AUSTRÁLIE: Protesty proti tvrdému lockdownu navzdory 2 úmrtím na covid za posledních 8 měsíců

Ve zkratce...

V Austrálii v posledních dnech vypukly masové protesty v reakci na drakonická opatření a tvrdý lockdown navzdory faktu, že za posledních osm měsíců tam měli pouze 2 úmrtí na covid a počet případů pouze trochu vzrostl. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

Hugo: Zdravím, posloucháte Hugo Talks. Austrálie… co se tam děje? V britských mainstreamových médiích se o tom moc nedozvíte. Neřeknou vám o protestech, které tam mají, nebo o kolonách kamiónů, které blokují cesty, protože mainstreamová média o těchto věcech nemluví ráda. Podle australské vlády tam za posledních osm měsíců měli dvě úmrtí na virus (covid). Dvě úmrtí! A jsem přesvědčen, že v jednom případě šlo o člověka nad 80 let. Za poslední měsíce tam mají velmi málo případů.

I tak tam šli z jednoho lockdownu do dalšího. A za posledních pár týdnů tam zavedli naprosto tvrdý lockdown, protože počet případů šel trochu nahoru. Policie řekla veřejnosti, že potřebují záminku, aby mohli vyjít ze svého domu. Jeden policejní komisař řekl, že vás zatknou, pokud budete chodit kolem výloh a nakupovat si boty. Řekl: „Tohle není čas si nakupovat boty.” ¨

A Australané už toho mají dost. Začali protestovat. Zde jsou nějaké fotografie z posledního protestu, kde jsou lidé před parlamentní budovou v Melbourne. A také velká kolona kamiónů zablokovala most Sydney Harbour, což způsobilo obrovskou zácpu, a to na protest proti drakonickým opatřením. To bylo v sobotu 17. července. A přesto oznámení… varování… Vysílali reklamu s mladým člověkem, který není schopen dýchat… propaganda pokračuje a je neúnavná. Tady máme ministryni zdravotnictví, dr. Kerry Chantovou, která dnes lidem řekla, aby v podstatě přestali být lidmi.

Kerry Chantová: I když je v lidské přirozenosti navazovat kontakt s ostatními, být přátelští, bohužel na tohle nyní není doba. I když narazíte na svého souseda v supermarketu nebo jakémkoliv jiném obchodě, nezahajujte konverzaci. Nyní je čas, abyste minimalizovali svoje interakce s ostatními. I když máte na sobě roušku, nemyslete si, že vám to uděluje naprostou ochranu… chceme si být naprosto jistí, abychom během svého dne nepřicházeli do kontaktu s ostatními, kteří by představovali riziko.

Hugo: Takže… mějte na mysli, vláda tvrdí, že za posledních osm měsíců měli v Austrálii pouze dvě úmrtí. Pouze dvě. A takto se chovají… Jsme svědky nějakého typu zoufalství? Je pravda, že teď vidíme bizarní chování a prohlášení těchto vládních představitelů z celého světa. V některých ohledech to klidně může být zoufalství. Nebo už prostě zešíleli? Pokud jste divák z Austrálie a máte jakékoliv informace o tom, co se tam děje, dejte mi vědět… pošlete mi email skrz web HugoTalks.com. Mějte se.

Překlad: David Formánek

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

12 komentářů

 1. Četl jsem, že FOX News přišel se zprávou o velikém výskytu syndromu ADE u mladých lidí, hlavně mužů v Izraeli, kde byli všichni očkovaní nejdříve. Potíže jim prý začínají po 4-5 měsících po očkování.
  https://aeronet.cz/news/andel-smrti-pul-roku-po-ockovani-v-izraeli-vypukly-u-mladych-muzu-zapaly-srdecniho-svalu-a-pocet-pripadu-je-o-2500-vyssi-nez-je-ve-sledovane-vekove-kategorii-dlouhodoby-prumer/

  Ale zdroj Aeronet není pro mě úplně důvěryhodný. Máte vy o tom nějaké informace?

  Děkuji
  za odpověď.

  Franta

 2. Tohle je trochu hloupost. Mám kamaráda, který žije v Austrálii, zde jeho orig. odpověď, když jsem mu ukázal orig. odkaz na video:
  „only watched 1 minute of that as it’s bullshit. NSW, one of our states are getting 100+ new cases each day and there have been more than 2 deaths in 6 months, much more. don’t trust a pom to tell you whats going on in Australia dude“

  Zde moje krátká konverzace s ním, kdy jsem se ho zeptal: Australia… What’s going on there?
  https://i.postimg.cc/2jM1gYmh/kotassteamcopy.jpg

   1. No právě, taky jsem čuměl, ale on je místní, narodil se tam.. Až budu s ním v kontaktu, zkusím s ním o tom ještě hodit řeč/napsat skrze STEAM. Ale ano, uznávám, dle ofic. statistik to tak vypadá, jako ve videu!

    1. Aby to nebyl podobnej bojovnik jako poznam zde. Ten tu taky rika ze nikdy, blbost, potom ze nekdo mel z okoli problem napr ochrnuti. Jinde ale vidim i v baraku vsichni Pfizer a pohoda rikaj tak nevim 🙂

     1. Těžko říct, napsal jsem mu, počkáme a uvidíme. Ale v Austrálii mají jiný časový posun 😀 Až něco bude, podělím se o info!

    2. V Austrálii bývají diametrální rozdíly mezi jednotlivýma státama, jak je to teď jsem ale nezkoumala.

 3. Jako, i když absolutně nesouhlasím s tím, co se dělo v zimě zde a myslím, že čísla úmrtí jsou nafouklá o „s covidem“, jak nakonec tehdy potvrdil sám ministr zdravotnictví Blatný a tolik hospitalizací bylo jen proto, protože nemocnice dostávaly na Covid pacienty více peněz, tak sakra, alespoň to z nějakého mainstreamového pohledu mělo nějakej smysl, nějaké opodstatnění. Alespoň tu podle těch ofiko dat byla nějaká, byť slabší epidemie. Tam ale nic takového není! Je to téměř na úrovni toho, jako bychom třeba teďka zaváděli drastická, protizákonná a nemorální opatření kvůli obrně. Naprosté šílenství!

 4. ..Takže toto mi odepsal:
  https://i.postimg.cc/cJPBSyr4/ausatrliakotasd.jpg

  there have been 5 or 6 deaths so far in australia this year due to the delta strain dude. one of our states, New South Wales (NSW) is currently in a bit of a crisis with 100+ new cases being reported on a daily basis for about a week now, maybe longer. NSW is currently in lockdown, so is Victoria & South Australia. for some reason, the premier of NSW decided it as a good idea to stop construction work all across the state, some truck drivers held a protest & blocked several roads and there have been protests about the lockdowns in most states, if not all, but not that many.

  there a few things that are causing some issues over here, 1. the state premiers are the ones locking down the states as they are the ones with the power to do so, 2. even when lock downs occur, some international flights are still being allowed into the country (mostly sports related) which are bringing the delta strain into the country in the first place, 3. some of these state premiers are a fuckin nightmare, Victoria’s premier, Daniel Andrews, went against the prime ministers recommendations, as well as the rest of the states premiers, to use the ADF’s (Australian Defence Force) to help with hotel quarantine, and as a result, just over 800 people died in a matter of weeks, if not months. (this asshole is still state premier and has yet to answer for this HUGE fuck up, thankfully there is an election coming up soon and hopefully he will be voted out). 4. some sporting events are still going ahead & people are breaking quarantine/lock down orders and are more often than not, spreading the virus.

  NSW is a major ‚hub‘ in Australia and what happens in NSW usually affects the rest of the nation. Like i said before, NSW is in a bit of a crisis at the moment and is trying to get shit back under control. So for the next few weeks/months, the whole of Australia is keeping a close eye on what’s going on in NSW.

  So they you go man, that’s what’s going on in Australia right now. Hope that helps. If there’s anything I left out that you want to know, just ask man.

  = Ke konci mě dostalo toto: „people are breaking quarantine/lock down orders and are more often than not, spreading the virus.“ – Že lidi porušují lockdowny, karanténu a šíří virus. Takže obrázek si udělejte sami …

 5. Ještě jsem hodím jednu moji poslední dnešní komunikaci s ním..:
  https://i.postimg.cc/dtCHGNJF/diskuse-dve.jpg

  [9:45]
  [CMA] Clayinator:
  i’m not getting the vaccine for at least another few years. i won’t be anyone’s lab rat. but the virus is real man, i know people that have died from it

  [20:02]
  [:NK:] kotas:
  Buddy, they died because they were told to. I know dozens of people who’ve had holovid, but they’re all alive. For that matter, I know two people personally who died from the effects of the vaccine. I’ve been fighting any lockdown for a year and a half. I’ve been on the other side from the beginning. My whole family. Just as deaths have artificially increased, so have hospitalizations, not just here, but everywhere! Fuck the new normal, man! I’m also an opponent of any masks, it’s a placebo effect, totally shitty. There’s so much evidence that it’s all useless. I’ll add this at the end:We are first and foremost parents of children and citizens of this country.We are the people who are fed up with the state this country has gotten to and are trying to fight for more than just the remnants of common sense,but, above all, for the rights of children to education, against senseless measures and for freedom and laws that are increasingly being trampled on.I believe that society can only be revived from below, and that it is up to each and every one of us.I am in favour of opening up the whole country without conditions, with complete voluntariness of all measures. Especially the wearing of any masks! And certainly not forcing them on children! Any pressure to vaccinate with conditionally approved vaccines – especially children and pregnant women – is completely unacceptable in these respects.Whoever offers 100% protection and safety is lying, because there is simply no such thing!! We cannot sit indefinitely locked up waiting for a miracle and someone to save us ! Fuck any lockdown shit and the like. There is already so much irrefutable evidence that it’s all one big world lie. What about destroying the health of children ? For God’s sake, shove that covid up your ass where it belongs! THERE IS NOTHING MORE PRECIOUS THAN CHILDREN AND THEY MUST BE PROTECTED! I’M A FUCKING PARENT OF TWO KIDS TOO, AND NEVER, EVER WILL MY KIDS GO FOR A FUCKING TEST, MUCH LESS GET A FUCKING MASK!
  Kotas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů