Teal Swan – Skutečné poselství za smrtí George Floyda

Ve zkratce...

Co nám jako lidstvu ukazuje smrt George Floyda, který zemřel rukou policisty? A proč to ihned vyvolalo celonárodní prostesty a demonstrace?
Facebook
Telegram
VK

George Floyd ležel na ulici obličejem na zemi s poutami na rukou. Jeden policista mu držel záda, jeden nohy, a třetí mu kolenem stál na pravé straně jeho krku téměř devět minut. George křičel „Prosím,” „Nemohu dýchat”, „mami” a „nezabijte mě” předtím, než ztratil vědomí a zemřel. Co bylo odlišné na smrti tohoto muže od smrtí mnohých ostatních (zejména smrtí ostatních lidí jiné než bílé barvy), ke kterým došlo ze strany autorit? Odpovědí je, že to viděl celý svět! A celý svět to viděl v době, kdy kvůli vládním opatřením během pandemie covid-19 byla nedůvěra v autority na svém vrcholu. Napříč celým národem (USA) začaly probíhat demonstrace a protesty.
 
Z klidných demonstrací se staly násilné. Výtržnosti nepřestaly. Namísto toho eskalují. Do měst v celém národě se svolává národní garda. Ale ti, kteří vyšli do ulic, aby klidně protestovali, nebo vandalizovali, nebo rabovali, nebo aby věci zapalovali, nebyli jen lidé, kteří se postavili nespravedlnosti toho, co bílý policista provedl černému muži. Je pravda, že někteří tam byli z tohoto důvodu. Někteří tam byli, protože na černých životech záleží. 

Teal Swan - Skutečné poselství za smrtí George Floyda • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Ale ostatní tam byli, aby se postavili tyranii vlády, která, jak jasně viděli, je proti lidem namísto pro lidi. Se všemi omezujícími opatřeními pod záminkou covid-19, tito lidé byli poslední tři měsíce dotlačeni k bodu varu. Smrt George Floyda byla jen „poslední kapka”, jak se říká. A i tak ostatní tam byli, aby záměrně vyvolávali násilnou opozici mezi občany a vládními činiteli. A jde o tuto skutečnost, která by lidi měla okamžitě dostat z automatické reaktivity, ve které jsou lapeni.

Pokud jste jako většina lidí na světě, nejspíše si říkáte „Co se to teď sakra děje?” A měli byste si to teď říkat. Jste chyceni ve víru chaosu smíšených motivů. Všichni jsme na jiné straně a bojujeme za vlastní subjektivní nejlepší zájmy. Jsme zaplaveni spousty konfliktními zprávami, že nikdo neví, co je reálné nebo falešné. Jsme chyceni v dokonalé bouři. A jsme v ní chyceni v zoufalosti.

Vítejte v kontrolované opozici. Chci, abyste si představili, že někdo chce udělat změnu, která vás negativně ovlivní. Oni ví, že budete reagovat špatně, což dělá těžší, vás kontrolovat. Oni ale chtějí kontrolovat vaši reakci. Tak představí někoho, kdo se jeví, že je na vaší straně. Možná obhájce, vůdce, o kterém si budete myslet, že má větší autoritu nebo moc než vy. Tento člověk je ale ve skutečnosti jimi kontrolován. Vy to ale nevíte. Kontrolovaná opozice je krysí past, navržená pro ty, kteří se chtějí osvobodit z kontroly.

Kontrolovaná opozice je šachová hra, kterou hrají jedinci, kteří (kvůli svému traumatu a následné potřebě po moci) většinu svého života hrají šachy s lidmi, kteří jsou jejich pěšáci, jezdci, střelci a věže. Kontrolovaná opozice je současná šachová hra, ve které lidská rasa uvízla.

Teal Swan - Skutečné poselství za smrtí George Floyda • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Dnes vám řeknu pravdu, i když je odporná. Váš celý politický systém složený ze dvou stran je hra kontrolované opozice. Je jedno, jestli volíte levici nebo pravici. Lidé, kteří mají skutečnou moc, ti za velkými korporacemi, zaměstnávají vládní pracovníky jako svoje loutky. Používají tyto loutky, aby hráli roli padoucha a hrdiny, aby vám dali iluzi, že hra není zmanipulovaná, a aby vás rozptýlili od toho, co se skutečně děje; od objektivního obrázku. Svoboda, kterou jste si mysleli, že máte, nebyla skutečná svoboda. Je načase, odpoutat se od iluze.

Infiltrace vládnoucí třídou není paranoia nebo konspirační teorie. Není to nic vzácného. Je to norma v rámci lidské historie. Kontrolované opozice dnes slouží jako nástroj pro taktiku „rozděl a panuj”. Nechci, abyste dělali nepřítele ze všech lidí, kteří vlastní velké korporace. Nechci, abyste si mysleli, že všichni ve vládě jsou proti vám. Jen chci, abyste si otevřeli oči a uviděli, že někteří lidé se spoustou moci, chtějí, abyste mezi sebou bojovali.

Proto si odpovězte na tuto otázku: Pokud ti lidé s mocí jsou schopní používat ostatní lidi ve vládě (kteří mají více moci než běžný občan) jako šachové figurky, a chtějí, abyste dělali výtržnosti a byli násilní… PROČ?

Teal Swan - Skutečné poselství za smrtí George Floyda • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Žijeme v době, kdy je naprosto nezbytné, přemýšlet hluboce a poodstoupit, abychom viděli objektivně. Je to jediné, co zbývá, když jste pohlceni v oceánu protichůdných informací, kde nic nesedí, a věci nikdy nejsou takové, jak se zdají. A ano… věci nejsou takové, jak se zdají! Nikdy nebyly, ale lidé to teď konečně začínají vidět!

Pokud ti jedinci, kteří vás chtějí kontrolovat, chtějí konflikt, výtržnosti, násilnou opozici mezi občany, chtějí vás rozdělit a poštvat proti sobě, pak šachový tah, který musíte udělat, je sjednotit se. Musíte udělat opak toho, co chtějí, abyste udělali. Tlak stoupá a jste vyzýváni k radikálnímu sjednocení.

Sjednocení není snadné. Znamená to, že padoucha a oběť vnímáte jako část sebe samých. Přestaňte dělat to, co lidé vždy dělali. Přestaňte se rozdělovat do „skupin”, které stojí proti sobě. Začněte ve všech vnímat „osobu”. Moc, kterou lidé buď mají, nebo je jim dána, způsobuje, že je už nevnímáme jako lidi. Voják, co vám se zbraní vpadne do domu, je osoba. Vlastník korporace, který se nestará o své zákazníky, je osoba. Černoch, který vejde do obchodu s padělanou bankovkou, je osoba. Člověk, co odmítá nosit roušku, je osoba. Člověk, co trvá na tom, abyste roušku nosili, je osoba. Každý člověk je osoba s potřebami, pocity, myšlenkami, hodnotami, zranitelností, silnými stránkami a preferencemi, které vše mají vliv na to, proč si myslí, že to, co dělají je „dobré a správné”. Pokud je říznete, budou krvácet červeně.

Teal Swan - Skutečné poselství za smrtí George Floyda • David Formánek - Otevři svou mysl • David Formánek

Musíte hledat osobu uvnitř „osobnosti”, kterou lidé nosí. Musíme přestat s touto hrou „my a oni”. Jak jste stejní jako „oni”? Jaké potřeby jsou stejné? Jaké pocity jsou stejné? Jaké hodnoty jsou stejné? Jaké motivy jsou stejné? Hledejte společné rysy. Hledejte způsoby, jakými můžete jít stejným směrem. Hledejte třetí možnost, která naplní jak ty vaše tak jejich potřeby, a spolupracujte na jejich naplnění. Investujte svoji energii k tomu, za co stojíte, namísto toho, proti čemu stojíte.

Lidská rasa je nyní testovaná. Test je následující: Rozhodnete se, skoncovat s hrou, v níž jeden získá a druhý ztratí? Je to scénář, kdy „já vyhraji a ty prohraješ”. A i když lidstvo podstupuje tento test, nemůžete ho udělat za celé lidstvo. Můžete ho jen udělat pro sebe jako jedince s osobou, která stojí před vámi. Lidstvo tvoří jedinci. Pokud jedinci nedokážou skoncovat s touto hrou, kdy jeden získá a druhý ztratí, nezáleží na tom, jestli jsou pasivní demokraté nebo běsnící republikáni nebo liberálové nebo nestranní. Aniž by to věděli, všichni ve skutečnosti hlasují pro válku. Není možné změnit svět, zatímco vy jako jedinci, zůstáváte stejní.

Konflikt je návnada, kterou před vás dávají… a tak vás ponechám s tímto:

Zde
Prostor mezi kůží a kůží
Je trápením.
Ale zde
Prostor mezi dušemi
Dělá prostor mezi kůží a kůží
Komfortem
Pravda je skrytá
A přesto se nás její šepot dotýká
Ve sladkém luxusu úsměvu
V krátkém objetí
Říká vám, abyste se dívali hlouběji
Dívali hlouběji.

Dívejte se za prostor mezi námi všemi
A uvidíte
Že jste ten úsměv
Že jste to objetí
Že jste občan,
Jehož život byl ztracen kvůli nenávisti
Jste člověk,
Který si na své tělo připoutal bombu
A ve jménu nenávisti
Vzal ty životy

Jste země,
Která je oba přijmula
A z jejich těla udělala nový život.
Vaše bolest je souhrn slz
S názvem oceán.
Vaše radost je shromážděním světla
S názvem slunce.
Šepot pravdy vám říká,
Ať se díváte hlouběji.
Dívejte se hlouběji.
Dokud se neodhalí pravda,
Že mezi kůží a kůží není žádný prostor.
Že mezi dušemi žádný prostor není.

Autorka: Teal Swan

Překlad: David Formánek

Zdroj: https://bit.ly/2Bo7xVN

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

10 komentářů

  1. Podvod, vše je tohle podvod od satana a jeho poskoků. Neříkám, že to neexistuje, samozřejmně, že ano, ale je to podvod za kterým stojí démoni. Kdo má opravdu vztah s Pánem, vše odhaluje, neklaňte se modlám a démonům, za chvíli přijde Pán soudit svět tak at nemusí soudit vás – přijměte ho do svého srdce a vyzbrojí vás na vše, co přichází. Miluje vás, tak mu nedělejte smutek. http://www.krestanem.cz https://www.youtube.com/watch?v=9cFi5FgJFWg

 1. MÁM  ANDĚLSKÝ  SEN

  „Mám andělský sen, že jednoho dne pozemské národy povstanou a budou skutečně žít podle svého kréda: ‚Pokládáme za samozřejmé pravdy, že všichni lidé jsou stvořeni sobě rovni.‘

  Mám andělský sen, že jednoho dne na planetě Zemi budou synové bývalých Andělů Nebes a synové bývalých Andělů Temnot schopni spolu zasednout u stolu lásky a bratrství.

  Mám andělský sen, že jednoho dne i planeta Země, pouštní planeta, mořená horkem nespravedlnosti, otroctví a útisku, se změní na oázu svobody a spravedlnosti.

  Mám andělský sen, že Moje děti Země budou jednoho dne žít na této planetě, kde nebudou posuzováni podle postavení, ale podle svého charakteru.

  Mám andělský sen, že lidé ze začnou domlouvat ČESKÝM – JEDINÝM celoplanetárním jazykem a zahodí těch 7000 odlišných jazyků úmyslně sem strčených z mnoha jiných světů ještěry z pekel, aby se lidé nikdy nedomluvili.

  Mám andělský sen, že lidé na této Zemi začnou používat ve svých životech svá DUCHOVNÍ SRDCE, kde mají Stvořitelovu nejvyšší pravdu, lásku, moudrost, dobro inteligenci a užitky z nich.

  Mám andělský sen, že lidé začnou používat technologie jen k UŽITKU svému, planety Země a celého Stvoření, přestanou nesmyslně otročit na tom, co není potřeba a že se jednou pro vždy zbaví všech zbraní, které od ještěrů z pekel byly sem podstrčeny.

  Mám andělský sen, že lidé zlikvidují všechna pekelná média, která jim ničí životy, manipulují je, dezinformují je a matou a neumožňují jim se dopracovat ke štěstí, zdraví, lásce, pravdě, moudrosti a k užitkům z nich.

  Mám andělský sen, že lidé začnou vzhlížet k VÝCHODU namísto k ZÁPADU, tj. k PŘIBÝVÁNÍ SVĚTLA – lásky a pravdy a tedy k cestě VZESTUPU DO NEBES.

  Mám andělský sen, že lidé si budou denno denně spolu zpívat v radosti, štěstí a zdraví a pracovat pro společnost jen minimum času, stejně, jako žijí Andělé v Nebesích. V roce 2009 jsou tomu odpovídající jen 4 hodiny denně a zanedlouho lze jen 2 hodiny denně – vše po náležitých změnách pekelného vysávacího systému v systém nebeský.

  Mám andělský sen, že loutkolidstvo na planetě Zemi povstane z okovů dálkového ovládání Sil temna, přestane nesmyslně otročit na hmotě, kterou má za boha, a uchopí svůj život do svých rukou ČISTOU LÁSKOU STVOŘITELE PRVOTNÍHO.

  Mám andělský sen, že lidstvo odhodí jařmo prokletí negativního stavu, zanechá jednou provždy loutkování dle taktovky ještěrů z Temnot, a spojí se do VELKÉ NEBESKÉ RODINY ANDĚLSKÝCH SVĚTŮ V ČISTÉ LÁSCE tak, jak to bylo od nepaměti z dob stvoření STVOŘITELEM PRVOTNÍM VŠEHO A VŠECH !

  Mám andělský sen, že toto lidstvo vzlétne volné k Nebesům, a zkušenost svou se světem otroctví a klamu si ponechá proto, aby již nikdy nepodlehlo svodu a pokušení Sil temna a jeho negativního stavu.

  Tento andělský sen vidím v úžasných jasných barvách, coby budoucnost lidí na planetě Zemi, kterou volí si oni v pochopení, že jedině ČISTÁ LÁSKA V SRDCI JE TÍM VYSVOBOZENÍM !

  Není síla, která by ten andělský sen zastavila, neboť SVĚTLO VÍTĚZÍ A JE ZDROJEM ŽIVOTA, který nám neustále daruje STVOŘITEL PRVOTNÍ VŠEHO A VŠECH, EÓNY VĚKŮ VŠUDE A VE VŠEM, ABSOLUTNÍ LÁSKA, PRAVDA, INTELIGENCE A DOBROTA.

  Předal vám všem lidem – PÁN JEŽÍŠ KRISTUS.“

  Sdělení 2870        Přijal Ivo A. Benda        19.9.2007.

 2. Ano, je třeba spojit síly. Ve tvé skupině i na stránkách na fb je ale většina členů ultrapravicové orientace s nenávistnými názory směrem k rasismu a xenofobii. Jejich útoky na Antifu, migranty a levičáky jsou ukázkou neschopnosti spolupracovat, bohužel.

  1. swan=labuť černá-zde jak se kdo rozhodne a bílá, je na výběr každého, orientujte se intuicí, v souladu s nitrem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů