JP Sears – Vládou financované změny pohlaví pro děti?! – Týden ve zprávách

Ve zkratce...

JP svým humorným způsobem sdílí zprávy ze světa. Dozvíme se o tom, že vláda USA chce financovat změny pohlaví pro děti i bez souhlasu rodičů, jak Biden zaútočil na Sýrii, a více.
Facebook
Telegram
VK

Přepis:

Dobrý večer, nemůžete vidět klec, ve které vás máme, takže si myslíte, že jste svobodní. Zde jsou dnešní zprávy, abyste si svoji klec posílili. Vůbec nejoblíbenější dětská hračka „pan Potato Head (bramborová hlava) už nebude mít svoje „nádobíčko”. Firma Headrow oznámila, že mění jméno z „pana Potato Head” na genderově neutrální jméno „Potato Head”, což určitě bude urážlivé pro lidi, kterým byla uříznuta hlava. Předstírat, že žádná pohlaví neexistují, se stalo populární způsob, jak marxisté jsou inkluzivnější vůči všem pohlavím. Ale co je důležitější, vykastrování pana Potato Head má vyjádřit větší inkluzivitu vůči hloupým lidem.

Coca Cola je terčem rozčílených reakcí za jejich proti-rasistické školení, ve kterém svým zaměstnancům radí, aby se „pokusili být méně bílí”. Coca Cola – oblíbená věc Američanů, jak si přivodit cukrovku typu 2 – chtěla ve svém školení snížit rasismus pomocí rasismu, což se zdá efektivní, jelikož dvě špatné věci se rovná jedna dobrá věc. Ale tím, že Coca Cola říká lidem, aby se pokusili být méně bílí, z nějakého důvodu způsobilo, že lidé říkají Coca Cole: Pokuste se být méně hloupí. Kandidát prezidenta Bidena na zastupující ministryni zdravotnictví, dr. Rachel Levine, transgender žena, je terčem kritiky. Jsou obavy, že Rachel bude prosazovat velmi progresivní, a tudíž krásnou agendu, aby vláda mohla dětem poskytnout „blokátory puberty” a operace na chirurgickou změnu pohlaví i bez souhlasu jejich rodičů.

Senátor Rand Paul tudíž během slyšení podal Rachel velmi prosté otázky, které zněly: „Dr. Levine, podporujete, aby se nezletilým mohly dávat blokátory hormonů, které by jim zabránily projít pubertou, a také chirurgické zničení genitálií nezletilých. Dr. Levine, jste přesvědčená, že nezletilí jsou schopní udělat tak zásadní rozhodnutí jako je změna vlastního pohlaví?”

Dr. Levine, která podle všeho nerozumí angličtině, odmítla na otázku odpovědět… a to dvakrát. Mainstreamová média dle očekávání napadla senátora Randa Paula a nazvala ho „transfobního”. Senátor podle všeho nedostal zprávu, že nuanční myšlení, pokládání dotazů a zastávání se prosperity dětí, které se za sebe nemohou postavit, je projev nenávisti… a já souhlasím.

Nejen, že by vláda měla být schopná dávat dětem blokátory hormonů a chirurgicky změnit jejich genitálie bez souhlasu jejich rodičů, podle mě by to měla být schopná udělat i bez souhlasu dítěte. To by bylo více progresivní, ne? Pamatuji si, jak jsem byl dítě… když mi bylo pět let, byl jsem si naprosto jistý, že jsem batman. Ale protože jsem měl surové rodiče, neumožnili mi podstoupit operativní změnu na superhrdinu, což by mě trvale změnilo po zbytek mého života na základě toho, co mi v pěti letech dávalo smysl.

Teď když je mi 39 let, jsem si očividně stále jistý, že jsem batman. Kéž by tehdy existovala vláda, která by mě ochránila před ochranou mých rodičů před mým pětiletým mozkem. Tohle právě přišlo! Také bychom měli dětem umožnit řídit auta, protože některé děti to chtějí. Umožnit jim to by byl progresivní způsob, jak jim dát bezpečný prostor, aby byli pro sebe nebezpeční. V nové zápletce události, prezident Biden podepsal vládní nařízení. Tohle nařízení umožňuje USA financovat globální potraty. Tohle přišlo týden poté, co Biden podpořil genocidu čínské komunistické strany proti Ujgurům, což zahrnuje vraždu, znásilnění, mučení, nucenou sterilizaci a nucené potraty.

Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu, děkuji. David

Nemůžeme se dočkat na jeho další vládní nařízení a jakou pomoc tím společnosti způsobí. Oh… už se to stalo. Biden podepsal vládní nařízení, které čínské komunistické straně dává přístup do rozvodné sítě Ameriky. Bylo by xenofobní, to neudělat. Tohle právě přišlo! Bidenova popularita je nejvyšší, co kdy byla… v Číně. Poté, co prezident Biden a jeho šéfka Kamala Harrisová neúnavně kritizovali Donalda Trumpa za to, že držel děti v klecích, které postavil Biden a Obama, nyní děti drží ve stejných klecích.

Nicméně… na rozdíl od toho, jak klece byly „klece” za vlády Trumpa, Biden a Harrisová pomohli klecím podstoupit operativní změnu identity, jelikož Biden a Harrisová nyní identifikují klece jako „dočasné stavby” a „přebytkové kempy”. A pro konspirační teoretiky plné dezinformací, kteří si chybně myslí, že Biden a Harrisová jsou pokrytci a neupřímní, přispěvatel pro Daily Wire, Cabot Phillips, vytvořil tento graf, aby vám pomohl určit, jestli je dítě v kleci nebo ne. V Nigérii bylo přes noc uneseno 317 dívek z internátní školy během vysoce ozbrojeného přepadení.

Panují obavy, že dívky budou prodány do sexuálního otroctví. Prezident Biden mezitím v USA zrušil Trumpovu „Operaci Talon”, což je program zacílený na sexuální delikventy, kteří v USA žijí nelegálně. Biden byl terčem kritiky za své rozhodnutí, které si může nebo nemusí pamatovat, A pokud jde o kritiky… kromě toho, že všichni z nich jsou rasisti, také nejsou inkluzivní vůči komunitě sexuálních delikventů, kteří se identifikují tak, že chtějí sexuálně znásilnit vaše děti. Styďte se, kritici. Šéf gangu z New Yorku, guvernér Andrew Cuomo, byl obviněn ze sexuálního obtěžování bývalou zaměstnankyní v jeho vládě. A nyní také čelí dalšímu obvinění ze sexuálního obtěžování od druhé ženy.

Cuomo, kterého Biden nazval „zlatý standard ve vedení v rámci covidu”, je také vyšetřován za to, že lhal a utajil téměř 1900 úmrtí v pečovatelských domech způsobených jeho „zlatým standardem ve vedení v rámci covidu”. „Prezident Biden” navštívil Texas, aby prozkoumal škody způsobené devastující zimní bouří. Biden, který nyní nosí dvě roušky s odlišnými barvami, abyste viděli, že nosí dvě roušky, přiletěl do Texasu na poslední chvíli… 12 dní poté, co zimní bouře začala. Když Texas navštívil, bylo tam 27 stupňů Celsia, což mu umožnilo udělat přesné odhadnutí zimní bouře. Během jeho návštěvy se počet lidí nosící roušky v Texasu zvýšil na jednoho…

Poté, co Biden Texas opustil, věci ve státu byly přesně stejné jako před jeho příletem. Po mnoha slibech diplomacie a ne války, tým lidí, kteří nejspíše nosí kapuce, kteří ovládají prezidenta Bidena, nechali prezidenta Bidena podniknout bombový útok na suverénní národ Sýrie. A udělal to bez souhlasu kongresu, což je obvykle zcela nepřípustné a nelegální. Ale Joe Biden aneb vládní příkaz nepotřebuje souhlas nikoho. Ani žádný nemá, tak to udělal. Joeovo bombardování odrovnalo miliční skupinu sídlící v Íránu, o které mnozí říkají, že nepředstavovala pro USA žádnou hrozbu, a také bojovala proti ISIS. Prezident Biden tento bombový útok vysvětlil jako: „Je to jako ohňostroj, ale na lidi.”

V dalších zprávách… 30 demokratů ze sněmovny žádají Bidena, aby se vzdal své výhradní kontroly nad jadernými kódy. Zajímalo by mě, proč jeho vlastní strana ho žádá, aby tohle udělal… nevím. BLM, organizace zavázaná k předstírání, že jí záleží na černých životech, odstranila ze svého webu pasáže o tom, jak se snaží narušit nejužší rodinu. Tato organizace si nejspíše myslí, že skrýt tento svůj cíl ze svého webu, zabrání lidem, aby věděli, co se snaží udělat. Zakladatelé organizace BLM uvedli, že jsou „trénovaní marxisté”. Marxismus je zlá filozofie, která je v podstatě rasismus proti celé lidské rase. Marxismus má za cíl zničit svobodnou společnost, aby se zavedl komunismus.

Hlavní cíle, kterých marxisté chtějí dosáhnout, aby se zavedl komunismus, jsou: Zničit rodinnou jednotku. A přesvědčit lidi, aby už nevěřili objektivní pravdě. Tohle právě přišlo! Není žádný biologický rozdíl mezi muži a ženami. Tohle právě přišlo! Matematika je zrušená, protože je rasistická. Tohle právě přišlo! Být obézní je teď zdravé! A pokud nám věříte, tak už nemůžete věřit sobě, abyste usoudili, co je pro vás pravdivé. Budete muset hledat u nás, abychom vám řekli, co je pro vás pravdivé. A teď v závěru dnešních zpráv, vaše klec je silnější než kdy předtím. Dobrou noc.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

Jedna odpověď

  1. Ten týpek je super 😀 stále si jeho videa rád pozriem, vraví pravdu vtipným spôsobom a to je v dnešnej dobe veľká odvaha a zároveň zábava.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů