Británie očekává vysoký objem nepříznivých reakcí na vakcínu na Covid-19

Ve zkratce...

Británie hledá software, který by dokázal zvládnout očekávaný vysoký objem nepříznivých reakcí na vakcínu proti covidu-19.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Del Bigtree: Připravte se na tohle. Podívejte se, co našel náš výzkumný tým. Tohle je z Tenders Electronic Daily. Jde v podstatě o místo, kde kdokoliv z EU může podat žádost o pomoc s problémem. Něco jako inzerční web pro technologie. Spojené království nyní hledá technologii. O jakou technologii jde? Jen abyste věděli, že tohle je skutečné. „Spojené království – Londýn, softwarový balíček a informační systémy” Oznámení o udělení smlouvy. Výsledky postupu získání. Nabídky.

Podívejme se, co tu hledají. Popis získání: MHRA, což je Regulační úřad pro léky a zdravotnictví. To je něco jako naše ministerstvo vnitřní bezpečnosti, co žádá svět o pomoc. „MHRA urgentně hledá software s umělou inteligencí ke zpracování očekávaného vysokého objemu nepříznivých reakcí na vakcínu proti covidu-19, a k zajištění, aby se nevynechaly žádné detaily z textu o těchto reakcích. Pokračuje to… Typ postupu. Udělení smlouvy bez předchozího zveřejnění výzvy k soutěži v Oficiálním časopisu EU v případech uvedených níže. Vysvětlení: Tohle si poslechněte, nechte to vstřebat.

Nepsal jsem to… klidně mi říkejte, že jsem anti-vaxxer, ale, prosím, přečtěte si to.

„Z extrémně urgentních důvodů, v rámci předpisu 32(2)c souvisejícího se zveřejněním vakcíny na covid-19, MHRA zrychlil zajištění dodání a implementace nástroje s umělou inteligencí specificky pro vakcíny. Striktně nezbytné – není možné dovybavit systémy MHRA ke zvládnutí objemu nepříznivých reakcí, které budou generovány z vakcíny na covid-19. Ani to nezpochybňují! Dívejte na to… jejich systémy nedokážou zvládnout objem nepříznivých reakcí, které očekávají v důsledku použití vakcíny na covid-19.

Tudíž pokud MHRA nezavede systém s umělou inteligencí, bude nemožné tyto nepříznivé reakce efektivně zpracovávat. To omezí jejich schopnost rychle identifikovat potenciální bezpečnostní problémy u vakcíny na covid-19, a představuje přímou hrozbu pro životy pacientů a zdraví veřejnosti. Extrémně urgentní důvody: MHRA uznává, že jeho plánovaný proces pro neschopnost efektivně monitorovat nepříznivé reakce na vakcínu proti covidu-19. Nepředvídané události: Krize covidu-19 je nová a vývoj v hledání vakcíny proti covidu-19 se zatím neřídil žádným předvídatelným vzorcem.”

Bum! Právě jste to tu viděli. Spojené království, které začalo celou tuto pandemii s Imperial modelem, který byl naprostým nesmyslem, které nyní uzavřelo svůj národ a připravuje ho na nucený vakcinační program, se nyní snaží najít software k zaznamenávání všech lidí, které poškodí, včetně vás.

Překlad: David Formánek

Zdroj uváděný v článku

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů