Proč je tento vysoce účinný lék tajen lidstvu?

Ve zkratce...

Rozhovor s Andreas Kalckerem o levné látce, kterou spousta lidí používá k léčbě různých onemocnění. Více informací, jak si jednoduše tuto látku můžete vytvořit, najdete na www.zlutavoda.cz.
Facebook
Telegram
VK

Více informací, jak si jednoduše tuto látku můžete vytvořit, najdete na www.zlutavoda.cz.

Přepis:

David Sorensen: Světoznámý biofyzik ze Švýcarska vyvinul lék na covid 19 a všechny jeho mutace, který není jen stoprocentně účinný, ale je také velmi bezpečný a neuvěřitelně levný. Jsem David Sorensen ze Stopworldcontrol.com V Bolívii v Jižní Americe umíralo 100 lidí každý den na Covid 19. Ve městě Guayaquil byla téměř každá rodina infikovaná. Vypadalo to beznadějně, smrt číhala na každém rohu, než začal biofyzik Andreas Kalcker léčit lidi velmi jednoduchým roztokem oxidu chloričitého. Do tří dnů se každá léčená osoba cítila lépe. Byl vytvořen zákon, díky kterému byla tato látka dostupná po celé zemi. Smrtnost která byla okolo 100 lidí denně se snížila prakticky na nulu. Co je to za úžasný lék vyvinutý tímto vědcem? To vše se dozvíte v tomto videu.

Andreas Kalcker: Je to téměř čtrnáct let výzkumu jedné jediné látky oxidu chloričitého. S touto látkou máme neuvěřitelné výsledky když je používána terapeuticky. Ona vlastně dělá to, že na jedné straně zvyšuje kyslík v krvi a eliminuje patogeny na straně druhé a je úplně jedno jestli to je virus, nebo plíseň či mikroby. Protože to dělá prostřednictvím oxidace, něco jako elektrický šok, prostě to spálí. Žádný virus nebo bakterie není odolná, vůči tomuto procesu spálení.

Je to sice nízká oxidace, ale s vysokým efektem, protože tato oxidace je dostatečně velká na to, aby zničila virus, ale ne tak velká, aby poškodila buňky. První testy pro použití na Covid, jsme udělali v Guayaquil v Ekvádoru. Bylo to město které bylo v dubnu možná nejvíce zasaženo pandemií. V tomto městě bylo zhruba 15 tisíc mrtvých. Zasáhlo to skoro každou rodinu. Helsinská úmluva článek 37 jasně říká, že každý doktor může použít cokoli, o čem si myslí že by to mohlo pomoci, když není k dispozici jiný lék. Sice mají v zemi přijaté zákony od FDA a které říkají že to je zakázané, Tady se ale bavíme od nadnárodním zákonu. O základním lidském právu. O právu na život.

Dokonce i OSN říká, že doktor může použít cokoli co může pomoci. Takže existuje právní základ pro používání této látky, i když není schválená. A tak začaly první klinické studie. V tom čase tam měli zhruba 100 pacientů. 97 procent z nich bylo uzdraveno do čtyř dnů. Můžeme nyní potvrdit že ve fázi 1, 2 a 2A máme stoprocentní úspěch u každého případu.

Co se ale stalo? V Bolívii to toho času bylo velmi zlé! Nezapomeňte, že v Bolívii bylo více než 100 případů úmrtí denně. Nemyslím nakažení, ale 100 úmrtí denně. Přitom je Bolívie velmi malá země (12 mil. lidí). A co se tedy stalo? Oni to nejdřív dali policii a armádě. Díky doktorce Callisperis, která na tom s námi pracovala. Mělo to velký úspěch, protože to opravdu zabíralo, tak řekli dobře, pojďme udělat zákon, protože není na co čekat a koukat na to, jak lidé umírají. Když se nakazili i politici a díky jednomu armádnímu doktorovi s tím uzdravili, tak když je to zachránil ho tak řekli: My to musíme uzákonit.

Můžeme vidět, jak klesla smrtnost během dvou měsíců téměř na nulu. Máme skupinu asi ze 20ti zemí. Jmenuje se COMUSAV.COM a v ní je přes 4000 doktorů kteří tuto látku používají. Nyní vlastně ve více než 22 zemích a máme registrovaných přes 20 tisíc případů PCR pozitivních, kteří se stali negativními do čtyř až 7 dní. To to je fakt. Dalším faktem je že zachraňujeme životy. To je velice důležité. Jsou dva druhy lidí. Jedni kteří chtějí být chráněni a druzí, kteří následují vakcinační dav a chtějí být očkování. Každý je odpovědný za svůj vlastní život.

David Sorensen: Proč není tento úžasný lék na covid probírán v hlavních zprávách? Proč právě o něm nevidíme na titulních stránkách novin? Proč je stále lidstvu skrýván? A další léky jako třeba Hydroxychlorochin, Budesonid a Peroxid vodíku, Ivermectin. Proč jsou tyto léky na Covid stále potlačovány? Proč jsou experimentální, život ohrožující a DNA měnící vakcíny vnucovány lidstvu jako jediné řešení?

Andreas Kalcker: Je tu průmysl který chce prodávat vakcíny. Mimochodem to není pandemie ale to je plán-demie. Je to plánovaná pandemie co nyní zažíváme. Moje kniha byla zakázána na Amazonu. Moje YouTube videa byla smazána. Smazali mi Facebook, zablokovali mi můj PayPal účet a dokonce mě jako vědce smazali z platformy Researchgate. Musíme si uvědomit, že BigTech má sílu smazat všechno kdykoli a kdekoli. Ale proč to dělají jaká je zatím agenda? Protože je nás na světě moc.

David Sorensen: Cože?

Andreas Kalcker: Protože podle nich je nás na světě hodně. Už nás nepotřebují, protože za 10 let budou auta řízená autonomně. Použijí k tomu nejnovější technologie. Nebudou potřeba taxikáři, řidiči kamionů, farmáři, protože všechno bude automatizováno. Doktoři také nebudou tolik potřeba, protože diagnózu bude dělat umělá inteligence. Právníci taky nebudou potřeba, protože umělá inteligence je lepší a tak dále a tak dále, protože umělá inteligence bude masivně využívána.

Je plánován velký reset. Naprosto jasně se to ukazuje. Pandemie samotná je vlastně představením nového světového řádu, který byl avizován již dlouho dopředu. Nyní by měl být realizován. Je to plán absolutní kontroly. Ano je to tato agenda, ale my máme právo se bránit proti této 3. světové biochemické válce. Našel jsem hlavně pomoc u armády v mnoha zemích jako Bolívie… Oni naprosto souhlasí, protože jako vojáci chtějí bránit svojí zem.

Prostě když jsi patriot, je jedno jestli z USA nebo z Bolívie chceš bránit svojí zemi. Je velmi smutné vidět, když tvoji lidé umírají. Jako voják nechceš nechat někoho v poli, ale nemáš náboje proti této pandemii. Proto předávám toto řešení, které je velmi jednoduché, jsou to jen znalosti. Já nevyrábím žádnou látku, ani nic neprodávám. Jsou to prostě znalosti, díky kterým se dá tato jednoduchá látka použít. Tak čas ukáže, jak to dopadne. COMUSAV je tvořen hlavně doktory a právníky.

V dnešní době jsou právníci těmi vojáky. Zákon jasně říká, že nemůžeš nikomu dát do těla žádnou látku bez jeho souhlasu. Je to zaprvé proti lidským právům a za druhé proti Norimberským zákonům. Já jsem Němec narozený v Německu, ale žiji většinu času ve Španělsku. Jako Němec dobře vím, že nacisté dělali strašné pokusy. Hlavně doktoři v koncentračních táborech je dělali na židech Používali je jako pokusné králíky a zabíjeli je. a při norimberských procesech říkali: My jsme pouze plnili rozkazy.

Je mi líto, ale musím říct, že takhle to nefunguje. Takže i když někdo něco takového dělá a i když Pfizer „nenese žádnou zodpovědnost“, každý, kdo někomu píchne vakcínu a ten dotyčný zemře, může být souzen za genocidu a při norimberských procesech byli takoví doktoři popraveni, protože genocidu nesmí nikdo nařídit a proto za ní neexistuje možnost omilostnění. Máme velkou skupinu právníků a taky máme komisi pro lidská práva. Máme doktory, kteří jsou v komisi pro lidská práva a profesory z univerzit mezinárodního práva. Jsou to vysoce kvalifikovaní právníci a bylo by dobré mít jich i více, stejně jako více doktorů. Takže každý doktor nebo právník je vítán. Je toho mnoho, co je potřeba říci. Je tu naděje pro svět.

David Sorensen: Je tu možnost léčení pro lidstvo. Jestli chcete o tom vědět více, Jděte na stopworldcontrol.com a přihlašte se k odběru. Dostanete důležité informace, které vám ukáží, co se vlastně děje a pomohou vám bránit sebe i své blízké a náš svět proti největšímu zločinu v historii lidstva. Jděte na stopworldcontrol.coma a zaregistrujte se.

Podrobnější dokument o této látce:

https://otevrisvoumysl.cz/univerzalni-lek-veda-a-pribeh-oxidu-chloriciteho-cesky-dabing/

Navštivte české stránky www.zlutavoda.cz a dozvíte se vše o jednoduché přípravě oxidu chloričitého.

Překlad: Zlutavoda.cz

Disclaimer: Veškerá tvrzení a postupy uvedené v tomto videu a na této stránce jsou pouze pro vzdělávací účely a nemají v žádném případě nahradit profesionální lékařskou péči a léčebný protokol. Před jakoukoliv procedurou se poraďte se svým lékařem.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů