Příběh mámy, která přišla o své miminko po dětském očkování [EX-VAX 01]

Ve zkratce...

Tragický příběh mámy, která v dobré víře nechala očkovat své dítě podle očkovacího harmonogramu, na což její dítě záhy zemřelo. Sdílí svůj silný příběh o tom, jak se ze zastánkyně očkování stala žena, která prohlédla krutou realitu o dětském očkování a pomáhá ostatním, kteří zažili podobný příběh. Více v rozhovoru v rámci série „EX-VAX”.
Facebook
Telegram
VK
Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde.

Video s českým dabingem:

Video s českými titulky:

↓ Video s českým dabingem ↓

↓ Video v originále s českými titulky ↓

Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Originál videa publikován ZDE: 12. září 2019

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

7 komentářů

 1. 2019 ještě covid nebyl… po děstkém očkování…proč se nezajímala proti čemu píchají… – neinformovanost rodiče …je to smutné ta naivita rodičů a celkově pacientů – vůči procedůře lékařů, kteří opět jsou jen vykonavateli doporučení z pojišťovny – protože odtud jsou placeni za výkony – existuje Codex pacienta v každé zemi, nastudovat – lékař jenom doporučuje léčbu není to „neodvolatelný ortel“, v komentářích lidé píší jak svůj život „svěřují do péče“ doktorů…je to jako v reklamě na výběr banky, kam svěříte své peníze – „Příbuzné berte takové jací jsou, banky si vybírejte“…lopatisticky…lékař je „forma“ zaměstnání tak jako pekař peče chleba tak lékař léčí….druhá část výroku a ta první – jsme LIDÉ tak komunikujme mezi sebou a nekomunikujte s lékaři/sestrami, kteří od vás žádají podpis dopředu aniž by vám cokoliv vysvětlili…odejděte a najděte si jiného lékaře…

  1. Skvěle vyjádřeno….
   Ze své současné zkušenosti, tedy mimo očkování,mohu dodat:pokud odporujete lékaři a nesouhlasíte s jeho léčbou a hlavně předepisovanými léky,máte zaděláno na problém.Váš nesouhlas je zanesen do počítače a v případě jakéhokoliv problému potom,budete obviněni vy,že jste nesouhlasili atd.atd….
   A najít dnes opravdu seriozního lékaře,který nepodléhá farmalobby,je moc těžké…….za vším jen peníze…..
   Ještě k článku:tato matka třech dětí má jejich otce kde???Hlavně toho posledního dítěte…
   Asi se nevyjádřím zrovna moc korektně,ale matka mi připadá jako ty dnešní supermatky,co všemu věří bez rozumu….Už dostatečně dlouhou dobu se ví o tom,že očkování , především u kojenců ,může být špatným rozhodnutím.
   Osobně bych toto nikdy nedopustila v nynější covidové době.

   1. Nechápu druhou část vaší reakce – co má společného otec s celou věcí? Kdyby měla muže, tak by jí dítě neumřelo nebo co? Naopak je velmi statečná, jestli té mašinérii čelí sama, bez opory otce dítěte. A co to jsou supermatky, co věří všemu bez rozumu – to je nějaká urážka, ale stejně to nedává smysl. Tato žena věřila lékařům, ale těm většinou věříme ať chceme nebo nechceme, těžko můžeme odporovat doktorovi, když nám chce operovat polámanou nohu, a radit mu jak to má dělat lépe.
    Je potřeba na této paní najít nějaké mouchy, aby se ukázalo na to, že vlastně si za to trochu může sama? Nebo že je to vlastně úplně jen a jen její vina? Nebo je to obranná reakce diváka, aby se příliš nevcítil do toho neštěstí?

 2. je internet ! jsou dostupné informace ! tak co „bečí “ ! má co chtěla stoprocentně zdravé dítě!
  je to tvrdé ale je to tak ! lidi si neumí dohledat informace ! a pak brečí když se něco podělá !
  čekaji že jim ty informace někdo naserviruje pod nos ! ale veškeré infomace si musí člověk dohledat a ověřít sám ! nikdo to za něho něudělá ! a věřít doktorum ? zdravé je vaše ! a zdraví dítětě je na prvním místě ! a nechat ho v rukou člověku které jsou uplně ukradení ? tak to muže jen blazen ! nebo najivní hlupák !

  1. To byste se divil(a), kolik lidí pořád věří všemu, co jim lékař řekne, a kolik lékařů věří tomu, že očkování je neškodné a prověřené (možná dokonce věří i tomu, že i covid očkování je vhodné pro malé děti). A ani lékaři si nehledají informace a nepřemýšlí, zda je opravdu všechno tak, jak je učili ve škole a jak jim tvrdí dealeři vakcín a jejich Lékařská komora a Ministerstvo zdravotnictví. A pak mohou být velmi přesvědčiví, když nutí matky očkovat děti přesně podle očkovacího kalendáře. Navíc ty ženy, které se o dítě bojí a chtějí očkování buď posunout do pozdějšího věku, nebo některé vynechat, jsou nálepkovány a ostouzeny jako „biomatky“ a „antivaxerky“ a nechtějí jim dítě vzít do školky. Ten nátlak je obrovský a je to vidět i u nátlaku na to nynější masové tečkování, už nabízejí 4. dávku, aniž by za cokoliv ručili, a s blížící se zimou začnou zase s nátlakem, povinností, možná i pokutami. A vidím kolem sebe na známých a příbuzných různé následky, ale lidé se ani neodvažují pomyslet nebo zmínit, že by to mohlo být po tečkování. Jsou tak dokonale zmasírovaní z televize, že se spokojují s pomyšlením, že přece jsou odmalička očkovaní a nic se jim nestalo, tak po tomhle se jim přece také nemůže nic stát.

 3. mám z vás dost vy máte vztek na matku místo systému a lékaře moje dítě po očkování ve stejnym věku myslím že to bylo stejné dostalo zánět někde mezi mozkem a sluchovodem v obou uších museli sme chodit na výměnu trubiček na operaci a čekat před sálem a pořád dokola neustálý záněty na plicích to jsou ty jejich očkování kdybych to moch vrátit chytnul bych tu doktorku za krk a švihnul s ní o stůl v její ordinaci když si připlatíte budete mít lepší očkování to dražšší se ukázalo jako zabiják dětí a jejich zdraví to lacinější není vůbec efektivní po očkování tím levnějším moje holka má atipický exém až do ted hrubou pokožku protože to roky neustupuje voni maj jediný štěstí že nemám dobrej arzenál a vojsko vybomvbardoval bych je že by ani nemrkli tak jak to dělaj voni politikáři chránit budou vždyycky sebe a systém i když budou vědět že lidi umíraj tak to bylo a bude vždycky nějak to všechno fungovat musí ne x let nevím co to je si vzít při horečce paralen neberu ani při bolestech prášky na bolest neberu nic žádný léky a sem furt tady já sám sem se stal důkazem pro sebe a tak by to měl udělat každej a ta jejich lež s těma očkováníma po celim světě to je blud berete si očkování na to čim nejste nemocný a tady satanova lež to preventivně aby jste nebyli tím nemocný určitě od který doby vyvinuli injekci od který doby mají první očkování pro lidi a od který doby je člověk se zvířaty na světě a v jakém počtu během sto let řekli že bez nich chcípnem a kde je zbytek etapy při 8 miliardách lidí serte jim do huby a vůbec nedávejte ani sebe ani děti očkovat mám dvě děti a narodily se zdraví po očkovíní hned se začali projevovat komplikace tak at mě celá vláda i z ministrem vnitra a budoucíma ministrama choděj hulit do rakve po mí smrti asi tak

 4. kdyby ty očkování byli k prospěchu můj syn jako dítě by byl více všemu odolnej než jeho táta jak je možný že co se vyvíjí má problémi větší s imunitou a je zranitelnější při nachlazení k zánětům na plicích je nehoráznost a lež zmrdů co takzvaně pomáhaj lidem místo skvělé přirozené imunity trošku větříčku náhla změna teploty hned se dostává do takovejch potíží že ani já se v takovích potížích nenacházím jako člověk ve kterym už bude jenom všechno odumírat a stárnout a děti jsou ve vývinu není možný aby to bylo a fungovalo obráceně nedělaj nic jinýho než lidi mrzačej a ty co vydržej pak léčej po celim světě dělaj všechno proto aby to vypadalo že bez očkování a takzvané pomoci není úniku nasrat a rozmazat nasrali se do každýho koutu světa zmrdi a manipulují masy tím že všude na lidech experim entují a hazardují tím aby si veřejnost neomhla říct no podívejte na tenhle kout světa tady nikdo očkování nedostal a voni se dožívaj vysokýho věku voni vědi moc dobře když se někam naserou co dělaj a proč to dělaj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů