Školy dostávají peníze za to, že děti nosí roušky – silné svědectví mámy před školní radou

Ve zkratce...

Máma v USA se ostře pustila do školské rady a konfrontuje je ohledně nařízení týkající se roušek a vakcinace.

SDÍLET →

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Facebook zrušil stránku Otevři svou mysl i můj osobní profil (David Formánek). Pomozte prosím šíření překladů a sdílejte tento článek u sebe na Facebooku kliknutím na sdílecí tlačítko „Facebook” níže. Děkuji!

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Video publikováno 27. 9. 2021

Přepis:

Chci položit této školní radě dvě otázky a s úctou žádám o jejich přímé zodpovězení. Předně bych chtěla říct, že jsem provedla náležitý průzkum. Mám vaši dokumentaci od univerzity Johnse Hopkinse a Správy bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, která dokazuje, že rouška a ppm způsobené jejím nošením – což je opravdová věda, v současné době ne moc populární téma – dokazují nejen, že jsou nebezpečné pro dospělé, ale hlavně pro zdraví dětí. Zde mám dopis poslaný vrchnímu dozorci, který se zabývá slibovanými dotacemi od státu Illinois a federální vlády. A jak jsem pokračovala v pátrání, přemýšlela jsem, proč s tím školy pokračují, když víme, jak jsou roušky nebezpečné, nemluvě ani o té experimentální genové terapii, které se přezdívá vakcína. Rozhodla jsem se sledovat peníze. Četla jsem jeden report za druhým, až jsem došla k samotnému školnímu dopisu – Operační strategie pro školní prevenci K-12. CDC. Covid-19. Je to přímo tady.

Naprosto v rozporu s Norimberským kodexem Spojených států amerických. Chci této radě položit otázku: přijímáte nebo máte slíbeno v budoucnosti přijmout jakékoli státní, federální či privátní dotace a/nebo granty od jakéhokoli subjektu za podmínky plošného rouškování, vakcinace (opět mohu podotknout, že jde o experimentální genovou terapii) nebo jakýchkoli jiných protokolů spojených s COVID-19, ať už pro zaměstnance nebo studenty v celém školském systému města Vandalia, Illinois. Ano nebo ne?

Člen školní rady: Nemyslím si, že se jedná o otázku ano nebo ne.

Máma: Je to otázka ano/ne. Přijímáte jakékoli dotace za těchto podmínek, nebo ne? Popřípadě máte je přijmout v budoucnosti?

Člen školní rady: Dostaneme naše běžné dávky, když se budeme řídit platnými nařízeními státu Illinois.

Máma: Které zde jasně říkají plošné rouškování a v budoucnosti plošná vakcinace. Řídíte se těmito nařízeními a všechny tyto dopisy to dokazují. Jsem si také vědoma příspěvku, který stát Illinois obdržel, v hodnotě 5 054 988 054 dolarů za věci spojené s covidem, je to všechno tady. Z toho jen školský systém města Vandalia za naprosté plošné dodržování pravidel dostane 5 750 647 dolarů a uvádějí, že je to 3 946,91 dolarů na studenta. Ten samý dokument CDC uvádí: všichni studenti mají přístup k učení. Všichni studenti.

Nejen ti s výjimkou z nošení roušky nebo ti zbavení volebního práva, ale všichni studenti mají právo na učení. A potom rodiče, kteří mají zdravý rozum, udělají vlastní průzkum a řeknou ne, tohle svému dítěti neudělám, to pro něj není zdravé, přímo tady na to máme i důkazy. Není to zdravé a nechceme to. A zjistili, že roušky jsou pro ně velmi nebezpečné, zejména pro děti. Říkají nám, ať opustíme školu nebo ať se podřídíme nařízením. Tohle se stalo mé rodině, tak mi neříkejte, že se to neděje. Žádné kompromisy, žádné vzdálené studium přes PC. Mají odevzdat notebooky, protože je nemůžete mít, pokud nejste zapsaní. Ale nemůžete být zapsaní, protože nebudete ve škole. Zmeškáte další den a hrozí vám záškoláctvím. Zahnali jste nás do rohu a ještě dostáváte zaplaceno za to, že naše děti nosí roušky. To mě přivádí k mé druhé otázce. A jak jsem vám právě dokázala, odpověď na první otázku je očividně ano. Otázka číslo dvě: Kdo dostal ty peníze a co jste s nimi udělali?

Dorazila jsem sem po chodníku, který ani nebyl zametený. Dostali jste 5 milionů 750 tisíc plus drobné. Co jste s nimi udělali a ve které kapse se nacházejí? Protože tohle je neskutečné. Mám pro vás jednu poslední věc, než odejdu. Norimberský kodex Spojených států amerických uvádí: Dobrovolný souhlas lidského subjektu je naprosto nezbytný. To znamená, že zúčastněná osoba by měla mít právní způsobilost k udělení souhlasu; měla by být v takové pozici, aby byla schopna uplatňovat svobodnou volbu bez zásahu jakéhokoli prvku síly, podvodu, klamu, nátlaku, přehnaného dosahu nebo jiné postranní formy omezování či nátlaku; a měla by mít dostatečné znalosti prvků daného předmětu a jejich porozumění, aby mohla učinit chápavé a osvícené rozhodnutí. To, že před námi schováte 5 milionů a 750 tisíc dolarů a řeknete nám, že roušky jsou pro zdraví našich dětí, je nemorální. Mám pro vás jedno finální malé prohlášení, dejte mi jen vteřinku. Porušujete Ústavu Spojených států amerických a nezajímá mě, jaké nařízení vydá stát Illinois. Porušujete práva těchto dětí, práva jejich rodičů a vaše vlastní svědomí.

Pokud jste se zavázali národní vlajce, tak stojíte na opačné straně, když podporujete roušky a plošná nařízení za účelem získání peněz. Raději bych tuhle školu viděla v plamenech, než koukat na vaše nacpané kapsy, které jste získali dušením našich dětí plenami přes obličej. Ba co víc, ty děti mi řekly přímo do obličeje: „Oni nám teď dovolují to nosit na bradě, musíme to nosit aspoň na bradě, ale pak si to musíme zase nasadit,“ takže je učíte i lhát, kromě toho, že je podvodem nutíte dělat nesmysly. Jsme suverénní občané Spojených států amerických a já jsem na straně národní vlajky a naší Ústavy, společně s Norimberským kodexem! Nemáte žádnou moc na to, abyste uzurpovali práva našich dětí nebo naší autority jakožto rodičů. A protože nejsou dostatečně velké na to, aby za sebe mluvily, my mluvíme za ně. My lidé toho máme dost! Tímto vás upozorňujeme, že odsud všichni zmizíte, pokud nezměníte své způsoby. S tímto končím.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Sdílet:

Share on facebook
Facebook
Share on vk
VK
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Líbí se Vám překlady?

Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účet, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Mohlo by vás zajímat

4 názory na “Školy dostávají peníze za to, že děti nosí roušky – silné svědectví mámy před školní radou”

  1. Neuvěřitelné! Jasný, konkrétní a velmi odhodlaný postoj ze strany ženy, matky vůči zkorumpovanému školskému systému. Pár takových žen v ČR a tenhle covid svinčík spolu s podporovateli lehne v popel. Bravo.

  2. MasijéVopřenejVoZeď

    Tó bylo mocný! 🙂 Úplně jsem si to užil! Chtěl bych vidět ty xichty, na který tam ta paní mluvila…a křičela :-/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Nejnovější
Populární

Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účet, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Získejte odkaz ke stažení všech videí na email

+ Novinky na email. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů