komunitě, podporovat menší farmy, podporovat menší a udržitelnější věci namísto obřích továrních farem, nebo velkých korporací… je to vážně o tom, přistupovat k věcem komunitněji, dát svoje peníze do družstevní záložny namísto obří banky. Je to o tom, dát moc zpět lidem, a to jakýmkoliv způsobem, jakým můžete. O tom to je.

Nemusí to znamenat extrémní způsob žití mimo rozvodnou síť, ale zaměřit to více na komunity a na skutečné lidi, a přestat používat velké korporace jako Amazon a velké banky, a začít naši moc dávat jinam. Něco vám povím… nikdy se přes tohle nedostaneme, pokud budeme nadále financovat systém, který nás utlačuje. Děje se to, že se figurky přesouvají, a nám se dostává falešná spravedlnost… jsme bombardováni jednou konspirační teorií za druhou ze všech stran, a nezaměřujeme se na to, abychom něco vyřešili. Musíme se zaměřit.

A největší moc, kterou máme, je to, kam dáváme svoje peníze, kde žijeme, kam jde naše energie. Dávejme svoji energii do lásky, abychom se měli rádi, a do míru, a do posílení té krásné, teplé energie kundalini, což je to, o čem jsme dnes mluvili. Posilněme svého ducha, svoje srdce. Skrze tuto individuální práci změníme kolektivní vědomí. Nepodceňujte posilování srdce.

Přesuňte svoje peníze z velkých banek do malých družstevních záložen. Vyhladovte systém, vyhladovte zvíře… to zvíře je ve své podstatě parazitické. Vy nejste. Většina lidí není parazitická. Nepotřebují se přiživovat na lidech, aby přežili, a to je největší slabina elity. Oni vás potřebují. Oni vás potřebují. Nejen, že vás potřebují, ale potřebují, abychom byli zlomení, vyčerpaní a neustále si mysleli, že se stane pohroma. Neustále si mysleli, že bude nedostatek jídla, že světla zhasnou, že dojde k výtržnostem před naším domem… oni potřebují, abychom byli neustále na pokraji strachu, protože strach je energie, kterou se jako parazitická entita živí. Poznejte mechaniku.

Pokud pochopíte ezoterickou mechaniku, dokážete dobře předvídat. Není to o velkých a šokujících událostech, jde o zlomení lidí v dalších pěti až deseti letech. Zlomit lidi, aby si prostě řekli: „Tak fajn. Jsem tak vyčerpaná. Nemám naději. Jsem unavená. Dejte mě do svých krabic, sledujte mě, dejte do mě nanoroboty… naočkujte mě, mně je to jedno… jen to zastavte.” To jsou plány. Takže… nepodílejte se na tom. Zastavte. Vy jste boží bytost. na této Zemi, tak se spojte s touto Zemí a začněte žít blíže k ní a najděte komunity, které můžete sloužit. Najděte komunitu, které můžete být součástí… menší věci. Takto to překonáme, protože plány temných rodin jsou, upevnit energii. Udělají to tak, že nás zlomí, abychom ztratili naději v lídry, že nám dají malé záblesky radosti a pak je dramatem seberou. Tak, abychom se báli, ale stále fungovali dál…

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://gigiyoung.com/

FB stránka Gigi

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

17 komentářů

 1. Ta elita na pozadi sa pomaly formovala uz pred vyse 3000 rokov(nie poslednych 60 rokov), korene maju v starom Egypte. Vytvorili tento paraziticky globalny system zalozeny na biblickom projekte, v principe otrokarstvo. A na nom je postavena cela zapadna civilizacia, pricom tento model sa uz rozliezol aj mimo zapad minimalne v podobe financneho systemu a ideologii.

  Ale inak dobre video, urcite je dobre zacat
  zmenu u seba a informovat druhych.

  1. Prosím, dejte mi nějaký typ na zdroj informací, kde je to vysvětlené politický, jak se elity rodilý, utvářela… Děkuji.

    1. Zdravim Lenka.
     Zdroj je koncepcia spolocnej bezpecnosti. Subor viacerych knih, dost narocnych na citanie(zavisi to ale od jednotlivca). Preto je vhodne vediet, cim zacat.

     1. A co si vlastně myslíte o celé Kabale, která je tu do posledního dílu přeložena a její autorce? Dává Vám to celé logiku? I kdyby z toho byla jen polovina pravda, přijde mi to jako dost osvěcující dokument – i ta polovina je moc na „probrání se“ a uvědomění si, oč se tu vlastně dlouhou dobu hraje. Úplně se mi však nechce věřit, že někde v Holandsku dala zrovna jedna autorka vše dohromady a to pomalu s Holywoodskou postprodukcí, jejíž činností v posledních letech navíc bylo zkoumání obrazců v obilných polích, kde nám mimozemšťané přistáli – viz:
      https://www.youtube.com/channel/UCMxgroNPdv9YFRNyXsvinOQ/videos
      což už je na zdravý rozum asi moc věcí najednou – navíc tedy od jednoho autora.
      Spíše mi přijde, že to šije na míru nějaké temnější pozadí (typu Robert F. Kennedy, Jr. – nebo někdo podobný), které úplně nepodchytlo řízení zeměkoule hlavně v posledních desetiletích a tak chce těmito informacemi podkopat větev hlavním elitám typu Gates, Clintonovi a dalším z „deep state“, což se evidentně děje a začínám věřit tomu, že tito lidé nakonec budou oběťmi této krize, i když to ještě potrvá. Nicméně jiné elity opět začnou vládnout, kdy my „ovce“ slepě opět přivítáme, že už je nějaká změna. Nevím jak se na to díváte Vy…za každý názor toho, co se orientuje hlavně v historii jsem rád…

     2. Zdravim Bert.
      Ja tu pani nepoznam, neviem preto zhodnotit, ci to, co robi je iba jej iniciativa, pripadne nejakej skupiny. Nebudem hodnotit tie videa, pretoze si ich kazdy zhodnoti sam z pohladu svojho vnimania sveta, ja sa mozem len podelit o svoj pohlad.
      Casto sa vypustia verejnosti 2 klamstva, jedno sa oznaci za pravdu s tym, nech sa ludia dohaduju medzi sebou(nenarazam teraz na videa, myslim to vseobecne).
      Jedine, co viem z istotou je, ze ludia su
      pre tu uplnu spicu pyramidy – globalneho prediktora – len spotrebny material. Nemam na mysli nejaku politicku elitu a pod., ti su v ramci tejto matrice len kulisami pre ludi a plnia riadiace ulohy, zadania a je im tolerovane vselico do momentu, ked ich uz nebude potreba. Odlisuju sa od nich hlavne urovnou vedomosti a poznania a funguju na uplne inej psychike, peniaze su len prostiedok na realizaciu ich zamerov. Tie zadania nejdu priamo od top elit, idu cez globalne organizacie, napr OSN(napr rozne agendy 2030, emisie, atd), WHO, roznych komisii atd. Ludia maju pocit demokracie, pretoze mozu volit a do urcitej urovne maju aj svoje prava. Vrchol pyramidy je vzdy na pozadi, nikto ich nevoli a funguju v zlozeni 2x(1 + 10). Cize 2 skupiny po 11, s tym, ze v kazdej je jeden hlavny. Tak to je este zo stareho Egypta a je to prave kvoli riadeniu, aby vzdy dospeli k rieseniu a nedostali sa do patovej situacie.
      Co sa tyka „historie“, tu vzdy pisu vitazi, takze je presne taka aby pasovala do systemu(mam na mysli zapadneho anglosaskeho modelu, v ktorom dnes fungujeme my). Existuju tu ale tzv fantomove dejiny, su to udalosti, ktore sa opakuju v minulosti, maju len zmenene miesto a ucinkujucich. Je v tom algoritmika, su to doslova umelo doplnane data.
      To sa tyka aj ideologii, kde patria aj nabozenstva. Je velky rozdiel napriklad medzi historicky sformovanym krestanstvom, islamom a dalsich od povodnych myslienok a uceni, pretoze je to len jedna zo 6. priorit riadenia a tomu to aj elity prisposobili.

      Ak sa zamyslite nad udalostami z dejin, ktore poznate 3200 rokov dozadu, bolo tu niekedy dlhsie obdobie kedy by v tomto nasom systeme vladla vseobecna spravodlivost a rovnost v prospech vsetkych ludi? Ja nie. Nemam na mysli nieco v tom zmysle, ze prezil som dobry a stastny zivot, postavil som dom, kupil 5 aut, vychoval deti, ktore su uspesne atd., to je skor pohlad ega a do urcitej miery stastia.
      Ja osobne si myslim, ze zmenit sa to da zmenou tejto davo-elitarskej koncepcie globalizmu za inu a hlavne zmenou u samotnych ludi, v ich moralke a vnimaniu sveta, vnimaniu seba sameho. K tomu je treba poznanie a nam na tom najnizsom stupni pyramidy ostava sa o ne delit s ostatnymi, doslova otvarat oci. Zbavit sa povodnych programov a podprogramov, ktore tu tlacia ludom uz od ich detstva.

     3. Dočetl jsem a děkuji za reakci. Ostatně asi proto se zde potkáváme a diskutujeme při této autorce. Považuji se za křtěného ateistu (realistu) nicméně přesně tato doba mi jasně ukazuje jak na tom vlastně je tato společnost z pohledu víry v člověka a boha, včetně mých blízkých a dokonce včetně těch, co se prezentují jako věřící (ale vidím že nejsou). Je to zkrátka velký kult (matrix), ze kterého spousta lidí už nikdy nevystoupí a ani nebude chtít vystoupit, bez absolutního vědění. Zkrátka opět boj na generace, kdy jsme zatím v ČR nevztřebali ani nacisty, natož pak komunisty a nyní přemýšlet nad panem Globálem. Děkuji pěkně, pak se opravdu uzavřít někde na statku, ale při nepochopení i těch nejbližších zůstat sám – tedy jako ateista hledat boha jako poslední vysvobození a pak postupně už jen poslední pomazání a černé papírové boty 😉 Jen nadsázka, ještě jednou díky.

 2. Úplně to souzní s tím, jak myslím v posledních týdnech, tedy vzdát se své práce pro Google a začít znovu někde od zemědělství a řádné stravy. Nicméně aby zněla autorka více věrohodně (jinak bych snad přeposílal na všechny známé jako novoroční projev), nevíš Davide, zda je autorka také ochotna zrušit svůj Facebook a Youtube kanál a tedy také odejít z tohoto Matrixu? Zmínila to někde?

  1. Také mě tohle video hodně oslovilo, a potvrdilo můj pocit v poslední době, který jsem akorát nedokázal dát do slov. Co se týče její věrohodnosti, mám z ní velmi dobrý pocit, i blízcí lidé, kterým důvěřuji (to jen tak na okraj). Každopádně nevím, jestli je ochotna zrušit Facebook a YouTube kanál a „odejít z Matrixu”… a to podle mě ani není smyslem toho, co říká. Odejít z Matrixu neznamená, vzdát se všeho (jak to chápu já)… vem si to takto – máš nějakou misi, nějaké poslání, pomáháš lidem a můžeš si říct: Ok, zruším si YouTube a Facebook, budu mít z toho dobrý pocit, ale moje většinové publikum je právě na těch platformách, takže už nebudou mít hodnotu a přínos z mé práce. V tu chvíli musíš zvážit obě strany mince… jestli je větší přínos si (zatím) nechat tyto platformy, protože se tam sdružují lidé, a využít je ve prospěch. Můj YouTube kanál Otevři svou mysl před nedávném smazali… dalo se to čekat, a už YouTube nepoužívám, ale byl to kanál, který sledovalo hodně lidí, a ke spoustě lidem se dostaly moje videa. Takže za sebe bych nehodnotil věrohodnost někoho, jestli je ochoten odejít z FB, YouTube a jiných kanálů… prozatím mají tyto kanály svoje místo (i když cenzurují, atd.), protože mohou být námi využity ku prospěchu 🙂 Toť můj názor.

   1. Rozumím, osobně mám problém jen v tom, že spousta z nás využívá služeb např. Google (já osobně FB ani nemám). Jak autorka, tak i já jsem doposud ze služeb Google živ – autorce plynou příjmy z reklamy na YT, já mám postaveny provize za prodej přes Google – tedy oba nyní podporujeme tohoto giganta, který cenzuruje či přináší výsledky hledání dle svých, nyní již víme, i politických zájmů. Také bych rád měl nadále své poslání v tom, co jsem doposud uměl a umím a za co mě mí klienti využívají a platí. Tady jde však o to, že nyní živíme tuto cenzuru a existují počítám už jiné nezávislejší zdroje pro videa, jestli by tedy mělo jít autorce pouze o to, sdělovat své poslání skrze mluvené slovo. U mne je ta situace těžší – vzdát se svého řemesla úplně a odejít ke kořenům, tedy např. k zemědělství či zkrátka menší komunitě, jak autorka správně napovídá. Jejím posláním by tak asi mělo také být starat se o psychologii, kterou evidentně ovládá, ale mimo sítě FB či Google – můj názor. Třeba si ale za svým bude stát a odejde třeba časem – pro všechny je to nyní živé téma a každý si musí srovnat životní hodnoty sám. Jinak děkuji za odpověď, kterou jsem v takové rychlosti ani nečekal 😉

   2. Ahoj Davide! Jsem tady teprve asi 10 minut a ještě jsem se řádně nerozkoukal, takže na zapojení do diskuzí je trochu brzy. Výše uvedený článek mne oslovil, takže jsem asi na správném místě.

   3. Dobrý den, vážený pane Formánku, děkuji za super práci kterou děláte a která má smysl. Jsem ve věku, kdy věci které nemají smysl nedělám a vystoupení ze systému dává smysl. Shlédnul jsem video kde slečna hovoří o vystoupení ze systému, založit komunity kde si lidé budou pomáhat navzájem a nebudou podporovat tento systém má smysl. Vše je i řízené, ale lidé mají strach a nemají vedení a spoléhají na současný systém, snad i na politiky, proto chodí k volbám, jsou závislí a snad i bláhově věří že politici současného typu jim pomohou nebo i vyřeší jejich životní situaci. Byl jsem řízený a veden abych se osvobodil z tohoto současného systému a to se i stalo. Není to vůbec jednoduché a ani nebylo, ale jsem ve věku, kdy bych měl žít plnohodnotný život a především svobodně tvořit pro ty co o to stojí. Mnoho lidí se již probouzí a snad i brzo pochopí, že jít proti systému je zmar, jedině z něj postupně se osvobozovat a plně osvobodit. S úctou a respektem přeji klid a mír a pokoj v duši a hlavně se nebát a nemít strach z nemoci co u mne neexistuje. Stal jsem se sám sobě doktorem, k doktorům nechodím, mé vědomí je otevřené žití ve světle a pravdě.

 3. Myšlenka komunit, zemědělství, farem je poměrně oblíbená v některých skupinách už přes 20 let, a části lidí se to podařilo. Sama jsem žila asi půl roku na chalupě v lese bez internetu a čehokoliv. Ono se to dá, jen je třeba najít místo, kde je i práce. Tím jak se věše přesunulo na internet, hodně možností se zredukovalo. Stačí aby se víc lidí vrátilo na venkov, případně se složili na nějaký statek, kam se jich hodně vejde. Odtržené od systému- stačí všechny peníze si hned vybírat a platit v hotovosti, případně si zařídit i vyplácení v hotovosti a trvat na tom. Případně domluvit směnný obchod. Některé komunity už takto docela dobře fungují. Věřím že v Čr máme lepší základ pro toto než USA. Kupovat u biofarmářů, na trzích. Pokud by vyhrožovali s očkováním a vyhazovy z práce, napadla mě Fb skupina – práce bez očkování, kde by si lidi sdíleli zaměstnání kde to není vyžadováno. myslím že i tak jich bude většina. Nakonec si myslím že to bude dost propadák, když vidím kolik lidí to nechce. V podstatě když si lidi uvědomí, že si vystačí sami, bez vlády, a mohou vyměnovat služby mezi sebou, tak se to může dobře rozvíjet. Teoreticky i výplata se dá posílat i poštou, přes Paypal, a jinak než přes banky..ideální ta hotovost. Případně práce na sebe, a mimo systém nebo firmy.
  FB mám jen 3 roky a to proto, že jsem byla dlouho sama, kdo ho neměl. a nyní to mám jen na hledání práce, a šíření takových důležitých informací, ale ze dne na den jsem schopná deaktivovat aniž by mi to chybělo. Doporučuji smazat si všechny fotky, data informace a nemít tam skoro nic, nebo tam už nic důležitého nedávat.
  Vytvořit si kolem sebe komunitu lidí, která si finančně pomáhá, a podporovat biofarmy, případně se přestěhovat na venkov – do je myslím dobrý začátek. Skro už nepoužívám ani mobil kvůli 5G a moc se mi ulevilo, co jde řeším emailem. A stačí to- zvykli si. neškvaří se mozek a udržuje vědomí.

  1. Ahoj Karol, máš prosím tě typ na nějaké takové farmářské komunity, které v posledních letech v ČR vznikly? Díky.

 4. přesne toto mi probiha hlavou už asi od roku 2015, kdybych byla mladší, tak bych do toho šla, ale takhle to budu doporučovat svým vnukům

 5. Zajímavé překlady a dík za ně. Nicméně o nich ví jenom málo lidí a jejich budoucí blokace je jenom otázkou času. Má-li se o nich vědět mezi širší veřejností, je třeba, aby bylo v nabídce na stránce vedle sdílení na FB, také nabídka tisk a export do pdf, aby ten koho to osloví, a chce to to poslat mailem dál, měl tu možnost usnadněnu.
  Pak bude okruh navštěvníků a také počet potenciálních sponsorů daleko širší!

 6. Co ste na hlavu padnuti?! Ake pocity?! Co ste slepi?! Ved toto sa deje vsade okolo vas!
  Staci sedliacky rozum a dat fakty dokopy, aby clovek pochopil co to vsetko znamena. Ked vsak niekto ma aj rozum, nielen otruby, tak staci sledovat tok penazi a hned vie, ze „Deep state“ existuje a elity existuju. Koniec koncov vyslo tolko knih o tom, ze len zopar najbohatsich ludi sveta vedie svet! A ludia su pre pre nich len „chrobakmi“, ktori sa zneuzivaju pre este vacsie sebaobohacovanie!
  Zneuzivanie pandemie pre sebaobohacovanie je vrcholom egoizmu, demagogie, globalneho sovinizmu, atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů