Ředitel pohřební služby v Anglii: „Máme nárůst úmrtí na infarkty a trombózy od začátku covid očkování”

Ve zkratce...

Ředitel pohřební služby John O'Looney z Anglie sdílí svoji zkušenost s nárůstem úmrtí lidí po infarktech, mrtvicích a dalších věcech od začátku očkování. Říká, že tolik úmrtí na krevní sraženiny jako tento rok neviděl za posledních 14 let. S tím sdílí i svoji výzvu pro všechny. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Ahoj lidi, v rychlosti vám řeknu nové informace. Pro ty z vás, kteří mě neznají, jmenuji se John O’Looney, jsem ředitel pohřební služby v Milton Keynes (Británie). Vedu pohřební službu s názvem Milton Keynes rodinné pohřební služby. Na internetu to snadno najdete a ověříte si tak, kdo jsem. Mnoho z vás mě zná, takže vám dám nové informace o tom, kde se v tuto chvíli nacházíme. Dnes je 6. prosince 2021. Vidíme nepřirozeně velký počet úmrtí v důsledku infarktů, mrtvic, aneurysmů, a tohle vše jsou přímé důsledky trombóz, embolií… v plících, nohách, v různých místech v těle… a tohle způsobuje tato úmrtí. Jsou to dobře zdokumentované případy od místních koronerů a napříč celou zemí.

Zdá se, že nikoho netrápí alarmující nárůst těchto úmrtí. Krevní sraženinu jsem vídával velmi vzácně, a tento rok jich vidím více než za posledních 14 let, abych vám dal představu. Napsal jsem vrchnímu koronerovi v Anglii, ale ho to netrápí. Týdny mi nechodila žádná odpověď a pak mi přišel email od jeho sekretářky s tím, že ho to nezajímá.

Tady to máte… tento člověk nás má chránit před újmou. Vidíme tedy tato úmrtí. Další druh úmrtí, který vidím, což je pro mě osobně více znepokojující, jsou lidé, kteří teď začínají být nemocní, jak jejich imunitní systém selhává. Nechali se naočkovat možná před 6-8 měsíci a rozežíralo to jejich imunitní systém, a teď mají problém si poradit s běžným nachlazením. Máme tu zimu a jak víte, v tomto ročním období je spousta nachlazení a chřipek. Jejich tělo si s tím nedokáže poradit, a vláda to velmi rychle začala nazývat novou variantou Omikron. Tito lidé jsou nemocní, ale mají nemoci jako běžné nachlazení. Jejich imunitní systém je zdecimován.

Když se nad tím logicky zamyslíte, je to jako u pacienta s rakovinou. Když člověk s rakovinou chodí na chemoterapii, zdecimuje to jeho imunitní systém. Jedna z věcí, na kterou si musí dávat velký pozor, je ta, že protože nemají žádnou imunitu, běžné nachlazení nebo chřipka je může zabít. Tohle je to, co teď vidíme u lidí z celé země, co se nechali očkovat. Začínají být extrémně nemocní… vážně nemocní. Nejsmutnější věc je ta, že jsou přesvědčeni, že kdyby měli (posilující dávku), tak by neměli tak těžký průběh.

Dám vám příklad… mám kamaráda, kterého znám dlouho, je velmi inteligentní, myslí logicky… on a jeho žena se nechali očkovat. Ona měla jednu dávku a on obě. Teď zoufale touží po posilující dávce, protože se cítí tak strašně nemocný, že si myslí, že booster ho vyléčí. Co těmto lidem můžete říct? Oni prostě tomu chtějí věřit… jsou silně nemocní. Jeho žena říká, jak je teď zoufalá… měla jednu dávku a přeje si, aby už měla druhou. Zoufale chce co nejdřív dostat druhou dávku.

Pokusil jsem se jim vysvětlit: tohle vás zabíjí. Tohle vás zabíjí. Poškozuje to vaši imunitu. Máte akorát běžné nachlazení. A já jim řekl: přijedu k vám a přivezu cokoliv, co potřebujete. Dám ti pusu na ústa, protože nejsem v žádném nebezpečí, že bych onemocněl, protože mám imunitní systém, který mě chrání, jako člověk, který nebyl očkován. Tito lidé… víte… Na Georgijských poradních kamenech a ostatních místech bylo zdokumentováno, co se stane.

Tito lidé ochotně skočí z útesu a budou prosit o další. Vážně nevím, co víc mohu říct. Teď je to už skoro 12 měsíců od doby, kdy první lidé dostali očkování. Jejich imunitní systémy se teď budou rozpadat. Taková je realita a to vidím. Sousedé jsou nemocní a nechávají si věci doručit domů, protože se musí izolovat a nemůžou chodit ven, protože jejich imunita se rozpadá. A k tomu máme zimu a období nachlazení. Tito lidé se už nedokážou vypořádat s nachlazením, stejně jako pacient s rakovinou, co má zdecimovanou imunitu. Kéž bych znal odpověď na to, co mohu udělat, abych lidi přesvědčil, co se jim ve skutečnosti děje. Vážně nevím. Ale vidím to. Vím, že se to děje. V září jsem byl na schůzi ve Westminsteru, kde byli vědci, co říkali přesně to, co se bude dít.

A hle, teď vidíme, že se to děje. Tito lidé jsou nemocní a umírají, jak jsem říkal celou dobu. Teď je čas, kdy začínám čekat na telefonáty od rodiny a přátel. Je to děsivé. Zajímá mě, jestli tito lidé zemřou stále v domnění a přesvědčení, že je to covid. A budou za to vinit antivaxery. „Všichni jsme v ohrožení kvůli vám…” Co můžete říct? Co můžu udělat… koně k vodě můžeš dovést, ale pít ho nedonutíš. Těmto lidem jsem říkal, co se jim stane, pokud se nechají očkovat, ale oni neposlouchali. Mnozí poslouchali. Chci tímto poděkovat tisícům lidí, kteří jsou se mnou v kontaktu emailem, telefonáty, kteří mě navštívili, a posílají mi spoustu lásky a podpory.

Je to báječná věc. Říkají mi, jak jsem odvážný, ale já se necítím odvážný… akorát se zajímám. A stále se zajímám, nemohu to v sobě vypnout. Pro kohokoliv, kdo se dívá… pokud jste se nechali očkovat, nechali se „ochránit”, ale stále jste hodně nemocní, a máte covid a musíte se izolovat… tohle je důvod. Tyto injekce decimují vaši imunitu. Další typ jsou krevní sraženiny, které rychle zabíjí. Spoustu těch jsme viděli také, takže prosím, prosím, neberte si žádnou další dávku těchto injekcí. Zabíjí vás to! Zabíjí vás to! A jít si pro další dávku, když už jste zoufale nemocní, není odpověď… vážně to není odpověď. Udělejte krok dozadu. Hledejte informace jinde než jen na ČT24 a Googlu. To, co může za vaše onemocnění, je tohle očkování.

Omikron varianta je poškození z vakcín. Nic víc. Budete tomu věřit? Vážně nevím… Čas nám asi poví… ale tady se nacházíme v prosinci 2021. Jsme přesně tam, kde mi vědci řekli, že budeme. Bohužel… Doufám, že lidé začnou naslouchat, protože pokud ne, tak onemocní a budou umírat. To je realita… pokud si budete brát tyto injekce, budete umírat. Víte… žehnám vám. Odpusťte jim, vždyť nevědí, co činí. Žádná jiná slova nebyla pravdivější.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

16 komentářů

 1. Děkuji, tak tohle je Pan Člověk a kdybych byla v Anglii,určitě bych mu poděkovala aspoň telefonicky. Objasnil všechno a velmi jednoduše…také jsem kdysi pracovala v pohřební službě, takže víte své – o poslední cestě člověka a proč. Vypjaté pracoviště…a krásně popsal, co se děje při „léčbě“ rakoviny. On by měl se nyní „těšit“, že mu jdou obchody nad míru, ale …on si vybral opačnou cestu. Je na zvážení jestli by doktoři neměli být jímány za ty, kteří lidi posílají na onen svět dříve a krutěj. Vše je v lidech, jen sáhnout do správného šuplíku ve své mysli.

 2. Ffffffff strašný co se děje lidi se snažej pomoct ale ne každý to vidí jako pomoc je nás tu moc to je jasný z hlediska jak to vidí ti nahoře jednou sem narazil na netu je to dýl že přes něco světa vědců přes 90 procent se schodlo že nás je tu mnoho už nevím na jaké stránce četl sem to všichni ekonomika je na prasknutí ale ekonomika nejsou lidé a jídla je více než se sní třeba velkoobchody jenom kvůli poničené neproražené plechovce jídla APOD. to všechno skartují jak se říká na světě se denně likviduje tuny a tuny jídla sere mě to že každej jak chce pomoct a tahá do toho systém s nesmyslnými pravidli proč když tolik nevědí jak pomoct lidem co umírají hlady si mysli že nemáme prostředky k tomu nakrmit národy co trpí hlady proč lidé nahoře říkají máme co dělat sami kdyby když už se spolcuji si ustanovily že všechny potravní řetězce budou zaměstnávat lidi kontrolory co budou evidovat do prodeje podle pravidel vyspělé země to jít nemůže avšak vzhledem k neporuseni deformaci je produkt k užitku a nezávadný proč protože nechtějí zachraňovat svět a lidi naopak co vidíme jak sem nedávno viděl jak uvažuje jedna poslankyně u nás že na Slovensku cigani co jsou zvyklí jak žijí a berou z lesa popadané větve a stromy jsou označení různými nalepkami kdo a co jsou ne každý potřebuje civilizované svět a vnímá potřeby jako lidi v něm žijící ona na to že když tam chodí policisti a mlátí je a zavírají je u ní normální odpověď inteligenta zijeme přeci v 21 století takže podle nich by asi bylo v pořádku se vyměšovat do kultur které žijí tak jako kdysi žily všichni tak asi výtahem všechny kmeny z džungli a pralesů a pudem je precvicovat šílený nemorální hulvatství to je barbarství někdo se může cítit dotčen ale bilej nemá právo zasahovat lidem do života ve světě kde lidé žijí jak žijí barbarství žádná morálka úcta ke kultuře tamních lidí černý nešli dobývat svět krvi a nastavovat lidem svůj precedens v tomto a s tím dalších souvislostí jsou to bílé národy co většině okupovali svět ne každý kdo je bilej to tak má ale naše vlády které nejsou jiné od ostatních jsou ty co se lidi na nic neptaji poznal sem spousty báječně smýšlejících lidí a vím že o barvě to není je to o skupinách lidi já miluju a mám vždy zájem poslouchat nestrané názory všech lidí světa jen z historie opravdu vyplívá že ti nepri6pusobivy černý jsou ti špatní asi to má důvod že nechtějí takoví životní styl a jsou do něj nuceni a někteří kteří jsou co se týče jídla na tom špatně mají v zemi neurodu málo dobytka apod. tito lidé jsou závislí na těch civilizovaných zemi 21 století mimu synovi bylo šest let a z ničeho nic mu něco běželo hlavou a řek nahlas tato až budu velkej řeknu lidem že aby nedělali lidimem to co nechtějí aby dělaly podíval sem se na něj a já tak přemýšlím dnes v jeho věku mě to nenapadlo řek sem si čistý děti který ještě nejsou tímto světem pohlceny jsou bez nátlaku a vzteku začal sem tak uvažovat že opravdu děti mají spravnejsi vnímání než dospělí tomuto může rozumět obyčejný inteligentní člověk co nedá za to dodatek a víš až apod.. jak řek ježíš nechte je vždyť jim patří království nebeské

 3. Překlady dobrý, avšak u šéfa pohřební služby není zcela určitě jisté, že neřekl nedívejte se na ČT 24. Přece v Anglii nemají tuto stanici.

  1. Taky jsem si toho všiml, ale to bude asi problém překladatele, který místo aby tam vložil televizní stanici z Anglie tak použil pro lepší srozumitelnost stanici Českou.

  2. Fajn práca, vášho webulen … Tiež ma to vyrušilo, že si prekladateľ prispôsobuje text s cieľom akože napasovať ho na podmienky Česka.
   Je to neprofesionálne a pre svedkov Kovidovych je to munícia ktorú vám ako prvú otrieskaju o hlavu.
   Pôvodne hovoril BBC, nie CT.

 4. Tak možná ty dávky působí jako drogy. Lidé budou potřebovat čím dál více a větší dávky, aby neměli problém při menším nachlazení. Izraelský premiér tenkrát naléhal, aby se očkovali znovu hlavně ti, kteří už měli dvě dávky. Ta vakcína možná účinkuje, ale jen hodně krátkou dobu, a po té je člověk více zranitelný než neočkovaný. Jinak si slova izraelského premiéra vysvětlit nedokážu.

 5. Čas ale neůprosně běží a genocidní NWO zvyšuje tlak na vakcinaci a propagandu strachu.Vědí,že pokud bude zesilovat odpor a lidé se začnou aktivně seskupovat a koordinovat proti zločinné agresi současné biologické vakcinační války,že to bude začátek jejich konce. Nesedět nečinně doma a konat ! Scházet se,vědět o sobě navzájem. Šířit pravdu mezi lidmi,probouzet ostatní a podporovat probuzené kolegy a spolupracovat. Aktivovat lékaře ! A další právníky,tito lidé a zejména lékaři musí vědět,že mají oporu a plnou podporu lidí,kteří se staví proti této vakcinační biologické,ekonomické a psychologické válce černé šlechty zastoupené nadnárodními koncerny a WH0 proti lidstvu na Zemi.

 6. Tady mluví jeho kolega podobně, jen s tím, že věková hranice jde stále dolů. Nejdřív to byli staří, pak se objevila vysoká úmrtnost 30-40ti letých, hodně na myokarditidu. No a teď je to ohromný nárůst novorozeňat očkovaných matek. Záběry na miminka, která přežila, ale jsou nemocná, je těžké vydržet. Zaznamenal také nárůst sebevražd, zejména mladých mužů.
  A mimochodem, loňský podzim byl co do úmrtnosti jeden z nejklidnějších, na covid nevěří.
  https://www.pravda-tv.com/2021/11/2-620-tote-babys-nach-impfung-und-berichte-schrecklicher-nebenwirkungen-bei-kindern-videos/

  Přikládám i rozhovor s Catherine Austin Fitts, jelikož její informace o ekonomické podstatě toho, co se děje, jsou důležité. A má pravdu v tom, že pokud chtějí lidi změnu, musí se sami začít chovat jinak. Jsou líní používat hotovost, mají účty u největších bank, přestože vědí, že jsou to zločinci, nakupují v hypermarketech a sami dělají vše pro to, aby byli zcela závislí. Jenže to je marnost nad marnost, viďte? Generace „Z“ už vůbec nechápe, co to svoboda je. Narodili se už do šmíráctví technologií a připadá jim to v pořádku. Možná jsou opravdu poslední, tedy zet.
  https://www.youtube.com/watch?v=bWYgkrjRruk

 7. Já tomu věřím, jenže lidi jsou manipulováni médii, ti novináři lžou, překrucují věci. A pokud většina lidí bude na jejich straně tak jediné co se dá dělat, vakcínu odmítnout a děj se vůle Boží. Jinak děkuji za překlad, viděl jsem i následky očkování, dobré sránky hrdinovesteckou.cz a budem se dívat na konec světa.

 8. Vakcína proti omicronu bude třídávková, promluvil generální ředitel BioNTechu:
  https://rumble.com/vqgucj-generlny-riadite-biontech-vakcna-proti-omicronu-bude-trojdvkov.html

  A je to tady. Ještě ani neskončil rok od začátku masového očkování proti covid-19 a už tady máme (zatím) jednu firmu, která nás připravuje na tři dávky vakcíny proti jedné variantě..na kterou ještě nikdo nikde neumřel, ale histerie a falešná pLandemie musí jet..
  Tak pokud již ani toto vás neprobudí…ale přemýšlím, že by toto mohlo spustit rozpad EU. A už i generální ředitel Albert Bourla od Pfizer se zmínil, že bude na omikron nutná min. čtvrtá dávečka..
  = Těch osm dávek do konce klinických experimentálních studií (polovina roku 2023 = Estimated Primary Completion Date: May 2, 2023, viz.: https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728 ), kdy lidi jsou třetí fází experimentu, bude nakonec vážně (zatím) 8 dávek, přesně tak, jak deklaroval sám Gatěs s Pfizerem na začátku roku!

  A kdo nedostane třetí, nedostane pak čtvrtou atd., a kolik bude potřeba těch „dávek?“
  Která je ta konečná? Tři? Třináct? Třicettři? To nikdo neví…A hlavně to neodkládejte jako moje rodina (a moje maminka), poněvadž pak zjistíte, že nepotřebujete vlastně žádnou 🙂

 9. Davide, pokud přistupujete k diskuzi tak, jak přistupujete, pak jakým právem tady kritizujete nějaké globalisty a jejich praktiky? Na jedné straně tady svobodně působí trollové (a trvám na tom označení, jelikož nikdo normální se dlouhodobě nezdržuje na webu, z jehož obsahem nesouhlasí), nebo týpci typu Karpi, kterým sice vadí restrikce, ale jinak agresivně reaguje téměř na každý článek a na cokoli, co je mimo zastaralá dogmata. Na druhé straně topíte komentáře lidí, se kterými byste měl být teoreticky na jedné lodi. Když jste mi to udělal poprvé, nezavdala jsem jedinou příčinu k tomu, aby se tak stalo. Jedinou. Ani jste se mi neobtěžoval odpovědět. Docela mne to naštvalo, protože mě ten komentář stal nějakou práci, musela jsem dohledávat na netu informace, abych je doplnila, když měl onen diskutér zase ty své kydy. Tím jsem vám chtěla pomoct a co se nestalo? Od té doby už jsem sice sekla, ale v porovnání s tím, co tu vidím… ovšem to vy nějak záhadně zveřejníte, ale znovu mi ztopíte komentář s doplňujícími informacemi.
  Kdo tedy doopravdy jste? Pozor na alternativu, často jen zastupují řízenou opozici. Poskytnou prostor, aby si nespokojení bouchli do stolu, řešení nenabízí žádné, zato možná pro páníka sesbírá ip adresy.

  1. Zdravím Hano, asi myslíte to, že Váš komentář po přidání čekal na schválení a tím zveřejnění? Jen chci říct, že kdykoliv člověk do svého komentáře dá nějaké odkazy, tak podléhá schválení ode mne kvůli možným spamům. Je to automatické… no a pak mi chvíli trvá, než se ke komentářím dostanu. Není to nic proti Vám nebo komukoliv jinému. Jen někdy zapomenu se podívat a komentáře schválit. Všimnul jsem si, že jste zde pod tento příspěvek dávala komentář předevčírem 10. 12. Už jsem Vám ho schválil. Pokud jsem Vám nějaký komentář v minulosti neschválil, omlouvám se, nebylo to nic osobního. Je dost možné, že jsem ho ve všech těch věcích přehlédnul a neschválil. Přeji hezký den.

 10. Boha to je konina…lidi, když už tyhle nesmysly hltáte, zkuste se nad tím aspon na chvilku zamyslet.
  Proboha jak může ředitel pohřební služby vědět COKOLI o příčinách úmrtí??? To je úplně stejná pozice ve vzdahu k příčinám úmrtí jako kdyby to říkal ředitel nákupního centra. Autor si z vás dělá jen prdel a vy mu klikáním vyděláváte prachy.

 11. Ředitel pohř. služby ví velmi PŘESNĚ o příčinách smrti z toho důvodu, že osobně mluví s příbuznými zesnulého, když ti se k němu dostaví. Takže se od nich dozví:
  1. zda byl nebožtík očkovaný (zda obdržel depopulační mengelovku)
  2. jaký byl jeho zdravotní stav před očkováním
  Má to tudíž z první ruky, nepotřebuje dobrozdání kohorty zkorumpovaných Bigfarmou dochtorů.
  John O’Looney poskytl už více rozhovorů, na internetu. A proč zrovna pohřebák z UK si všímnul, že mu to tam nějak moc a nezvykle umírá? No to proto, že v UK bude odlidnění zvlášť drsné (-80 %). Pro každou zemi je jiná kvóta. Pro nás asi 10 %
  https://rense.com/general96/the-deagel-2025-projections.php

  1. Jako zkusím se vžít do duše člověka, který si myslí, že všude jsou agenti a vše je podvod (zřejmě i modré nebe nad námi). Takže fajn, ředitel pohřební služby mluví se všemi svými klienty. (technická poznámka: zemřel Vám někdy někdo a řešil jste pohřeb?Mluvil jste s ředitelem pohřební služby?) Všichni pozůstalí mají z nemocnice úmrtní zprávu, že umřeli kvůli krevní sraženině na embolku a pod. (technická poznámka: moment nejsou ty nemocnice náhodou součástí celého podvodu? tak jak je možné že vám dají do ruky takovou zprávu, když si to pak můžete jasně spojit, že za to muže očkování? To krapet chybka v tom podvodném systému, doporučil bych jim, aby do těch zpráv třeba psali, že dotyčný zemřel úlekem, zadusil se zmrzlinou, nevysvětlitelně…)
   Fajn odlidnění planety. Nejeden greenpeace aktivista by byl rád, že. (technická poznámka: jak je možné, že v té tabulce vůbec nejsou nejproočkovanější země? To jako když nebude splněn limit očkování bude použit starý dobrý kalašnikov? )
   Z té tabulky tedy vyplývá, že nejvíc zlobili: USA, Anglie a Německo? (technická poznámka: nebylo by dobré, když už mám potřebu vytvářet imaginární realitu, dást si na tom aspon trochu záležet, a tu tabulku nějak dopracovat? Dát tomu jakousi štábní kulturu? Takhle to vypadá na práci šesťáka v hodině IT).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů