Vědci společnosti Pfizer: „Vaše protilátky [COVID] jsou lepší než očkování [Pfizer]” (4. část)

Ve zkratce...

Ve 4. části odhalení covid vakcíny od Projektu Veritas uvidíme tři vědce z Pfizeru, kde přiznávají několik zásadních věcí ohledně covid očkování. Více ve videu.
Facebook
Telegram
VK

Pokud se Vám video pod tímto textem nezobrazuje, klikněte ZDE, nebo zkuste znovu načíst stránku.
Napište mi do komentářů, pokud se vám nezobrazuje, děkuji.

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Přepis:

N. Karl: Tvoje protilátky jsou v tomto případě pravděpodobně lepší než očkování.

J. O’Keefe (zakladatel Projektu Veritas): Nick Karl je zkušeným biochemikem ve společnosti Pfizer, s dlouhou historií práce pro farmaceutický průmysl. Nick přiznal naší novinářce v utajení, že ti, kteří měli Covid, mají silnější imunitu než ti, kteří dostali Covid očkování od Pfizeru.

N. Karl: Pokud má někdo přirozenou imunitu, např. měl Covid, mají pravděpodobně lepší, mám na mysli ne lepší, ale více protilátek proti viru. Protože to, co vakcína je… jak jsem již řekl, ten protein – ten je jen na povrchu. Takže je to o jedné protilátce proti jedné specifické části viru. Pokud opravdu onemocníte virem, začnete produkovat protilátky vůči několika částím viru, a nejen proti té jedné části, která je na jeho povrchu, té skutečné virové části, takže vaše protilátky jsou v tomto případě pravděpodobně lepší než očkování.

J. O’Keefe: Ale neberte ho za slovo, stejný názor totiž zopakovali další dva vědci společnosti Pfizer.

PV (novinářka v utajení pro Projekt Veritas): Takže jsem dobře chráněná? (z prodělání covidu).

C. Croce: Ano.

PV: Stejně jako z očkování?

C. Croce: Nejspíše více.

PV: Jak to? O kolik více?

C. Croce: Jsi chráněná velmi pravděpodobně déle vzhledem k tomu, že proběhla přirozená odpověď.

R. Khandke: Jsme vychováváni a učeni v tom… že „vakcína je bezpečnější než prodělat COVID.“ „Nemůžete o tom mluvit, není to pro veřejnost.“ Pokud máš přirozeně vytvořené protilátky, měla bys mít možnost prokázat, že je máš vytvořené.

C. Croce: Chci říct, pořád mám pocit, že pracuji pro zlou korporaci. Snaží se mít přehled o každém očkovaném… oproti údajům ze sčítání lidu, kolik lidí je skutečně hlášeno. V zásadě je naše společnost nyní řízena COVID penězi. Nemluvíš o ničem, co by ti mohlo způsobit problémy, popř. farmaceutickému průmyslu. I když v kanceláři zavřete dveře, je to pocit jako, „kdo poslouchá“?

N. Karl: Mám kvůli tomu speciálně… Pane Bože, podepsal jsem na to dohodu o mlčenlivosti.

Znělka: Vláda nechce ukázat, že ta zatracená vakcína je plná sraček. Musí existovat registr neočkovaných lidí. To zní jako něco z (nacistického) Německa. Budu chodit dům od domu a všechny pobodám: „Oh, to je jen posilující dávka.” Nebrat Johnson&Johnson? Ale já ti to neřekl. Nechtěla se očkovat kvůli svému náboženskému přesvědčení. Přinutili ji k tomu. Nehlásí to, protože to chtějí zamést pod koberec. Pane Bože, podepsal jsem na to dohodu o mlčenlivosti. Takže vaše protilátky jsou v tomto případě pravděpodobně lepší než očkování.

J. O’Keefe: V našem dalším díle série odhalující farmaceutický průmysl uvidíte několik pracovníků jednoho z největších výrobců očkovacích látek Covid – společnosti Pfizer. Tento další díl neobsahuje jen jednoho, nebo jen dva, ale rovnou tři vědce ze společnosti Pfizer, kteří hovoří s jednou z našich novinářek v utajení a dělají ohromující přiznání ohledně covid vakcíny a také firemní kultury uvnitř společnosti Pfizer.

R. Khandke: Jsme vychováváni a učeni v tom… že „vakcína je bezpečnější než prodělat COVID.“ A to je jako, jako, upřímně, musíme, museli jsme absolvovat mnoho seminářů… vůbec nemáš tušení. Museli jsme tam sedět hodiny a hodiny a poslouchat např. „Nemůžete o tom mluvit, není to pro veřejnost.“ Pokud uvažujeme logicky, pokud máš vytvořené protilátky… měla bys být schopná to prokázat, že protilátky máš vytvořené, a jen být, jako… já nevím… možná potencionálně to není až tak bláznivé.

PV: Prodělala jsem covid. A mám obrovskou imunitu ještě po osmi měsících, takže… Minulý měsíc mi to kontrolovali.

C. Croce: Neměj z toho obavy. Stejné to je s mým bratrem.

PV: Takže měla bych si nechat dát vakcínu?

C. Croce: Počkej.

PV: Do kdy?

C. Croce: Pokud tvá imunita bude slábnout, pak se nech očkovat.

PV: Takže jsem dobře chráněná?

C. Croce: Ano.

PV: Stejně jako s vakcínou?

C. Croce: Nejspíše více.

PV: Jak to? O kolik více?

C. Croce: Myslím… Když jsme měli… zamyslím se… Právě teď tedy vidíme nárůst varianty Delta. Víceméně ne kvůli variantě, ale protože imunita – jejich – v zásadě jejich protilátky ubývají. Takže oni jsou stále chráněni, ale nemají již 95% účinnost. Je to spíše kolem 70 %.

Jsi chráněná velmi pravděpodobně déle vzhledem k tomu, že proběhla přirozená odpověď (autoimunitní). Snaží se mít přehled o každém očkovaném… oproti údajům ze sčítání lidu, kolik lidí je skutečně hlášeno. Snaží se dostat na svá čísla, ale stále platí, že bys neměla nic ukazovat, což je v zásadě podle mého názoru porušování HIPAA Nikdo nemá právo se tě ptát, jestli jsi byla očkována. Je to zásah do soukromí. Nesouhlasím s tím.

J. O’Keefe: Zdá se, že Nickův přístup k sociálním nařízením je v rozporu s jeho názorem na imunitu protilátek. To není poprvé, co jsme slyšeli takový názor vědce pracujícího v těchto společnostech.

PV: Jak zajistíme, aby se očkovali neočkovaní?

N. Karl: Mám pocit, že to, co dělají… jako… například, že města potřebují třeba očkovací pasy a vše ostatní. Je to jenom o tom, udělat to všechno tak moc nepohodlné pro neočkované lidi, do té míry, kdy si řeknou, seru na to, nechám se očkovat. Chápeš?

PV: Jak to myslíš?

N. Karl: Jakože pokud omezíš neočkované lidi tak, aby nemohli skoro nic dělat… a oproti tomu očkovaní lidé budou mít dovolené dělat cokoliv budou chtít… ve výsledku si řeknou: kurva, nechám se tedy očkovat.

C. Croce: Máme tu několik společností, které dostaly neuvěřitelné množství peněz… aby vyrobily vakcíny, a tak jejich výrobu tlačí.

PV: Co se tedy stane s léčbou monoklonálními protilátkami?

C. Croce: Bude dána stranou.

PV: Proč?

C. Croce: Prachy. Je to odporné. Nemáš na sobě odposlech viď?

PV: Chceš si mě zkontrolovat?

C. Croce: Chci říct, pořád mám pocit, že pracuji pro zlou korporaci, protože nakonec jde jen o zisk. Jsem tam, abych lidem pomáhal, ne abych vydělával miliony dolarů. Je v tom morální dilema.

PV: Řekla bych miliardy dolarů?

C. Croce: Snažím se být hodný.

PV: Ne, rozumím ti, rozumím ti. Ale stále tě s tím budu otravovat.

C. Croce: V zásadě je naše společnost nyní řízena COVID penězi.

PV: Jak to?

C. Croce: Díky čistému zisku, něco přes 15 miliard dolarů v minulém roce.

J. O’Keefe: Chris Croce je vedoucí vědecký pracovník u Pfizeru. Uslyšíme, jak popisuje test, který ve Pfizeru nyní probíhá, ne test k určení efektivity (vakcíny), ale jestli vakcína způsobuje infarkty.

PV: Jsem moc ráda, že jsi nedostal myokarditidu (zánět srdečního svalu).

C. Croce: Jo.

PV: Protože k tomu dochází, že?

C. Croce: Ano, ve větší míře hlavně u mladých lidí.

PV: Proč?

C. Croce: To právě zkoumáme.

PV: Aha.

C. Croce: Odeslali jsme něco kolem 3000 vzorků našich pacientů, aby je otestovali na zvýšenou hladinu troponinu (hladina, která detekuje infarkt), abychom zjistili, jestli je to díky vakcíně, anebo tak…

PV: Jak to vypadá?

C. Croce: Nevím, akorát jsme to odesílali minulý týden a poslední sada bude odeslána během příštího týdne. Jde o externí testování. Uvidíme, doufejme, že to bude v pohodě. Pokud ne, podle mého názoru, to pak může stáhnout něco z trhu.

J. O’Keefe: Pokud vědci věří, že protilátky jsou více efektivní než vakcíny, nadnáší to otázku, co se všemi těmi vládními nařízeními, bez ohledu na to, co říkají data?

C. Croce: Uši a oči jsou úplně všude.

PV: Jak to myslíš?

C. Croce: Ve Pfizeru, jako v budově. Nemluvíš o ničem, co by ti mohlo způsobit problémy, popř. farmaceutickému průmyslu. I když v kanceláři zavřeš dveře, je to pocit jako, „kdo poslouchá“?

J. O’Keefe: Tyto vyjádřené názory jsou v rozporu se současnou veřejnou politikou postihující miliony lidí. Pokud máte informace z vnitra farmaceutických společností, kontaktujte nás na . Zůstaňte na příjmu.

Zdroj

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

CZK účet

Náhodný výběr

Diskuze

2 komentáře

  1. Co se mi na info kolem Covidu nelíbí – pořád se mele jedno – trochu těžší chřipka z koronavirů – ale viry nejsou infekční, přenos se nedokázal ani na zvířatech ani lidech,přenosné je „chování pacientů a doktorů“, Kochova teorie o přenosu viry je nesprávná – tady je PES zakopán…medicina BY musela přiznat JAK nás 200 let zaváděla o „infekčnosti“…vlastně se vracíme ve společnosti o 160 let dozadu, kdy už tehdejší lékaři tvrdili, že se dá léčit od rakoviny po diabetes a dál,…ůpravou stravy – střídmost a stavební jednotky bílkoviny rostlinné, duševním rozpoložením – sklidněním mysli a vírou v boha/přirodě – tedy vkládal pacient sílu duše v IS, že jsme obdařeni léčivou silou od narození jen s ní umět správně zacházet. A co se s nimi stalo – byli odejíti a umlčeni, a kým no těmi, kteří se rozhodli na utrpení lidí vydělávat…nazveme je darwinovci. jediné řešení této situace JE vystoupení ze spolků z organizovanosti, podřízenosti jen proto, že v množství zhodně orientovaných – na výdělku a moci bazírujících lidí, je síla. Každý člověk má sílu – vnitřní, důstojnost, jen se nesmí nechat zviklat, že tím že nemá vzdělání, postavení, příslušnost k něčemu, atd. jeho síla vychází nazmar. Máme Jeden společný původ od Honzy za pecí po krále. Jsme světelné energetické bytosti, chovejme se tak, buďme virtuozi našich osobních životů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů