Projekt Bizarre & Škodlivý vliv elektromagnetismu na živé organismy

Ve zkratce...

V tomto videu uvidíte několik vládních dokumentů z 20. století o experimentech s elektromagnetickým zářením, které prokázaly škodlivý efekt na organismy.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis: Projekt Bizarre

Zdravím vás, přátelé. Vracím se k vám se zajímavými informacemi. Nejprve vám děkuji za hezké komentáře v posledním videu. Bohužel YouTube to video už smazal. Z důvodu nevhodného obsahu. Doufám, že jste si ho stáhnuli. Cenzura se zhoršuje. Budu si dávat pozor, abych v tomto videu nepoužil určitá slova. V tomto videu nebudu říkat tohle slovo – 5G. Nebo tohle slovo – korona. Jsem si jistý, že mezi nimi existuje spojitost. Ale lidé tomu podle všeho nechtějí věřit.

Pokud jste jeden z těch lidí, co si myslí, že každá konspirační teorie je snůška nesmyslů a věříte svým mainstreamovým médiím a vládám, aniž byste si nic sami neprozkoumali, mám dnes pro vás dobré informace. Podívejme se na nějaké vládní dokumenty… možná budete věřit těm. Napsali je vědci v bílých pláštích, takže musí být pravdivé, že? Začněme s projektem Bizarre, který byl součástí projektu Pandora. CIA v roce 1962 zjistila, že americká ambasáda v Moskvě byla „bombardovaná” elektromagnetickým zářením. Signál tvořil několik frekvencí. Projekt Pandora měl za cíl prozkoumat a shromáždit data o tomto ruském experimentu. Zaměstnanci ambasády nebyli informováni o existenci tohoto paprsku nebo projektu Pandora.

Protože vaše vláda se o vás vůbec nezajímá. Tohle jsou odtajněné dokumenty projektu Bizzare. Píše se zde: Centrální nervová soustava primátů byla přímo nebo nepřímo narušena netepelným modulovaným mikrovlnným zářením s výkonem od 4 miliwattů po 1 miliwatt na cm2.

Testy prozatím zjistily, že centrální nervová soustava primátů byla přímo nebo nepřímo narušena po vystavení nízkému netepelnému modulovanému mikrovlnnému záření pásu „S” o výkonu 4-5 mw/cm2 po dobu v rozsahu 10-19 dnů. Podívejme se, co je mikrovlnné záření pásu S. Pás S je součástí elektromagnetického spektra pokrývající frekvence v rozsahu 2-4 gigahertzů. Je to něco jako WiFi. Na další stránce jsem našel tohle. Sověti ve veřejně dostupné literatuře odhalili, že lidé vystavení nízkému modulovanému mikrovlnnému záření vykazovali nepříznivé klinické a fyziologické účinky.

Výsledky testů ARPA prokázaly proveditelnost způsobení nepříznivých biologických účinků na centrální nervovou soustavu primátů. Potenciál využití určité míry kontroly lidského chování pomocí nízkého selektivně modulovaného mikrovlnného záření by měl být prozkoumán pro potenciální zbraňové využití. Prosím, pochopte, že tyto dokumenty jsou z roku 1967. Pokud vláda používá slovo „zbraň”, samozřejmě, že to bude více zkoumat… tohle byl jen začátek.

Tohle je dobrý důkaz od vaší vlády, který ukazuje, že elektromagnetické záření nám může v mnoha ohledech uškodit. A tohle byla jen počáteční fáze tohoto výzkumu. Jak začnete používat milimetrové vlny, je to mnohem zajímavější. Je toho víc… našel jsem hodně dokumentů. Ukážu vám další. Tento dokument má název „Neviditelná třetí světová válka”. Elektromagnetická kontrola mysli – Moskevský signál. Chráněné neochotou veřejnosti uvěřit, že se takové věci mohou dít, sovětské jednotky vysílaly mikrovlnné záření na Američany více než 20 let, čímž jim záhadně vyvolávaly rakovinu, srdeční problémy, šedé zákaly a emoční stres. Je to další zajímavý dokument. V popisku videa uvedu odkazy ke všem těmto dokumentům.

Dovolte mi vysvětlit, co jsou modulované vlny, pokud jim nerozumíte. Podle většiny těchto dokumentů elektromagnetické záření má malý nebo žádný vliv na lidi, když jde o statický signál. To znamená, že vysílání určitého signálu na frekvenci beze změny. Ale jakmile signál začnete měnit, jako například u těchto tvarů vln, stane se z nich modulovaná vlna. Z toho, co chápu… a můžu se mýlit… veškeré dnešní elektromagnetické záření používá modulované vlny.

Ty jsou třeba, aby bylo možné posílat data. Každým dnem se nachází na více frekvencích. Nyní přecházíme na další úroveň tím, že otevíráme všechny frekvence až po 19 KHz. To, čeho jsou mikrovlny schopné, je šílené. Mikrovlnný auditivní efekt také známý jako mikrovlnný sluchový efekt se skládá z lidského vnímání slyšitelných kliknutí nebo i řeči, vyvolaným pulzujícími nebo modulovanými radiofrekvencemi. Přesně tak… můžete nahrát zvukovou zprávu, převést ji na radiofrekvence a poslat ji někomu do hlavy. Vlády po celém světě tohle používaly ke kontrolování myslí lidí, nebo aby je přivedly k šílenství. Podívejme se na další dokument od CIA.

Efekty elektromagnetického záření na biologické systémy. Tento dokument je z roku 1993. V současné době bylo shromážděno významný počet důkazů o schopnosti mikrovln v milimetrovém rozsahu vyvolat biologické efekty včetně těch na buněčné úrovni. Zjistilo se, že mikrovlny dokážou ovlivnit procesy genové exprese. Dále se v dokumentu uvádí, že tyto mikrovlny mohou měnit vaši DNA. Je tohle důvod, proč potřebujeme rychlejší internet? To nechci… Zde je další dokument z roku 1977.

Morfologické, funkční a biochemické studie provedené na lidech a zvířatech odhalily, že milimetrové vlny způsobují změny v těle ve formě strukturálních změn v kůži a vnitřních orgánů, kvalitativních a kvantitativních změn ve složení krve a kostní dřeně, změny v naučených reflexech, v tkáňovém dýchání, aktivitě enzymů v procesech tkáňového dýchání a nukleovém metabolismu. Míra nepříznivých účinků milimetrových vln závisela na trvání záření a individuálních rysech organismu.

Dost šílené věci… Naše vlády nám říkají, že tohle záření ve vzduchu je pro nás bezpečné, ale zároveň mají tyto dokumenty prokazující, že není bezpečné. Těch dokumentů je spousta… vybírám si jen pár. Podívejme se ještě na jeden. Tento dokument popisuje experiment na krysách. Modulované elektromagnetické pole jako faktor selektivního vlivu na mechanismy chování zvířat orientovaného na cíl. V tomto experimentu vytvořili klec, kde na jedné straně je potrava za mřížovou podlahou, do které mohli poslat elektrické napětí. Krysy se té mřížové podlaze mohly vyhnout tím, že by ji obešly. První den krysy několikrát vypustily, aby věděly, kde mohou najít potravu, a pak do mřížky přidaly napětí, takže když se krysy snažily k potravě dostat přímo, dostaly elektrický šok.

Po dvou nebo třech pokusech krysy přišly na to, že musí mřížku obejít. Poté test zopakovaly s tím, že krysy ozařovaly modulovanými rádiovými vlnami. V prvních 5-20 minutách se narušila schopnost krys se vyhnout mřížce. To znamená, že ve snaze se dostat k potravě dostaly více šoků. Jejich reakční doba se také podstatně snížila. Když krysy vystavily záření po delší dobu, přestaly se snažit, dostat se k potravě. Přestaly se hýbat a dokonce polykat potravu, když jim ji vložili do úst.

Nezemřely, ale potřebovaly 24 dnů, než se zotavily. Ty modulované rádiové vlny zní bezpečně… Myslím si, že by byl dobrý nápad, nainstalovat všude antény vyzařující elektromagnetické signály. Nejen na velké věže někde ve městě, ale také na pouliční lampy, do vašeho auta, vedle vaší postele… všude. Počkat, to přesně teď dělají… Antény ukrývají ve falešných kokosovnících, uvnitř kostelových věží a na ostatních rafinovaných místech. Nejen, že ví, kde se nacházíte, nyní vás i mohou vidět u vás doma.

Pomocí rádiových vln můžete vidět skrze zdi. O tom jsem mluvil ve svém předchozím odstraněném videu. Jak skvělé, že vám vaše vlády mohou do hlavy vysílat slova… Vsadím se, že to budou slova jako: „Buďte opatrní. Jezte zeleninu. Doplňujte si vitaminy.” A podobné věci… proto to vlády dělají. Tolik jim na nás záleží, že nám chtějí zlepšit život. Nový světový řád a svět plný šťastných zombíků… Pokud nic nepodnikneme, budeme brzo mrtví. Každopádně, tohle video je plné vládních informací, takže je velmi důležité. Prosím, sdílejte ho nebo si ho stáhněte. Dělejte si s ním cokoliv, co chcete.

Svoje předchozí video a tohle video znovu nahraji na svůj bitchute kanál. Děkuji všem za sledování. Jste úžasní. Rád bych video zakončil tímto krátkým klipem. Opatrujte se.

Ti, kteří mají uši, uslyší. Ti, kteří mají oči, uvidí. A ti, kteří mají srdce, porozumí. Někteří z vás víte, že tohle je věž, která vydává elektromagnetické záření, které lidem způsobuje nemoci.

Neskrývají to před vámi. Máte to před nosem. Ale lidé to nevidí. Podívejte se na svoji dvacetilibrovku.

Řekněte mi, není to věž? A ty kruhy kolem věže… nejsou to vyzařující paprsky z věže? Co je nad věží a těmi paprsky? Můžete to vidět… je tam věž. Tohle je ta věž. A ty kruhy jsou vyzařující paprsky. Ano? Jsou to kruhy v hologramu. Co je nad nimi?

PS: Pokud byste chtěli tip na řešení, jak se chránit před EMF a 5G, podívejte se na moji recenzi jednoho přístroje, který sám používám a mám s ním dobré zkušenosti. Více ZDE.

Překlad: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

1 názor na “Projekt Bizarre & Škodlivý vliv elektromagnetismu na živé organismy”

  1. při tom jedno z techto zarízení máte určite doma- mikrovlnnou troubu, už víte v čem je pravda? Máte ji od počátku 90tých let – všechny vlády to věděly, že jste zneužíváni, a nic nedělaly, neinformovaly…kolik Alzheimerů, kolik schizofreniků, kolik doktorů o tom …vědělo, a kolik pro to udělaly!. všichni ti jsou lidé? jsou bližní vaši…
    každý z vás je zodpovědný za svůj osud, za to komu uvěříte, za to co uděláte…za to budete souzeni u posledního soudu pŕed odchodem ze světa/při smrti těla..všichni

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů