Svědectví Češky ze zahraničí o covid očkování

Ve zkratce...

Svědectví Češky ze zahraničí o covid očkování
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

15 komentářů

 1. K čemu je titulek, když se článek neotvírá ? Taková zpráva je o čem ? No o ničem. Ztráta času.

   1. Pán Formánek, bolo by dobre, keby ste odteraz napísal na úvod asi KAŽDÉHO článku s videom niečo také : „Ak sa Vám nezobrazuje video, použite iný internetový prehliadač, chyba je totiž v internetovom prehliadači.“ 🙂

    1. Už jsem to udělal… nevěděl jsem, čím to je. Díky Haně teď vím, že to dělá AdBlock Plus, zkoušel jsem to u sebe. Podle všeho blokuje přehrávač od Rumble, kde nahrávám videa…

 2. K tej pani vo videu……. Je mi totálne nesympatická, ide z nej akoby temnota. A zrakom uhýbala XY krát doprava, čo podľa psychológie ľudia robia, keď klamú. A nemyslím si, že originál video je zrkadlovo naopak….. Samozrejme som si vedomý toho čo sa vo svete deje, som si vedomý toho, že vakcíny „proti covid“ slúžia na genocídu, ale ten príbeh som tejto pani proste neuveril….

  1. Nespoléhal bych se na různé výklady psychologie, že když se dívá člověk doprava, tak lže. To spíš značí nervozitu, když kouká do kamery a musí mluvit, na což paní není pravděpodobně zvyklá. Ale je fakt, že příběh vypráví nesourodě, skáče od jednoho k druhému a opakuje, jak se z toho ten chlap v prdeli. Osobně bych uvítal konzistentnější informace, jako kupříkladu, jaké složky ta vakcína obsahuje.
   Nejspíš paní mluví pravdu, ale není to extra poutavé vyprávění.
   Beztak je evidentní, že ta „vakcína“ obsahuje různé chemické nesmysly, které do našich lidských těl nepatří a tím spíš nám škodí. Avšak jsme odmalička masírováni sdělovacími prostředky, že máme věřit tzv. vědcům, že oni vědí nejlépe, co je pro nás dobré. Ovšem většina lékařů ani neví, co ta „vakcína“ obsahuje a slepě věří, že je to v pořádku, když to schválila komise pro kontrolu léčiv. Jsme naučení méně myslet a více věřit autoritám, jinak následuje trest a pokárání, jak jsme se to naučili v dětství, když nás rodiče, učitelé či další autority se zdviženým ukazováčkem nabádali poslušně poslouchat.

  2. napsal:

   Mojí přítelkyni znám 23 let a to velmi dobře a je to ta nejmilejší a nejsympatičější neupřímnější a nejčistčí bytost co znám … a není to žádná mediální hvězda – jen prostě taková videa nenatáčí každý den … a nechápu jen co by jen na její zkušenosti a tomu co opravdu zažila nebylo uvěřitelné ? Možná jen mentální kapacita Marka nedostačuje významu a hloubce pravdivého sdělení a sdílení a tak Marek jen projektuje vlastně sám sebe … ale podle psychologie je tohle vlastně logicky vyplívá z toho – že každý v druhých vidí a nebo druhé vidí jen takové jaký sám je – neboli také slavný výrok Foresta Gumpa : „Pro hlupáka je každý hloupý“ s Láskou Joy Nitáy

   DĚKUJI mnohokrát z celého srdce Davidovi Formánkovi za jeho ÚŽASNOU PRÁCI v záchraně lidstva …

  3. Je to moje duchovní sestra, pracuje tam a nemá absolutně proč by lhala, tudíž je co tady píšeš pouze tvůj mentál výmysl neboli falešná domněnka. Když někdo natáčí video, málokdy se dívá celou dobu do kamery, takže totalní spekulace co tady takzvaně rádoby psychologicky analyzuješ. Podle mého názoru očividně nejspíš nějakým způsobem vytahuje temnotu z tebe Marku a zbytek toho co píšeš je jen reakce na tento fakt..PS: doporučuji si zajít na terapii, k ní ale ne, to bys nedal, najdi si někoho jemnějšího na ego. Postupně. Přeji hodně upřímnosti a duchovního pokroku v životě drahý bratře!

 3. Pokud se tato paní zná s tak vysoce postaveným člověkem u Pfizeru, tak by od něj mohla získat složení (seznam všeho co látka obsahuje) , nebo originál příbalový leták. Byl bych vděčen aby se to zveřejnilo.

 4. Tak dotyčné slečně teda nevěřím ani slovo…pro mě je její sdělení jen prosté bla,bla,bla…a dotyčnému o kterém je v tomto videu zmínka,tímto vykazují,to že je v prdeli ,pokud teda v prdeli je, mu ze srdce přeji , protože pokud je schopen a ochoten se zaprodat pro svůj nadstandard k tomuto činu, zaslouží si být nejen v prdeli ,ale zaslouží si mnohem více… než být jen v prdeli…tu páteř si totiž sám svým přístupem a postojem odstranil…

 5. Paní mele kraviny staví všechny rozumné lidi do stejné kategorie blbů jako je ona.Jsem jednoznačně proti vakcinaci neznámým svinstvem a hysterii kolem Covidu.Takoveto příspěvky,ale media používají proti nám a dělají z nás blbce.Nepotřebujeme lhát a vymýšlet takové přihlouplé příběhy.Pravda nám stačí.

 6. Nemyslím si, že by paní lhala a vymýšlela si nějkou story. Není to typ který by se chtěl zviditelnit, chápu také rozpolcenost Pfizeráka, nevíme, jak to všechno je, zdali jim byla výroba nakázána z vyšších míst(?) Toto je video pro ty, kteří vůbec nechápou o co jde, ti co si věci zjištují sami a dokážou cítit co je správně a co ne, nepotřebují taková videa vůbec vidět. Mám také půlku rodiny a přátel naočkovanou, nepomohlo nic, stálo mě to akorát nervy a čas ,je to zbytečné něco jim říkat, pokud to necítí, že je to tak špatně, tak to prostě necítí. Nic s tím neuděláte a ani není třeba, za chvilku to stejně všechno bouchne, už za 2tydny zacnou Norimberske procesy za kterými stojí caa 1000 právníků a 10000 lékařů, proti celé této zabijácké akci jménem Covid, neřekla bych že je to malé množství právníků a lékařů, takže přeci jenom se něco bude dít. Kdo podlehl strachu a je totálně vymaštěný televizí, ať se dá očkovat, nejpozději na podzim zjistí, co udělal za blbost. Můj otec 75letý od té doby co se nechal naockovat, divně dychá, musela jsem se s tím smířit, že prostě věří cizím lidem z tele-vize více, kterým je on uplne ukradeny , než vlastní rodině. Paní děkuji, že si našla ten čas a udělala toto video, i když snahu o probuzení spících je malá, až to úplně praskne a bude to i v televizi, teprve pak to pochopí i ti poslední.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů