Nadměrná úmrtí v souvislosti s COVID očkováním

Ve zkratce...

Reportáž z Highwire o nadměrných úmrtích, která jsou pozorovaná po celém světě.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓


Jestli jsou pro Vás překlady hodnotné, zvažte přispěním na jejich tvorbu níže kartou (ocením měsíční podporu) nebo ZDE na bankovní účet. Děkuji! (ps: Po kliknutí na tlačítko „Přispět” budete přesměrování na platební bránu)

Darovaná částka
Frekvence daru


Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble / Substack

Originál videa publikován ZDE: 12. ledna 2024

Přepis videa:

J: Máme tu rok 2024, nový rok. A pro naše nové posluchače, máme jich hodně… pravidelně jsme informovali o zavádění covid vakcíny. Věděli jsme, že to způsobí škody, ale jaké škody, kolika lidem, a je tu jedna metrika Dele, kterou jsi zmínil téměř před dvěma lety, o které jsme věděli, že ji neutají. Tady je ten klip z roku 2022.

D: Lidé říkají, že se to pokusí skrýt. Ale co? Možná byste mohli skrýt covid úmrtí, mohli byste být schopni trochu manipulovat s úmrtími na COVID a vzít lidi, kteří mají infarkt, a dát je do kategorie COVID, mohli byste být schopni skrýt skutečnou míru očkování proti covidu a kdo byl skutečně očkován, zda byl plně očkován, zda byl posilněn, zda měl jen jednu injekci. S tím vším se manipuluje. Ale jedna věc, kterou nelze zmanipulovat, je úmrtnost na všechny příčiny. Pokud dojde k nárůstu úmrtí plošně v každém národě, bude to opravdu těžké skrýt.

J: Teď jsme jeden po druhém viděli, jak země za zemí… teď to nazývají nadměrnou úmrtností. A dochází k tomuto jevu.

D: Úmrtnost na všechny příčiny, která je nad normou, všechna úmrtí, všechny kategorie, ale umírá víc lidí, než před pěti lety, nebo průměr, na který jsme byli zvyklí.

J: Ano. A to se nemělo stát, protože jsme měli vakcínu. A teď se o tom mluví v mainstreamových médiích. Je to slon v místnosti, všichni o tom informují. Tady je jen Fox News z poslední doby.

Fox: The Hill píše: Je to větší než COVID. Proč tolik Američanů umírá předčasně? Životní pojišťovny důsledně bijí na poplach kvůli těmto nečekaným nebo nadměrným úmrtím, která si vyžádala 258 000 více Američanů v prvních devíti měsících roku 2023, než ve stejném období roku 2019, což převyšuje kombinované americké ztráty z každé války od Vietnamu. Úmrtnost narostla o 26 % mezi 35 až 44letými, o 19 % mezi 25 až 34letými, co se to proboha děje?

D: To jsou děsivá čísla. A jen pro dokreslení kontextu, protože někteří z vás to možná vidí poprvé. Hodně z toho vycházelo z pojistných modelů, kolik pojišťovna vyplácí na jedno úmrtí. A říkalo se, že některá zvýšení dosahují až 40 %. Jeden z těch, kteří s tím přišli jako první, řekl: My tomu říkáme událost tří sigma, když dojde k 10% nárůstu úmrtí, tři sigma, což znamená katastrofickou událost jednou za 200 let, zemětřesení jednou za 200 let nebo tsunami jednou za 200 let, a tato čísla jsou dokonce vyšší. Mimo tabulky. A to číslo je neuvěřitelné. Jen v roce 2023 158 000 mrtvých nad normál. A za všechny roky ve Vietnamu zemřelo asi 65 000 lidí. A nikdo o tom skoro nemluví. Je to opravdu neuvěřitelné.

J: A protesty, které se během Vietnamu konaly, aby se ta válka ukončila kvůli těm mrtvým. A právě proto je tato konverzace o nadměrných úmrtích na radaru všech, všichni o ní mluví od Joea Rogana po Marka Segala, Fox News i CNN. A tak se podívejme na další čísla, protože je to téma dne. Podívejme se na nejlidnatější stát Spojených států, Kalifornii. Tady je článek na Daily Sceptic zrovna z tohoto měsíce. Proč tolik Kaliforňanů umírá, a píše se v něm, že si COVID od roku 2020 vyžádal v Kalifornii asi 105 000 životů. Ve stejném období zemřelo na všechno ostatní o 82 000 Kaliforňanů více, než je obvyklé. Po úpravě o pokles počtu obyvatel tento údaj o nadměrném počtu úmrtí bez COVIDu je o to znepokojivější, že počet obyvatel státu klesl přibližně na stejnou úroveň jako v roce 2015. Prostě úžasná konverzace o tom, ale všude je to stejné. Ve Velké Británii jsou špičkové lékařské časopisy, jako je Lancet, které jsou nyní nuceny o tom informovat. Tady je studie z Lancetu: Nadměrná úmrtnost v Anglii po pandemii COVIDu-19. Píše: Tento model zjistil, že v období od týdne končícího 3. června 2022 do 30. června 2023 nadměrná úmrtnost u všech příčin byla relativně největší u osob ve věku 50 až 64 let (o 15 % vyšší),

D: A 10 % je tři sigma. Takže tohle je daleko nad tím.

J: To stejné zjistíte v jakékoliv zemi. A píše se zde: Ve srovnání s 11 % vyšší u lidí ve věku 25 až 49 let a méně než 25 let a asi 9 % vyšší u skupin nad 65 let. Pak se tu píše: Věkově standardizovaný CMI zjistil podobné vzorce s největším relativním nadměrným počtem úmrtí pro rok 2022 pozorovaným u mladých ve věku 20 až 44 let a dospělých ve věku 45 až 64 let. Tehdy pojišťovny začaly říkat: Počkejte, tohle jsou mladí lidé v produktivním věku, kteří umírají. Proč se to děje?

Nikdy předtím jsme nic takového neviděli. A média nebo vlády k tomu říkají: Nedělejte si starosti. To jsou jen opožděná vyšetření na rakovinu kvůli lockdownům, to jsou jen lidé, kteří možná neberou statiny. Ale máme profesora onkologie Anguse Dalgleishe z lékařské fakulty svatého Jiří v Londýně. Nedávno o tom mluvil v rozhovoru a uvedl to na pravou míru.

NF: Dívám se na nadměrná úmrtí během pandemie. Ale stejně tak i předtím… je jasné, že míra úmrtnosti v Británii poroste se stárnutím populace. Ano, bude. Ale tyto údaje se mají upravit i s ohledem na věk. A chci říct, že jsem viděl velmi hrubá čísla a ta jsou docela znepokojující, protože dochází k nadměrné úmrtnosti mladších lidí, nejen u starší populace, ale i u lidí mladších 40 let. A skutečný vrchol je mezi 40 a 65 lety. To je něco, co je velmi neobvyklé a znepokojivé. Původně to bylo odmítnuto jako důsledek toho, že lidé nedostávají statiny.

Chris Whitty to řekl, což jsem si myslel, že je docela alarmující, protože statiny vám nenabídnou, dokud vám není více než 55 let. Takže se to nemůže týkat této skupiny. Říkali jsme, že za to mohly lockdowny… že to povede k nadměrným úmrtím kvůli rakovinám, apod. Kvůli chybné diagnóze.. Ano, a špatné léčbě, atd. Ale je tu ještě něco mnohem horšího. Když se podíváte na tyto údaje, jsou stejné v Evropě, v Austrálii i na jiných místech.

Jedna z věcí, na které jsem upozorňoval a nikdo si jich nevšiml, a teď je to ještě relevantnější, je, že jiní poukázali na to, že tento nadbytek úmrtí začal a koreluje s vakcinačním programem. To neznamená, že to souvisí, ale proč se na to nikdo nepodíval? Proč se tím nikdo detailně nezabýval? Já a další kolegové jsme na to upozorňovali a nedostali jsme absolutně nic… jen se říkalo, že se to očekává.

D: To by bylo jako, když máte rodinnou večeři a druhý den ráno je fronta na záchod. Na záchodě to táhne ze všech konců, lidé hledají každý záchod, jdou k sousedům, nemůžou ani na dvůr. A jediná věc, na co se nikdo nezeptá, je, co jsme včera jedli? Na to se dívat nebudeme. Vždyť se děje tohle. Máte moment, kdy to celé začíná, což je u očkovacího programu. A nikdo z CDC, z FDA, nikdo z žádné regulační agentury na světě se nechce zabývat vakcínami. To je jediné místo, kde víme, že se to neděje. To je šílené. Mluvíme o přílivové vlně, která se valí na všechny národy na světě a zabíjí lidi v míře, jakou jsme nikdy předtím neviděli. A nikdo nechce mluvit o tom, co jsme udělali jinak, co to mohlo způsobit.

J: A skutečnost, že si nikdo tyto otázky neklade, ukazuje na jasné utajování, jak hluboko to jde? Kam až to sahá? To nevíme. Ale to, že to ani nezapojí do rozhovoru… a jeden z klíčových lidí…

D: Ukazuje to, že zatraceně dobře vědí, o co jde. Kdybyste si mysleli, že to s tím nesouvisí, byla by to první věc, na kterou byste se podívali, nebo možná pátá věc, nevyhýbali byste se tomu úplně, pokud si neříkáte, panebože, neotvírejte ty dveře. Páni, dnes mám hodně energie.

J: Jedním z klíčových lidí, kteří vedou tak trochu utajené rozhovory, které se nemají vést na veřejnosti, je Anthony Fauci. A jak jsme o tom mluvili v posledních týdnech, měl být a nyní byl za zavřenými dveřmi svědčit pro vybraný podvýbor pro koronavirovou pandemii. A z této výpovědi nebyl pořízen žádný přepis. Nevyšla z toho žádná videa, ale máme titulky, máme nějaké citace. A tady je jeden z titulků. Fauci při výpovědi za zavřenými dveřmi více než stokrát řekl, že si nevzpomíná na konkrétní informace o původu COVIDu a politice týkající se pandemie. Ale pak přejdeme na stránku podvýboru na X a zde jsou některé z příspěvků. „Dr. Fauci tvrdí, že doporučení o dodržování rozestupu 2 metry, které prosazují federální zdravotníci, pravděpodobně nebylo založeno na žádných údajích. Říká, že se prostě tak nějak objevilo.” Ale pak je to ještě horší. My jsme mluvili o úniku z laboratoře, kvůli čemuž jsme přišli o kanál na YouTube. No, a tady doktor Fauci přiznal, že hypotéza o úniku z laboratoře není konspirační teorií. Příspěvek pokračuje: To přichází téměř čtyři roky po propagaci zveřejnění nyní nechvalně proslulého článku o proximálním původu, který se snažil vyvrátit hypotézu laboratorního úniku. Anthony Fauci sám říká, že už to není konspirace, ačkoli byl jedním z autorů té studie.

D: Pokud si dobře vzpomínám, není v Kmotrovi taková scéna, kde jeden z mafiánů skončí na lavici obžalovaných a říká: Nevzpomínám si. Každopádně jeden z těch mafiánských filmů. Přesně to Fauci udělal. „Nevzpomínám si na to.” Tohle je vědec. Tohle je člověk, který diktoval světu díky svému neuvěřitelnému mozku a znalostem, co bychom měli dělat. A nemůže si vzpomenout na nic, co nám řekl.

J: Nejen vědec, ale „věda”, podle jeho vlastních slov. Zdá se, že Fauci stále obhajuje lockdowny. Tohle je titulek z New York Post. Fauci říká sněmovnímu panelu COVID, že není přesvědčen, že děti utrpěly ztráty v učení v důsledku pandemických uzavírek škol. Promluvme si o tom, protože to souvisí s rozhovorem o nadměrném počtu úmrtí. Máme vakcíny, ale i lockdowny. V roce 2022 jsi říkal, že si dejte pozor na tato nadměrná úmrtí.

Generální ředitel OSN učinil toto prohlášení. To byl titulek: 50 milionů lidí bude těžce hladových v tomto roce, říká náměstek generálního tajemníka OSN. Mluví o tom, že kvůli COVIDu… nepopisuje, jaká část covidu to mohla způsobit. Ale teď tu máme první organizaci a nezávislý think tank, který obvinil z toho lockdowny, Předtím jsme tu a tam měli jednoho vědce a nějakou vědeckou práci, ale máme tu Královský institut spojených služeb. To je tento nezávislý think tank, který je starý téměř 200 let.

A vydali tento článek: Stojí COVID lockdowny za nárůstem extrémní chudoby v zemích globálního Jihu? A říká: Důkazy jasně naznačují, že politika COVID lockdownů formovala nárůst chudoby od roku 2020, zejména na globálním Jihu. A dále říká, že chudoba je hnací silou politické nestability a socioekonomických potíží. To není nový závěr. Ale socioekonomické důsledky pandemických politik nebyly tvůrci politik dostatečně kalibrovány, způsobily zničující nárůst chudoby a nejistoty po celém světě.

To musí být faktorem při tvorbě budoucích pandemických politik a v současné debatě o nových mezinárodních zdravotnických předpisech, kterou vede WHO. Takže se říká, že nebyly dostatečně kalibrovány, téměř jako by tvůrci politik byli v nějaké bublině a nerozuměli tomu, co jejich politiky způsobují v reálném světě.

D: Ale nebojte se, my chceme schválit smlouvu, aby stejné vykostěné hlavy, které to celé pokazily, dostaly pod kontrolu celý svět a odstranily kohokoli s kritickým myšlením, aby neměl žádné možnosti.

J: Jo, a tak to byl zajímavý týden, protože Fauci se přiznal k věcem, které v minulosti hájil, a teď v nich otočil. Ale máme tu bývalého ředitele NIH, doktora Francise Collinse. Tenhle chlapík byl tak trochu takový starší hipík, který hrál na kytaru. No, tohle je on během nedávné přednášky, kde přiznal některá svá selhání, poslechněte si to.

FC: Jako člověk, který žije uvnitř Beltwaye, cítí krizi, snaží se rozhodnout, co dělat v nějaké situační místnosti v Bílém domě s lidmi, kteří měli neúplné údaje. Opravdu jsme nepřemýšleli o tom, co to bude znamenat, pro Wilka a jeho rodinu v Minnesotě, 1000 mil od místa, kde virus tak silně udeřil. Opravdu jsme neuvažovali o důsledcích v komunitách, které nebyly New York City nebo nějaké jiné velké město. Lidé z veřejného zdravotnictví, o tom jsme mluvili dříve… pokud jste člověk z veřejného zdravotnictví a snažíte se rozhodnout, máte velmi úzký pohled na to, co je správné rozhodnutí. A to je něco, co zachrání život, nezáleží na tom, co se stane jiného. Takže přikládáte nekonečnou hodnotu zastavení nemoci a záchraně života. Nulovou hodnotu přikládáte tomu, jestli to ve skutečnosti totálně nenaruší životy lidí, nezruinuje ekonomiku a mnoho dětí zůstane mimo školu způsobem, ze kterého se možná nikdy nezotaví. Vedlejší škody. Ano, vedlejší škody. To je myšlení veřejného zdravotnictví. A myslím, že mnoho z nás, kteří jsme se podíleli na snaze vytvořit tato doporučení, mělo toto smýšlení, a to bylo opravdu nešťastné. Naše další chyba.

D: Nejsem si jistý, o co tam jde. Vím, že se tento muž považuje za velkého křesťana. Možná si uvědomuje, že se jeho dny blíží, a zodpovídá se za to, co udělal. Ale chová se, jako by to prostě nevěděli. J: Jo, a on říká, že to bylo myšlení veřejného zdravotnictví. Já bych tvrdil, že to bylo autoritářské myšlení, protože dr. Francis Collins poslal v říjnu 2020 přesně tento email Faucimu a Cliffordu Laneovi. Mluví tam o Velké Barringtonské deklaraci.

D: To byly tisíce úředníků veřejného zdraví a vědců, kteří říkali, že toto je špatný přístup. Lidé kvůli vám zemřou. Rozšíří se hladomor. Léčba bude horší než nemoc. Je tam 939 000 podpisů. A řekl Francis Collins tohle? „Možná jsme v myšlenkové bublině. Pojďte ke stolu. Pojďme si promluvit.” Ne, ukaž nám ten e-mail. J: To neřekl. Řekl tohle: „Tento návrh tří okrajových epidemiologů, kteří se setkali s ministrem, dostává hodně pozornosti, a dokonce se pod něj podepsal nositel Nobelovy ceny Mike Leavitt ze Stanfordu. Je třeba rychle a zdrcujícím způsobem zavrhnout její předpoklady. Nic takového zatím na internetu nevidím. Probíhá to?” Takže nařizuje, ať už je to pryč. Jsme v bublině. Chceme zůstat ve své bublině

D: A chceme udržet svět v bublině. Potlačte to! J: Přesně tak, špičkoví epidemiologové, je nám to jedno. A tohle byl historický e-mail, protože to odstartovalo celé to, čemu se teď říká cenzurní průmyslový komplex řízený ministerstvem vnitřní bezpečnosti prostřednictvím SISA. Víme, že ovlivňovali Twitter, Facebook, YouTube, měli jsme CIA, FBI, které stahovaly příspěvky zpochybňující jakoukoli konverzaci kolem COVIDu, vakcín, lockdownů, roušek, která byla v rozporu s tím, co Francis Collins nazval dobrým veřejným zdravím v bublině Beltway.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

 1. Svině svinský…Uchylný psychopati jako Fauci, dostanou svůj trest. Nemám pochybnosti. Je to člověk – zrůda, která se ukájí nad utrpením lidí a čím bezbranější, tím lepší..

 2. https://i.postimg.cc/y6TXMc0c/ockoposmech.jpg

  „Nulová sebereflexe. Lidé jsou zcela nepoučitelní a místo, aby hledali chybu v sobě, hledají ji všude kolem.
  Myslím, že teď už byste měli konečně zpozornět a dobře poslouchat ty, kteří vám dobře radili – protože HRA vůbec nekončí a příště už to taková legrace nebude a pokud nedupneme na brzdu, řítíme se do katastrofy.
  .
  A proč to neustále řeším? Je mi úplně jedno, co jste udělali se svým zdravím, ale řeším to, protože není konec hry – NAOPAK.
  A jediná záchrana civilizace je, aby se co nejvíce lidí probudilo! A tento pohled do zrcadla třeba zase pár tisícovkám pomůže se probudit. 👍“

  + V podstatě to není nic, co by jsme min. my tady, co zde chodíme, nevěděli, aneb jak řekl nedávno pan Turánek – v této zemi je zájem umlčet odborníky..
  + Tři jihokorejské univerzity (s odkazem na údaje z databáze zdravotního pojištění) zjistily, že „plně očkovaní“ jsou na tom zdravotně hůře než (čistí a geneticky nezmutovaní) neočkovaní jedinci a potvrdily (zííív, jen to co, dávno MY už víme), že ko*kovid „očkování ničí lidské zdraví: Autoimunita, hučení v uších (tinnitus), záněty pohybového aparátu a další a další problémy..viz:

  threadreaderapp.com/thread/1735928289800196139.html

  „Všechny vakcíny byly identifikovány jako významné rizikové faktory pro každou zánětlivou muskuloskeletální poruchu,“ uzavřeli výzkumníci. „Tato studie zjistila, že jedinci, kteří obdrželi jakoukoli vakcínu, měli vyšší pravděpodobnost, že u nich budou diagnostikovány zánětlivé muskuloskeletální poruchy, než ti, kteří vakcínu nedostali.“

  „Při velkém množství nanočástic ve vakcínách rostou (ne)žádoucí účinky a také zde hraje roli zánětlivost S-proteinu. Norma plazmidu ve vakcínách je pod 10 nanogramů a v některých šaržích se našlo až několik mikrogramů. Rychlé úmrtí po vakcíně může být způsobeno „kontaminanty“. Největší problémy této země jsou cenzura a bezskrupulózní obhajování něčeho, co už se obhájit nedá. Všechno si rozhodne veřejnost zda chce nebo nechce být nadále klamána. Lidi se nechali vmanipulovat do hry, ve které si buď zvolí komunistického podnikatele nebo komunistického lampasáka, jakoby nebyla jiná volba. Žijeme v období totalitní moci, která má trochu jiné metody. Zadání pětikoalice je dostat tento stát na kolena a poté ho rozprodat zahraničním společnostem za směšné ceny. Žádný mesiáš nás nespasí, ale my sami se musíme stát tím mesiášem, který tuto společnost postaví na nohy. “

  odysee.com/@rdh:c/rdh-082-prof-rndr-jaroslav-turanek-dsc-v-teto-zemi-je-zajem-umlcet-odborniky:0?src=embed&t=2300.025998

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů