Co covid injekce dělají s vaší krví? Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev (+ cz dabing)

Ve zkratce...

Dr. Jane Rubyová přináší zprávu a názorné snímky krve očkovaných osob v porovnání s neočkovanými osobami. Jak uvidíte, rozdíl je zásadní.
Facebook
Telegram
VK

Video s českým dabingem

Video s českými titulky

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Show Stew Peterse přinesla první zprávy o obsahu těchto injekcí, konkrétně Pfizeru a pak AstraZenecy. To video na Rumblu má nyní přes milión zhlédnutí. Neříkám to, abych se chvástal, ale jsem vděčný… říkám to, abych ukázal, že lidé vážně chtějí vědět, co se jim píchá do krve, co je jim vnucováno do těla. Jak jsou klamáni. Byli jsme přinuceni, abychom se stali vlastními lékařskými vyšetřovateli, jelikož jsme dospěli k pochopení, že zombíci v laboratorních pláštích nejsou důvěryhodní a nejednají v našem nejlepším zájmu, nepovažují lékařskou svobodu za jakoukoliv důležitou věc, a jsou ochotní jen nahodile očkovat kohokoliv, kdo jim přijde do kliniky. Dnes tu zodpovíme konkrétní otázky. Je tu s námi dr. Rubyová s další šokující zprávou. Britští lékaři nyní mají nepopiratelný důkaz, který ukazuje, co přesně tyto injekce dělají s vaší krví. Dr. Jane Rubyová… moc vám děkuji, že tu jste. Je spousta zpráv, zdokumentovaných v databázi VAERS… v mém emailu, který je zahlcen otázkami. Lidé mají výčitky po očkování. Cítí se unaveně, slabě, duševně zmateně, mají závratě… co tyto injekce dělají s krví lidí?

Dr. Rubyová: Stew, tohle je skutečně šokující zpráva. Tohle je poprvé, co jsem viděla analýzu krve pod obyčejným mikroskopem. Tyto snímky máme od dr. Philipa van Wahlburgena. Je to 40letý lékař se zkušeností v Británii, který se rozhodl, že pacienti, kteří za ním chodí se stížnostmi a nemocemi v důsledku očkování, které on sám nedoporučuje, tak se rozhodl zkoumat jejich krev pod mikroskopem v rámci tzv. krevního roztěru. Dovolte mi publiku ukázat, co je krevní roztěr. Jdete na normální odběr krve pro jakoukoliv běžnou analýzu, odběr proběhne z vaší žíly do zkumavky a pak část té krve dají na speciálně ošetřenou skleněnou destičku, na kterou se pak dívají pod mikroskopem. To, co dr. van Wahlburgen objevil, a tyto snímky se světem sdílel, a jsem přesvědčená, že jsou vůbec první svého druhu, je to… a vaším producentům jsem poskytnula snímek, na který se můžeme podívat. Když se podíváte na tento konkrétní snímek, jedná se o porovnání pod stejným zvětšením pod mikroskopem.

Co covid injekce dělají s vaší krví? Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev (+ cz dabing) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nalevo vidíte normální zdravou krev osoby, která nebyla očkovaná jakoukoliv touto látkou. Jakoukoliv touto „vakcínou”. A vidíte, že jde o červené krvinky. Jsou pěkně kulaté, mají tmavý střed, což je normální. Jsou mezi nimi dobré mezery. Nevidíte žádný nadbytečný materiál, nijak se neshlukují a nemají zvláštní tvary. Když to ale porovnáte s pravým snímkem na své obrazovce, tam vidíte krevní roztěr osoby, která se nechala očkovat jednou z injekcí Moderny. Než se dostaneme k těm velkým zlatým trubicovitým strukturám, všimněte si, že v porovnání se zdravými krvinkami nalevo jsou všechny zmačkané, nejsou hezky kulaté, jejich středová část vypadá zničeně, a začínají se shlukovat způsobem, kdy se k sobě jakoby přilepují.

Dr. van Wahlburgen ty zlaté struktury nazývá trubice. Když je pod obyčejným mikroskopem ještě více zvětšil, ve skutečnosti mají formu trubice a na jejich obou koncích můžete vidět otvor. Pamatujte, že tohle pozoruhodně vypadá jako oxid grafenu, který jsme viděli pod obyčejným mikroskopem od španělských výzkumníků La Quinta Columna, kde jste viděli takové složené proteiny, které vypadaly, jakoby byly pod kouskem papírového kapesníku.

Co covid injekce dělají s vaší krví? Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev (+ cz dabing) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

On to tedy bude dále zkoumat.

Druhý snímek, což je samostatný snímek, ukazuje velký počet těchto krvinek, které se naprosto sloučily.

Co covid injekce dělají s vaší krví? Dr. Jane Rubyová přináší šokující objev (+ cz dabing) • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Nejsou normální, mezi nimi není žádná mezera, a pak tam vidíte tuto velkou buňku, která je plná bílých teček. Jsme přesvědčeni, že to může být makrofága, nějaká obranná bílá krvinka.

A uvnitř těchto malinkatých bílých teček… dr. van Wahlburgen řekl, že když nad tuto konkrétní buněčnou strukturu umístil fluorescentní světlo, a viděl tyto bílé tečky… tyto bílé tečky se rozzářily. A to je nesmírně ohromující a nesmírně děsivé. Také jsem vaším producentům poskytla několik dalších snímků, které doufám, že můžete publiku ukázat. Mějte na mysli, že každý tento snímek pochází od jiného pacienta z praxe dr. Wahlburgena. Všechny z nich mají očkování jako společný jmenovatel a konkrétně očkování od Moderny. Takže máme velké obavy…

Stew, tohle je důvod… víme, že tyto injekce, zejména Pfizer a Moderna, jsou příčinou krevních sraženin, které způsobují mrtvice, infarkty, záněty srdečního svalu, pocity slabosti… když se dostanou do neuronů, tak způsobují nervosvalové degenerativní onemocnění jako Guillainův–Barrého syndrom a roztroušená skleróza. Každopádně… chtěla jsem to sdílet co nejdříve. Takové analýzy nemůžete získat, pokud je chemicky zanalyzujete. Podle mě je důležité, aby lidé věděli, že existuje důvod, proč se cítíte nemocně.

Stew: My jsme spekulovali… očividně existuje důvod, proč tyto injekce mají prázdné produktové informace. Nechtějí vám to říct… vehementně popírají jakoukoliv zodpovědnost, jakoukoliv zodpovědnost za škody… pojišťovny lidem nezaplatí výdaje, pokud dostanou tento Guillainův–Barrého syndrom nebo roztroušenou sklerózu, pokud dostanou ty nejvysvětlitelné třesy. Tento nepopiratelný magnetismus, který se u lidí projevuje… lidé nemají být magnetičtí. Pak jste nám přinesla objev o oxidu grafenu. My jsme byli první, kdo o tom mluvili. Pamatuji, jak jste mi říkala, že máte pocit, že jste v tom sama… a podívejte, teď všichni začínají mluvit o oxidu grafenu. Včera jsem mluvil s dr. Judy Mikovitsovou. Slyšeli jsme, jak dr. Meehan a Clay Clark a několik dalších lékařů, se kterými jsem od té doby mluvil, říkají, že věří v objev těch španělských výzkumníků La Quinta Columna. Věří, že tyto informace jsou naprosto pravdivé. Teď nám ukazujete nepopiratelný důkaz s těmito snímky z mikroskopu, co přesně tyto injekce dělají s krví člověka.

Tohle se musí okamžitě zastavit. Co to bude vyžadovat? Vím, že nemůžete k tomu sdílet svůj pohled, protože očividně chcete být zodpovědná se svými zprávami, jste zdravotní odbornice, ale ptám se publika: Co to bude vyžadovat? Tohle video by také mělo mít přes milión zhlédnutí, jelikož vy u obrazovek děláte svoji práci tím, že sdílíte tohle video s lidmi, protože nás cenzurují, ruší nám účty… další týden mám zákaz na Twitter. Dr. Jane, nevím, jestli jste to věděla. Tentokrát to bylo naprosto absurdní… akorát jsem sdílel příběh o lidech ze Severní Karolíny, kteří chodí dům od domu a snaží se lidi očkovat.

Vypadají velmi oficiálně se svými rouškami, bundami, dokumenty, zastupující vlády… to se tam děje. To je fakt. Snaží se očkovat lidi touto látkou, o které se nyní ví, že obsahuje oxid grafenu, což je pro lidi toxický jed, podle našich samotných vládních agentur není schválený pro použití u lidí, a nyní ukazujeme nepopiratelné důkazy, co tyto injekce dělají s krví člověka. Tohle jsou nebezpečné injekce, kterým se nepravdivě říká „vakcíny”. Snaží se je také vnutit vašim dětem. Je to naprosto šílené.

Dr. Rubyová: Ano, Stew. Nepotřebujete ani hematologa nebo jakéhokoliv lékaře, abyste se na tyto snímky vedle sebe podíval a uviděl, že s krví na pravém snímku je něco velmi špatně. S těmi trubicemi a překroucenými krvinkami.

Stew: Já jsem ani nedokončil vysokou školu a také to vidím. Nejsem lékař.

Dr. Rubyová: Vypadá to otřesně.

Stew: K sakru, ani jsem nedokončil dvouroční titul v komunitní akademii. Nebylo to pro mě… Ale jsem dostatečně vnímavý, že dokážu říct, že tohle nevypadá správně.

Dr. Rubyová: Přesně tak, Stew. Ta krev vypadá otráveně. Obsahuje nebezpečné věci, ty červené krvinky na ně zoufale reagují a jsou překroucené. Když krvinky změní tvar a spojí se dohromady, nemohou fungovat, a jejich hlavní prací je přenášet kyslík do všech buněk. Tohle je související důvod, proč lidé cítí únavu, závratě, slabost, duševní zmatenost.

Stew: Ano, protože byli otráveni. Prokázali jsme, že ty injekce obsahují jed. Teď prokazujeme, že injekce obsahující jed způsobují otravu vaší krve. Nyní tyto věci můžeme jednoznačně definovat jako jedovaté injekce. Dr. Jane Rubyová… můžete ji kontaktovat na . Pokud máte něco, co byste jí chtěli poslat, něco jste objevili, nebo máte otázky… dr. Jane lidem na dotazy odpovídá… musíte odpustit nějaké zpoždění, protože pochopitelně je zahlcena dotazy, jak se o ní dozvídá více lidí na této platformě a na dalších. Ještě o tom nebudu mluvit, ale prý s touto platformou také chcete někam jít. Něco se pro dr. Jane Rubyovou chystá.

Dr. Rubyová: Jen počkejte.

Stew: Mám za vás radost a víte co… jsem vám upřímně velmi vděčný. Jsem moc rád, že nás Bůh dal dohromady, a že jsme se našli. Stejně tak jsou rády miliony diváků a posluchačů tohoto programu, protože mi chodí laviny zpráv s poděkováním pro dr. Jane Rubyovou, že konečně někdo, komu záleží na mých dětech, naší budoucnosti a našem zdraví, se nebojí o těchto věcech mluvit. Chci říct, že je mnoho z vás, kteří jste odvážní, že o těchto věcech mluvíte, ale ne dostatečně odvážní, aby s tím vyšli ven jako vy. Za to vám děkujeme. Dr. Jane Rubyová, více od ní na webu drjaneruby.com a její email je . Show Stew Peterse bude za minutu pokračovat.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

29 komentářů

 1. Ti,co previedli a su zodpovedni za holocaust zidov,teraz vykonavaju holocaust celeho ludstva.Chazarska zidosionistickoiluminatska satanisticka mafia ROTHSCHILD a spol.Sidla tejto satanovej hydry su London city,WashingtonDC,Vatikan.Strajky a protesty nic nevyriesia.Je potrebne ziskat na svoju stranu silove zlozky policiu a armadu a previest zatknutie tychto psychopatov,pretoze inak vacsine ludstva hrozi zanik.

 2. Prosím, víte někdo, jaké síly (peníze) stojí za tímto kanálem „StewPeters.tv“? Dost podstatné vědět z důvodu odhadu vývoje, který následně můžeme očekávat. Někdo má eminentní zájem o to, aby tyto názory (my věříme, že pravdy) začaly rezonovat v informačním poli, a to opravdu hlasitě! To není náhoda a řekl bych, že to ukazuje určitý bod zlomu v již zaběhlém narativu o této smyšlené pandemii. Děkujeme, děláte výbornou a záslužnou práci. Nikým se nenechte otrávit a ani zastrašit.

  1. web mají https://www.redvoicemedia.com/about/
   Red Voice Media is owned and operated by patriots.
   The story begins with Ray and Zach building massive 2,000,000+ follower accounts on Facebook in both pro-law enforcement and conservative politics dating back to 2014.

   After fighting big tech censorship day after day, we were demonitized and locked out of most of our pages. That wasn’t enough to stop us.

   We hooked up with our good friend Stew from PC Radio and joined forces to keep fighting. We support FREE SPEECH and will not quit telling the truth just because big tech tyrants don’t like what we say. From this, RED VOICE MEDIA was born. We hope you will plug in and take the ride with us as we fight false narratives against conservatives and law enforcement.

   MEET THE TEAM

 3. Vážený pane Formánku,
  je pro mě velice smutné sledovat Váš web. Sám jsem od mládí očkovaný proti celé řadě chorob. Bohužel dokážete ovlivnit celou řadu lidí, kteří mohou závažně onemocnět a v některých případech zemřít. Prosím máte akademické vzdělání ??
  Přišel jste na jakýkoliv objev v oboru medicíny ?? Pracoval jste v nemocnici a zachraňoval dusící se lidi na oddělení intenzivní péče. Prosím navštivte ho a pracujte se zde několik měsíců!!!! Jsem zvědav zda poté budete tyto názory dále šířit.
  S přáním hezkého dne Váš neobdivovatel Radek.

  1. Pane Radku, ti lidé co předkládají všechny ty důkazy a objevy v těchto videéch jsou lidé, kteří mají lékařské vzdělání a jsou to špičkový odborníci ve svých profesích. Někteří dokonce nositelé Noblovy ceny. Jsou jen umlčováni MSM, které vlastní stejní lidé jako farmaceutické korporace. Co byste ještě chtěl? Pro vás jsou ti největší odborníci politici, kteří mají většinou právnické vzdělání a najímají si poradce, které jim nadiktují farmaceutické společnosti. Tak těmto lidem vy věříte? Pan Formánek pouze překládá jejich informace. Otevřete oči už konečně.

  2. Prosím, vyhledejte na Telegramu kanál vaxinjuries. A zkuste pomoc těm zoufalým lidem tam, poškození kůže na celém těle, nevysvětlitelné třesy, neschopnost se hýbat, oslepnutí, kardiopotíže atd atd – vše následky experimentálních roztoků proti čemu? Chřipce? Ne ani ne chřipce, chřipka má úmrtnost vyšší.

   A s dusícími se lidmi mne osobně nedojmete. Ne poté, co jsem já i dcera známých 14 dnů nesměla navštívit lékaře – jo, kde je ta slavná lékařská přísaha – protože „kovid“…jenže krom pozitivity pofiderního testu se po 14 dnech zjistilo, že bylo nutné brát antibiotika. 14 dnů zbytečně s bakteriální infekcí doma, přičemž člověk mohl být za týden se správnou medikací vyléčen. Takto to pak byl měsíc…Divte se pak, že lidé končili v nemocnici.
   Kdyby je „lékaři“ léčili včas! , nikdo v nemocnici skončit nemusel. Práce lékařů si sice pořád ještě vážím, ale co předvedli před ca rokem a mnozí předvádějí v rámci současné hysterické kampaně pro opíchání národa, začíná být na pováženou. Věřím ale, že vidět a slyšet dnes je jen lékařský odpad, že většina lékařů snad ještě nezapomněla, na co kdysi přísahala.

  3. Pán Radek, prajem príjemné zobudenie a otváranie očí. Ak sa ho dožijete, lebo tipujem že ste očkovaný proti Covidu. A keďže oficiálne tieto vakcíny „chránia“ len 9 mesiacov, čo treba spraviť potom? No predsa sa dať zaočkovať treťou a potom štvrtou dávkou vakcíny.
   Aby ste mal aktuálny antivírový, pardón, imunitný systém.

  4. ..každý informovaný více než s TV, hovinek, seznam apod. už ví, že kovídek je celosvětový podvod….

  5. Pán Radek na toto netreba akademické vzdelanie a to čo sa dial v nemocniciach bola zbabelost tých čo ich priviedli do stavu v ktorom sa dusili.Nemocnice dostali prákazy covid neliečit alebo ak aj áno tak neúčinnými liekmi ako je redemsivir.A tam mali použit ivermektin alebo hydroxychlorochín plus vitamín D C a zinok.V nemocniciach zabíjali ludí z kyslíkom lebo boli zaplatené covidové ložka plus bežné úmrtia zapísané ako covidové za čo bolo tiež zaplatené.A nakoniec keby ste sa na to pozreli očami pravdy tak vo svete zomrelo okolo stotiny z jedného percenta celej populácie.Čiže toto čo sa tu robí ide o vyhubenie ludskej rasy sposobom strachu v médiách a nakoniec akože riešením pod ktorým má byt údajné očkovanie ktoré nie je riešením zastavenia choroby u ludí ale riešením pre satanskú skupinu mocipánov sveta toho ich dlhoročného vysnivaného odludnenia sveta a to bezstrestne.To že v médiách strašili a klamali ludí s pcr testami a nakoniec keby ste si naštudovali trošku o tom niečo tal by ste hento nikdy nenapísal.A dám vám otázku viete mi podat dokaz pre dve veci akou je izolácia vírusu sars cov 2 a dokaz o tom čo sposobuje ochorenie covid 19.Ak mi ho dáte tak budete na svete prvý.

 4. Pane Radku

  Je chyba sledovat i jiné zprávy než ČT, Nova a Prima ?! Je chyba poslechnout si i jiný názor jiných odborníků v oboru, než nám překládá ČT, Novva a Prima ?! Je chyba zamyslet se nad těmito zprávami, porovnat je se zprávami z ČT, Novy a Primy ?! Je chyba se svobodně rozhodnout, co udělám s tělem, které od boha, či od rodičů patří jen mně ?! Kdo se chce nechat očkovat jeho volba, kdo se nechce jeho volba. Obě strany svobodně nesou svou kůži na trh. Tak tu prosím nevydírejte ostatní „odpírače“ a nepodsunujte jim pocit viny. Vždyt´ se „očkovaný“ nemusí bát, d toho je očkovaný ne ?!
  Apropo – jsem očkován proti TBC, břišnímu tyfu, vzteklině, tetanu a jiné. A přesto si nenechám do svalu-žil vstříknout experimentální látku (není to vakcína viz. definice vakcíny), která je dočasně a podmínečně schválena k použití, kde neproběhly všechny klinické studie.
  A jen pro zajimavost, zkuste si vygoooooglit za co P fizl er dostal největší pokutu v hystorii farmacie.
  S přáním hezkého dne Josef.

 5. Pan Formánek dělá záslužnou práci a já mu za ní velmi děkuji! Nechci tady nikoho urážet, lidí jako je pan Radek je mi už jen upřímně líto. Pravděpodobně už je opíchaný a věří jako většina jednodušších lidí že udělal dobře, druhá možnost je ta, že se podvědomě brání si přiznat, že udělal fatální chybu tak jako mnoho z očkovaných, pro které už není cesty zpět!
  Každý jen trochu vnímavější člověk už dávno pochopil, že je vše jinak než u nás media prezentují, jsme bohužel asi nejobelhávanější národ v EU ne-li v celém světě!!! Možná i nejproočkovanější, protože ty obrovské protesty proti očkování v ostatních zemích moc nekorespondují s tabulkami, které nám tady předkládají v mediích a na Netu. Jako národ jsme asi se Slováky odsouzeni k zániku, protože jak nás tady vláda dusí, omezuje a lže, to se neděje snad v žádné jiné zemi. Dcera žije v Anglii už 15 let, mám dost přesné informace co se tam děje v jednom z největších měst! Většina toho,co nám tu vláda a multimedia tvrdí není pravda!! Teď jsem byl z kraje týdne dvakrát v Německu a Polsku. Projel několik desítek kilometrů, prošel několik obchodů i obchoďáků, koukal i po lidech venku a nikdo,opakuji NIKDO nenosí roušku ani nic podobného. Natož respirátor!!! Maximálně Češi do chvíle,než si uvědomí že jsou jediní!
  Prostě v okolních zemích se žije jako před tou smrtelnou nemocí. A všichni v pohodě a s úsměvem na tváři. Největší šok jsem zažil při návratu. Někteří lidé roušky nebo respirátory i na ulici, v obchodě všichni respirátory a pokladní za plexisklem roušku. Já za roušku pod nosem schytal několik pohoršených pohledů!!! Až tak daleko jsme se dostali. O cenách se nemá cenu bavit, Němci mají hromadu potravin levnějších než u nás (to nebývalo), v Polsku kilo jakýchkoliv jablek za 9 korun, tvrdé sýry 80-90Kč za kilo atd. V Česku v Penny jablka Jonagold za 39,90 Kč. V horší kvalitě. Nanuk Míša v přepočtu za 345Kč/Kg.
  Za to jsou v Německu 3 kila špičkové kvalitní zmrzliny nebo 5 kilo té horší.
  Ale to jsem odbočil a omlouvám se za to všem.
  Ještě panu Radkovi k těm hrůzám v nemocnicích atd.
  Prvních 14 dní po napadení Česka tou nemocí jsem k sobě blíž nepustil ani vnoučata (díky multimediím),potom jsem začal shánět info na Netu,viděl záběry z prázdných nemocnic v Americe, přesun vojenských náklaďáků v noci(v Italii) s mrtvolami, nakonec záběry z domova důchodců u nás!
  Muži ve žlutých skafandrech jako na měsíci,rukavice a přilby s plexisklem ještě přelepené izolepou(protože vir byl nebezpečný a dostal by se dovnitř každou skulinkou) ……a pak možná mimoděk, možná si chtěl odpočinout protože ho bolela ruka, kameraman na chvíli sklonil kameru a v záběru se na krátký okamžik objevily nohy jednoho z těch žlutých kosmonautů. Měl obuté pantofle na bosých nohou,vedle byla ještě vidět nějaká teniska. Tak asi tak. Smál jsem se ještě po několika hodinách a asi to bylo i úlevou. Od té doby mě už nikdo nepřesvědčí! Nedávno umřel známý, pravděpodobně infarkt. Stihli ho dovézt do nemocnice, za dvě hodiny volali jeho manželce že je po smrti. Koronavirus! Byl vysoký,tlustý, sedavé zaměstnání a za rok přibral asi 30 kg. Měl kolem 150 a odpadl u televize a nemohl dýchat!!! Možná by mu pomohlo plato Acylpirynu nebo dvě…..

 6. Věnovala bych se odbornosti Dr. Jane Ruby, než něco zveřejníte, podle googlu je to doktorka psychologie. To není ani lékař ani vědec.

  1. Ja som našiel niečo iné: Dr Jane získala titul Master z medzinárodnej zdravotníckej ekonómie a farmakoekonomiky.
   Však hovorí vo videu: „Tyto snímky máme od dr. Philipa van Wahlburgena.“ Takže ona zrejme nerobila ten výskum, len ho prezentuje. A to nevadí. Dôležité je posolstvo, ktoré hovorí.

  2. Viděla jste stejné video jako mi? Paňí Jano? Ta doktorka která podla vás není doktorka, tam nemluví o svých objevech v krvi, mluví tam o jiným lékaři, a hovoří o něm, říká jeho jméno, vše informace co je třeba vědět. Přijde mi trochu trapný to co tady píšete, snažit se jí nějakým způsobem pošpinit. Co víte vy? O medicíně? Že tu kritizujte jiné? Mluví z vás snad očkování? Nebo jste placená Fialou za tyhle trapný žvásty?!!!

 7. Zdravím všechny,
  mě by zajímalo, co se stane člověku neočkovanému v případě, že dostane krev od očkovaného člověka. Vím, že při odběru krve se nezjišťuje a neeviduje krev od očkovaného a neočkovanoho (lékař při darování krve na můj dotaz mi toto sdělil). V případě plánované operace si krev mohu nastřádat, ale při neplánované operaci, např. úraz dají člověku krev a neví nikdo jakou (myslím s očkovací látkou nebo bez!!! Ani doktor ani pacient. Myslím, že to není správné. Když už se nás pokouší rozdělovat lidi ….. Myslím, že žádný neočkovaný by krev od očkovaného nechtěl, já tedy ne.
  Děkuji za případnou odpověď.

  1. Dobré odpoledne, napíšu vám můj osobní pohled. „Bylo mi řečeno“ lidmi kteří vědí o čem mluví a mají informace z první ruky, že veškerý jed který se nachází v očkování se přenáší z jedné osoby na druhou pohlavním stykem, jakoukoliv jinou výměnou lidských tekutin. Ženám se shromažďuje ve vaječnících, mužům ve varlatech. Dlouho jsm si nebyl jist, ale už jsem našel nějaké videa která na to upozorňují. A protože vždycky radši věřím konspirační teorii, věřím tomu a už 2 roky žiju v absolutním celibátu. Moje zdraví predevsim!!! Takže bych logicky řekl, že tranfuze je jen další možný zpusob. U doktora jsem pro jistotu nebyl 5 let, nepoužívám žádné léky a nikdy nepoužíval, jsem zdrav jako řípa! Svoboda anebo smrt!! Jinou cestu nevidím!!! Pan Formánek dělá parádní perfektní, obdivuhodnou práci!!!

 8. Už samo o sobě je velmi podezřelé jen to, že se tu ta pandemie tak najednou vzala, jakoby spadla z čistého nebe.Kde vůbec byla do začátku roku 2020? (Předtím o ní nikdo netušil ani v bujné fantazii).V dnešní době, kdy je skoro všechno jenom predátorský byznys, mě o nějaké „náhodné pandemii“ nikdo nepřesvědčí.

 9. Díky za takové pány Davidy Formánky,kéž by jich bylo víc!
  Protože většina lidí zná jen telku a co tam nakecají ti naši vakcinační „pseudoodborníci“ to musí být pravda!Vždyť to říkali v televizi!!:-)
  Díky Vám pane Formánku za překlady…
  Však čas ukáže skutečnou pravdu!

 10. Děkuji, že se věnujete odhalování pravdy. Doufám, že někdo brzy nalezne tolik odvahy a celou tuto pro lidstvo tragickou akci ukončí. Pořád mám naději že tu zůstaly hodní lidé, kteří věří že byl člověk stvořen jako tvor který hledá světlo a lásku a učí se být kreativní ,věřím že vše co člověk potřebuje ke zdárnému vývoji má ve svém DNA. Napíši něco ,co je dost šokující, berte to prosím jako můj názor, který nikomu nevnucuji a pro který já osobně nemám fyzické důkazy. Víte, přemýšlím o tom celém celou tu dobu co se zde ta nemoc objevila a dávám dohromady střípky poznatků, které by tomu celému dávaly smysl. Přišla jsem na to ,že tato záležitost je tak obřích rozměrů ,že přesahuje rámec naší Země a možná i galaxie. Vůbec bych se nedivila, kdyby toto celé bylo jaksi mimozemského původu. Samozřejmě za předpokladu že věříte, že nejsme ve vesmíru sami. Neboť i toto je zde dlouhou dobu zamlčováno a z lidí děláni nevědomí hlupáci. Musím to napsat stručně i když to pokládám za skoro nemožné, protože tohle by vydalo za několik knih. Pokud vím z dostupných informací, z vlastní zkušenosti (některých knih, videí, výpovědí lidí , internetu odkaz na Elenu Daanan ,kterou velice doporučuji shlédnout na YouTube a také s odkazem na její knihy ) Jisté rasy původem z Orionu Reptiolidního původu tzv. NEBU a jejich přisluhovatelé si před nějakou nedávnou dobou dělali na Zemi nárok . V jistém čase v r.1954 jsme jako lidstvo byly zaprodáni a dokonce byly sepsány jakési dohody s MJ 12 o vzájemné spolupráci. Tito NEBU jak si říkají, berou své kolonie velmi vážně. Příkladem jsou totiž postižené civilizace ,které dopadly velice špatně ,neboť se svého území nechtěly vzdát. Nejen že proti nim vedly války ale posléze jim provedly zásahy do genomu tím, že jim napíchaly do těl roztoky pro hybridizaci a u těchto kolonií došlo k tomu, že původní humanoidní obyvatelé se díky jejich výborným klonovacím technikám změnili na šediváky a staly se jejich otroky . Jedna z postižených civilizací je ASBAAN-HU na RIGELU, původem šlo o humanoidní civilizaci. Reptiolidní civilizace mají úlové vedení , jsou řízeny umělou inteligencí napojené někde v Zeta Reticuly. Jde o umělou inteligenci které říkají matka. Jejich jednání zde na Zemi si vysvětluji tím , že hledali způsob jak se zase přirozeně rozmnožovat a nebýt závislí na klonování. Z dostupných informací jsem zjistila ,že v jejich soustavě se nachází velmi silné ultrafialové záření . Někde v oblasti Orion Nebula (M42). Pokud vím absence ozónové vrstvy ,která blokuje většinu ultrafialového záření vede k tomu, že organismy nejsou schopny života a hynou. Možná tu pokusy na lidech chtěli stvořit hybridní bytost ,která by byla schopna přežít. Jejich jednání však překročilo své meze a proto jsme jako lidstvo požádali o pomoc ty ,kteří na to mají prostředky . Bylo nám pomoženo a jako lidstvo jsme dostali šanci a zachránili nás ti ,kteří už s nimi měli co dočinění a věří tomu ,že už jsme natolik vědomí ,že jsme za tu záchranu stáli. Galaktická federace světů která sdružuje několik stovek různých mimozemských bytostí a stará se o rovnováhu světla a tmy a o evoluční vývoj bytostí na planetách dospěla společně s Radou pěti, Andromedskou radou ,Bílými klobouky aj. prostě protivníky temné strany k tomu, že nám na naší žádost bude pomoženo. Proběhla válka o Zemi, válka na Měsíci, probíhá válka na Marsu a bojovalo se v Antarktidě, v podzemí na více místech Země. Bylo osvobozeno mnoho dětí, matek, hybridů ,klonů. Byly zajištěny důkazy ,odvezeni zajatci, někteří jsou ve stázi. Spousta jich uprchla. Země by měla být vyčištěna. Dohoda zněla že viníci z řad lidí budou souzeni na Zemi. Mimozemské bytosti budou souzeni mimo Zemi. Musíme nyní prokázat že už jsme dospěli a že umíme rozeznávat dobro od zla a že mu také umíme čelit. V některých injekčních preparátech tyto mimozemské zařízení byly objeveny, vypadají jako malé chobotničky nebo pavoučci , které jsou si vědomy sebe samých. Měli se přimknout k lidskému DNA a postupně jej začít přeměňovat . Také měli zajišťovat spojení s jejich umělou inteligencí. Věděli že spousta lidí by toto nepřežila. Chtěli nás přeměnit ve své otroky a za Země udělat svou kolonii . Jako pomoc bylo přivezeno a použito zařízení které ničí tato spojení pomocí určitých frekvenčních fraktálových klíčů jimiž je nyní Země bombardována a tyto hlavonožci jsou usmrcováni. Lidé budou potřebovat regeneraci a léčení . I když jsou tyto bionanotechnologie mimozemského původu zničené, nikdo neví co to udělá dále. Došlo k přerušení spojení to už je jisté, nevíme však zatím, k jakému poškození dojde. Pro Zemi byla nabídnuta léčebná regenerační lůžka ovšem nevím o jaké kapacitě ,snad jsou v této chvíli používána pro zachráněné z podzemí. Já tu v podstatě cituji jiné kompetentní lidi. Doporučuji velice shlédnout videa na YouToube od Eleny Daanan a udělejte si sami názor zda to je ,či není pravda. Těch videí je opravdu hodně a jsou tak závažná že se ani nedivím že toto téma pojmout a oficiálně ho uchopit a představit veřejnosti je velice velice převratné ve všech směrech a boří veškerá tabu . Neboť jestliže se potvrdí ,tak je jasné že se celý systém založený na lži zhroutí. Proč tohle říkám ? Možná proto, že věřím ,že lidé si zaslouží lepší osud než být jen něčím otrokem nebo něčí potravou. Také vím že máme na víc a že v lidech pořád ještě žije láska. Možná že jednou budeme vážně schopni učit i jiné bytosti o tom ,co vše jsme zažili tady na Zemi a jaké jsme si z toho vzali ponaučení. Zbývá mi jen popřát všem pevné zdraví a s moudrostí vyřešit to ,co nás čeká. Teď je potřeba se semknout jestliže máme jako lidstvo přežít. Moudrý člověk se ptá proč a nachází řešení… doufám že ho najdeme.

  1. Já mám mysl zcela otevřenou a věřím všemu, co píšete, nejste sama!!! Naděje umírá poslední. Taky se o to trochu zajímám a poprvé co jsem o tom slyšel že by to všechno mohlo přijít úplně z věnci, z jiného místa než je planeta téma už asi před rokem. A spoustu jinejch věcí a informací. a na konec to všechno má nějaký smysl a zapadá to!!! Jsem s vámi!!!!

 11. jsem 3x očkovaný a krev i plasmu daruji pravidelně, krev mám pravidelně vyšetřovanou a je uplně v pořádku,taky do krevního centra chodíme cca 40% pracovní skupina kolegů v práci celke 35 lidí,z těch 35 lidí je 32 očkovaných,všichni máme krav zdravou a v pořádku,, sice jsem nedělal žádný průzkum ale,troufám si tvrdit že převážná většina lidí co daruje krev/plasmu je očkovaná,protože tito lidé chápou medicínu jako důležitou a věří ji, zpotěšením můžu proto oznámit že tato tvzení o „špatné krvi“ jsou totální nesmysly ,navíc ty snímky nic nedokazují,není nožné ověřit odkud jsou,je to vvymyšlený kravina, , a vy co tomu věříte máte v hlavách totálně nasráno a můžete se tak nedobrovolně přiřadit k té nejhloupější části společnosti:) jste oběti,oběti Formánkových lží a dezinformací,, už má taky Formánek na rukou krev,viz zpěvačka Horká

 12. Pane Romane! Nikdo vás tu nijak nenapadá, nevím tedy proč jste vulgární a používáte výrazy které jste použil. Nic, každý jsme nějaký, jeden vychovaný, druhý ne. Pan Formánek, nám tady dělá překlady. Překlady jsou překlady z jazyka do jazyka. Bylo by pošetilé, si tedy myslet, že je konspirativní lékař který chce škodit druhému. Takhle to vidím já. Ohledně vašeho komentáře ohledně lékařů všeobecné a medicíny, bych vám řekl, že nemáte absolutně páru o tom co mluvíte, ale absolutně žádnou!!! O ničem. Vaše komentáře jsou komentáře deprimovaneho občana, který možná lituje nejakého svého ukvapeného rozhodnutí! Možná když požádate o krevní rozbor na těžké kovy, změníte názor. V případě, že vám ho udělá lékař který není zkorpovanej až po uši!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů