Svědectví ženy: Mučení a vraždění dětí královským dvorem v Nizozemsku

Ve zkratce...

Anne Marie van Blijenburghové sdílí svoje svědectví o vraždách a mučení dětí ze strany nizozemské královské rodiny a jmenuje i konkrétní osoby.
Facebook
Telegram
VK

Jestli se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, vypněte si na tuto stránku AdBlock Plus v prohlížeči – podle všeho blokuje přehrávání videí. Nebo změňte prohlížeč. Děkuji.

Přepis:

Anne Marie: Jmenuji se Anne Marie van Blijenburghová. Byla jsem 24 let vdaná za Kees van Korlaara. Kees van Korlaar spolu se svými třemi bratry vytváří zločineckou organizaci známou jako Octopus Syndicate. Působí od roku 1960 do současnosti. Na rozkaz královny Beatrix organizovali vraždění, mučení, znásilňování a zabíjení dětí na veřejných místech. Organizovali to prostřednictvím diagnostických ústavů pro mládež v Nizozemsku. Diagnostickým ústavům pro mládež bylo sděleno, že zločinci žádají nizozemský soud o děti, které mohou po určitou dobu pracovat pro nizozemskou královnu.

Diagnostické ústavy byly velmi šťastné, mysleli si, že královna Beatrix je velmi společenská osoba, a rádi se dobrovolně přihlásili k předání souborů určitých dětí těmto zločincům. Když chtěli ověřit, co jim zločinci řekli, dostali jméno a telefonní číslo vysoce postaveného důstojníka u dvoru královny Beatrix a ten vysoký důstojník jim řekl, že zločinci skutečně hledají děti, aby mohli pracovat po určité období u nizozemského dvoru. Po každém obdržení spisů přibližně tří dětí, zločinci si vybrali dítě, které nemělo žádného příbuzného ani rodinu. Řekli ústavu pro mládež, že to jsou ty, které chceme, diagnostický ústav dal dítěti oblečení a dal ho do vlaku do Zwolle. Ve Zwolle zločinci odvedli dítě ze stanice a přivedli ho do budovy, která byla vybavena jako hotel, ale nefungoval jako hotel, ačkoli ve vstupní hale byli lidé, stejně tak, jakoby hotel fungoval.

Dítě bylo položeno na stůl a bylo mu dáno něco k pití a tímto nápojem bylo dítě omámeno. Vedle tohoto hotelu byla budova, kde se konalo představení. V té budově seděli lidé a v určitém okamžiku bylo dítě do této budovy přivedeno zločinci, bylo tam mučeno, znásilněno a brutálně zavražděno před všemi těmi lidmi. Publikum tvořily přátelé kolem prince Johanna Frisa (Friso Nizozemský), druhého syna královny Beatrix.

Bylo mi řečeno, že Johann Friso je docela šílený a měl nezdravý zájem o malé děti a každý den svého života měl s sebou psychiatra. Ten psychiatr se jmenoval Guus Pareau Dumont. Zločinci organizovali tato zabíjení se souhlasem královny Beatrix, ona za ně platila. Platila za ta zabíjení. A zločinci požádali Johanna Frisa, aby s sebou vzal své příbuzné a přátele. Takže celá budova byla naplněna velmi důležitými lidmi z Nizozemska: ministry, vysoce postavenými důstojníky a všemi druhy lidí, které zločinci mohli fotografovat, aby mohli tyto lidi následně vydírat a získávat z toho kriminální výhody.

Tazatel: Mohla byste jmenovat některé z přítomných lidí?

Anne Marie: Lidé, které jsem tam poznala, byli například princ Johann Friso, jeho psychiatr Guus Pareau Dumont, poznala jsem Johannovu manželku Mabel Wisse Smitovou, byla tam se starým mužem, myslím, že to byl George Soros, poznala jsem pana Donnera, bývalého ministra spravedlnosti, zástupce Nizozemska, poznala jsem Ernsta Hirsch Ballina, velmi významného bývalého ministra spravedlnosti, poznala jsem pana van den Emstera, který byl roky šéfem všech soudců v Nizozemsku, poznala jsem Dicka Berlijna, bývalého vedoucího vojenského oddělení v Nizozemsku.

Poznala jsem velmi důležitého novináře. Poznala jsem Carlu Eradusovou. Carla je předsedkyní soudu v Amsterdamu, soudkyní. Poznala jsem Marka Ruttea, ten je v tuto chvíli prezidentem Nizozemska. Poznala jsem Geerta Wilderse, který je v tuto chvíli šéfem politické strany PVV a šéfem nizozemského parlamentu. Pokaždé, když jsem tam byla, bylo tam asi padesát lidí. Byla jsem tam pozvána třikrát. Viděla jsem pokaždé, když zabili dítě, viděla jsem zabít dva chlapce a jednu dívku. Předpokládám, že to byly děti z Nizozemska, předpokládám, že pocházely z diagnostických ústavů a byly přijímány způsobem, který jsem popsala.

Tazatel: Říkala jste, že úředníci v diagnostických ústavech si mysleli, že děti byly snědeny?

Anne Marie: V roce 2005 nebo 2006 jsem požádala novináře v novinách De Telegraff, aby to pro mě vyhledal a zveřejnil v novinách, co se děje. Novinář mi řekl, že zkontroloval můj příběh se všemi diagnostickými ústavy pro mládež v Nizozemsku a mluvil s lidmi, kteří tyto spisy skutečně předali zločincům, a mysleli si, že děti, které nasadili do vlaku, budou požádány o práci na dvoře královny Beatrix.

A někteří lidé z těchto diagnostických ústavů řekli novináři, že si mysleli, že královna Beatrix tyto děti pojídá, protože je nasazují do vlaku do Zwolle, a už je nikdy neviděli, ani o nich nikdy neslyšeli.

~ Jestli se vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji ~

Tazatel: Víte, co se stalo s ostatky zemřelých dětí, kde byly pohřbeny nebo co s nimi udělali?

Anne Marie: Ano, bohužel vím, ano. Nejprve byli uvrženi do kontejneru za budovou, kde byli zavražděni. Byl to chladicí kontejner. Po určitých představeních byl kontejner přivezen do Belgie, kde měli pozemek, kde dali děti do jámy.

Tazatel: Víte, jak se jmenuje toto místo v Belgii?

Anne Marie: Musím to vyhledat, našla bych to, ale musím to vyhledat.

Tazatel: Co byste si přála, aby se stalo?

Anne Marie: Chci vidět ty zločince navždy za mřížemi.

Tazatel: Řekla jste, že jste v Nizozemsku nedostala žádnou pomoc.

Anne Marie: Ani v jedné záležitosti, ne, je to hrozné, od roku 2004 do současnosti. Mluvila jsem s každým policistou, kterého jsem potkala, a se všemi úředníky zákona, mluvila jsem o tom s INTERPOLem, byla jsem u soudu, abych se pokusila přimět státního zástupce, žalobce, aby tu věc vyšetřil. Soud mi řekl, že to nebyl můj problém, byl to problém společnosti, a soud nechtěl dát žalobci příkaz k vyšetřování. Udělala jsem doslova všechno, abych to objasnila. Mám představu, že je vše zastaveno, protože je do toho zapojena královna Beatrix, a je do toho zapojen také nizozemský dvůr.

A pokaždé, když někdo chce vyšetřovat, plácnou ho po ramenou a řeknou, nedělej to, protože to královna Beatrix nechce. Jste ochotna vydat toto svědectví i u jiného soudu, řekněme u soudu obecného práva? Ano. Nemám proti tomu žádné námitky. Jsem velmi, velmi, naštvaná, pokud byste viděl to, co jsem viděla já, zůstane to s vámi navždy. Nemohu to odložit stranou, protože je to jedna z nejkrutějších věcí, které jsem viděla, je to hrozné, je to opravdu hrozné.

Jsou to idioti… Jednou, když jsem se vracela domů, můj manžel mě tam vzal, zdrogoval mě a nechal mě to celé vidět, a přivedl mě zpět do mého domu vzdáleného sto kilometrů. A během té jízdy jsem najednou přišla k rozumu, najednou jsem zjistila, že to bylo dítě, které jsem viděla zabít. Propadla jsem v pláč.

Můj manžel řídil a položil na mě svou ruku a řekl: „Neobtěžuj se, jsou to děti z neúplné rodiny, jsou to sirotci, jsou to jen odpadky, nezáleží na tom, že byli zabiti.“ Je to strašné. Nedokážu to popsat. Je to strašné. Je hrozné, že tam lidé seděli a dívali se, a nic nedělali. Ti lidé jsou idioti.

Tazatel: A váš manžel je stále naživu?

Anne Marie: Stále žije a stále zabíjí lidi. Pokud si jen pomyslíte, kolik lidí bylo od roku 2004 zabito, od chvíle, co jsem se tomu snažila zabránit, je to deset let, zabíjejí možná deset nebo dvacet lidí ročně, ne-li více, je to hrozné. Ukázala jsem policii čtyři místa v Nizozemsku, která používají jako pohřebiště pro lidi, které zabili. Nikdy, nikdy si žádný policista nedal tu námahu se tam podívat.

Tazatel: Můžete jmenovat ta čtyři místa?

Anne Marie: Ano, mohu je pojmenovat, mohu je ukázat, ale pošlu vám je e-mailem. Zločinci ale vědí, že jsem to řekla policii, měli každou příležitost nechat těla zmizet, znám dvě místa, kde je to pro ně těžké nechat zmizet… Jedno místo je u bazénu… viděla jsem, že tam něco dělají, ale nevím co. Ale musí být těžké, nechat odtamtud ta těla zmizet.

Ale normálně v Nizozemsku, když něco najdete v domě… mrtvolu nebo krev… policie to jde vyšetřit s 20 nebo 30 lidmi. Ale když řeknu policii, že znám čtyři místa v Nizozemsku, která používají jako hřbitov, a že v každém pohřebišti je pohřbeno 20 až 50, možná 100 těl, nikdo se tam nepodívá, nikdo na tato místa nechodí.

Tazatel: Můžete nám sdělit své jméno a dnešní datum?

Anne Marie: Dnes je 5. červen 2014 a jmenuji se Anne Marie van Blijenburghová.

Tazatel: Děkuji Anne Marie, zase si promluvíme.

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

15 komentářů

 1. Boze vy ste fakt curaci jesli tomuhle verite. To David Formanek prca maly deti, mam dukazy a svedectvi’

  1. tá tvoja mysel je poriadne zatvorená ….. načo sem chodíš, keď dokážeš vypotiť takúto hlúposť?

  2. Jste jako ten příslovečný pštros, který strčí hlavu do písku a jelikož nevidí a tudíž neví, co se děje, tak to pro něj neexistuje. Kdo se nezajímá, nepátrá, nehledá Pravdu, těžko může čekat, že za ním sama přijde. Duchovní lenost je ochrannou zdí pro ty, kterým není nic svaté. Nestačí si jen myslet, že se něco takového neděje, mít tím vše vyřešené a tím pádem všechno odmítnout. Myslet si, není totéž co vědět. Mám-li něco odmítnout, musím mít argument, který odmítání podpoří. Ony se totiž tyto události opravdu dějí, a to nejen v Holandsku. To samé se děje i v Británii a de facto po celém světě, kde vládnou lidé vzájemně spříznění dávnověkými pokrevními pouty. Takový lump a darebák princ Charles rád dává na odiv, že jeho pokrevní linii lze dosledovat až do dávného Egypta. Jedním z předků těchto šelem byl i Krvavý Vlad, neboli Drakula, v Transylvanii, kterému se v jeho době říkali Vlad nabodávač, protože si liboval v nabodávání lidí na kůly. Taky svého druhu zábava, že? Tito zločinci právě s takovou lidskou naivitou, až tupostí, počítají a pro lidskou hloupost jsou v bezpečí.
   Proč si myslíte, že sv. Jan v Evangeliu 12: 13, 14: 30, 16: 11 říká, že Satan vládne světu? a v 8: 44 říká, že váš otec je ďábel a vy chcete dělat vůli svého otce.
   Málo více, ale o to rychleji odsuzujete, přestože právě vy pravdu nemáte, ale má ji ten, který podává svědectví o těchto
   ďábelských a démonických zrůdách, které se v poslední době dostávají celosvětově k moci, protože žijeme v době,
   kterou u Matka Boží, Panna Maria, pojmenovala Koncem čas. Celé řadě současných vizionářů tohoto Konce časů, řekl sám Ježíš, že jsme poslední generací na zemi a přichází konec éry člověka, jak o něm píše sv. Matouš v evangeliu, v kapitole 24.

   1. Prosin o radu či vysvětlení. Vlastně nevím co chci. Rozumím každému slovu co jste napsal ale nikdy jsem Bibli nečetla. Nikdy jsem nebyla vedená k víře. Přesto jsem zažila okamžik před několika lety kdy mi bůh pomohl. Pamatuji si jen jak jsem prosila vousateho šéfa o změnu. Změna se stala a do dnes je to pro me zazrak. Už je to 25 let a uz dlouho mám pocit že už to nikdy necítím. Moc se omlouvám

   2. Pán píše, že nevěří tomuto příběhu a ne že se tohle neděje, to je snad srozumitelné. A má pravdu, kdyby to byla pravda, paní by byla mrtvá, žádné video by neexistovalo a hysterky by tu nemohly dělat trapné výstupy.

 2. No jo lidé těžko příjmou pravdu a a ještě aby jí uvěřili ale žel, je to tak já tomu věřím. Ti vysoce postavení a bohatí dělají na světě jen zlo

 3. Nehodnotím, jestli to může být pravda či nikoliv.
  Jenom dvě poznámky:

  1. vytáhnout 6 let staré video bez současných souvislostí… co se událo mezitím dodnes? žije vůbec ještě ta paní ?

  2. projev té paní zdá se mi totálne neosobní, bez emocí – měl by to zhodnotit odborník v oboru psychiatrie – ale já vidím vážnou poruchu osobnosti. Možná schizofrenní obranný reflex na prožitou hrůzu, možná následek užívání drog, nebo něco jiného..nevím.

  1. Az budete 7 let marne hledat spravedlnost za takove zrudnosti, bat se denne o zivot, atd. tak si budte jisty, ze vas to take pripravi o emoce. Psychiatrii nechejte psychiatrum, pani je velice strizliva a racionalni a narkoman (byt vyleceny) se projevuje jinak.

 4. Vite pane Miroslav, me by neslo ani o to kdy je to tocene atd. ale co existuji dejiny tak se toto delo a smutne je, ze se to deje i dnes, takze se nic v zivote tem nahore nic nemenilo a asi ani nikdy nezmeni a vite proc, protoze penize hraly a hraji vzdy prvni housle!! Toto si zapamatujte i kdyby se jeden skandal odhalil tak ostatnich desitky skandalu pujde dal, takze se vlastne nic nezmeni. Proto ja se o takove veci radeji ani nezajimam a nemusim premyslet zda je to pravda ci ne. Tim chci rici, ze takove clanky nebo videa radeji ani nerozklikavam. A v tom je ta vyhoda, ze mame alespon moznost vyberu. Preji vsem lidem krasne ziti a pohodu.

 5. Takovým obecným faktem je, že na jedné straně existuje paranoia, kdy lidi podezírají někoho z něčeho, co není reálné, ale na druhé straně existuje úplný opak k paranoii, kdy lidi nevěří zlým pravdám a zlehčují závažné věci-to je také nemoc, kterou ovšem psychiatrie neléčí.Takový příklad, když někdo někomu vykládá něco, co se mu zlého reálně přihodilo a ten mu odpoví „to Ti nevěřim“.Nejsem přívržencem falešného pozitivismu a dokonce mám na tyto lidi silnou alergii stejně tak jako na despotické egoistické negativisty.Pozitivní myšlení nic nespasí, neboť za vším jsou jen kletby.Pozitivní myšlení je něco jako nabarvit rezatý plech krásnou sytě zelenou barvou.Pak se spousta lidí vzteká, že leta myslí pozitivně, ale jejich život stejně pořád stojí za pendrek.Aby ne, je to podfuk.Pamatuju ty nadšence na diskuzích kdysi na Lidech, jak se pořád těšili na rok 2012, jaká bude duchovní obroda apod.A co se stalo? Nic, jen svět šel ještě víc do háje a kde ty nadšenci jsou vůbec dneska? Za rok je to deset let od 2012 a tu obrodu nevidím nikde ani omylem.
  Prostě svět by potřeboval božího hromotluka, který by zařval mohutným hlubokým hlasem a bouchnul pěstí do země až by se zachvěla a konečně morálně srovnal lidi.

 6. Mark Rutte nie je prezident Holandska, ale premiér Holandska.
  Johan Friso Bernhard, druhý syn kráľovny Beatrix, zomrel v roku 2013 vo veku 44 rokov, na lyžovačke ho zasypala lavína. O jedného vraha menej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů