Steve Kirsch: 17letá dcera US kongresmana zemřela ve spánku

Ve zkratce...

Gwen Castenová, 17 let. Byla očkována a zemřela ve spánku. Malé děti neumírají ve spánku. Je to velmi vzácné. Ale po zavedení vakcín COVID je to nová norma. K těmto úmrtím dochází pouze u dětí očkovaných vakcínami COVID. Zdá se, že mainstreamoví lékaři nejsou schopni přijít na to, co tato úmrtí způsobuje, přestože jediným společným znakem je vakcína COVID. Více v článku.
Facebook
Telegram
VK

Rodina uvedla, že jediným ponaučením je „vychutnávat si chvíle, které máte se svými blízkými“. Ale je to opravdu jediné ponaučení? Myslím, že ne.

Rep. Sean Casten and his family. Gwen Castenová, 17 let, druhá zleva. Byla očkována a zemřela ve spánku. Mladí lidé neumírají ve spánku. Je to velmi vzácné. Ale po zavedení vakcín COVID je to nová norma. K těmto úmrtím dochází pouze u dětí očkovaných vakcínami COVID. Zdá se, že mainstreamoví lékaři nejsou schopni přijít na to, co tato úmrtí způsobuje, přestože jediným společným znakem je vakcína COVID.

Souhrn

Sedmnáctiletá dcera amerického kongresmana Seana Castena Gwen Castenová zemřela ve spánku 12. června 2022.

Před zavedením vakcíny COVID umíraly zdravé malé děti ve spánku jen zřídka.

Nevím o jediném lékaři, který by o tom slyšel před zavedením vakcín COVID. Nyní je to „nový normál“.

Je mi 65 let a nevzpomínám si, že bych o tom někdy četl ve zprávách, dokud se neobjevily vakcíny COVID. Za poslední rok vím nejméně o 6 úmrtích mladých lidí, kteří zemřeli ve spánku po očkování.

Ještě více ohromující jsou příběhy jako od jedné z mých čtenářek, Maggie Russoové, která píše:

Ve spánku jich zemřelo mnoho, mnoho v každém věku, včetně několika mých zdravých bratranců a sestřenic. Tato úmrtí jsou zřídkakdy hlášena jako poškození způsobené očkováním, protože rodina to buď popírá, nebo si cení svého obrazu proočkovanosti ve své komunitě více než důstojnosti svého dítěte.

Maggie dále popsala 20 tragických úmrtí, většinou těch, kteří zemřeli ve spánku, všichni byli očkováni.

Odborná lékařská literatura také ukazuje naprosto jasnou souvislost mezi vakcínou COVID a dvěma dospívajícími, kteří oba zemřeli ve spánku krátce po druhé dávce vakcíny, což je souvislost, na kterou by lékaři poslance Castena jistě upozornili.

Představitelé, jako je poslanec Casten, jednoduše přehlížejí možnost, že mohl přispět k úmrtí své dcery tím, že ji nabádal k očkování.

Využije toho Sean Casten jako příležitosti dozvědět se více o tom, jak nebezpečné jsou vakcíny? Bohužel je to velmi nepravděpodobné.

Myslím, že se sám přesvědčí o tom, že:

 1. smrt jeho dcery byla „nevysvětlitelná“.
 2. tato nevysvětlitelná úmrtí, která se dějí pouze očkovaným dětem, je prostě „smůla“.
 3. tato úmrtí, k nimž začalo docházet až po zavedení vakcín COVID, jsou „nevysvětlitelná“.

a nadále podporovat vakcíny COVID. To je skutečná tragédie.

Úvod

V noci na neděli 12. června 2022 náhle a nečekaně zemřela ve spánku sedmnáctiletá dcera Seana Castena, demokrata a zástupce USA.

Lékaři vám řeknou: zdravé děti neumírají ve spánku nečekaně a bezdůvodně. Vakcína COVID je bezkonkurenčně nejpravděpodobnější příčinou úmrtí dítěte, které bylo očkováno vakcínou COVID a později zemřelo ve spánku.

Dokud se nezačaly zavádět vakcíny COVID, nebylo umírání zdravých dětí ve spánku nikdy problémem. Nevím o žádném lékaři, který by se s takovým případem setkal nebo o něm slyšel. Nyní je to samozřejmě „nový normál“.

Ve včerejším prohlášení Casten uvedl: „O její smrti víme jen to, že byla pokojná. A jediné ponaučení, které si z toho můžeme vzít, je, že si máme vychutnávat chvíle, které máme se svými blízkými.“

To je JEDINÉ poučení?

Reprezentant Casten přiznává, že obě jeho děti byly očkovány. Nejenže to Casten dovolil, ale ještě to podporoval. Pokud se tedy zjistí, že Gweninu smrt způsobila vakcína, ponese za ni určitou odpovědnost. Toto břemeno je pro mnoho lidí příliš těžké, takže si prostě nepřipustí, že by to bylo možné.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Šest úmrtí mladých lidí, o kterých vím.

 

Zde je šest úmrtí mladých lidí, kteří zemřeli ve spánku po očkování, o kterých jsem věděl předtím, než jsem se dozvěděl o Gwenině smrti:

 1. Jednomu z lékařů, se kterým pravidelně mluvím, se to stalo jednomu z jeho zaměstnanců, 21letému muži, který byl velmi zdatný. Zemřel ve spánku necelých 24 hodin po podání injekce. Pravidelně mluvím jen s několika lékaři, takže nejde o žádný výběr.
 2. Včera jsem právě psal o dalším dítěti, naprosto zdravém patnáctiletém Odinu Robinsonovi ze Santa Rosy, který zemřel ve spánku pouhé dva dny po injekci od společnosti Pfizer (viz bod č. 13 v mých otázkách pro kongresmanku Annu Eshoo). Bylo zjištěno, že smrt byla způsobena vakcínou.
 3. Vím o sedmiletém dítěti, které zemřelo ve spánku hned po očkování. Bohužel o tom nesmím veřejně mluvit jinak, než že se to stalo, ale pokud mě kongresman Casten kontaktuje, sdělím mu podrobnosti. Přesvědčí ho to, že k těmto úmrtím dochází v míře, kterou nelze vysvětlit „náhodou“ nebo „smůlou“, a že tato úmrtí jsou utajována (jako v tomto případě).
 4. Existují i další případy, například ten v Austrálii, který byl velmi veřejný. Stalo se to prezidentovi Australské lékařské asociace v Jižní Austrálii. Byl naprosto zdravý. Zemřela ve spánku. Příčina nebyla zjištěna.
 5. Před 8 dny jsme měli v pořadu VSRF (díl č. 33) otce 17letého Seana Hartmana! Sean také zemřel ve spánku! Před smrtí byl naprosto zdravý. Jeho matka ho našla mrtvého na podlaze. Hlavní lékař zdravotního oddělení Simcoe Muskoka District Health Unit, Dr. Charles Gardner, říká, že smrt nesouvisela s očkováním. Doktor Gardner tedy musí vědět, co ji způsobilo, ale z nějakého důvodu to nikdy neprozradil. Rodina však hovořila s lékaři a dozvěděla se, že za příčinu smrti byla označena vakcína. Kanadské zdravotnické úřady byly z tohoto úmrtí tak rozpačité, že když s ním otec vystoupil na veřejnost a žádal odpovědi, odstranily jeho videozáznam z veřejných záznamů, protože na nich vypadá špatně, že doporučují vakcínu, která zabíjí děti ve spánku. O jejich postupu jsme hovořili v této epizodě a video s Danovým svědectvím, které odstranili z veřejného záznamu, si můžete prohlédnout zde.

Steve Kirsch: 17letá dcera US kongresmana zemřela ve spánku • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

6. Jacob Cylnick, třináctiletý chlapec z Michiganu, také zemřel ve spánku pouhé tři dny poté, co dostal druhou dávku vakcíny společnosti Pfizer. CDC tento případ vyšetřuje již téměř rok. Stále je to jen záhada.

Všechna tato úmrtí jsou považována za záhadná. Všechny děti byly očkovány vakcínou COVID. Popírání je tak zlé, že museli odstranit svědectví Dana Hartmana o smrti jeho syna z veřejných záznamů!

Když říkají „záhada“, je to jejich „kódové slovo“ pro „Vakcína to způsobila, ale nechceme, aby někdo věděl, že zabíjíme lidi“. Vědí, že Kongres NIKDY nepožene CDC nebo FDA k odpovědnosti za tato úmrtí, i když se to stane jejich vlastním dětem! Sean Casten je toho důkazem.

Jediné stopy, které máme k těmto záhadným úmrtím, jsou:

 1. Neočkovaným se to nestává.
 2. Před zavedením vakcín COVID se to nikdy nestalo.
 3. Obvykle se to stává velmi krátce po injekci COVID.

Lékaři na to nemohou přijít. Opravdu záhada!

Kongresmane Castene, zvážíte důkazy o tom, že smrt vaší dcery mohla způsobit vakcína?

 

Minulost nelze změnit.

Napravíte svou chybu tím, že se dozvíte, jak nebezpečné vakcíny jsou, a uděláte vše, co je ve vašich silách, abyste na tuto problematiku upozornili veřejnost?

Začít můžete přečtením této prezentace nebo poslechem této 90minutové prezentace.

Jestli vám to neotevře oči, že jste byli obelháni, tak nevím, co vám je otevře.

Mám také seznam více než 2 500 lidí, které zabila vakcína COVID. Podíváte se na tento seznam a necháte své lékařské odborníky, aby se pokusili vysvětlit, co tyto lidi skutečně zabilo?

Kolik Američanů ještě musí zemřít, než se postavíte a zastavíte tyto vakcíny?

V případě dotazů mi můžete zavolat.

Moje předpověď

 

 1. Příčina Gweniny smrti bude uvedena jako „neznámá“ nebo jako „zástava srdce“.
 2. Sean Casten odmítá vzít v úvahu možnost, že by vakcína mohla způsobit smrt jeho dcery, protože by to znamenalo, že se na smrti své dcery podílel.
 3. Sean Casten bude i nadále fandit očkování a povzbuzovat ostatní rodiče, aby nechali své děti očkovat.

Základ mé předpovědi

 

Tohle už jsme viděli. Politici vždy odmítají vzít v úvahu důkazy a možnost, že k problému přispívají. Od AMD v komentářích:

Téměř totožná věc se minulý měsíc stala dceři jedné z vedoucích představitelek australské lékařské asociace a ta reagovala stejně jako Casten: https://www.dailymail.co.uk/news/article-10811647/South-Australia-doctor-reveals-daughter-died-sleep-heartbreaking-Twitter-post.html.

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Překlad obrázku: Světlo v našem životě zhaslo. Včera zemřela moje krásná a jediná dcera. Nikdy se neprobudila. Bylo to tak naprosto nečekané a já i můj manžel máme zdrcené srdce. Opravdu nevím, co mám dělat.

(Zablokovala všechny, kteří se to snažili spojit s očkováním).

Obsah obrázku text

Popis byl vytvořen automaticky

Skutečně šílené na tom je, že den po smrti Castenovy dcery FDA prosadila očkování dětí (přestože, jak jste zdůraznili, proti tomu bylo mnoho oprávněných a silných námitek).

Často jsem přemýšlel, co je třeba udělat, aby se tito lidé probudili, a je zřejmé, že je to velmi vysoká laťka.

Jednou z mých hlavních obav z očkování bylo, že do nich byl vložen nějaký druh časového zpoždění, takže trvalo asi jeden až tři roky, než lidi po očkování zabili (jako by úmrtnost byla rychlejší, není možné, abyste většinu populace přesvědčili k očkování) a všichni, které znám a kteří to sledovali, si všimli, že došlo k výraznému nárůstu počtu jasně očkovaných pacientů, které nyní vidí v nemocnicích. Mám velké obavy, jak to bude vypadat za rok.

Souhrn

 

Vysoce postavení představitelé odmítají vzít na vědomí důkazy o škodách, které jsou jim na očích, a to i v případě, že k nim dochází v jejich vlastní domácnosti.

V Seanově případě je důvodem odmítnutí pravděpodobně dvojí:

 1. je příliš těžké přiznat si, že jste přispěli ke smrti svého dítěte, a
 2. nemůžete být znovu zvoleni, pokud jste proti vakcíně.

Neočekávejte tedy, že se v dohledné době něco změní.

Co bude třeba udělat, aby lidé vůbec začali uvažovat o důkazech, že všechna tato úmrtí nejsou „smůla“?

Kolik dětí musí zemřít, než se probudí?

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

5 komentářů

 1. Opravdu se to stalo. Kongresman je z Chicaga a od demokratů. Druhá věc je, že děti politiků a kongresmanů a lidí s vlivem jsou cílem vydírání už desítky let. Doposud obvykle umíraly na zvláštní ne příliš častá onemocnění (Michal David), při dopravních nehodách (Anton Hrnko), nebo sebevraždou. (Nick Cave). Teď jsou k tomu ty náhlé nevysvětlitelné úmrtí evidentně spojené s očkováním…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů