Nebezpečí testů na COVID-19 & Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu?

Ve zkratce...

Když je covid údajně tak nakažlivý a šíří se kapénkami, proč nám strkají tyčinky z covid testů až hluboko do nosu? V tomto videu prozkoumáme, jaké technologie už existují, a jak testování na covid pomocí tyčinek do nosu může být trochu něco jiného. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Vypravěč: Tato propaganda o mikročipech velikosti rýžového zrna jsou staromódní konspirační řeči, které vás mají odradit od zkoumání toho, kde se technologie dnes nachází. Nyní jsme v době nanoprachu, nanočástic, chytrého prachu, a spojení technologie a lidské biologie, čemuž se říká syntetická biologie. Britská vládní webová stránka tohle shrnuje následovně: „Čtvrtá průmyslová revoluce má nebývalý rozsah, rychlost a komplexitu. Vyznačuje se spojením technologií – jako umělé inteligence, úpravou lidských genů a pokročilé robotiky – což „maže hranice mezi fyzickými, digitálními a biologickými světy.” Hitachi vyrábí nanočipy, které mají velikost pouze jednu sedminu milimetru čtverečního. Má GPS schopnosti.

Někdy se jim říká „chytrý prach”, jelikož je možné ho na nás rozprášit, vstřebat ho skrze kožní póry, přijmout ho v jídle, nápojích, píchnout ho, nebo ho i vpravit do těla skrze nosní dutinu pomocí bavlněné tyčinky. Tento prach/nanočipy mají magnetický senzor ke sledování směru. Zapamatujte si ten magnetismus. Akcelerometr k měření rychlosti. Senzor intenzity světla. Senzor vlhkosti. Senzor tlaku. Dokonce senzor teploty. A dokážou bezdrátově vysílat do chytré sítě internetu věcí a cloudu.

Doslova napojit svoje lidské biologické hostitele na trasující systém chytré sítě. Jako chodící, dýchající chytrý telefon. Univerzita Johnse Hopkinsona obdržela 870 milionů dolarů od nadace Gatesových, a vyvinula verzi chytrého prachu s názvem „theragripper”. Na této tyčince jsou jich desítky. Jsou inspirované parazitickým červem, který zaboří svoje ostré zuby do střev nebo hematoencefalické bariéry hostitele. Může se zachytit na střevní sliznici a uvolnit do těla léky, jedy nebo i chytrý prach. Něco si naprosto vyjasněme. Slovo virus pochází z latinského slova „virus”, což znamená jed, jedovatá tekutina, jedovatý. Také ho můžeme nazvat cizí toxin nebo toxická látka. Antigen je cizí látka, která zahrnuje toxiny, což znamená jed, bakterie, cizí krevní buňky. Je to jakákoliv látka, jako toxin nebo enzym.

Jinými slovy, antigen je virus. Cizí jed, který nemá co dělat v intersticiálních tekutinách vašeho těla. Jaký druh nevědomosti a absurdního šílenství je třeba k tomu, abyste uvěřili, že nechat si píchnout 72 cizích antigenů, což znamená toxinů, což znamená jedů, což znamená virů, do svého těla, je nejlepší způsob, jak svoje tělo ochránit před jen jedním cizím antigenem, což znamená toxinem, což znamená jedem, což znamená virem. Proč by vaše tělo nebylo schopné zvládnout jen jeden jed, pokud ho neotrávíte tím jedním a dalšími 71 jedy? Ale odbíhám… zpátky k testům.

11 let dozadu, rok 2009. Nanočástice pro nosní vakcinaci. Velký zájem o slizniční vakcinaci vychází z faktu, že povrchy sliznic představují velkou část vstupu pro mnoho patogenů. Tohle je nepravdivé. Jsou to východy, kterými vaše tělo bezpečně vylučuje jedy obalené v hlenu. To je důvod, proč vám teče z nosu během zimního období detoxifikace. Což znamená cykly odstraňování sezónních antigenů neboli jedů z vašeho toxického těla. Nosní dodání je zejména atraktivní pro vložení jedovatých antigenů do vašeho těla, jelikož nosní výstelka se vyznačuje relativně vysokou propustností. Použití nanonosičů poskytuje vhodný způsob pro nosní dodání antigenních molekul.

To znamená rychlý způsob, jak otrávit vaše intersticiální tekutiny přímo z vašeho nosu. Pak máme hydrogelové biosenzory a implantovatelný nanočip od DARPy, u kterého se plánuje, že se použije v nadcházející vakcíně proti Covidu. Americké ministerstvo obrany a Nadace Billa a Melindy Gatesových se spojili s výrobní společností Profusa. Ale hydrogelové nanočástice a nanosloučeniny se už zkoumaly pro nosní dodání léků nebo vakcíny, nejen vakcíny, co se píchají. Hydrogelové nanosystémy mají sliznicově-přilnavé vlastnosti, což znamená, že se déle drží na vašich šušních a hlenových membránách, aby maximalizovaly dobu setrvání a tudíž zvýšily dobu kontaktu s nosní sliznicí a posílily vstřebávání jedovatého antigenu nebo chytrého prachu do vašeho těla.

Další studie mluví o vývoji intranazální, orální, lokální, plicní a rektální vakcíny, ale zjistila, že nosní vakcína nabízí nejslibnější příležitost pro vakcinační dodání adjuvantů, což znamená jedů, dodávkových systémů pro částice chytrého prachu, virusových částic, což znamená více jedů, obejít vakcinační regulační orgány, a pro efektivní dobu trvání antigenů neboli jedů, která umožní interakci s lymfatickým systémem. Takže hlavní otázka je: testují nás, nebo nás očkují a dávají nám nanočipy bez svolení?

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. David

Žena ukazující tyčinku na covid test: Chci vám něco ukázat. Mám tu pár testů na covid od kamarádky. Chci je rozebrat, abychom viděli, co obsahují. Vidíte, jak se tady píše, že špička je obalená v tradičním vlákně?

Nebezpečí testů na COVID-19 & Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu? • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Tohle vlákno je stejné vlákno, které vychází z mého těla. Tohle jsou nanočástice… ukážu vám to zblízka. Vidíte? To je stříbrná barva. Vidíte tu stříbrnou? Tady vedle je vlákno ze špičky obyčejné bavlněné tyčinky. To je bílé. Ale tato tyčinka je regulérní covid test. Rozebrala jsem ji, a tohle jsou stejné částice, které vychází z mého těla (onemocnění Morgelony). Tohle jsou nanočástice. Tyto částice jsou živé a pohybují se. Celou tyčinku jsem rozebrala. Tohle je stříbrné vlákno. Je ze špičky covid testu. Je zářivé, stříbrné, a je živé. Vidíte to, lidi?

Vidíte ty stříbrné částice? To je tohle. Nechtějí se pustit. To není bavlna. Tohle je bavlna. Tohle je covid test, tohle je obyčejná tyčinka. Vidíte, ta obyčejná vůbec nezáří. Je bílá. Dám ji vedle. Vidíte ten rozdíl v materiálu? Jedno je zářivé a jedno je bavlna. Tohle je bavlna. A tohle jsou nanočástice. Tohle jsou stříbrná vlákna. Musíte ty testy nechat být, protože vám skrze ně dávají nanočástice do hlavy. Vím to, protože tento materiál… tato stříbrná vlákna vychází z mého těla. Říká se jim Morgelony. Pokud nevíte, co to je, vyhledejte si to.

Reportáž: Dr. Casey odebrala několik vzorků vláken a říká, že se nepodobají ničemu, co kdy viděla.

Dr. Casey\: Není to textilie. Není to žádná známá látka.

Reportáž: Dr. Casey byla ohromena záhadnou látku na Brianově dlani a rozhodla se ji nechat otestovat. Snaží se ji vytáhnout, ale pevně se drží. Nakonec se uvolní.

Dr. Casey: Odebrali jsme s ní i kus kůže.

Reportáž: Dr. Casey a její kolega dr. Randy Waymore vzali vzorky do kriminální laboratoře.

Dr. Waymore: Vlákna Morgelonů nejsou žádná známá textilie jako bavlna, nylon nebo něco takového.

Reportáž: Vlákna ani nehoří, když jsou vystavena vysokému teplu.

Dr. Casey: Pracoval jste někdy s vláknem, které se kompletně nevypařilo, kromě vlákna Morgelonů?

Pracovník laboratoře: Ne.

Reportáž: Každopádně mnozí v lékařské komunitě jsou skeptičtí, ale lidé, kteří říkají, že mají Morgelony, jsou zoufalí.

Žena rozebírající covid test: Tohle jsou stříbrná vlákna. Není to bavlna. Tohle na sobě mají tyčinky používající se na covid testy. Vidíte, jak je naživu? Dělají si, co chtějí… snaží se popadnout… tohle nám dávají do hlavy. Tohle je na testech na covid. Tyto sračky nám dávají do mozku, blízko k mozku. Je naštvaný. Dívejte. Živě vám tady ukazuji… dívejte, je naštvaný.

Žena 2: Ani na to nedýcháš a hýbe se.

Žena 1: Vidíš, jak je naštvaný? Panebože, vážně jsou naživu. Teď spolu bojují. Dívej. Teď se spojily… zkusím je oddělit.

Tohle je test na covid. Právě se obmotal kolem druhého. Tohle je šílené. Nemohu věřit, že necháváte lidi si dávat tyto tyčinky do nosu! Teď se podívejte na obyčejnou bavlnu. Nic. Zde je důkaz. Obyčejná bavlna nic nedělá… nijak se nehýbe. Vůbec nic nedělá. Nic. Ale tito vtipálci… Tohle jsou nanočástice! Morgelony! Jsou testu na covid. Tohle je covid test. Stále se snaží někam dostat…

Vypravěč: Ať jsou naživu, nebo jsou to nanopřístroje či nanotechnologický chytrý prach s magnetickými vlastnostmi, bavlněné tyčinky se k sobě magneticky nepřitahují. V příspěvku o covidu na Twitteru můžeme najít tohle alarmující tvrzení od někoho, jehož jméno jsem vymazal, který tvrdí:

„Šel jsem na covid test a dali mi tyčinku, se kterou jsem zmizel pryč. Když jsem přišel domů a prozkoumal ji, objevil jsem tento holografický optický čip na konci tyčinky. Provedl jsem PIXE sken a objevil jsem Tc – technecium. Prvek 43. Tc je radioaktivní přechodný kov s bio-infiltračními vlastnostmi, včetně ovládání mysli a přímé manipulace DNA. Ty krávo!”

Tohle je ten holografický optický čip, který tvrdí, že našel. Pak následovala konverzace mezi lidmi s reálnými jmény, které jsem začernil, kteří tvrdí: „Páni! Tak jak jsem očekával. Nalezeno na testovací tyčince! Je to pyrofosfátový iont s Tc-99m, který se váže na usazeniny vápníku. Ví se o tom, že frekvence 5G zkapalňují vápník. Izotop technecia 99m se chemicky váže na mnoho biologicky aktivních molekul.

Díky těmto vlastnostem je vhodný pro mnoho lékařských radioaktivních izotopních reakcí. Když se Tc-99m zkombinuje se směsí cínu, váže se na červené krvinky, a tudíž ho lze použít k mapování onemocnění oběhového systému.” Pak je tam odkaz na mikroskopická nanotechnologická polymerová vlákna.

Překlad: David Formánek

Studie Nanočástice pro nosní vakcinaci

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

13 komentářů

 1. Cha…proč by se někdo namáhal vám cpát do frňáku nanosvinstva tyčinkou, když i blbé viry a bakterie takové metody nepotřebují…
  Článek je od mentálně nedostatečných pro tvory stejné úrovně.

  1. Protože covid je pouze zástěrka pro hlavní a původní záměr – zotročit lidi a slabší jedince zabít.

  2. Viděl jsi film Kingsman? A dokážeš si představit, že u testovaných jedinců v jeden okamžik, třeba při poklidné demonstraci spustíš nezřízenou agresi? Víš jak snadno se pak bude prosazovat totalitní politika?

 2. Ja verim tomu ze na testovych tycinkach nieco skutocne je. Minimalne na niektorych ano. Vieme ze aj pri testovaniach Slovakov boli niektore tycinky hned po vytiahnuti z obalu vlhke a niektore suche. Vraj podla vyrobcu testu. Vieme ze niektore velmi smrdeli a sliznica po testovani stipala, ine boli neutralne a sliznica bez podrazdenia. Ktovie, ktore tycinky sluzili na odobratie vzorky DNA, ktore na vlozenie nanocastic, a ktore len na obycajne testovanie… Vsetko je mozne…

  Ale tomuto videu neverim.  1) Ak niekto tvrdi, ze ma sokujuce video, a to video je po obrazovej stranke ako z roku 1990, rozmazane, zle nasvietene, „detaily“ bez detailov, a este aj zostrihane, je to velmi podozrive…


  2) Tie vlakna su synteticke, takze sa mozu hybat napriklad aj posobenim statickej elektriny vo vzduchu.


  3) Vo videu sa spomina, ze nanosenzory dokazu zmerat magnetizmus. Tato „schopnost“ v senzoroch vyuziva Hallov efekt. Negeneruju ziadne elektromagneticke pole, iba ho dokazu detekovat. A tym padom to vobec neznamena, ze by dva nanosenzory (alebo dve vlakna s nanosenzormi) na seba posobili svojim magnetickym polom a pritahovali sa. To je uplne nieco ine.


  4) Nanocip o velkosti 0,15 x 0,15 mm rozhodne neprejde do tela potnymi pormi na kozi, tak ako spominaju vo videu. Potne pory na povrchu koze maju priemer 0,03 az 0,04 mm.


  Suma sumarum: Aj ked nemame dokazy, ze by na testovych tycinkach nic nebolo, toto video vdaka kombinacii blbosti a nepravd nedokazuje vobec nic.

  1. Najděte si na webu jméno Harald Kurtz Vella. Nabídne se vám hodně co číst a poznat. Všechno co se teď děje, se chystalo po desítky let. A nemyslete si, že když vy řeknete, že je to tak a tak, tak že to tak opravdu je. Vaše poznání je limitované. Jistý dr. Peter Beter, americký advokát, který zemřel v 1987, zanechal závěť 90 audiokazet, ve kterých odhaluje spoustu dění, o kterém by většinou dosud lidé neměli ani zdání, nebýt jeho odkazu. Mezi jiným také řekl, že tyto temné síly, vládnou poznáním a technologiemi, které jsou cca 40 let před těmi, které byly mezitím uvolněné obyčejným lidem. A buďte si jist, že tyto technologie, které jsou temnými silami chystány pro Konec času, nám určitě nedaly tyto temné, démonické sily poznat, ty si nechaly jako překvapení pro celý svět.
   A věřit tomu vůbec nemusíte, důležité pro ně je, že to funguje, protože to všechno není z hlav, které se usilují vládnout světu, ale od toho, který světu už dávno vládne. Jan 12: 31; 14: 30; 16:11. A on ví, že už má málo času.

   1. Vas prispevok znie ako keby ste zle pochopil to co som napisal. My sme na spolocnej lodi. Ja, vy, aj HK Vella. Ja o technologiach viem dost, a takisto viem dost o tom ako velmi skodia. A ako su tie informacie silne cenzurovane. Takisto viem dost na to aby som veril tomu co pisete vy. To len toto rozmazane video s debilnymi faktami je proste zle 🙂 Tym ale vobec nerozporujem genocidne praktiky elit (aj) za pomoci nanocastic. Ako som napisal, vsetko je mozne… 😉

 3. Jedna sa o silne manipulativne video, nejakej spravodajskej sluzby.
  Snazia sa zosmiesnit argumantaciu Antita Petek, ked vysvetluje podvodny Pasteurov vznik terminus technikus: virus.
  Dokazom manipulacie zo strany autora/magora/debila(medicinsky) je neschopnost pochopenia lymfatickeho systemu.
  Dakujem za chybky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů