Armádní lékařka a podplukovnice: „Tyto covid vakcíny způsobují více škody než užitku”

Ve zkratce...

Armádní lékařka a podplukovnice v USA Theresa Longová sdílí svoji zkušenost s poškozeními po covid očkování z řad vojáků a pilotů. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován: 2. listopadu 2021

Přepis:

Zdravím. Jsem podplukovnice Theresa Long. Jsem armádní lékařská odbornice. Senátor Johnson mě tady pozval, abych sdílela svůj názor týkající se života ohrožujících nepříznivých vedlejších účinků covid vakcín. Moje názory jsem si vytvořila na základě svého lékařského vzdělání, výcviku a své osobní zkušenosti s léčbou vojáků, kteří byli vakcínou poškozeni. Moje názory jsou pouze mé vlastní a neodráží postoje armády USA, ministerstva obrany nebo jakékoliv jejich entity. Tohle prohlášení je učiněno jako chráněná komunikace na základě zákona o ochraně armádních whistleblowerů 10USC-1034. Ráda bych také odhalila, že nemám žádné finanční zájmy. Jsem přesvědčena, že covid vakcína je větší hrozba pro zdraví vojáků a vojenskou připravenost než samotný virus. Více jak 200 tisíc vojáků odmítlo vakcínu, přesto armáda bez ohledu postupuje dál a poškozuje morálku a připravenost těchto vojáků. Na bitevním poli během pár měsíců jsme nikdy nepřišli o 200 tisíc vojáků. Odebrat vojákům uniformu má stejný dopad na připravenost jako je ztratit na bitevním poli. Jsem uvedena v armádě a v 17 letech jsem dokončila základní výcvik.

Nyní jsem armádní lékařská odbornice s magistrem z veřejného zdraví. Posledních 30 let jsem strávila službou této skvělé zemi. V dospívání jsem byla téměř bez domova a na sociálních dávkách, a pak se stala podplukovnice lékařka v americké armádě. Vážně jsem zažila americký sen. Za vše, co mám, a za vše, čím jsem, vděčím pouze Kristovi. Moje kolegyně nedávno na sociálních sítích poukázala na to, že moje kariéra v medicíně není „typická cesta”. Měla pravdu. Můj první rok jako armádní lékařka jsem utrpěla katastrofické komplikace po porodu své dcery. Ze strany mých kolegů lékařů.

Dopad na moji rodinu a život byl bolestivý a změnilo mi to život. Moje plány pro moji rodinu a kariéru se náhle změnily. Během této doby jsem se chtěla ujistit, aby něco dobrého vzešlo z něčeho velmi bolestivého. Udělala jsem to, co děláme v armádě. Provedla jsem zhodnocení po akci s ohledem na to, co se stalo špatně s mou péčí, což vedlo k tak katastrofálním výsledkům. Pokusila jsem se zapojit všechny zúčastněné a zahájit dialog ke změně. Víte… nezměníte něco, pokud neuznáte, že je to pokažené. Ano, nebyla to tradiční cesta. Není to cesta, kterou jsem plánovala, ale byla to cesta vydlážděná pro takovou dobu, jakou je tato. V roce 2018 jsem měla tu čest se zúčastnit kurzu bezpečnostního úředníka pro letectví.

Vedoucí kurzu se mě prvního dne zeptal: „Proč by lékařka plýtvala časem v tomto kurzu? Co doufáte, že z tohoto získáte?” Odpověděla jsem: „Pane, v lékařství máme denně tři havárie Boeingů 747 plných pacientů. Kvůli lékařským chybám. Jsem tady, abych přivedla leteckou bezpečnost do armádní medicíny.” Ano. 444 tisíc pacientů napříč touto zemí ročně umírají v důsledku lékařských chyb. Minulý květen jsem se zúčastnila kurzu pro vedoucí pracovníky v preventivní medicíně pro armádu. Když jsme mohli vedoucím pracovníkům pokládat dotazy, jednoduše jsem se zeptala: „Takže jsme přeskočili dva roky testů 2. fáze a tři roky testů 3. fáze? Kvůli covidu jsme přišli pouze o 12 vojáků v aktivní službě. Přesto budeme riskovat zdraví celé armády kvůli vakcíně, pro kterou máme jen 2 měsíce bezpečnostních dat?” Odpověď byla: „Přesně tak, plukovnice. A přesvědčíte každého vojáka, aby si tu vakcínu vzal, abych mohl mít dostatek dat k určení, jestli je ta vakcína bezpečná.” Naši vojáci jsou národním pokladem.

Osobně zažili střelby, pak výbuchy, a to bez vděku, a byli ve válkách, když se jim mělo zrovna narodit dítě. Nesli to břímě, nehledě na to, jakou to mělo cenu. Činili tak bez politické příslušnosti nebo narativu. Tohle jsou válečníci, ne laboratorní krysy. Zaslouží si nejlepší lékařskou péči. Na začátku očkovací kampaně se moje kolegyně nechala očkovat, aby ochránila svoje starší rodiče. Je vynikající důstojnice a lékařka. Byla dvakrát nasazena v terénu. Po vakcíně měla horečky, silnou bolest a více jak týden nemohla hýbat paží. To bylo poprvé, co jsem se podívala do systému zaznamenávající nepříznivé reakce po vakcíně (VAERS), abych zjistila, jestli její příznaky jsou běžné. To, co jsem zjistila, mě zhrozilo. Zjistila jsem, že ve VAERSu pouze během prvních pár měsíců po zahájení očkovací kampaně už bylo více úmrtí než v jakémkoliv roce za poslední desetiletí v důsledku všech vakcín dohromady. Následně jsem navštívila základnu Fort Benning, kde jsem narazila na řadu vojáků, kteří mi vyprávěli o výhrůžkách, nátlaku a zastrašování, aby se nechali očkovat vakcínou, která tehdy stále byla pod nouzovým schválením. Tohle porušilo lékařskou etiku, konkrétně Norimberský kodex.

Když jsem napsala email armádnímu velitelství veřejného zdraví a zeptala se na nepříznivé události, epidemiolog mi odpověděl, že nesledují a netrasují a ani nemonitorují nepříznivé události. Přišel mi email, který pobízel armádní lékaře a odborníky, aby se nechali očkovat, aby si dali náplast na svoji uniformu, zveřejnili fotku na sociální média s hashtagem #vakcína je bezpečná, #nechte se očkovat. Tohle mě znepokojilo, protože to vypadalo, jakoby lékaři byli využíváni jako marketingová paže farmaceutických společností. Mnozí by řekli, že tohle je dobrý marketing veřejného zdraví, ale já bych řekla, že tohle porušuje DoDI, který zakazuje propagaci civilních produktů. Ano, tyto vakcína jsou produkt. Farmaceutické společnosti nejsou benevolentní charity. Chtějí vydělávat, a také vydělávají. V květnu jsem potkala mladou ženu, sportovkyni, která trénovala na armádní školu. Byla vším, co bychom u ženské válečnice chtěli. Měla před sebou slibnou kariéru. Řekla mi, že je jedinou ženou ve své třídě, a jediná, která není očkovaná.

Pak mi vyprávěla o míře obtěžování a zastrašování, kterému vojáci čelili, pokud se nechtěli očkovat. Vyjádřila svoje obavy z toho, jaký vliv může vakcína mít na její plodnost a zdraví. Vysvětlila jsem jí potenciální rizika a přínosy pro její věk, fyzický stav a kondici. Řekla jsem jí, že má vše, co ztratit, a nic získat. Poslala mi tento vzkaz. „Čas a tlak mě přemohl. Vím, že jsem vás nepotkala náhodou, a bylo tolik znamení a vedení, proč si vakcínu nebrat. Toho dne jsme mluvila s dalším mentorem, který mi řekl, že vakcína je budoucnost, a vůdci dělají oběti. Někdy, aby tam mohli být pro ostatní. Řídila jsem se tím v domnění, že mi to umožní starat se o ostatní. Nerada říkám, jak moc to rozhodnutí lituji. Bylo to něco přes dva týdny a moje tělo není v pořádku. Fyzicky jsem byla ve skvělé kondici a připravená na armádní školu. Před týdnem se ale vše změnilo. Začala jsem cítit bolesti, měla jsem otoky a kašel.

~ Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Ignorovala jsem to, protože jsem jen chtěla nastoupit na armádní školu. Je to vše, pro co jsem kdy pracovala. Oholila jsem si hlavu a odjela jsem na zkoušky, ale moje tělo mě tam venku zradilo. Běh na pět mil jsem běžela mnohokrát, ale nezvládla jsem ho. Nemohla jsem svoje tělo přimět běžet rychleji, cítila jsem bolesti. Z kurzu jsem vypadla a šla za doktorem. Nevím proč, ale chtěla jsem vám napsat. a říct vám, jak vděčná jsem navzdory tomu, že jsem neviděla znamení a nedůvěřovala tomu, proč mě Bůh tehdy zavedl za vámi. Děkuji za to, že jste se mě pokusila kontaktovat. Děkuji, že vám záleželo víc na mém zdraví než na mé práci. Kéž by byla cesta, jak odčinit to, co se stalo, ale nelze to. Snažím se jen dostat do lepšího místa. Chci vám znovu poděkovat. Doufám, že budete dále pomáhat lidem, kteří nepřešli na druhou stranu.” Slyšet o jejích hrozných vedlejších účincích bylo jako se dívat do zrcadla.

Viděla jsem slibnou mladou důstojnici na začátku její armádní kariéry, která sešla ze své cesty. Později jsem oslovila dr. McCullougha, který mě pozval do skupiny stovek lékařů, vědců a matematiků z celého světa, kteří se zabývali včasnou léčbou a bezpečnostní vakcín. Jedna z dalších věcí, kterou příběh této ženy pro mě nejvíce zdůraznil, byla ta, že ženy mají unikátní okolnosti ke zvážení na rozdíl od mužů a postmenopauzálních žen. Ženy v plodném věku mají všechna vajíčka, která kdy budou mít od početí po menopauzu. Jejich vystavení různým chemikáliím, toxinům, lékům a rentgenům může nejen ovlivnit jejich zdraví, ale zdraví jejich dětí a jejich schopnost mít děti. Udělal jsem si vlastní průzkum. Zjistila jsem, že 8 z 10 léků stažených z trhu nepřiměřeně poškozovaly ženy.

Lékaři z celé země měli být pokorní, když se na medicíně učili o lécích jako Thalidomid a DES. DES byl syntetický estrogen podáván bez problému ženám. Tyto ženy měly děti, ale dcery žen, které braly DES, když dosáhly věku 18-20 let, v alarmující míře dostávaly vzácnou genitální rakovinu a stávaly se neplodnými. Trvalo 40 let, aby farmaceutický průmysl zjistil, že DES způsoboval transgenerační neplodnost a rakoviny. Tohle byl lék, který prošel standardními klinickými testy. Čas nelze nijak nahradit. Můžete na věci házet penězi, můžete upravit regulace, ale čas nahradit nemůžete. CDC v červnu 2021 oznámilo, že bude pořádat nouzovou schůzi, aby probrali fakt, že u 16-24letých se projevuje vyšší míra myokarditid, než se očekávalo. Armáda navzdory tomuto oznámení nezastavila svoje vakcinační snahy. Proč? Několikrát jsem se snažila o to, aby vedoucí lékařští vůdci alespoň informovali vojáky o rizicích. Vedení ignorovalo moje obavy. Tohle je z mnoha důvodů velmi znepokojivé. Nemůžete mít informovaný souhlas, pokud svým pacientům neřeknete o rizicích a přínosech léčby nebo procedury. S ohledem na leteckou bezpečnost, komunikace rizika je zásadní.

Na klinice jsem viděla pět pacientů. Dva pacienti trpěli bolestí hrudi dny a týdny po očkování, a následně jim byla diagnostikována perikarditida. Třetí pilot byl očkován a měl pocit, jakoby byl opilý, chronicky unavený během 24 hodin po očkování. Ten pilot mi řekl, že neví, co dělat. Začal pít hodně kávy, aby se pokusil „se probudit” a mohl pokračovat létat, dokud si neuvědomil, že to nikam nemizí. Poté, co jsem svému vedení ohlásila svoje obavy, že jedno ráno jsem musela vyřadit ze služby tři ze tří pilotů z důvodu poškození z vakcíny, další den byli moji pacienti zrušeni, moje grafy byly staženy k přezkoumání a bylo mi řečeno, že už nebudu vídat akutní pacienty, pouze zdravé piloty pro jejich zdravotní prohlídky. Existuje koncept 10. muže, věrného odpůrce. To je člověk, kterého vyberete, aby byl opozičním názorem, aby se zabránilo skupinovému myšlení. Pacienti mají právo na druhý názor v jejich lékařské péči. Co se stane, když byrokrati tvrdí, že žádný opoziční názor není? Letečtí lékaři v armádě mohou mít pouze doporučení, jestli je pilot způsobilý k létání, nebo není. Ve výsledku to riziko přebírá velitel a má konečné rozhodnutí, jestli přijme nebo odmítne doporučení leteckého lékaře. Mí spoluobčané, Američané, vy jste ti, kteří přebíráte riziko.

Moje doporučení jsou: dr. Fauci a členové FDA a NIH nejsou způsobilí pro let s tímto letadlem. Musí být vyřazeni ze služby. Říkala jsem, že lékařské chyby před covidem denně zabíjely ekvivalent tří letounů Boeing 747 plných pacientů. Medicína není dokonalá. Lékaři nejsou dokonalí. Tato vakcína není dokonalá. Přesto nařizujeme každému Američanovi, aby nastoupil na letadlo, který pilotují byrokrati a administrátoři, kteří nejsou způsobilí k jeho pilotování. Musí být vyřazeni ze služby. Tohle nejsou vůdci, tohle jsou administrátoři, kteří věrně implementují nařízení. Je jeden narativ, že vakcíny jsou bezpečné a efektivní, ale ani jedno z toho není pravdivé. Senátore Johnsone, chci vám poděkovat za to, že jste věrný odpůrce. Za to, že děláte svoji práci a jste vůdcem. Doufám, že Američané nenechají strach, rozdělení a výhrůžky, aby řídily jejich činy. Hledejte moudrost a jděte za pravdou, a svoji víru vložte do Boha. Držte linii.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů