Satanistické rituální zneužívání v Evropě – projev rakouského politika Maximilian Lindera

Ve zkratce...

Projev rakouského politika Maximiliana Lindera o nechutném filmu o jezení dětí podporovaný stranou Zelených.
Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Přepis:

Maximilian Linder: Zelení v Korutanech spolufinancovali z peněz daňových poplatníků Festival hororových filmů. Během festivalu byl natočen hororový film. Film, který pojednává o tom, jak uvařit dětský řízek, dámy a pánové. Jak uvařit dětský řízek podle následujícího receptu. Dětské maso lehce naklepeme, osolíme a opepříme, přidáme list šalvěje, byliny a nahoru ještě dětskou slaninu. Nejlépe se hodí čtyři plátky dětského masa z korutanského blonďatého děcka. Během filmu se od kuchaře také dozvíme název, jaké dětské maso se hodí nejlépe.

Ukazuje plánek, kde je pěkně vidět, co všechno se dá uvařit třeba z dětské hlavy. Dětské ruce a nohy se zase hodí na dětský guláš. Dámy a pánové, toto bylo podpořeno z daní občanů prostřednictvím stranické kasy Zelených! Tolik tedy k jednomu. Teď to druhé, což je pro mě ještě horší. Hudbu k tomuto filmu složil Rolf Holub, poslanec parlamentu za Zelené, který sebe a svou kapelu opět podporuje z daní.

Medailonek politika:

Rofl Holub – od března 2004 mluvčí, předseda a poslanec parlamentu v Korutanech za Zelené. Od roku 2003 byl jako radní města Klagenfurtu za Zelené zodpovědný za výstavbu, kulturu a cestovní ruch. Jako známý kabaretní umělec, herec, hudebník a režisér se zasadil o alternativu k regionálně xenofobní politice kultury.

Scéna z filmu:

Moderátorka: Jsme v kuchyni u Wolfganga. Ahoj, jsme rádi, že tu dnes můžeme být a dívat se ti přes rameno.

Kuchař Wolfgang: Jak asi vidíš, už jsme něco připravili a dnes si uděláme plněný dětský řízek s dalšími pochoutkami. K tomu pestrý míchaný salát a jako přílohu jsem vymyslel něco speciálního a sice polentu s hříbky.

M: To zní velmi dobře.

K: Současným trendem je korutanské blonďaté dítě. Tady jsem si už připravil pár plátků, které teď zpracujeme. Vidíš to světlé maso? Vypadá chutně. Teď ještě, aby se nám to povedlo.

M: Také doufáme.

K: Tak to byl pepř a teď sůl.

M: Co to je za maso?

K: Jak už jsem říkal, je to dětský řízek. U nás v regionu se dítě v posledních letech vyvinulo do korutanského blonďatého děcka. A jak vidíš, je to jemné, světlé a vynikající maso, které naši hosté velmi oceňují. A my si hledíme, abychom veškeré masné přísady odebírali od našich lokálních chovatelů, ať už na dětské rolády nebo na dětský vídeňský řízek. Máme tu zkrátka produkty našich zemědělců, ti jsou nám za to vděční a naši hosté též.

M: Jaký kousek dítěte jsi…použil?

K: Tady mám takový plánek, protože nejsi první, kdo se na to ptá. V tomto případě jsem použil prsní řízek, protože je to zkrátka to nejjemnější maso na steaky. Zajímavé jsou také medailonky nebo naše regionální specialita – dětský guláš.

M: A jakýpak je vlastně rozdíl mezi kojencem a dítětem?

K: To je dobrá otázka. To ti mohu snadno vysvětlit na těchto dvou roládách. Z kojence je slanina velmi jemná a také ji používám. Problém je, že není levná. Je pochopitelně dražší a zákazník musí být připraven zaplatit odpovídající cenu. Mezitím se to už naštěstí rozkřiklo a tak přidávám slaninu z kojenců.

M: Stůl je prostřený, já mám docela velký hlad a už se těším, co nám Wolfgang přinese. Na zdraví a na kuchaře!

K: Chutná ti to?

M: Je to velmi dobré, děkuji. A pokud jste také dostali chuť uvařit si podle Wolfgangova receptu, tak se podívejte na naší webovou stránku, která je dole ve videu. Wolfgangu, děkuji ti ještě jednou za pozvání a za skvělé jídlo.

K: Rádo se stalo.

Překlad: Jana Formánková
Titulky: David Formánek

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Mohlo by vás zajímat

3 názory na “Satanistické rituální zneužívání v Evropě – projev rakouského politika Maximilian Lindera”

  1. TO JAKO V NĚMECKU NENÍ TRESTNÝ ZABÍJET DĚTI A VAŘIT SI Z NICH JÍDLO ???!!! JAK TO ŽE TY LIDI CO TO NATÁČEJÍ, MIMOCHODEM TOTÁLNÍ PSYCHOPATI, JEŠTĚ BĚHAJÍ NA SVOBODĚ??? JAK TO ŽE VŠICHNI KDO TO NATÁČELI UŽ NESEDÍ NA DOŽIVOTÍ ZA VRAŽDY NEVINNÝCH DĚTÍ, O K TERÝCH JEŠTĚ NATÁČEJÍ RÁDOBY VESELÉ POŘADY JAKÉ JÍDLO SI Z NICH UVAŘÍ JAKO KDYBY VAŘILI KUŘATA ???? TO NEMOHOU BÝT SNAD ANI LIDI !!! A NEBO CO HORŠÍHO, MOŽNÁ BYLI V TOM ZABÍJENÍ A KANIBALISMU CELÝ ŽIVOT VYCHOVANÝ, PROTOŽE VYPADAJÍ NA TO, ŽE JIM TO PŘIJDE NAPROSTO NORMÁLNÍ !!!! TO BY MĚ ZAJÍMALO KDO JSOU TI „CHOVATELÉ“ DĚTI ??? JAKO PĚSTOUNI ???? KAŽDOPÁDNĚ JE TO SICK SICK SICK….🤮🤮🤮

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NasTub.cz
Nejnovější
Populární

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů