Odkaz nutričního specialisty k zamyšlení nad problematikou virů a big pharma lobby

Ve zkratce...

Nutriční specialista Aajonus Vonderplanitz mluví o problematice virů, co byla podle něj příčina vypuknutí AIDS v Africe, a více...
Facebook
Telegram
VK

Komentář před videem:

Pro mnoho z Vás bude toto video nepochopitelné. Důvod je velmi jednoduchý – vždycky nám říkali, ve škole nás učili. Pokud by Vám někdo od dětství dával jíst žížaly – budete je s největší pravděpodobností normálně jíst.

Nabádáme Vás pouze ke kritickému myšlení, a to nejen Vás, ale hlavně celou odbornou veřejnost. Ukazuje se, že práce mikrobiologů a virologů je práce nebezpečná. Nejen pro možná rizika nákazy, ale pro možná rizika objevů a prolomení toho, co někdo nepotřebuje, abychom věděli.

Odborníci, mikrobiologové, co takhle na 5 let pozastavit všechna očkování, proti kterým, pokud jsou opravdu ku prospěchu lidí vůbec nejsme. A prověřit jak to vlastně je?

Je totiž zcela možné, že si z této oblasti někdo udělal nechutný byznys, na úkor zdraví nás všech.

Přepis videa:

Dr. Aajonus Vonderplanitz: Kolik lidí ví, že viry nejsou živé? Ve zdravotnictví je známo po celé roky, že nedáváte antibiotika na viry, protože jsou neúčinné, protože nejsou živé. Nemají jádro, jsou to části bílkovin. Není tu žádné dýchání, žádná funkčnost, žádná činnost žláz… nejsou živé. Ale co jsou? Jsou to mýdla, jsou to rozpouštědla. Tělo si je vytváří, aby rozpustilo tkáň ve vašem těle, které je k jídlu pro parazity, bakterie a houby příliš jedovatá. Příliš jedovatá.

Jako když jsem měl chemoterapii, ozařování. Paraziti, bakterie, houby zkoušeli sežrat tu mrtvou tkáň, byli usmrceni, protože tou tkání byli otrávení k smrti. Co je to tedy za krávovinu o nakažlivosti viru? To je jako říct, že prací prášek je nakažlivý. No, je v každé domácnosti a všichni ho používají ve tři odpoledne. Nebo mezi jedenáctou a třetí hodinou odpoledne, většina hospodyněk a lidí pere prádlo. Takže to musí být nakažlivé, protože se to děje vždy ve stejném čase.

To je, kdy se vyskytují rýmy a chřipky… sezónně. Má to svůj důvod. Existuje 300 000 variant virů. Každá z nich vezme jen malou část buňky po kouscích a rozloží ji. A farmaceutický průmysl řekne: „Vidíte? Rozpouští to buňku!” Ne, rozpouští to konkrétní tkáň v té buňce, tak specifickou, že nemůže nikdy zničit celistvost té buňky. Ledaže máte mnoho virů najednou kvůli vysoce toxicky znečištěné buňce. Z průmyslového znečištění. A je se to děje ze zdravotnictví. Ale obvykle jen jeden, dva viry se u mnoha lidí vyskytují zároveň. Takže… jeden člověk chytí chřipku, pak další chytne chřipku. Běžný člověk na druhém konci města ji chytne.

A najednou se začnou objevovat všichni ti lidé a řeknou, že je to nakažlivé. To je jako říct, že první kokrhání kohouta, který začne kokrhat ke slunci, je nakažlivé pro všechny ostatní kohouty. Protože oni také vstanou a kokrhají. Viry nejsou nakažlivé. AIDS není nakažlivé. Je to uměle vytvořený virus. Je to lymfatický ovčí vir a leukémický hovězí vir spojený dohromady, vytvořený člověkem. Injektovaný do naší populace naší drahou a skvělou vojenskou vládou. Jako biochemické bojové experimentování. A víte, kdo byli ti nežádoucí, na kterých to měli povolené? NSA říká, že to mají povolené udělat na nežádoucích. Víte, kdo byli ti nežádoucí? Homosexuálové. Homosexuálové v New Yorku, Houstonu, Los Angeles a Francisku byli terčem. Jak se na ně zaměřili? Pokud si vzpomínáte, v 70. letech a po celou dobu 80. let dostávali zánět jater převážně homosexuálové kvůli jejich intenzivnímu užívání drog.

Takže to dávali do očkování proti hepatitidě B a strategicky rozmístili do těch měst. 10 % (očkovaných) nebyli homosexuálové, proto to dostalo 10 % lidí , kteří nebyli homosexuálové. V těch městech. Ale tak se to stalo jen v těch městech. Pak, když byla vláda přistižena, začali to dávat i do dalších měst. Dostali to všude. Pak to dali to očkování proti neštovicím v Africe. Proč by britská vláda a americká vláda darovaly 125 milionů vakcín proti neštovicím? Proč by dali 125 milionů vakcín? Bavíme se o miliardách dolarů. Aby je vyrobili, přepravili, dostali je tam a postarali se o ně. 125 milionů vakcín bylo darováno a zaplaceno britskou a americkou vládou. Proč si myslíte, že to udělali? Co se stalo? Ve všech těch zemích to vytvořilo zdravotní katastrofu. Kam šli pro zdravotní pomoc?

Šli za britskou a americkou vládou, jenž mají být zdravotně „vyspělé”. Takže dostali ošetření. A hádejte, kolik zemí je teď pod Světovou bankou, protože nemohli splatit svůj dluh za zdravotní pomoc? 27 afrických zemí je teď spravováno britskou a americkou vládou skrze Světovou banku. Protože otrávili Afričany s AIDS v očkování proti neštovicím. Nikdo tam nedostal AIDS kromě lidí, kteří dostali očkování proti neštovicím. Pokud tedy nedostávali transfuzi od někoho naočkovaného proti neštovicím. Takže můžete to dostat přenosem krve. Ale nemůžete to přenést sexuálně, ani nijak jinak. Protože to musí být píchnuto do vašeho těla.

Vnějším krvácením to nemůžete dostat. I kdybyste měli anální sex a krvácíte… je to vnější krvácení, ne vnitřní. Doktor Struker prokázal, že jsou pouze dva viry na jednu ejakulaci. Pět bílých krvinek zničí dva takové snadno, nikdy se dovnitř nedostanou. Jak jsem říkal, nemůžou se rozmnožovat, nemnoží se, protože nejsou živé. Viry nejsou živé. Jsou vytvářeny buňkami, aby vyčistili tělo. Je to rozpouštědlo, mýdlo. Jako když vám teče sopel, vaše tělo vytvořilo rozpouštědlo, což je prvek virového typu, který čistí a způsobuje silné tečení z nosu, protože jste vdechli něco, co vám uvízlo ve sliznici. Stává se to především lidem, kteří nevytváří pořádná hlenová vlákna. Hlen, pokud se podíváte pod mikroskop, je jako síť. Vypadá jako tkanina. Máte tam všechna ta bílkovinná vlákna, které do sebe zapadají, takže je to vrstva na vrstvě tlusté. Částice nemůžou projít skrze a poškodit vaše dutiny. Když lidi nevytváří kvalitní hlen a trpí nedostatkem bílkovin, tato vlákna jsou příliš otevřená a částice projdou skrze do jejich dutin a mají alergie. Hlen je příliš úzký.

Musí být tlustší, potřebuje hodně bílkovin, jako vajíčka. Takže když to projde dovnitř, způsobí to podráždění a vaše tělo vytvoří rozpouštědlo, aby to přinutilo téci a vytéci. To není špatná věc, to je dobrá věc. Viry jsou dobrá věc, tělo má důvod, je vytvářet. Aby se zbavilo poškozené tkáně, abyste mohli obnovit novou tkáň a být zdravější a naživu. Pokud pořád umíráte, pokud vaše buňky dál umírají a vy je neobnovíte, co se stane? Jste ten starý člověk, který se snaží přejít ulici po malých kouscích. A pokud obnovujete, tak budete jako já, od smrti k životu, víte? Od smrti v 21 letech k životu v 60 letech. Zdravější každý den.

Autor videa: Takže můžete se ptát, a co nemoci jako černá smrt nebo obrna? Nebyly to viry? Jak můžou být dobré, když jste mrtví? Aajonous zkoumal, co způsobuje vznik virů a spouští je. Říká, že černá smrt byla pravděpodobně způsobená kumulací rtuti a dalších těžkých kovů způsobující toxicitu v tělech lidí, kteří používali uhlí jako palivo do svých kamen, k zahřátí svých domovů, což se často usazovalo kvůli špatnému větrání a celých měst pokrytých smogem z krbu. Což vytvářelo znečištěné prostředí dýchání. Vinil z toho fakt, že hodně lidí v té době začalo pálit uhlí jako náhradu za palivové dříví a věcí jako je rašelina. Virus obrny se také aktivuje, když je kumulace těžkých kovů příliš velká na to, aby se jich tělo zbavilo. Aajonous si byl téměř jistý, že toxicita těžkého kovu hliníku způsobila vypuknutí obrny, jenž přišla od lidí, kteří jedli z plechovek. Což bylo velmi oblíbené po první a druhé světové válce. Došel k závěru, že viry jsou posledním pokusem těla, vám zachránit život.

Komentář po videu:

Je to naprosté Sci-fi, že ano?

Na této stránce (https://bit.ly/2xNQrz5) už pravděpodobně nenajdete celý seznam záhadně mrtvých či zavražděných mikrobiologů, virologů. Je vidět, že od roku 2016 seznam nebyl aktualizován. Nebudu se ptát proč.

Přidávám informaci o nedávné smrti Dr. Bing Liu (relevantní odkaz) – https://bit.ly/2YQlQME

Dr. Soňa Peková, našla odvahu veřejně říct, že koronavirus je člověkem vytvořený. Takové lidi je potřeba chránit a vážit si jich. Nesmíme zapomínat na to, že vědci nemohou za to, co je ve škole naučili. I vědci potřebují čas, zjistit kdo a proč jim lhal. Pak budeme vědět proč někdo lhal nám všem.

Nezapomeňte! Jakmile se upravený zvířecí virus – zatím podle domněnky bohužel s největší pravděpodobností před vakcínu dostane do Vaši krve, může se stát, že bude člověk infekční. Toto video má za cíl otevřít odbornou debatu, zastavit na nějakou dobu vakcinaci a také spouštění 5G sítí. (Speciální video dr. Cowana vysvětlením bylo již publikováno – ZDE).

Aajonus Vonderplanitz zemřel v roce 2013 pádem z balkónu – více info o něm ZDE

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů