Spiknutí Covid-19: Špičkový doktor odhaluje skutečnou agendu za epidemií koronaviru

Ve zkratce...

Kolem současné situace kolem koronaviru se šíří spousta dezinformací. Média šíří strach a nabízí jen zkreslené informace. Proto dr. Shiva, vystudovaný doktor, vynálezce a kandidát do amerického senátu, odhaluje spiknutí a lži za epidemií koronaviru, jaké strany z této situace profitují a co s tím můžeme dělat.
Facebook
Telegram
VK

Přepis rozhovoru:

Moderátor: Exkluzivní rozhovor se špičkovým doktorem, co odhalí vše, co se „deep state“ (hluboký stát) snaží o Covid-19 skrýt. Vítejte. Jmenuji se Gary Franchi. Tohle je devátý den z 15. denní Trumpovy kampaně k zastavení šíření viru. Člověk, který v roce 1979 ve 14 letech vyvinul email… vynálezce a držitel autorských práv emailu, je dnes s námi. Doktor Shiva. Vítejte v Next News Network. 

Dr. Shiva: Je mi potěšením. Děkuji Gary. 

Moderátor: Minulý týden jste na Twitteru zveřejnil příspěvek, ve kterém píšete: „Šíření strachu kolem koronaviru hlubokým státem se zapíše v historii jako jeden z největších podvodů ve snaze manipulovat ekonomikami, potlačit odpor a prosadit povinné léky.“ 

Dr. Shiva: Politiku studuji už od dětství, protože jsem vyrůstal v Indii, kde funguje kastovní systém. Byl jsem považován za nedotknutelného, což je nejnižší kasta v Indii. Lékařský systém,ke kterému směřujeme, je systém řízený shora dolů. Systém, který je celkově kontrolovaný farmaceutickou lobby a výrobci vakcín. Cíle pro udržitelný rozvoj (SDG3) byly v roce 2015 podepsány OSN a jejími členy. 

Tyto cíle vykreslují utopii. Je to utopie elity. V dokumentu „Imunizace do 2030“, který je přílohou SDG3, píšou, že k dosažení těch udržitelných cílů musíme imunizovat všechny na planetě. Jinými slovy všechny nechat očkovat. Založil jsem firmu CytoSolve, která pracuje s vynálezem, který jsem vytvořil v rámci své doktorské práce. Jde o využití počítače k pochopení chemických reakcí v našem těle a buňkách. 

Abychom se mohli zbavit testování na zvířatech… CytoSolve je skvělý vynález, který mi jiným způsobem umožňuje dělat to, co moje babička dělala intuitivně, což je, pochopit kombinace a směsi chemikálií, abychom levněji, rychleji a bezpečněji vyráběli přírodní léky a produkty. Myslel jsem si, že farmaceutické společnosti to budou chtít využít, protože jim trvá 15 let a 5 miliard dolarů na vyvinutí léku. Nevím, jestli tohle víš, ale farmaceutický průmysl je teď v ohrožení.

Z léčiv nevydělávají žádné peníze, protože investují spoustu peněz do výzkumu a vývoje, a úřad FDA jim schvaluje méně léků kvůli jejich toxicitě. Farma společnosti se tedy přesunuly k vakcínám. V roce 1986 se vytvořil zákonodárný sbor pro vakcíny. John Kennedy v roce 1962 podepsal zákon o vakcínách na základě falešné nebo zastaralé vědy o imunitním systému. To vedlo k mnoha zraněním, ke kterým v důsledku vakcín došlo v letech 1962 – 1986. V reakci na ta zranění Ted Kennedy vedl vytvoření Národního programu proti zranění z očkování, který vedl k vytvoření zákonodárného sboru pro očkování, ne pod ministerstvem spravedlnosti, ale pod ministerstvem zdravotnictví a sociální péče. Což v podstatě umožnilo nepoškoditelnost výrobců vakcín. Nemůžeš je žalovat. A maximální odpovědnost za způsobení úmrtí je 250 tisíc dolarů. Nacházíme se v situaci, kdy vakcíny pro farmaceutické společnosti představují čistý zisk, žádnou zodpovědnost, žádné riziko, nemůžou být žalovány. Když jsem začal zkoumat univerzální program pro očkování, byly zde další aktivisté… a upřímně, spousta z nich je kontrolovaná opozice. Lidi jako Bobby Kennedy říkal, že je proti vakcínám, zatímco podporoval Hillary Clintonovou, která je královnou vakcín. Rozhodl jsem se, že musíme lidi poučit o imunitním systému. Moje videa se začala virálně šířit.

Pět dní předtím, než se koronavir dostal do USA, jsme v New Jersey dosáhli velkého vítězství proti povinnému očkování. Hluboký stát zahrnující lidi z nadace Billa Gatese, po lidi jako je Zuckerberg, Hillary Clintonovou, se spojil s OSN, a budou šířit strach kolem koronaviru kvůli nevzdělanosti lékařů. Většina doktorů neví, co je imunitní systém. Ani se neučí o výživě. Na základě té nevzdělanosti chtějí lidi vyděsit koronavirem, aby v podstatě mohli říct, že tohle musíme udělat pro „veřejný prospěch“. Toho jsme svědky.

Moderátor: Šíří se spekulace, že koronavir je ve skutečnosti uměle vytvořená biologická zbraň. Ministerstvo zahraničí, mezi jinými, tuto teorii vyvrací a nazývají ji čínské a ruské dezinformace.

Dr. Shiva: Takový virus… představ si velký míč, co představuje buňku. Malé částice na té buňce přistanou, jejich cílem je dostat se dovnitř buňky, a využít funkci tvých buněk, aby se rozmnožily. V našem těle máme kolem 380 bilionů virů. Máme v těle kolem 60 bilionů bakterií a máme kolem 6 bilionů buněk. Koronaviry jsou typy virů, které tvoří chřipku. Tento koronavir způsobuje dýchací problémy. Koronavir ve Wuhanu v Číně měl jiný kmen než ten, co byl v Íránu a co byl v Itálii.

Četl jsem zprávy… nezačal jsem to vše ještě ověřovat… že všechny ty viry se vrací k jedné obecné větvy, která pochází ze základny Ford Detrick v USA v Severní Karolíně. Jednou teorií je, že lidé z hlubokého státu v USA poslali lidi do Wuhanu v Číně, kteří ten virus tam rozšířili. Ať je to pravda, nebo ne, pokud věříš v to, že existuje řada lidí, kterým nesejde na národních zájmech USA, Číny, Indie nebo Itálie, kteří se více zajímají o svoje globální zájmy… Můžeš si představit scénář, že tento virus byl vytvořen a rozšířen hlubokým státem. Co se v té době dělo? V Hong Kongu probíhaly protesty.

Lidé neví, že šest měsíců před rozšířením koronaviru ve Wuhanu v Číně probíhaly obrovské protesty proti znečištění prostředí. Když v Číně protestuješ, riskuješ svůj život. Tam nemají svobodu slova.

Velké množství, desítky tisíc lidí vyrazilo protestovat do ulic, protože čínská vláda tam chce postavit jednu z největších spaloven, která by znečišťovala prostředí ještě víc. Obyčejným lidem v Číně záleží na svém zdraví a protestují proti znečištění od roku 2007. O tomto žádné zprávy neslyšíš. Zprávy o Hong Kongu se úplně vytratily… to globalistům hraje do karet. Pokud studuješ politiku a medicínu, začneš vidět tato propojení. Ze 30 vakcín, které CDC doporučuje pro malé děti, ani jedna z nich neprošla kontrolovaným testem s placebem. A test, který dělali na vakcínu gardasil proti HPV, byl falešný test. 

Moderátor: To mě nepřekvapuje. Co se podle vás stane s vakcínou proti Covid-19? Bude povinná, tak jak teď odhlasovali v Dánsku? 

Dr. Shiva: Říkají, že je tu bubák s názvem virus. A že je třeba vakcína, abychom ho zastavili. Bubák na jedné straně, spasitel na straně druhé. Spasitel je Bill Gates, Bill Clinton Initiative, velké farmaceutické firmy. Je to absurdní, pokud skutečně rozumíš imunitě. Imunitní systém se vyvíjel miliardy let. Vyrůstali jsme v prostředí s bakteriemi. Máme si hrát venku v hlíně. Takto se imunita aktivuje. Lidi, co mají ohroženou imunitu, což znamená, že jejich imunita není aktivní na všech válcích. Představ si, že ze třech válců ti funguje jen ten třetí. Ten musí dělat veškerou práci. V imunologii se tomu třetímu válci říká cytokiny. Jsou tak aktivní, že reagují přehnaně. Začnou napadat nejen virus, ale také tvoje vlastní tkáně.

Tvoje vlastní tělo napadne samo sebe kvůli slabé a dysfunkční imunitě. Co způsobuje slabou imunitu? Když celý den jíš jen cukry, když tvoje strava nemá žádný vitamin D a živiny. Proto jsem napsal dopis prezidentovi USA. Tohle je věc imunitního zdraví. Nedostáváme dostatek vitaminu D, vitaminu A a vitaminu C… to není vše, ale můžeme se zaměřit na tyto tři věci.

V africké zemi Čad a Džibutsko je jen 1 potvrzený případ Covid-19 a žádná úmrtí. Proč? Protože tam lidé žijí způsobem, ze kterého bychom se asi měli inspirovat. Jsou venku na slunci.

Živí se kořínky, které si sami vyhrabou. My je považujeme za třetí svět. Řešení je prosté – pokud můžeš, vyjdi aspoň ven na slunce. Pokud nemůžeš, musíš začít brát vitamin D. Nejsme dostatečně na slunci, nejíme dostatek ovoce a zeleniny, 25 let ničíme naše pole, pesticidy, kterými stříkáme plodiny, ničí náš střevní mikrobiom. Jíme spoustu cukru… to je recept na smrt. Tím se ale nezabýváme. Místo toho zveličujeme tento virus. Jaký to má výsledek? Lidé se skrývají doma a jsou připraveni přijmout fašismus. Neřeší se hlavní problém, což je imunitní zdraví. 

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

4 komentáře

  1. Dobrý den, určitě s vámi souhlasím, bílí lidi by měli být jediní co mají práva, až ho zbělají tak mu budu věřit.

   1. presne tak, souhlasim jak s pani zdenou tak s panem Radime, oba maji pravdu! zivot bile rasy je v ohrozeni!!! musime se branit okumaci cernych!!!

 1. Dá se s tím souhlasit-ale:
  Sluníčko především!Vitamín D….
  Už několik let v zimě je slunce vzácné…
  Stále zataženo,mlhavo,prší anebo doslova smogové nedýchatelno……
  Pardubice….i stále chemické smrady i když už se to zlepšilo díky odprodeji PARAMA Polákům….
  Pamatuji ze svých mladších let v zimě:mráz celý leden -10 až -20st. a celý den slunce jen to jiskřilo…..
  V březnu sluníčko hřálo…. a nyní…deka na obloze od podzimu do léta,pak pár týdnů vedra a opět bezslunečný podzim….
  Tak kde brát ten vitamín D,kde brát tu imunitu ve všech kanclíkách a marketech….
  děti dnes čučí jen na monitory,není si ani kde hrát a vyběhat,max.dopoledne na školním hřišti…
  A tak by se dalo pokračovat ….
  Lidé jsou ničeni systémem a pokud to nevadí jejich pohodlnosti,tak přece o nic nejde….je to jen strašení a dezinformace….
  je to marné,lidská lhostejnost a pohodlnost to všechno ukončí…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů