Bjorn Andreas: Povinné odvody do armády? Varování a výzva pro všechny

Ve zkratce...

Bjorn Andreas, autor románů a tvůrce videí z Norska, komentuje šíření strachu a snahy politiků a vlád v Evropě a USA vtáhnout lidi do války s Ruskem. V tomto videu vyzývá lidi, aby se nenechali zmanipulovat a aby si odpověděli na některé zásadní otázky týkající se možných odvodů do armády.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Donation amount
Donation frequency


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 27. ledna 2024

Přepis videa:

Zdravím vás a vítám ve staré lesní jeskyni, jak jí rád říkám tady nahoře v místním lese. Právě si dávám kafe. Nebudu dělat dlouhý úvod k tomuto videu, přejdu rovnou k věci, protože to, co se tu chystám říct, je podle mě velmi důležité. A chci, aby o tom lidé věděli. Odvody do armády, zdá se, že se velmi brzy stanou v Evropě a Severní Americe realitou. Takže co se tady děje?

No, za prvé řeknu, že některé země, jako například Norsko, již mají vojenskou brannou povinnost. Ale to, čeho se dočkáme, je všeobecný odvod. A je důležité pochopit, co to znamená, co to může znamenat pro vás a vaši rodinu a co s tím dělat. Hovořil jsem už o situaci na Ukrajině. Takže se k ní v tomto videu nebudu vyjadřovat. Ale bez ohledu na to, co si o situaci myslíte a kdo za ni může a tak dále, řeknu vám, že v tuto chvíli na tom vlastně nezáleží. Protože když dostanete dopis, že buď vy, nebo váš syn či dcera budete muset jít bojovat proti nepříteli… myslím, že si budete muset položit několik zásadních otázek.

Budete si muset položit otázku, jestli jste ochotni poslat svého syna nebo svou dceru, možná i sebe, abyste byli zabiti v ozbrojeném konfliktu? Protože to je to, co by se potenciálně mohlo stát. Budu v této věci velmi transparentní, upřímný. Jsem proti principu povinné branné povinnosti. Jsem přesvědčen, že je to morálně špatné, že vás stát může vlastnit, což v tomto případě dělá. Takže v Norsku, myslím, že je to, teď si nevzpomenu, jestli je to devět měsíců, nebo dvanáct. Ale v podstatě během těch měsíců jste majetkem státu. A to já nepodporuji. Myslím si, že je to špatně.

A jestli jsme se z historie něco naučili, tak to, že války obvykle nejsou o tom, jestli je to dobře, nebo špatně. Obvykle nejsou o obraně vaší země. Jsou o zdrojích, politické pýše, chamtivosti. A v tomto výčtu bych mohl pokračovat dál a dál. Vytiskl jsem si několik nedávných článků. A všechny v podstatě říkají to samé. Říkají, že Rusko zaútočí na Západ, a to během několika let. A kvůli tomu musíme zvýšit všechno vojenské, obranné síly, a musíme zavést brannou povinnost.

Tak tady je z Telegraphu, kde píšou: Veřejnost čelí odvodům, jestli půjdeme do války, vojenský velitel varuje. A oni říkají, že armáda… to je myslím ve Velké Británii… je příliš malá. Britská veřejnost bude povolána do boje. Píše se tam, že Putin by mohl zaútočit na NATO za pět až osm let. To říká německý ministr obrany. Všichni volají po více penězích, více zdrojích pro armádu. Velké množství civilistů bude muset být mobilizováno v případě vypuknutí války a vlády by měly zavést systémy pro řízení tohoto procesu. To je citovaný admirál Bauer.

A norský vrchní velitel říká, že nám dochází čas a musíme zvýšit naše obranné síly. Existuje tento citát, který říká, že nevím, jak bude probíhat třetí světová válka. Ale vím, že čtvrtá světová válka bude vedena klacky a kameny. A to samozřejmě znamená, že bude zničující. A já bych si začal připravovat únikovou cestu.

Vím, že to zní dramaticky, ale začal bych alespoň přemýšlet o tom, co dělat, než budete povoláni do armády, abyste vstoupili do armády, než váš syn nebo vaše dcera dostane ten dopis. Protože to nechcete. Kéž by lidé pochopili, co se teď děje. Kéž by lidé neměli tak vymyté mozky. Není to černobílé. Není to tak, že my jsme ti hodní a Rusové jsou ti zlí. Ve skutečném světě to tak není. Přál bych si, aby se lidé probudili, protože musíme odmítnout účast v tomto. Války nejsou o tom, co je správné a co ne. Války nejsou o ochraně vašich hranic.

Války jsou o ochraně finančních zájmů chamtivých starců. O to šlo pravděpodobně vždycky. A tito chamtiví starci posílají mladé muže umírat. A není to správné. A my se toho musíme odmítnout účastnit. A není dobré, když jeden nebo dva lidé řeknou, že se toho odmítám účastnit, tak nás prostě zavřou do vězení. Takže prosím, použijte teď svůj hlas.

Samozřejmě poselství, jako je tohle, není mezi establishmentem populární. Takže prosím pomozte tomuto videu tím, že napíšete komentář. Lajkujte ho, pokud se vám líbí, podělte se o svůj názor v sekci komentářů. A zvažte odběr, který nesmírně pomůže šíření tohoto poselství. Mám tady ve svých poznámkách také, že válka může a pravděpodobně bude použita k zavedení nových zákonů omezujících vaši svobodu a omezení, omezujících vaše možnosti volby, více cenzury. Nové daně, protože někdo musí zaplatit všechny zbraně a to všechno. Daňoví poplatníci.

A také bude použita k zavedení CBDC, digitální měny centrální banky. A digitální měna centrální banky, o které jsem mluvil v jiných videích, bude spojena se systémem sociálního kreditního skóre. Války se obvykle používají k provádění velkých změn, takže to vidím na obzoru. Prší, máme tady v Norsku už čtyři týdny velmi chladnou zimu. Ale teď už všechen sníh taje.

Těším se na jaro a teplejší počasí. Zanechám vám pár slov povzbuzení. Vláda nebo kdokoli jiný, kdo říká, že je v čele… nevlastní vás. Narodili jste se svobodní. A svoboda je náš přirozený stav. Máme velké štěstí, protože jsme obklopeni vší tou krásou. A já si myslím, že život je krásná věc. Takže jděte ven a hledejte dobrodružství a žijte svůj život. A nenechte si od těch lidí ani říct, že byste měli promarnit svůj život tím, že umřete na bitevním poli pro nic za nic.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

11 komentářů

  1. jen že problem je ten že vubec nepomuže 🙁 norsko a další chtěji do HATO , co to pro ně zneméná normální lidé tuší nebo vědí 🙁 větší zbytek spokojene beká ve stadu 🙁
   řeknu to jak to bude pokud dojde ke 3 sv , rusko nemá dostatek konveční sily zastavit nato ! takže jedíná možnost jsou jaderné zbraně kterýc má více než evropa HATO ( ušaky nepočitam ti maji přibližně stejné množství jader zbrani) takže pokud do jde ke 3sv bude uplně jedno jestli narukujete nebo na nebo jakou stranu ! prostě to bude jedno ! ono totiž pokud se použíje vělké množství jaderných zbraní znemená to jedno konec hry ! nevím jestli by někdo byl schopný přežit 5 10 20 let pod zemi ( čas zaleží na množství radice a kontaminace ) a jestli by na to vubec mněl zasoby jídla leku a dostatek filtru na filtraci vzduchu a vody atd , stejně si myslim že většíně lidi by po roce v podzemi hrablo ! ( mnoho lidi říka žadný problem , bohužel si neumí představit jaké to je ( ja ano prolizám už roky staré nové brunkry a šachty ) takže jste pod zemi jen stisněný prostor a betonové zdi teplota kolem 12c 24hod , žadné slunce žadná zelen prostě jen betonové stěny ! ven jít nemužete protože zamoření a radice , takže typují že do 2 let se většína zblazní )
   mužete namitnout že vězni maji defakto to samé , ne neni to samé oni vědi kdy je pusti a vědi že pak budou „svobodní“ a budou venku ! lidi v tom bunkru to nebudou vědět protože to vubec nezaleží na lidich ale radiační situaci !

   takže tak to bude pokud dojde ke 3 sv a použíjí se jaderné zbraně 🙁
   nechci nikoho strašít ale prostě tohle je realita kterou nikdo normální nechce ! bohužle jen několik psychopatických jedincu ano !

   kotas ještě bydlýš na severní moravě ?

 1. Děkuji za pravdivé a výstižné video. Bohužel mnozí lidé si pletou válku s počítačovou hrou. Chrlí nenávist vůči Rusům, ale když dojde k útoku skutečného psychopatického střelce na skutečnou školu u nás, v Praze, tak je z toho šok. Je vyhlášen státní smutek a vláda nás nutí, abychom i na Vánoce truchlili. Našlo se dost lidí, kteří to odmítli a prostě si ty Vánoce užili a zněly i koledy. Kvůli smutku byly zakázány i petardy na Silvestra, mnozí lidé na ta nařízení kašlali a petardy vesele bouchaly. Dokonce i na Václavském a Staroměstském náměstí v Praze. Jelikož se jednalo o dav, ne i malou skupinku, policie s tím nemohla nic dělat a jen přihlížela. Z hlediska svobody je to dobré. Další dobrá zpráva je, že se ve Francii, Německu bouří zemědělci, podpořili je řidiči kamiónů z Kanady a probouzejí se i naši zemědělci a připravují se na protesty, i oni vyjedou s traktory.
  Vláda má úplné jiné starosti, nepomohou ji ani korespondenční volby.
  Co se týká odvodu do armády, už nemáme čím bojovat, vše jsme dali na Ukrajinu a navíc vláda má starosti, jak se udržet u moci, když protesty sílí, Rusko vítězí. A dokonce i Pětidemolice přestává být jednotná, roztržka mezi Rakušanem a Fialou je vážná. Rozhodně není náhodná. Kdo chtěl bojovat na Ukrajině, tak ten už tam je nebo je mrtvý.
  Přesto je dobré myslet na všechno, ale ne se strachem v srdci. Poláci dělají mobilizaci kvůli chamtivosti, jako mrchožrouti vidí příležitost, jak si z Ukrajiny urvat území, které jim kdysi patřilo a připojit ho k Polsku. Jen blázen touží položit život za chamtivé starce. Ať si jdou bojovat sami. Vzpoura zemědělců, kteří se přidali k těm evropským udělá vládě velké starosti. U nás prostě k mobilizaci nesmí dojít. Kromě probouzení spáčů hodně pomáhá modlitba, ta je představuje nesmírnou energii, namířenou proti plánům chamtivých starců. Je proto třeba, aby se nás co nejvíce modlilo a snažili jsme se žít podle Božích pravidel.
  Nespoléhám se na to, že pokud by u nás došlo k mobilizaci, že by se zvedla vlna odporu. Většina lidí má sice plné zuby Fialy a jeho loupežnické vlády, ale ovládl by je strach a šli by položit život za jeho zájmy. Nezbude než se vyhnout odvodům. Věřím, že čtenáři uvítají tipy, jak na to. Dobrý nápad je utéci, jenže problém je v tom, že mnozí lidé nemají kam. Je proto třeba najít jiné způsoby, jak se vyhnout případnému odvodu.
  Ať už to dopadne jakkoli, největší chyba je nechat se odvést jako ovečka na jatka do ruského mlýnu na maso a položit život ta zájmy chamtivých starců. Je dobré si představit, že místo dopisu, obsahujícího povolávací rozkaz, přišel dopis, ve kterém je oznámen rozsudek smrti a příkaz, aby se dotyčný/á dostavil/a v určitou hodinu na určité místo, kde bude rozsudek vykonán. Najde se někdo, kromě sebevrahů a šílenců, kdo tento rozkaz poslechne?

  1. Máte naprostou pravdu co píšete se vším lze jen souhlasit, jak píšete lidé jsou jak ovce zmanipulováni strachem medií a psycho vládou, takže by odpor proti odvodům moc nebyl, ale přesto doufám, že zvítězí zdravý, selský rozum a lidstvo nepůjde položit tak cenný život za zájmy globalistů a chamtivých starců.

  2. Obávám se, že protesty zemědělců v Evropě či jiných skupin nakonec stejně utichnou, vláda natiskne papírky a ucpe jim ústa, a navíc u nás jsou dvě skupiny zemědělců, velcí a malí, a ti nejdou pohromadě, protože vláda buď nadržuje jedněm, nebo přidá druhým a naštve ty první, což zrovna loni nastalo, ale stejně jsou všichni závislí na dotacích, a tudíž nechtějí státní úředníky moc dráždit. Zatím tu ještě nejsou zavírány farmy, lékařům se taky cosi slíbilo, no a tak to všechno zvolna postupuje dál metodou slibuj, rozděl a panuj. Pořád jsou lidi, kteří fandí a věří vládě, nenávidí (vi)rusy, myslí si, že se kdesi bojuje i za Prahu, a že až vláda zavelí, tak je prostě třeba poslat syny bojovat, třeba i do Tramtárie. Je to takřka nemožné je probudit, vždyť oni si nejsou schopni přiznat ani pravdu o tečkování, i když se o náhle a nečekaně zemřelých píše v kdejakém časopise a novinách a stačí se pak třeba jen podívat do historie na facebooku, aby se našlo, proč asi tak náhle.
   Souhlasím s vámi, že modlitba je ta nejmocnější síla.

 2. Nejlepší a také nejlevnější by bylo sebrat z každé země ty bojechtivé darebáky, dovézt je doprostřed Sahary , dát tam jednu konev vody a hlídat, aby nikdo z nich neunikl ven. Ať se tam pomlátí třeba klacky, když jim je lidský život pro smích. Ten jejich by zase neznamenal nic pro slušné lidi. Když chtějí válku, ať si ji užijí.
  Spojme se !

 3. Psychotronicky testuji, že jaderná válka nebude a že to Boží síly nějak zařídí. To ale neznamená, že bychom měli být v klídku a nevymezovali se třeba i tvrdě proti gaunerům a kreténům ve vládách a těm co je volí. Svoboda není zadarmo, někdy je nutné pro ni i umřít.

 4. Skvělé video, ve kterém autor klade důraz na soudržnost občanů v odmítnutí povolávacího rozkazu. Je potřeba si uvědomit, že Česká republika není stát, ale firma(korporace). Rozdělení Československa 1.1. 1993 bylo protiústavní a účelové-firma se vykrádá a tuneluje snáz než stát a občané se ze dne na den stali právně bezprizorními. Tento stav trvá bohužel dodnes. Tím chci říci, že pokud někdo přijme výzvu korporace ČR k mobilizaci, stává se tak pouze korporátním žoldákem a navíc si může být jist, že to nebudou zájmy ČSR (kterým stále jsme, více info na http://www.slvcr.cz ), za které půjde nasadit v nejhorším případě i svůj život, ale zájmy USA. Na korporátní žoldáky se též v případě vzetí do zajetí vztahují daleko přísnější zákony, než na vojáka státu. Přichází doba, kdy si každý bude nucen zvolit směr, kterým se vydá, alibisticky stepovat na místě již nepůjde. Tím chci říci, že jediná cesta je právní obnova ČSR, to je náš odrazový můstek! Hezký den všem přeji.

 5. převčírem začalo povinné odvody 1/4 mil. mužů žen v polsku 390odvodových komísí na novinky.cz pak hned smazano v 13:19 vyšlo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů