Hydra demokratů: Hluboký stát a barevné revoluce

Ve zkratce...

Jak probíhají barevné revoluce ve světě? Co je hluboký stát? Na tohle a další otázky naleznete odpovědi v tomto videu z roku 2019 od Glenna Becka, který přeložil Josef T. Děkujeme.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Původní video publikováno 13. 11. 2019

Přepis:

Glenn Beck: Fungovalo to potom? Lybie? Hluboký stát není konspirační teorie. To je dlouhý chvost. A nestýkají se tajně, jako nějaký přízrak v nějaké malé místnosti tajné společnosti. Ale je to hluboce zakořeněná struktura nevolených představitelů, kteří mají nastavené svoje plány a pracují na naplnění jejich cílů. bez ohledu na to kdo je prezident Bush, Obama, Trump, to je jedno. To je hluboký stát. Rozsáhlá byrokracie vybudovaná v průběhu století. na zádech a ramenech elitní, progresivní, akademické ideologie.

Vytvoření trvalé kultury jako tato, pomalu v průběhu času, je mnohem účinnější, než nějaké krátkodobé spiknutí. pokud byste to mohli dát dohromady, zvládnete to. Tohle je metoda staré Fabiánské společnosti. Ta, ta myšlenka, že to chce jenom čas. Oni nepřestali po té katastrofě v Benghází a Lybii. Ne, ne, ne. Změnili kurz. Ta celková spojující linka tady je pokračujíci v tom, co vám ukážu za minutu, je tato elitní skupina progresivistů akademických socialistů, která pomalu „zahřívá“ a tvaruje svět. Zahřívají ho.

Protlačují socialismus tím, že opěvují demokracii. Oni financují radikální skupiny. Radikální skupiny, aby shodili vlády v zámoří. A jsou připravení přispěchat, aby vytvořili nové vlády v souladu s tím co je blízké touze jejich srdcí. A to vše se děje vašim jménem a s vašimi penězi. Teď, chcete vidět fakta? Neposlouchejte nikoho, kdo vám nemůže ukázat originální dokumenty. Neposlouchejte nikoho v tomto odvolání (prezidenta) nebo čehokoliv z toho – čehokoliv, pokud nemají fakta, pokud nemají dokumenty, pokud to nemají jejich vlastními slovy, pokud to nemají na video záznamu.

Což je to, co máme. A to je, co vám ukážu dále. Co opomíjí požadavek senátu na odvolání prezidenta? Štronzo všichni. Jsme, jsme teď v bodě, kdy s vámi mohu hovořit o konspiračním faktu. A o čem Ukrajina a tohle odvolání prezidenta, ve skutečnosti je. Dnes večer, v průběhu následujících minut, dokážu, že Americké inistertsvo zahraničí tajně spolupracuje s komunitou tajných služeb a NGO (nevládními organizacemi). S NGO. A pracují na podněcování revolucí po celém světě. Rovněž vám dokážu, Že se to nejmenuje Hydra, Jmenuje se to Občanská společnost 2.0 Ukážu vám její zrození. Hlavní nevládní partner je George Soros.

Dokumenty, které budete mít v rukou, za několik minut, dokáži tyto věci nadevší pochybnost. Oznamovatel a ostatní svědci, které demokrati odmítají předvolat, jsou zapojeni do Občanské společnosti 2.0 a jsou chráněni demokraty v Kongresu. A cíl občanské společnosti je vytvoření stínového justičního systému, přepsat Ústavy a vybrat zvolené představitele. Oni dělají všechny tyto věci, všechny tyto věci, bez vědomí lidí. Bez vašeho vědomí. O čemž tvrdím, že je ten největší zločin. Největší závažný zločin a přečin.

A to spiknutí nejen spáchat tento zločin změn Ústav, a podněcování revoluce, ale taky to, udržet to v tajnosti, je proč vyšetřování musí jít do Senátu, kam mohou zavolat všechny tyto svědky. Dnes večer, jak to budeme procházet, každý jeden důkaz, který máme Všechny dokumenty, všechny e-maily, všechna videa, tohle všechno, bude zveřejněno v průběhu tohoto pořadu, na sociálních sítích, v reálném čase, v průběhu tohto vysílání, takže když vezmu dokument, vy ho budete mít taky.

To všechno se děje vašim jménem, potají, bez vašeho souhlasu a s vašimi těžce vydělanými penězi. Cílem je, jak je uvedeno, vytvořit, ve jménu demokracie, stínový justiční systém, který bude stíhat ty, které oni budou chtít stíhat a který vyčistí cestu, od jakýchkoliv spoluspiklenců. Chtějí taky přepsat Ústavu a vybrat zvolené představitele v těchto zemích. Tak začněme tady.

Dvě věci, které neustále vyskakují v našem bádání. A nepřestávají vyskakovat s levicí a Ukrajinou. a jsou použity zaměnitelně. Uvidíte je ve vládních dokumentech, které zde zveřejníme za několik minut. Balíčky pomoci a dokonce i od aktivistů, kteří vytváří nepokoje v ulicích po celém světě a jsou to tyto termíny. „Občanská společnost“ a „Open Society“ Tyto dvě fráze jsou používány touto stínovou globální vládou. aby vytvarovali ze zbytku světa socialistický tématický park. A opět je tak činěno vašim jménem, bez vašeho souhlasu nebo hlasu. To je pěkně divoké obvinění. Pojďme vám ukázat jak to dělají. Používají „skupiny“ občanské společnosti a Open Society, aby vyvolaly násilné změny režimů. Ne, omlouvám se, to není správně. Ne násliné změny režimů, co to je když…? Protože já si pamatuju, že jsem to slyšel během… toho… Arabského jara, když byli všichni v ulicích.

Oni tomu neříkají násilné změny režimů, protože to zní příliš strašidelně, oni tomu říkají, oh, jen si vzpomenu. Spontánní, domorodá, lidová povstání. Když jsme se dívali na Ukrajinu, tak jsme se primárně zaměřovali na časový úsek po roce 2014. (Majdan) Věděli jsme, že převrat přinesl Obamově administrativě některé nové možnosti a na ty jsme se primárně zaměřovali, Bidenovi zbohatli, DNC a Obamův Bílý dům, použili tento nový vztah k pokusu ovlivnit volby v roce 2016. To jsem ukázal ve svých předchozích zvláštních pořadech se všemi fakty a dokonce i s inkriminovanou audio nahrávkou, o kterou dodnes, nikdo v médiích nejeví zájem. Podle mně existuje malá až žádná pochybnost, že to je skutečně to, co se dělo, ale pořád mi na tom něco vadilo.

Něco tomu chybělo. Pokud jste sledovali první díl pořadu, tak jsem se sotva zmínil o Georgi Sorosovi a jeho financování neziskovky na Ukrajině, protože jsem toho o tom dost nevěděl. Tak jsem to trochu bagatelizoval. Protože vím, jak toxické to je, zmínit George Sorose. Protože vím, co to znovu udělá s mou pověstí a co bude řečeno o tomto programu, protože se opavažuju zmínit jméno George Soros.

Ale on financoval NGO, (nevládní organizaci) na Ukrajině, spolu s Obamovou administrativou. Podle dvou bývalých generálních prokurátorů na Ukrajině, tato nevládní organizace, Protikorupční akční centrum, byla chráněna americkým velvyslancem a americkým ministerstvem zahraničních věcí.

Věci do sebe začaly zapadat a být jasnější v interview, které jsem udělal s bývalým ukrajinským představitelem, který pracoval v kaceláři tohoto generálního prokurátora. A byl tam, když lidé začali organizovat protesty na ulicích, aby vyhodili jeho šéfa. chci, abyste viděli ten rohovor. Chci se ujistit, že tomu rozumím. Protože to je něco, co americká média nikdy nezveřejní. Vy říkáte, že to byla od prvního dne organizace George Sorose, která chtěla aby ho vyhodili. Proč by ho chtěli vyhodit? To byla otázka, na kterou jsme jich ptali. Psal demonstrantům, já jsem byl ten, kdo koordinoval komunikaci s protestujícími, jeho jménem.

Jménem generálního prokurátora, ptal jsem se, co se stalo, jaký je příběh za těmi protesty, jsme připraveni spolupracovat, pojďme se na to podívat, zapojme se do toho společně, vy jste neziskovky – nevládní organizace, pojďme spolupracovat spolu a bojujme proti korupci, pozvali jsme je do kanceláře prokurátora, a oni pořád…, i potom, to dokonce bylo ještě horší, protesty, po celém Facebooku, všechny fyzické protesty, každý den, u prokurátorovy kanceláře a nikdo v té době nevěděl, co to dělali, co byl jejich plán Pokud jste náhodou sledovali ten můj sobotní podcast, pamatujete si, jaká byla moje reakce.

Takže počkejte, vy jste nevěděli co to dělají? Protože, to je co řekl, v poslední části. Kancelář generálního prokurátora neměla ani tušení, jaký plán měly Sorosem financované neziskovky. Jediné co věděli bylo, že existovala ta masivní koordinace lidí na ulici a sociálních sítí. Specificky zmiňuje Facebook a že protestovali na ulicích. To vše přesto, že urajinská vláda se snažila jít vstříc této Sorosově organizaci nabízející koordinaci a pomoc a nikdy ani konkrétní obžaloba nebo obvinění z toho, je tak rozhořčilo. Tahle část příběhu posunula naše šetření úplně jiným, novým směrem. A tento směr je temný a hluboký.

Obamova administrativa pracovala v tandemu s Georgem Sorosem a podporovala jeho neziskové organizace celou tu dobu, která předcházela převratu na Ukrajině v roce 2014. V roce 2013, těsně před převratem, Sorosova mezinárodní Renaissance Foundation, byla jejich primárním financovatelem. Ale americké velvyslanectví jim kupodivu rovněž poskytovalo spoustu peněz. Od roku 2014 do roku 2017, v podstatě do doby než se stal Trump prezidentem, přišly dva hlavní zdroje financování od George Sorose a Obamovy vlády. Peníze z vašich daní prostřednictvím USAID. Nyní se podívejte do roku 2018.

Trumpova andministrativa stopla peníze z USAID, ale podívejte se, kdo nastoupil, aby zaplnil díru a ještě přidal. Soros. Zdvojnásobil financování a pak americké velvyslanectví a obnovilo financování, tak jak tomu bylo před převratem v roce 2014. Takže proč ambasáda a potažmo ministerstvo zahraničí, pracuje přímo a financuje Geroge Sorose? Co z toho máme, vy nebo já? Dovolte mi se zeptat: Všimli jste si, odkud pocházeli všichni lidé, kteří byli předvoláni, aby svědčili proti Donaldu Trumpovi v požadavku na jeho odvolání?

Všichni jsou to kariérní diplomaté. Oni všichni byli zasvěceni do toho co předcházelo Ukrajinskému převratu a toho co se dělo celou tu dobu až po nástup Donalda Trumpa. A to zahrnuje, pokud jsou zvětsi správné, whistleblowera, kterému všichni ve Washingtonu věří, kterým je Eric Ciaramella. Ciaramella je analytik CIA. A to je proč je to důležité pro tento příběh. a byl členem Národní bezpečnostní rady, v průběhu Trumpova prezidentví, jako expert na Ukrajinu. Později byl z Bílého domu vyhozen, z důvodu vynášení informací a podpory hoaxů o ruské spolupráci.

Rovněž přímo pracoval s pracovnicí DNC Alexandrou Chalupa, jejíž úkol byl spolupracovat s ukrajinským velvyslanecvím zde v USA za účelem zíkání špíny na Donalda Trumpa. A pokud by to nestačilo, aby ho to zdiskreditovalo jako svědka, pracoval rovněž spolu s Joe Bidenem, když byl ustanoven jako „styčný důstojník“ na Ukrajině. Ale počkejte, je toho víc. Začíná být až bolestně zřejmé, proč Adam Schiff pět dnů po našem prvním speciálu, řekl, oh, víte co?

Nepotřebujeme mluvit o tomhle chlápkovi, musíme jeho jméno držet v tajnosti. Předtím, každý potřeboval znát thoto oznamovatele. Zeptám se. Proč tito představitelé min. zahraničí a zaměstnanci CIA/NSC se tak obávají toho, že Donald Trump „rýpe“ v Ukrajině? Čeho se bojí, že bude odhaleno?

Zajímalo by mně, má to něco společného s financováním některých z těchto skupin jako např. s neziskovkou financovanou Sorosem? Ukázal jsem na své mega tabuli, ukrajinští prokurátoři tvrdí, že mají důkazy, že bylo zpronevěřeno víc jak 7 mld dolarů. Je to tato část? Je to součástí toho?

Porotože jestli tohle je toho součástí, zmizelých 7 mld. dolarů, by bylo tak nějak důležité, nebo ne? Taky by to bylo relevantní. Pokud lidé, kteří mají co do činění s tímto odvoláním, nakládali s financemi, které budou poskytnuty skupinám, jako Sorosova neziskovka, přes naše ministerstvo zahraničí, prostřednictvím naší ambasády. To by bylo tak nějak důležité. To je odpověď, kterou nemohu oficiálně zjistit, ale to je odpověď, na kterou se ptal Donald Trump v tom telefonním hovoru 25. července a to musí být zodpovězeno senátním přelíčení.

Ale ukážu vám, co my jsme našli. Tohle je e-mailový řetězec, a pošleme ho právě teď přes sociální sítě. Tento e-mailový řetězec, byl získán prostřednictvím, svobodného přístupu k informacím. první e-mail, začíná tady dole, je od toho údajného oznamovatele. který byl zaslán všem „těžkým vahám“ na Ministerstvu zahraničí, které řešily Ukrajinu. Celý e-mail byl cenzurován. To celé je pryč.

Cokoliv Ciaramella konkrétně řekl, ministerstvo zahraničí to nezveřejní. Nechtějí, abyste to věděli. ale poslední e-mail v řetězci odhaluje celkový kontext: Dolary Obamovy administrativy tekoucí přes americkou ambasádu, prostřednictvím USAID. A to je, co jeden člověk, Christopher Anderson, řekl. „Ambasáda v Kyjevě, koordinovala s našimi lidmi z USAID, podrobnosti budu mít zítra.“ Odkud známe jméno Christopher Anderson, Už vím, kdo byl Christopher Anderson, to jméno zní povědomě, protože to byl ten pán, co svědčil proti Donaldu Trumpovi. v odvolacím řízení, před dvěma týdny. Jsou všichni propojeni a převrat běží.

Ale pořád se nabízí otázka. Co se opravdu děje. To nemůže bý jenom o Ukrajině, nebo ano? A proč? Protože americké financování skupinám podporovaných Sorosem, začalo v roce 2013, začali jsme se dívat i mimo naši původní časovou osu. Všimli jsme si jména, které se neustále vyskytuje znovu a znovu a znovu a to je co to rozluštilo. Jeho jméno je Alec Ross. Ross byl jmenován na ministerstvo zahraničí jako seniorní poradce pro inovaci ministryně zahraničí Hillary Clintonové.

Poprvé se začal na našem radaru objevovat kolem Ukrajiny v roce 2011. Něco vám ukážu. Toto je Ross na americké ambasádě na Ukrajině na misi pro zjišťování skutečností, kde byl, cituji: Zjistit jaký je místní stav internetové svobody a diskuse Agendy umění řízení státu pro 21. století ministryně Clintonové. Já nahlédnu víc do Agendy umění řízení státu ministryně Clintonové za okamžik, ale v podstatě se to dá shrnout do pozorování, které učinila Obamova administrativa ohledně stavu světa, jak začal podstupovat tyto masivní, masivní změny, technologické změny v infrastruktuře, masová média a komunikace, ty změny se všechny děly v tom samém čase. To by mohlo poskytovat výhody někomu… pokud by to chtěli využít…

Ale víte co, ukážu vám video, ať vám to Ross popíše. To je Alec Ross v proslovu, na americké ambasádě, na Ukrajině, v říjnu 2011. Sledujte. A ta síla a efekt posunů všech těchto tří modelů, které se dějí najednou, vytváří moment pozoruhodně narušující změny. Pro ty z nás, kteří pracují v zahraniční politice, Ta zěměna, dovolil bych si tvrdit nejvýznamnější, je u tohto problému. Moc. Wow. Narušující změna. Někteří by to mohli popsat jako chaos, ale určitě pro ty, kteří se toho rozhodonout zneužít, je odměnou – Moc.

Po většinu z nás, bez ohledu, na které straně spektra jste, myslím, že bychom se shodli, že změny režimů a podněcování choasu, není zrovna to, co se americkému lidu líbí. Ale to je přesně to, co se dělo za Obamovy administrativy a to je co se děje i teď. A to vše se děje vašim jménem. Nemůžete být považováni za nevinné po dnešku. Protože teď to víte.

Hillaryino Ministerstvo zahraničí, prznilo plán, který vlastně začal několik týdnů po zvolení Obamy v listopadu 2008. Byla to iniciativa, která vzešla z Bushova Bílého domu, s názvem Veřejná diplomacie 2.0, jejiž deklarovaným cílem bylo umožnit lidem v jiných zemích bojovat proti násilné, nebo extremistické ideologii. Konkrétněji Islámskému radikalizmu Al Kajdy. A tak Ministerstvo zahraničních věcí pozvalo skupinu technicky zdratných lidí z celého světa, aby jim ukázalo, jak se propojovat a založit kampně na Sociálních sítích, aby mohli čelit radikální ideologii. Ale o pouhých několik měsíců později, volby mají své důsledky, byl zvolen Obama a nová odministrativa pod Hillary Clilntonovou, změnila Veřejnou diplomacii 2.0, na Občanskou společnost 2.0. Pamatujete?

To je ta levicová chytlavá fráze, o které jsem vám řekl, Občanská společnost se často používá zamenitelně s Open Society. To je ta věc George Sorose. Propaganda říká, že tyto skupiny chtějí povstat a udělat své země „svobodnější“. víc otevřené a víc demokratické. Ale co to ve skutečnosti znamená je, my jen chceme tyto země otočit tuhle zemi k levicové politice.

A co je nejvíc ironické, co jak se zdá, každému uniká, je, že jediný způsob, jakým ty země mohou udělat víc svodobné a otevřené, je, že vytvoří systémy, které dají lidem na ministerstvu zahraničí a Georgi Sorosovi více kontroly a to vše dělají potají. Opět, zde je co řekl Alec Ross o tom, co Občanská společnost 2.0 dělala a jak aktivně trénovali mobilizaci skupin pomocí sociálních sítí. Sledujte. „….druhý je program, který ministryně Clintonová zahájila v Marakéši, v Maroku, v listopadu 2009, s názvem Občanská společnost 2.0. A co my jsme udělali s programem ministryně Clintonové Občanská společnost 2.0, je to, že jsme vzali jednu nepopiratelných amerických silných stránek. Sílu naší technologie a našich inovátorů.

A dali jsme je do služeb našich diplomatických cílů. Takže co jsme udělali, my jsme vytvořili technické kempy, kde je během několika dnů velmi intenzivní tréning, občasnké společnosti pro obyčejné lidi americkými technologickými experty. Hmm, zajímalo by mně, jestli jsou některé z těch skupin konzervativci. Takže pojďme nazývat věci pravými jmény. Občanská společnost 2.0, bylo trénovací zázemí pro pěšáky, toho co známe jako „domácí“, což není domácí, protože jsme je vytrénovali my, „spontánní“ nikoliv spontánní, my je vypustíme a řekneme, kdy do toho půjdete, povstání. Ano, jsou to povstání. A pokud vás zajímá, co by skupiny „občanské společnosti” nebo „otevřené společnosti“ měly prosazovat, mohu vám zaručit, že to není ústava USA, ať vám to řekne sama Hillary Clintonová. Zde mluví tento rok o občasnkých společnostech. „…jako zpolatnění na uhlíkové znečistění, použít ty peníze na financování čisté energie a dividendy poslat zpět pracujícím rodinám.

To by snížilo emise a zvýšilo příjmy současně. O oslabení ropných diktátorů jako Putin ani nemluvě. A nebo zadanění jmění, místo ročního příjmu, čímž snížíme nerovnosti a získáme potřebné zdroje, abychom provedli velké investice do infrastruktury, vzdělání a zdraví. Měli bychom zkoumat, jakým způsobem vytvořit všeobecný základní příjem, který funguje tak, že zachová důstojnost, a pocit užitečnosti. A potřebujeme reformovat řízení firem a rozbít monopoly a oligopoly. Ok. To byl Bernie Sanders nebo Elizabeth Warren?

Ne, to byla Hillary Clintonová že? Já jsem myslel, že ona byla ta umírněná. Uhlíkové daně, daň z bohaství, základní příjem, univerzální základní příjem a rozbíjení firem a bank, to jsem myslel, že chce pouze ultra levicová část demokratické strany. Clintonovi jsou maskoty establishmentu.

Takže znamená to, že když říkají: Oh, musíme najít někoho mainstreamového, znamená to, že hledají někoho, kdo všechny ty věci řekne jen když kandiduje? Ale ve skutečnosti oni všichni věří těm ultralevicovým politikám? Je to teď součást establishmentu demokratické strany? Ano.

A já vím, že to je něco, čemu hodně lidí věřilo, víte oni mluví jen o tom přiblížit se středu, ale oni se nepřbližují středu. Oni se přibližují středu jen když mluví k vám, k voliči. To jsou oni, když mluví k elitám a jejich masky jsou dole. Ale důležitějším bodem tady je, když používají výrazy, jako Občanská společnost, Open Society a šíření demokracie, to na čem jim ve skutečnosti záleží, jsou všechny ty levicové ideologické body, které mají ve svých projevech. Což bych chtěl říct velmi jasně.

Jestli je vaše pozice jako politika, socialismus, a vy stím jdete do kampaně, jako Bernie Sanders a lidi pro to hlasují, hey, to je fajn ! Ale jestli tohle je politika ministerstva zahraničí aniž by o tom lidé věděli, a jestli je politika ministerstva zahraničí i přesto, že lidi hlasují pro někoho v opačném směru, jako je Donald Trump, to znamená, že ve skutečnosti nemáme republiku. A že na hlasu voliče, ve skutečnosti nezáleží a že prezident není nic jiného než jen pro okrasu a nezáleží na tom, koho zvolíte.

To je teď politika ministerstva zahraničí, protože kdokoliv jim příjde do cesty, včetně prezidenta, oni zničí. To je proč je to tak tajné. No vlastně ne, není to tajné, to vše je veřejně dostupné. Ale oni mají média, aby je přikryli. Občanská společnost 2.0, přišla na Ukrajinu v roce 2011. Alec Ross a jeho technologické tábory, začaly krátce po té učit místní aktivisty a neziskové organizace, jak mobilizovat a přenést jejich online přítomnost na ulice. Chci vám ukázat video z ukrajinského paralamentu, v listopadu 2013.

To bylo PŘED tím, než ukrajinské povstání odstranilo bývalý režim. Sledujte pozorně. …že na teritoriu naší vlasti, a za přímé podpory velvyslanectví USA, se uskutečňuje projekt, v rámci kterého, se vede příprava k rozpoutání občanské války na Ukrajině. Stop! Zastavte, zastavte, zastavte. Ať přestane mluvit. Nevím jak kdo tady z personálu, ale já nemluvím rusky. Takže… Měli jsme to přeložené pro lidi?

Skutečně ne. Ok. Dovolte mi to zhruba přeložit. Říká, že teď v tuto chvíli, tady dole na ulici jen několik ulic odtud, ministerstvo zahraničí, trénuje lidi, aby začali revoluci. To je co říká. Je velmi důležité zdůraznit, že tento konkrétní člověk, byl velmi proruský. A to je proč byl ukřičen, protože on je velmi pro Putina a Rusko. Ale to, co on říká, je pravda a dělo se to. To je (přesně) Alec Ross, cestuje po celém světě, to je co chtěl začít. A nenechte se mýlit. Oni nechtějí silnou Ukrajinu schopnou bránit sama sebe.

To by jim Obamova administrativa poslala ty zbraňové systémy, o které je tak prosili, Obamovu administrativu, aby porazili Rusko. On teď říkají: „oh, to je tak důležité“, ale tehdy to nebylo. Co chtějí, je stát, který je zavázán hydře demokratů. Při tom jak jsme začali analyzovat Ukrajinu, začali jsme rozplétat strategii levice strhnout dolů celou zemi a vytvarovat ji v souladu se svou politickou ideologií.

Zakladatelé Fabiánské společnosti, by byli velmi nadšeni. Je to strategie, která má čtyři části a když Ukrajina byla pro ně tak úspěšná, použijeme ji jako případovou studii. Chci upozornit, že používám Ukrajinu jenom jako příklad, ale tohle se děje po celém světě. A ukážu vám jak blízko je to k vašemu domu trochu později. Zaprvé. Krok číslo jedna: Krok číslo jedna je, že Americké velvyslanecví a jejich zmocněnci jako National Endowement for Democracy a Freedom House, o kterých jsme mluvili před několika minutami. identifikují, vyškolí a zafinancují skupiny „Občanské společnosti“, aby se dokázaly mobilizovat.

To je Občanská společnost 2.0 a fungování podobné technologickým táborům Aleca Rosse. Celé to začalo dostatečně brzy 11. září 2012. A nenechte se mýlit. Tyto programy jsou navrženy pro jednu jedinou věc: Revoluci. Fungují tak, aby živily chaos a kolaps režimu. Ani se nepokouší tento fakt zastírat. Podívejte se na citaci Aleca Rosse. Cituji. Některé věci, o kterých jsem mluvil, když jsem přišel na ministerstvo, věci jako revoluce bez vůdců a virtuální organizace mohly být opravdy na okrajové, nebo mimo střed. Ale po Tunisku a Egyptu, nikdo už nezpochybňuje zamýšlení se revolucemi bez vůdců a po Wikileaks, samozřejmě každý rozumí síle virtuálních, globálně distribuovaných organizací.

Pokud revoluce bez vůdců a organizace bez vůdců zní povědomě, dovolte mi připomenout, nemůžete zakázat nebo jít po Antifě. nemůžete ani říct pro co, nebo proti čemu ANTIFA je Je to jen aktivistická skupina bez vůdců. Nemůžeme zavřít Occupy Wallstreet, protože nemají vedení. Žádná administrativa se zdravým rozumem, která věřila tomu řídícímu dokumentu zvaném Ústava, mimo té Obamy, Hillary, FDR a Willsona, by nic takového netolerovala. To je práce šílence, destabilizovat západní svět. To je proč to vytvořili, aby to běželo odděleně v rámci již zavedené instituce, jakou je Ministerstvo zahraničních věcí.

Já vám neříkám, že každý, na Ministerstvu zahraničí, je špatný. Co vám říkám je, že jsou tam lidé, kteří to budou střežit svým životem. Tyhle politiky jsou prosazovány právě teď, kdy spolu mluvíme. A mají úplně v paži, kdo je zrovna prezident. Opět, citace Aleca Rosse. Cituji: „Místo toho, abychom vytvořili novou instituci, chtěli jsme zřídit dlouhodobou institucionální kapacitu. Odcházím s pocitem, že tato práce byla plně institucionalizovaná a programy budou dál žít.“ Co to bylo to, co řekl právník toho oznamovatele?

Nebojte se, jestli padne jeden, dva noví povstanou, aby zaplnili jeho místo. To je divné, protože to je něco jako Hydra. Nebojte se, když uříznete jednu hlavu, dvě jiné hlavy vyrostou na tom místě. Malý tip pro Aleca a Hillary, Ministerstvo zahraničí a George Sorose z Kapitána Ameriky Jste na špatné straně chlapci. Možná by jste měli přestat chovat se a mluvit jako Hydra. Samozřejmě Hydra byli socialisté, protože nacisti, byli socialisté. Začíná teď už být jasné snad aspoň trochu, proč americká velvyslankyně na Ukrajině říkala ukrajinským zákonodárcům, aby drželi ruce pryč od Sorosových neziskovek?

Jeden z korunních svědků Adama Schiffa v odvolávacím porcesu, je bývalá velvyslankyně na Ukrajině, o které Trump a nový prezident Ukrajiny mluvili o těchto věcech v hovoru 25. (července). Oba, řekli, že věděli, že velvyslankyně na Ukrajině, se spolčila se špatnými lidmi, s našim ministerstvem zahraničí a s Ukrajinou. Četné zdroje potvrzují, že řekla hlavnímu prokurátorovi na Ukrajině, aby se drželi zpátky od Sorosovy neziskovky. a mnoha jiným na ministerstvu zahraničí. Je už teď trochu jasnější proč by to řekla?

Protože Soros pracuje s ministerstvem zahraniční. Pro ně to není zločin, je to plán. A je taky jasné proč byl analytik CIA, zapleten v penězích, které šly na Ukrajinu prostřednictvím USAID a teď je oznamovatel proti prezidentovi, který se tím začal zabývat? Nebo možná proč jsou hlavní svědci v procesu odvolání, jsou všichni z ministerstva zahraničí a diplomatického sboru? A taky jak komunita výzvědných služeb a FBI, operovala zdánlivě samostatně na sesazení Trumpa.

Je to proto, že jak Alec Ross řekl, tato operace byla nyní, cituji, „institucionalizována a bude žít dál“. Přejděme teď ke kroku dvě. Krok číslo dvě. Když se naskytne příležitost, aktivisté vytrénovaní USA, jdou do akce. O arabském jaru budu hovořit za chvíli, ale ta příležitost na Středním Východě a Severní Africe, byl moment, kdy se zapálil tuniský obchodník s ovocem, Na Ukrajině, to bylo, když se bývalý prezident rozhodl postavil na stranu Ruska místo Evropské unie. To je kdy všichni lidé, které Alec Ross a Ministerstvo zahrančí vytrénovali, šli do akce, na jejich podnět. Protože, krok číslo 3 je Ministerstvo zhraničí a jeho zmocněnci, aktivně podporují opozici.

Tohle vás rozesměje, to je tak očividné. Za Obamy, tohle byla skutečná politika administravy. Ale teď se to děje bez ohledu na politiku zvolené administrativy, „institucionalizovaným“ hlubokým státem. Tato institucionalizovaná politika, je to, o čem všichni ti svědci hovořili v odvolacím slyšení. Trump je hrozbou pro institucionalizovanou politiku, která jim běží, a nepřestanou tuto politiku dělat, bez ohledu na to, co prezident říká, bez ohledu na to, kdo je prezident. Dokud to nebude odhaleno a dokud americký lid neřekne – dost!

Teď, jak protestující a pouliční nepokoje začaly zapľnovat ulice na Ukrajině, Tady je Victoria Nuland. Je to zástupkyně ministryně zahraničí pro Evropu a euroasijské záležitosti, cestovala třikrát na Ukrajinu v průběhu povstání. V prosinci 2013, zobrazeno zde, rozdávala sušenky revolučním aktivistům na ulicích. Víte, někdy jsou revolucionáři dobří, někdy je to revoluční špatně. té organizaci je to jedno.

Ten samý měsíc, chci vám připomenout, John McCain, ukázal, že Obamova politika změny režimů bylo úsilí obou politických stran, když jel na Ukrajinu, aby se setkla s ukrajinskou opozicí. Ale nezapomínejme, že to byl ten samý John McCain, který jel do Sýrie, aby se stekal s terorisky, kteří opozději vytvořili ISIS. Když administrativa použila tento úplně stejný systém, aby se pokusila svrhnout Asada.

Chcete vědět proč tam jsme? Tohle je důvod proč. National Endowment for Democracy, vykázala, že utratila víc jak $3 miliony vašich daňových peněz na Ukrajině za tohle. Vlastně tady je ten dokument. právě ho zveřejníme na internetu. Otázka zní, tento výkaz odstraněn z jejich oficiální webové stránky, proč, proč byl odstraněn. A kdy si lidi uvědomí, že co je na Internetu, je na vždy? Jejich financování zahrnovalo víc než 30 tisíc dolarů pro Open Society George Sorose. Opět se nabízí otázka: Proč vláda USA pomáhala Georgi Sorosovi?

Jaký je jejich konečný cíl? Odpověď na tuto otázku leží v posledním kroku tohoto plánu, Což je krok 4. Jakmile dojde ke změně režimu, infiltrujte novou vládu, ručně vybranými vůdci „Občanské společnosti“ Zástupkyně Minstryně zahraničí Victoria Nuland, ta co nabízela sušenky, byla přistižena při činu v uniklém telefonním rohovoru, který máme, kde diskutovala jak vláda potřebovala manipulovat s tím, kdo se má stát dalším premiérem na Ukrajině. A překvapení, překvapení, jejich člověk to místo získal.

I přesto, že byli veřejně odhaleni, při manipulování záležitostí suverénní cizí země, nezastavilo je to, oni ještě přitvrdili. Již víme, že ministerstvo zhraničí a Obamova administrativa jako celek, pracovali na tom, aby chránili neziskovku George Sorose, která se jmenuje Protikorupční akční centrum. Soros a Obamova administrativa konkrétně je používali pro cílení na ukrajinský systém spravedlnosti. Pamatuje ale, že ta myšlenka, je mít stínový systém justice který by mohl jít po lidech, kteří vám stojí v cestě, ať dobří, či špatní, a chránit lidi, kteří jsou na vaší (jejich) straně. Ale jejich koordinace tady neskončila. Nově uvolněné e-maily, získané prostřednictvím žádosti o svobodném přístupu k informacím, ukazuje komunikaci téměř každý týden, mezi Neulandovou a Sorosem.

Tohle je e-mailový řetězec z 1. června 2016 a ukazuje jak Soros plánuje hovor s Nulandovou ohledně jednoho z jejich plánovaných aktualizačních telefonátů. Další e-mailový řetězec, o pouhý týden později, inicializovaný Sorosovou organizací, uvádí, jak ministerstvo zahraničí a Soros společně aktivně spolupracovali na projektech ohledně ukrajinské justice.

Poznáváte některá z těchto jmen… Oh, to je jméno toho oznamovatele. Není to šílené? to jako že ten chlap, měl ruce ve všem. Ministerstvo zahraničí, NSC, CIA, DNC, všichni tihle agenti, Joe Biden, teď Goerge Soros. To je ten důvod proč Adam Schiff a Demokraté mají strach z uvedení jména oznamovatele. Protože jeho prsty jsou tady ve všem. Neexistuje způsob, aby svědčil v otevřeném fóru jenom doufám že se necítí smutný, nebo že nemá sklony k sebevraždě. Prezident by měl nařídit ochranu tohto pána před lidmi z tohoto hlubokého státu. Oni se musí ujistit, že tento pán, nebude nikdy svědčit. Teď Posíláme tento dokument, právě teď.

A tento dokument, je šílený. Ten vám ukazuje, jak se nebojí. To je poslední kousek, který vám ukáže plný rozsah toho, jak spolu byli propojeni Ministerstvo zahraničí a George Soros na Ukrajině. To je ten, který spečetil dohodu krádeže celé země. Toto je uniklý dokument, který byl napsán Georgem Sorosem osobně, a jim podepsaným a na konci se vlastně uvádí jako samozvaný zastánce nové Ukrajiny. Toto je jeho „Všeobecná strategie pro novou Ukrajinu“. V tomto dokumentu, Soros identifikuje instituce, které musí být buď založeny, nebo na které má být cíleno jeho skupinou a americkým ministerstvem zahraničí.

Ta první je Narodní protikorupční kancelář, která měla být založena. No to se jim podařilo okamžitě. Okamžitě. to udělali hned na začátku. Je taky relevantní ukázat, že tento vztah přinesl ovoce Obamově administrativě po té, co tlačili na Kancelář, aby vyšetřovala Manaforta. Později se jim povedl perfektní zásah, když protiprávně zveřejnili informace, obviňující Manaforta v tzv. „Černých deskách“

To neznamená, že Manafort není něčím vinen, to znamená jen protiprávně uvolinili tuto informaci a to vyneslo ruské vyšetřování na úplně jinou úroveň. A proč řekl, že protiprávně uvolnili informaci? Protože ukrajinský soud obvinil šéfa této Protikorupčního kanceláře. Víte, ta první věc, o které Soros řekl, že musí udělat? Oni obvinili šéfa této skupiny za to že to udělal a za vmněšování do amerických voleb v roce 2016. Je zajímavé, že zřízení této Kanceláře, bylo součástí Sorosova plánu a oni přímo kordinovali s Obamovou administrativou.

A je to ředitel této organizace, který je přistižen na záznamu, kde se chlubí tím, jak pracoval na tom, jak zdiskreditoval Trumpa, jako zástupce Hillary Clintonové. Pokud vám ten záznam unikl, tak to najdete v epizodě 1 této série. Mimochodem. Obviněn soudem, za vmněšování do amerických voleb, o což naše média nejeví absolutně žádný zájem. Teď zadruhé. Hovoří o reformě justice včetně jmenování nové Vyšší soudní rady. Musíte se zbavit všech těch lidí, kteří nebudou hrát s námi. pak zatřetí, Přepsat ústavu. To je hra, set a zápas. Kontrolujte všechny tyto tři oblasti se spojencem v křesle prezidenta, a země byla jejich. Ale Soros měl problém.

Jak poznamenává ve svém dokumentu, který budete mít, nově zvolený parlament, zvaný Rada, zpomalovala jeho mistrovský plán, tím, že měla tu troufalost trvat na té malé otravné záležitosti, zvané „Transparentnost“ Ale nebojte se, existuje víc způsobů, jak stáhnout kočku z kůže. Soros poznamenává, že po roce příprav, se všechny části konečně zapadly. Chci to přesně přečíst. Konečně jsme dosáhli bodu pro „radikální reformu“. „Objevil se rozněž rámec pro spojení různých odvětví vlády Národní rada pro reformu, spojuje Prezidentovu administrativu, kabinety ministrů, Radu (parlament) a jeho výbory k občanské společnosti.

On to udělal. Což v podstatě znamená, že celá vláda, to všechno, teď bude přímo propojená s Gerogem Sorosem a americkým Ministerstvem zahraničí. My kontrolujeme, to nezní jako demokracie, to nezní jako svobodná země. Stydím se před lidmi z Ukrajiny. Jsme monstra. A nebojte se, Ukrajina, vzpomeňte si, je jenom příklad. Ten který vyplaval v průběhu procesu odvolání. Oh, je toho víc.

To ukazuje to šílené pokrytectví Sorose a našeho Ministerstva zahraničí a kohokoliv kdo v tom byl zapleten. Oni tvrdí, že šíří demokracii. Národní bezpečností rada (asi myšleno Národní rada pro reformu) má moc úplně obejít parlament. Navrhl zrychlený proces radikální reformy, úplným podkopáním moci vůle lidu. To nezní jako demokracie. Ale to nejlepší příjde.

Chcete vědět kdo skutečně tahá za nitky toho, co se stalo nejsilnější entitou na nové Ukrajině? Stačí, když se podíváte na odstavec 5, na straně 4. To se vám bude líbit. Jediným financovatelem Rady pro národní reformu, byla International Renaissance Foundation. Rovněž známá jako ukrajinská pobočka Nadace George Sorose. Ale nevadí, nevadí. To je ok.

Protože Soros naznačuje, že ukrajinské ministerstvo by později převzalo financování Reformní radu. Takže je to takto. Jenže „Kancelář projektového řízení“, by eventuálně nahradila Sorosovu financující roli a to by vedlo změnu implementace reformních projektů. Ale kde by oni získali financování? „Sorosova nadace…..a bude jedním z hlavních podporovatelů Proj. Management Office, která financuje Národní reformní radu a implementuje různé refomní projekty, od této chvíle.. Od George Sorose. Takže on čeká, rovněž v tomto dokumentu, s miliardou dolarů, ze svých vlastních peněz, aby investoval do různých ukrajinských podniků.

Protože proč se spokojit pouze s ohnutím země pod vaši levicovou politiku a vaši vůli, když můžete vydělat miliardy na rozjezd. Ah, ale on jasně říká v tomto dokumentu, že on si ty peníze nevezme. on znovu investuje všechen svůj zisk do jeho programů Občanské společnosti. Obama měl pravdu: Někdy máte dost peněz. Soros nechce víc peněz. Pokud můžeme citovat Aleca Rosse, on chce větší moc.

Je opravdu těžké pochopit koncept, že někdo dokáže začít revoluce, přivést země ke kolapsu, způsobit bolest, že si to neumíme představit, být považován za zločince. V mnoha zemích v Asii, za to, co udělal. Ale, to je, jaký on je. Chci vám připomenou slova, která pronesl a která jsem vám ukázal ve svém speciálu, na (stanici) Fox s názvem Vodič loutek. Poslouchejte jeho vlastní slova. „Když se pokoušíte vylepšit společnost“, to ovlivňuje různé lidi různě, není to stejně, Takže často máte různé druhy nechtěných negativních následků. Takže musel jsem experimentovat. Byl to proces učení. První část, byla to rozvratná činnost., narušování represivních režimů.

To byla velká legrace. To bylo vlastně to, co mně přitahovalo na celém tom podniku. je to velká legrace, Ukrajina se stala korunním šperkem nového, Institucializovaného hlubokého státu a podobně smýšlejících partnerů, jako George Soros. A možná bychom nikdy nezjistili ten skutečný rozsah toho, jak špatné to bylo, nebýt telefonátu 25. července mezi Trumpem a Zelenskym. Hydra se mobilizovala a odhalila se. Víte hodně lidí jsem slyšel říkat, já chci politika, který to celé zničí. Dobře, to máte v Donaldu Trumpovi.

On je ruční granát, ale tento ruční granát vybuchl a odhalil ten systém. Je to a vás. Protože Ukrajina, je jen špičkou ledovce. Když Občanská společnost 2.0 Clintonové přišla poprvé na Ukrajinu, vzpomeňte si na tehdejší svět. Chci, se vtrátit k projevu, který měl Alec Ross, na Ukrajině, v roce 2011. Tady je, jak diskutuje o redistribuci moci, v jistých částech světa. Sledujte. “ Myslím, že nejlepší příklad toho, jak to redistribuuje moc, je, když si představíte revoluce v arabském světě. Hodně lidí nazývalo tyto revoluce Facebookové nebo Twitterové revoluce. Já s tím vlastně velmi silně nesouhlasím, aby tomu lidé říkali Facebookové nebo Twitterové revoluce.

Ty revoluce na Středním východě, o kterých mluví, Byly více známé jako Arabské jaro. V té době, v listopadu 2011, vypukly revoluce v Tunisku a Ománu, Jemenu, Egyptu, Sýrii, Libyi a Maroku. Dva režimy, Egypt a Lybie, už úplně zkolabovaly. V některých momentech Arabského jara, byla Obamova administrativa mnohem více otevřená ohledně jejich účasti. Pamatujete tohle, když Hillary Clinton řekla? “ to je neportvrzené území. Ano, přišli jsme, viděli jsme, on zemřel. Mělo to něco společného s vaší návštěvou? Ne, jsem si jistá, že ne.

Pokaždé, když to slyším, Myslím, že Kadáfí, byl monstrum. Ale když si představím to video, jak je tady Kadáfí sotva živý, jak ho táhne dav po ulici, a ubit k smrti, přišli jsme, viděli jsme, zemřel. Umíte si představit, být za to zodpovědný a smát se tomu? To je skoro jako, ó ta rovratná činnost, to je tak nějak sranda. Clintonová, ministerstvo zahraničí, komu se zodpovídají? nezodpovídají se mně, nezodpovídají se vám, nezodpovídají se dokonce ani prezidentovi. Libye se stále nevzpamatovala a stala se zemí s největší přítomností ISIS mimo Sýrii. Sýrie, Libye, jsou v tuto chvíli průšvih. Nezapomeňte, to bylo taky o Benghází.

Co dělalo Ministerstvo zahraničí v Benghází? Posílali zbraně do Sýrie. To je všechno součástí toho! Alec Ross, „pracoviště“ Aleca Rosse uvnitř ministerstva zahraničí, bylo samém v přízemí od úplného začátku. Oni trénovali neziskovky a rebely v obou zemích, poskytovali jim komunikační technologii, aby jim umožnili koordinaci. To vše se dělo, když bylo Arabské jaro v plném proudu, Před tím, než začlo ovlivňování. ale ne, to začalo, dlouho, před tím.

Občanská společnost 2.0 začala v listopadu 2009 a není to žádná náhoda, kde si vybrali místo pro start. Severní Afrika. Vzpomeňte si, co je záměrem tohoto programu, k čemu byl vytvořen aby živil: revoluci a změnu režimu. Tak, jak to udělali na Ukrajině, identifikovali skupiny „Občanské společnosti“, vytrénovali je, zafinancovali, ukázali jak se mobilizovat. Jen o několik měsíců později, Bílý dům inicioval tajné schůzky představitelů Ministrestva zahraničí a CIA.

Tyto schůzky byly vedeny Denisem Rossem. Seniorního poradce pro Střední východ, Samantou Power z Národní bezpečnostní rady a Gaylem Smithem, ředitelem globálního rozvoje Něco připravili. Byla to 18 stránková tajná zpráva, které Obamova Administrativa přezdívala Prezidentské studijní nařízení 11. Teď, Obamova administrativa vydala celkem 11 studijních nařízení a velká většina z nich byla odtajněna.

Ale vše co víme o Prezidentském studijním nařízení 11, že to mělo něco společného s, cituji, „politickou reformou na Středním východě a Severní Africe“. Představitel, který byl obeznámen s tajnou zprávou, sdělil New York Times, cituji: „Ať to byl Jemen nebo jiné země v regionu, viděli jste sadu trendů“ – velká populace mladých, systém vzdělání visel na vlásku, stagující ekonomiky a nové technologie sociálních sítí, jako Facebook a Twitter, což byl „skutečný recept na problém“. Nebo příležitost pro někoho, komu se líbila moc.

Mohl bych se jenom zeptat: To je proč Facebook, Twitter a Google, najali tolik demokratů? Vysoce postavených demokratů, lidí, kteří konkrétně, mnoho znich, přišli z administrativy Clintonové. Ministrestva zahraničí Hillary Clintonové. Jsou prodlouženou rukou Ministerstva zahraničí? Mimochodem, to jsou otázky, to není nic, co bych mohl dokázat. Jen bych to rád věděl. Protože, věděli jste, že počáteční kapitál pro Google přišel od CIA? Co vy z toho máte na oplátku, z této investice. Mimochodem to je otázka, nikoliv teorie.

Ani to není konspirační fakt, prozatím. Proč je tato zpráva stále tajná? Opět otázka. Nemohu to dokázat, protože pouze prezident tohle může odtajnit. Ale, existuje existuje nějaká kancelář na Ministerstvu zahraničí, která cestovala po světě, aby trénovala ty „velké mladé populace“, v té době, jak udělat revoluci a změny režimu, měsíce před začátkem Arabského jara? Protože my víme, že to dělají teďka. Je tohle začátek toho?

Občanská společnost 2.0 dorazila na Střední východ a do Severní Afriky v listopadu 2009. Prezidentské studijní nařízení 11, se objevilo v srpnu 2010. Arabské jaro začalo o čtyři měsíce později. Chtěl bych vyslovit osobní prosbu Prezidentu Trumpovi. Pokud chcete vědět, jak je Hydra institucionalizovaná ve skutečnosti a proč po vám nedovolí pokračovat, mohl byste chtít odtajnit nařízení 11.

Pokud chcete vidět, jak hluboko opravdu sahá ta ukrajinská králičí díra, Odtajněte Prezidentské studijní nařízení 11. Vy jste jediná osoba, pane, která to může udělat. Mám takový pocit, že strategie, kterou použili aby ovládli Ukrajinu a jiná místa, může být popsaná v tomto Prezidentském nařízení. Vše co se dělo na Ukrajině, bylo provedeno v průběhu Arabského jara.

Občanská společnost 2.0, byla na místě už celý rok před tím, než začalo Arabské jaro. A jak tomu říkali? Ještě jednou? Spontánní revoluce. Americké dolary pak začaly proudit k protestujícím na ulicích. Provedli to pomocí financování přes Freedom House a National Endowement for Democracy. Jaká náhoda. Pamatujete? Ta schůzka na ministerstvu zahraničí, v roce 2008, pár měsíců po tom, co byl Obama zvolen?

Víte kdo tam byl? Egyptští aktivisté, kteří přivedli k pádu režim své země. Ano, ti byli na té konferenci. Byli tam, cituji: „…aby se naučili používat sociální sítě a mobilní technologie, k propagaci demokracie.“ Tohle je uniklá diplomatická depeše Ministerstva zahraničí, kde potvrzují účast egyptských aktivistů, v roce 2008, na schůzce v New Yorku. Právě to dáváme online.

Rovněž ukazuje, že Americké velvyslanectví v Egyptě tlačilo na egyptskou vládu, aby pořila protestující v ulicích. A tak jako na Ukrajině, i egypstký režim se zhorutil pod novou tíhou těchto nových technicky zdatných organizátorů globální komunity. Všechny tři fáze, které měly být později použity na Ukrajině, byly dovedeny k dokonalosti při svržení režimu v Egyptě. Který se pak rozpadl. Ale co fáze 4? Infiltrace justice byla těžší v Egyptě o něco těžší, protože armáda držela nad vládou železnou ruku. Takže jak to plánovali obejít? Přesně tak, jak to George Soros navrhuje ve svých dokumentech. Prostě jen přepište Ústavu.

Něco vám ukážu. Toto je článek agentury Reuters, který byl napsán těsně po pádu režimu. Popisuje, kdo byl zaangažovám v přepsání Egyptské ústavy. Podívejte se kdo to vedl, cituji: „Skupiny občanské společnosti již vytvořily několik návrhů a nová ústava, může být připravena do měsíce.“ Hlavní skupina, která to měla na starosti byla Arabic Network for Human Rights. (Arabská společnost pro lidská práva). Ale jděte, ale jděte, hádejte, kdo je financuje. Soros. Zatímco Soros financoval všechny ty neziskovky, které šly přepisovat Ústavu, on pak podnikl kroky k tomu, aby dostal své lidi do vrcholných vládních pozic.

Pamatujete? To je součástí posledního kroku. Mohamed ElBaradei, se objevil od nikud, jako de facto vůdce „revoluce“. Je taky zmocněnec organizace zvané International Crisis Group (Mezinárodní krizová skupina) Je to think tank, který tvrdí že, cituji: „Pracuje na prevenci válek a utváření politik, které vybudují mírovější svět.“ nebo jak to parafrázují Občanskou společnost. Jsou rovněž založeni a financováni Georgem Sorosem.

Všechno bylo připraveno k uloupení země na úrovni jako na Ukrajině, ale egyptská armáda zasáhla a dala tomu stopku. To co začalo před 10 lety v Severní Africe a na Středním východě a později bylo v roce 2014 vylepšeno na Ukrajině, se pořád děje právě v tyto dny. My máme nového prezidenta a novou administrativu, nového „šerifa ve městě“ ale Hydře, je to jedno. Ale abychom byli féroví, řekněme, protože v tomto bodě byste mohli říct, víte co? Oni se pokouší vyvolávat revoluce jen ve špatných zemích.

Ó, přál bych si, aby to tak bylo. Několik měsíců po té co začala Občanská společnost 2.0 na Ukrajině, se objevil téměř identický projekt v Makedonii. V únoru 2012, poskytla americká vláda téměř 5 milionů Georgi Sorosovi, aby zahájila: cituji: „Program občanské společnosti“. Podle zveřejněných finančních údajů, byl Soros zapojen do trénování a financování Makedonců, ohledně svobody shromažďování, politiky pro mladé, občanské iniciativy, přesvědčivé argumentaci a využití nových médií.

Takže jinými slovy, co chtěli, bylo Makedonské jaro. Peníze putovaly přes ministerstvo zahraničí a bylo vedeno americkým velvyslancem v Makedonii Jessem Bailym. No, to je divné, protože tvrdíme, že to se stalo na Ukajině, Máme dokumenty, které ukazují že, tady je druhý velvyslanec, který pracuje pro Ministerstvo zahraničí a dělá stejnou věc. V tomto okamžiku, to nepřekvapuje, že to pochází od Obamovy administrativy, ale po té, co byl Trump zvolen v roce 2016, bylo alokováno dalších 9,6 milionů dolarů, aby tyto operace mohly pokračovat.

Judicial Watch provedl nějaké šetření a provedl rozhovory s několika makedonskými představiteli, aby zjistili, co mají, k čertu, Ministerstvo zahraničí a George Soros za lubem. Podívejme se, jestli to nezní povědomě. Mohu citovat? Skupiny organizují hnutí mladých, vytváří vlivné mediální organizace a organizují násilné protesty, aby podkopaly instituce a politiky zavedené vládou.

Jedna se Sorosovych skupin financovala překlad a publikování Saula Alinskeho „Pravidla pro radikály“ do Makedonštiny. Kdo, se zdravým rozumem, by tohle mohl udělat? co měla Hydra v té době proti Makedonské vládě? No jedna teorie je, že byli jednou z více konzervativních vlád v celé Evropě. Měli nejnižší rovnou daň na kontinentu, těsné vztahy s Izraelem a byli silně pro život (proti potratům).

Rovněž v poslední době vybudovali plot kolem hranice aby se pokusili vyřešit migrační krizi. Ministerstvo zahraničí útočilo na tuto vládu a prostřednictvím George Sorose s vašimi penězi. Bylo to tak špatné, že to přijmělo Mika Lee, aby napsal oficiální dopis velvyslanci, aby se ho zeptal, co se to tam sakra děje. To nebyla oficiální politika vlády, Ne, tohle je institucionalizovaná politika stínové vlády.

A jak se to dělo, znovu a znovu od té doby co to celé začalo, násilí, nepokoje v ulicích a chaos, byly následky této stínové politiky. Mimochodem mluvil jsem s Mikem Lee o tomhle Americký velvyslanec zůstal v Makedonii a odešel teprve před několika měsíci. Nikdy nebylo vysvětleno proč odešel.

Nebyl žádný záznam na oficiálních stránkách velvyslanectví, prostě tam najednou už nebyl. Když jsem hovořil s Mikem Lee před tímto vysíláním, řekl mi, že obdržel něco, co by Ministerstvo zahraničí mohlo nazvat jako odpovědi, ale Mike řekl, že jeho otázky nikdy nebyly zodpovězeny uspokojivým způsobem. „Spontání povstání domácího lidu“ Podívej te se do dnešních novin. Ty jsou možná stále v tisku. Propukují stále. otisky prstů Občanské společnosti 2.0 a George Sorose jsou všude kolem. Jedou podle jejich čtyřbodového plánu jednu zemi za druhou. Vyzývám vás, všude kde se propuká násilí, zkuste najít jeden, který se nevztahuje k těmto programům, skupinám a lidém, které jsem dnes ukázal. Dovolte mi dát jeden. Násilí v Chile pokračuje ve varu.

Chile je jedna země v Jižní Americe, která prakticky viděla ekonomický růst, tím, že dodržovala otevřené a svobodné trhy, nyní se vymyká kontrole. Víc jak 15 lidí zemřelo v této revoluci. A víte co roznítilo celý tento chaos? Ne to nebyl nikdo kdo se zapálil, ne. Skupiny „občanské společnosti“ vyrazily do ulic v Čile kvůli zvýšení ceny veřejné dopravy o tři centy. Zvýšení o tři centy?! Vážně?! Čilská vláda svobodného trhu, byla cílem Hydry po velmi dlouhou dobu.

Ale Občanská společnost 2.0 začala zakládat v Čile jejich Technologické tábory v listopadu 2010. Z tiskové zprávy. Cituji: Cíle v programu zahrnují zvyšování počtu místních organizací občanské společnosti, digitální gramotnost, sdílení informací, vybudování sítě (kontaktů) a spojování osob s podobnými názory s organizacemi. Dělá to vůbec někdo, kdo je vlastně pro svobodu? Lidi, jsme hodně pozadu.

Víte, pořád je to stejné. Změna režimu a chaos na ulicích vždy následují. A ty „organizace a lidi s podobnými názory“ zahrnují lidi jako tato žena. Jmenuje se Javiera Lopez. Je jednou z vedoucích organizátorek na ulicích. Je také Národní politická poradkyně pro ultra levicovou socialistickou stranou se socialistickým názvem Demokratická revoluce. Jejich hlavní požadavky, jak je vidět z tohoto tweetu, je vynucení přepsání (čilské) Ústavy. Jejda. Kde jsme to slyšeli před tím?

Ministrestvo zahraničí, Soros, Hydra, která se jmenuje Občanská společnost 2.0, Rok po té, co Občanská společnost 2.0, začala trénovat aktivisty v Čile, vytvořila se Demokratická revoluce, aby organizovala, cituji: „aktivity studentského hnutí“. Dnes vyvíjí silnou aktivitu stejným způsobem, jakým egyptští aktivisté svrhli Mubarakův režim. Ale nic z toho by nebylo možné bez financování George Sorose a jeho Open Society Foundation a vašich peněz. Miliard dolarů z vašich peněz. Soros tam byl od začátku a pokračoval ve financování minimálně do roku 2015. Teď jsou připraveni svrhnout jednu z nejvíc svobodných ekonomik v Jižní Americe.

Strhávají dolů jednu zemi, za další zemí, za další zemí. jednu po druhé. Strategie progresivních vůdců v minulosti, zřizovaly velké vládnoucí organizace, jako Liga národů nebo OSN, ohýbaly kontinenty pod své ideologické boty, je převážně u konce. Proč začínat seshora, když můžete dobýt křehké režimy jeden po druhém. A jestli si náhodou myslíte, že se vás to opravdu netýká, že se to děje pouze mimo naše vlastní hranice, Mám pro vás jednu opravdu špatnou zprávu.

Země jako Ukrajina, Makedonie, Egypt, Yemen a Čile, je mnohem snažší dostat do varu a destabililzovat a pak zformovat k obrazu svému. Můžete umístit spojence do systému justice, můžete se dohodnout s jejími vůdci, aby zrychlili přijímání legislativy. To tady opravdu nemůžete udělat. Nebo ano? Je to náhoda, že levicoví lídři jsou trénováni tady V USA, Sorosovými skupinami? Je náhoda, že naše Ministerstvo spravedlnosti, FBI, CIA, To všechno bylo reputačně tak těžce poškozeno.

A míra korupce je tak vysoká, nikdy jsem nic takového neviděl ve své zemi. A naše ústava je neustále diskreditována a podkopávána a nikoho ji už ani nevyučují. Jak hodně je přehnané, si představit, že za dalších pět let, můžete mít Ameriku, která volá po Antikorupčním úřadu? Protože to musí přestat. Nějaká externí síla, která příjde a vyplení korupci. Jak těžké je si představit, že protestující a organizace bez vůdců, by mohly povstat a vytvořit nestabilitu a požadovat aby bylo provedeno několik změn v naší Ústavě. Byl to dlouhý večer. Máte hodně o čem přemýšlet a musíte udělat hodně domácích úkolů.

Ale prosím vás, abyste to udělali. Tohle musí být odhaleno, protože nenechte se mýlit, To se děje zde, ve Spojených státech. Oni pro teď přeskakují federální vládu a jdou jeden stát podpruhém, okres po okresu, město po městě. Ta samá taktika, kterou použivali po celém světě, přišla a přichází do hlavních ulic v USA. V této chvíli jsme v kontaktu s několika státními agenturami, v mnoha státech, které mi v průběhu léta, daly tip, na něco, na co se dívaly a je to Občanská společnost 2.0. Je to dobře organizované a dobře financované, že je to mimo cokoliv, co jste kdykoliv předtím mohli slyšet. Je to hrozné. Já jsem nerozuměl co to všechno znamenalo, do doby procesu odvolání prezidenta a do doby, než jsme tohle začali dávat dohromady.

Teď tomu rozumím. Nebudete schopni udržet tuto republiku, pokud nebudete dobře informováni, a pokud neodložíte stranou vaše osobní touhy. Jestli máte rádi Trumpa, nebo jestli nemáte rádi Trumpa, to je jedno. Jestli si chcete udržet tuto republiku, kterou nám naši zakladatelé dali, musíte si udělat váš vlastní domácí úkol. A já na vás naléhám, naléhám, existuje tolik mylných informací, dezinformací a úplných lží, prosím, hledejte původní dokumenty, tam, kde znáte zdroj odkud pochází. Sdílejte tohle všechno se svými přáteli. Po svátcích, za předpokladu, že vyšetřování v jednotlivých státech jsou u konce, Uděláme náš další speciál. O Hydře ve vašem sousedství a o tom, co se děje tady.

A přineseme vám to jenom tehdy, pokud budu moct nasdílet všechny oficiální dokumenty. Ten, ten speciál, pravděpodobně odvysíláme v lednu. Požádal bych, abychom využili Den díkůvzdání a Vánoce a Nový rok ke zpytování svědomí. A zeptali se sami sebe, jsme dost pokorní, abychom klekli na kolena a nejen děkovali Bohu za všechna požehnání, kterých se nám dostalo, ale prosili ho o ochranu. Jsme ochotni obnovit americkou dohodu, Protože vám říkám dnes večer, pokud si Amerika neudělá svůj domácí úkol, klidně, racionálně, kdy se nepřidává k chaosu a pokud, Bůh není na naší straně, nikdy nebyl, pokud my jsme nebyli na Jeho straně, republiku ztratíme. Co říkáte… nikoliv pod naším dohledem. Z Dallasu dobrou noc.

Překlad: Divák Otevři svou mysl

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů