Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice pedofila Jeffrey Epsteina, zatčena

Ve zkratce...

Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice Jeffrey Epsteina, byla ve čtvrtek zatčena na základě obvinění, že připravovala mladé a nezletilé dívky na sex.
Facebook
Telegram
VK

Ghislaine Maxwellová, dlouholetá spolupracovnice Jeffrey Epsteina, byla ve čtvrtek zatčena na základě obvinění, že připravovala mladé a nezletilé dívky na sex. Podle zdrojů ji FBI zatknula v USA ve státě New Hampshire kolem 8:30 ráno.

Právě odtajněná obvinění souvisí s rolí Maxwellové „v sexuálním zneužívání nezletilých dívek Jeffrey Epsteinem” už v roce 1994, jak se píše v soudních dokumentech.

V obvinění stojí, že „některým obětem bylo teprve 14 let, když byly připravovány a zneužívány Maxwellovou a Epsteinem, kteří oba věděli, že určitým dívkám ještě nebylo 18 let.”

Jestli se vám líbí překlady, ocením jakýkoliv finanční dar na podporu dlouhodobého chodu projektu. Díky Vaší podpoře zde nemusím dávat otravné reklamy. Děkuji. PODPOŘIT PROJEKT

Maxwellová je specificka obviněná z přípravy třech nezletilých obětí na sex s Epsteinem na místech v jeho domě na Floridě, Novém Mexiku a Londýně. Maxwellová je obviněná ze šesti bodů – ze spiknutí z lákání nezletilých dívek, aby se účastnily nelegálních pohlavních styků, lákání nezletilé dívky k účasti v nelegálním pohlavním styku, spiknutí v transportování nezletilých dívek se záměrem účasti ve zločinné sexuální aktivitě, transportace nezletilé dívky se záměrem účasti ve zločinné sexuální aktivitě a dvou bodech křivého svědectví. Žalobci také obviňují Maxwellovou – tehdejší přítelkyni Epsteina – z opakovaného lhaní ve svědecké výpovědi z roku 2016 týkající se jejího zapojení v Epsteinově kartelu zabývající se sexuálním obchodováním.

Její zatčení přišlo téměř rok poté, co byl Epstein 6. července 2019 zatčen na základě obvinění ze sexuálního obchodování. V srpnu 2019 spáchal (údajně, pozn. překladatele) sebevraždu den poté, co se odtajnilo 2000 soudních dokumentů v souvisejícím soudním případu odhalující detaily jeho údajného sexuálního kartelu.

Žalobci pokračovali ve vyšetřování jeho údajných zločinů… ponechávali otevřenou možnost, že jeho spolupracovníci mohou být zatčeni. Maxwellová se po úmrtí usvědčeného pedofila začala skrývat. Podle zdrojů byla Maxwellová zatčena v domě v lese, který v prosinci koupila na firmu. Snažila se svoje místo pobytu udržet v utajení tím, že v USA neustále měnila místa, kde žila.

Podle FBI byla Maxwellová zatčena v Bradfordu, vesnici s 1650 obyvateli.

Maxwellová, dcera mediáního magnáta Roberta Maxwella, který má také adresu v Londýně, už dlouho byla obviňovaná z připravování mladých dívek pro sex s Epsteinem a jeho úzkým kruhem mocných přátel.

Jedna z nejhlasitějších obětí Epsteina, Virginita Roberts Giuffreová, v roce 2015 obvinila Maxwellovou z toho, že ji v pubertě rekrutovala. Maxwellová údajně křivě přísahala v případě Giuffreové a tvrdila, že nic nevěděla o tom, že Epstein má sex s nezletilými dívkami.

Giuffreová tvrdí, že byla přinucena, aby měla sex s Epsteinem a jeho blízkým přítelem princem Andrew.

Maxwellová a Andrew tato tvrzení důrazně popřeli. Další údajná oběť, Jennifer Araozová, minulý rok promluvila a tvrdila, že jí bylo 14 let, když se s ní Maxwellová na její umělecké škole spřátelila a přesvědčila ji, aby pracovala jako Epsteinova masérka. Araozová zažalovala Epsteina a Maxwellovou s tím, že ji Epstein během jedné masáže znásilnil.

Překlad: David Formánek

Zdroj/Source

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů