Jak neutralizovat potenciální poškození z mRNA vakcín

Ve zkratce...

V tomto článku se dozvíte některé potenciální metody, jak neutralizovat poškození způsobené mRNA vakcínami.
Facebook
Telegram
VK

Se současnou iracionální snahou očkovat celou planetu proti Covidu-19, který má míru zotavení 99,9 %, je podle nás důležité si promluvit o praktických způsobech, jak „detoxifikovat” a „neutralizovat” poškození, která způsobují tyto netestované mRNA vakcíny.

V našem domovském státě Tennessee se kupodivu „úmrtnost” na Covid ztrojnásobila, i když v míře proočkovanosti v rámci USA vedeme. Zajímavé, že? Logicky byste si řekli, že za to může vakcína, tak jako když vidíme nárůst obezity u populace, která jí hodně zmrzliny. Ale iracionální a nelogická „mainstreamová média” a „zdravotní mafie” budou bezpochyby vinit „odpůrce očkování” za tento nárůst úmrtí, což dává asi takový smysl, jako vinit vegany za nárůst srdečních chorob u lidí, kteří každý den jí párky v rohlíku…

Ale nenechme se rozptylovat fakty nebo logikou!!

Navzdory 4,5 miliardám dolarů, které byly rozdány v rámci kompenzací za škody způsobené vakcínami od roku 1986…

I když Nejvyšší soud v roce 2011 popsal vakcíny jako „nevyhnutelně nebezpečné”…

Navzdory tomu, že příbalové letáky prokazují, že většina vakcín obsahuje známé karcinogeny a chemikálie způsobující neurologické poškození.

Ti, co se odváží vakcíny zpochybňovat, jsou ZLÍ.

Jsou NEBEZPEČNÍ!

Je třeba je VINIT za úmrtí těch, kteří jsou očkovaní.

Musí být za každou cenu CENZUROVÁNI! (dobře, dobře, dost sarkasmu).

Ale ve vší vážnosti, tyto informace mohou zachránit něčí život, tak jsme je s vámi chtěli sdílet. Poskytnul nám je lékař, který si přeje zůstat v anonymitě. Cíl tohoto výzkumu je pomoci tělu se zotavit z poškození a detoxifikovat se, stabilizovat se a vyloučit toxické ingredience z těla včetně hydrogelů, luciferázy a nanobotů, a také umlčet messenger RNA (mRNA) obsaženou v Covid vakcíně.

Co je mRNA?

Messenger RNA (mRNA) zprostředkovává přenos genetických informací z buněčného jádra do ribozomů v cytoplazmě, kde slouží jako šablona pro syntézu proteinu.

COŽE?

Vím, že to zní jako nějaké vědecké žvásty, tak mi dovolte to pro vás přeložit.

Jsme tvořeni buňkami. Každá buňka obsahuje miliony proteinů. Instrukce k tvorbě proteinů jsou „vepsány” v buněčné DNA ve formě genů, které vytváří proteiny skrze transkripci („přepis” DNA sekvence pomocí mRNA) a přepis („dekódování” mRNA a tvorba daného proteinu).

Takže, pokud Covid vakcína používá mRNA ke změně části vašeho genetického kódu, pak klíčem k zabránění poškození by logicky bylo narušit přepis zprávy, že?

Voilà!

Systém narušování RNA (RNAi) je mechanismus, pomocí kterého buňky kontrolují genovou expresi tím, že vypnou přepis mRNA. RNAi lze také použít k zastavení přepisu virových proteinů, když je buňka nakažena virem. Systém RNAi lze také potenciálně terapeuticky zneužít a může zabránit virové RNA v rozmnožování.

Níže je TOP PĚT doporučených látek ke zmírnění poškození z mRNA vakcín (není sestaveno v žádném konkrétním pořadí):

1│ JÓD

Esenciální minerál, jód je využíván štítnou žlázou ke tvorbě hormonů štítné žlázy, které kontrolují mnoho funkcí v těle včetně růstu a vývoje, opravování poškozených buněk a podporování zdravého metabolismu.

Protože vaše tělo si jód neprodukuje, je třeba ho dodávat ve stravě. Jód lze také použít k detoxikaci toxických sloučenin a silně zvyšuje rychlost rozkladu mRNA. Potravinový jód také kontroluje svoji vlastní absorpci skrze regulaci symporteru sodíku/jodidu, což chrání funkce štítné žlázy.

2│ ZINEK

Zinek umožňuje tělu tvořit proteiny a DNA, přispívá k léčení zranění a hraje roli v růstu a vývoji během dětství. Má také antioxidační vlastnosti a hraje důležitou roli v buněčné imunitní funkci a upravuje mRNA hladiny cytokinů.

Zjistilo se, že zinek reguluje transkripci genů v rakovinných buňkách, a navíc snižuje expresi mikroRNA a klíčových enzymů a proteinů nezbytných k vyzrání a stabilitě mikroRNA. Na závěr, je mezi rostlinnými sloučeninami proteinový serát zinkového prstu, který může vypnout tvorbu mRNA.

3│ KVERCETIN

Kvercetin, flavonoid s několika prokázanými zdravotními přínosy jak pro lidi, tak pro zvířata, projevuje celou řadu biologických aktivit.

Neutrofily ošetřené kvercetinem projevují mimořádné potlačení v expresi mRNA různých pro-zánětlivých genů.

Jedna z méně známých a nedávno objevených rolí kvercetinu je úprava exprese mikroRNA, což hraje zásadní roli ve zdraví a nemoci.

4│ SUPERNABITÉ C60

(Nano-uhlíkem aktivované uhlí)

Uhlík 60 (C60) je přirozeně se vyskytující molekula, kterou tvoří 60 atomů uhlíku, které tvoří něco, co vypadá jako dutý fotbalový míč. Vědecké jméno pro C60 je „Buckminsterfulleren” a je to jediná molekula jediného prvku, která tvoří kulovitou klec, a může to být nejsilnější antioxidant, který se zatím objevil, provádějící antioxidační akci Superoxidu dismutázy, Glutathionu, Katalázy a COQ10.

V posledních 13 letech „supernabitou” molekulu fulerenu C60 testovalo a zkoumalo alespoň 15 univerzit a 5 federálně licencovaných výzkumných laboratoří, což vedlo k více jak „600 analýzám”.

Také existuje poměrně hodně pozitivního výzkumu týkající se potenciálního použití supernabitého molekuly C60 v absorpci elektromagnetického pole (EMF). Supernabitá molekula C60 je nanouhlíkový materiál, který projevuje nesmírně silné antioxidační vlastnosti, které mohou zvýšit schopnost těla se vypořádat s oxidačním stresem jak ve zdravém, tak i nemocném stavu.

Studie naznačují, že uhlíkové nano-nosiče mohou dodat malé narušující RNA (siRNA) a umožnit celou řadu rostlinného biotechnologického mRNA využití, internalizovat se do buněk a následně posílit účinnost vypnutí genů, a jsou zásadní pro účinné potlačení genů.

5│ PQQ (Pyrolchinolínchinón)

Pyrolchinolínchinón (PQQ) je silný antioxidant a buněčný energetický posilovač, který podporuje zdraví vašich energii produkujících mitochondrií, chrání je před oxidačním poškozením, a dokonce vám pomáhá tvořit nové mitochondrie. PQQ je ve skutečnosti jediná živina na Zemi, o které se ví, že je schopná generovat nové mitochondrie.

PQQ je obsažen v ovoci a zelenině a v lidském mateřském mléce, a je rostlinným růstovým faktorem a bakteriálním kofaktorem. Studie prokázaly, že PQQ disodná sůl (BioPQQ) má pozitivní efekt na kognitivní funkci a může mít ochranný efekt na stárnutí způsobené ultrafialovým (UVA) zářením.

ZÁVĚR

Jak se zvyšuje tlak na to, nechat se očkovat proti Covidu, bude zásadní objevit metody ke zmírnění poškození, zejména pro ty, kteří jsou nuceni se očkovat v zaměstnání nebo kvůli jiným důvodům.

Stručně řečeno, pět výše diskutovaných látek je spolu s odkazy na doporučené zdroje následující:

Kromě toho se ukázalo, že půst pouze na vodě (po dobu jednoho týdne) opravuje poškození DNA a zastavuje tvorbu cizí mRNA. A brát plně-spektrální konopný extrakt je další skvělé doporučení díky pozitivním efektům na náš endokanabinoidní systém, který reguluje téměř každou vnitřní funkci těla. Tento organický konopný extrakt užíváme každý den!

Firma Merck kupodivu opustila vývoj dvou Covid vakcín s tím, že po rozsáhlém výzkumu dospěli k závěru, že vakcíny nabízely menší ochranu než z prodělání samotného onemocnění a získání přirozených protilátek. 25. ledna oznámili, že vakcíny generují „horší” imunitní reakci v porovnání s proděláním přirozené nákazy.

Nedávno na videu promluvil pracovník pečovatelského domu, kde sdílel svoji zkušenost s tím, že senioři „umírají jako mouchy” poté, co obdrželi vakcínu proti Covidu. Je smutné, že tito senioři jsou povinni brát vakcíny proti „viru“, který podle aktualizované analýzy CDC ukazuje, že je ve skutečnosti méně nebezpečný … než samotné žití!

Překlad: David Formánek

Zdroj

Ostatní doporučené zdroje ke zhlédnutí:

https://otevrisvoumysl.cz/univerzalni-lek-veda-a-pribeh-oxidu-chloriciteho-cesky-dabing/
Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

14 komentářů

 1. Ďakujem za informácie.
  Radšej však zotrvám v presvedčení a odhodlaní nedať sa testovať a ani očkovať, ako by som sa nechal prinútiť/nahovoriť na očkovanie a potom sa z neho liečiť a zotavovať.
  Ideálne by však bolo, keby niekto prispel informáciami ako chrániť seba a svojich blízkych pred zaočkovanými ľuďmi a zdravotnými problémami, ktoré v ich prítomnosti nastávajú u nezaočkovaných ľudí.

  1. Moj nazor je ze, ak maju tieto latky z clanku napomoct ockovanemu mrna vakcinou napravit DNA, a ak uz zaockovany ma prenasat hrotove proteiny na neockovanych ktore mozu sposobovat zdravotne tazkosti , tak by mali tieto latky rovnako pomoct aj neockovanym. Takze mali by aj fungovat doteraz zname klucove prostriedky ako vitamin D3, vit.C, Zn, Se, CDS, enzymy na riedenie krvi Serapeptaza, Nattokinaza.. detoxikacne kury atd… vratane dalsich prostriedkov spomenutych v clanku.

  2. Ivan,
   Podle meho nazoru musi vyse uvedene fungovat i jako ochrana pro neockovaneho proti ockovanym, protoze kdyz si projdete ucinky uvedenych preparatu nebo latek, tak funguji prave na symptomy, ktere, jak se zatim zda, mohou projevovat v techto situacich. Tedy, poruchy krevni srazlivosti, reprodukce bunek a fungovani imunitniho systemu.

   1. Je neskutecne, kolik lidi zejmena na Slovensku rikaji, ze je vse konspirace co tady pisete. Ti pitomci se nechaji ockovat prvni a zmizi mezi prvnimi. To je ucel, tak je to navrzeno. Zbavit se starych, mene odolnych a blbcu.

    1. Václave, říkáš tady svatou pravdu. Ještě bych hned dodala, že v původním plánu teď stojí psáno, že se chtějí zbavit i neproduktivních lidí, tzv. budiž k ničemu a darmožroutů. Oni takto nazývají nezaměstnané. Těch teď vyprodukovaly za poslední období miliony, tudíž vice jak 2/3 Obyvatel Země má skončit pod drnem. Model Člověk už dosloužil. Elity potřebují jen pár tisíc otroků.

 2. Od samého počátku kovidního ohrožení preventivně užíváme každý den tyto medikamenty:
  1 tabl. Paralenu + 1/4tabl.Anopyrinu + 1/2tabl. B-komplexu. Účinkuje a chrání to perfektně a bez vedlejších účinků.
  Na ochranu před infekcí v důsledku testování užíváme před aktem špejlování nosní spray Nasivin.

  1. Paralen je toxický a škodlivý na játra a krvetvorbu. Nasivin narušuje správnou funkci nosní sliznice a dělá jí propustnou. Tudíž tu žádnou prevenci nevidím. Naopak. Vystavujeś se riziku dostat nějaký ten nano bordel z testů přes nosní sliznici přímo so mozku.
   🙈🤦‍♀️ lepší by asi bylo, brát silnê dávky vitamínu C, D, Jod a zinek. Nos nech v klidu nic tam nestrkej co přišlo z lékárny. Maximálně roztok jedlé sody v destilované vodě, který likviduje nano částečky.

 3. Nejsem tělo , jsem součastí Vědomí a Duše. Tělo v této ůrovni používám tedy ovládám pomocí mysli – co v mysli to v těle. Doporučuji vytrvat, neb Nejvyšší nás stvořil k OBRAZU SVÉMU…nic dalšího není třeba a je to zadarmo.

  1. Jo, to dĕlám taky, ale někteří z nás to neovládají, tak jim musíme poradit, jak si mohou pomoci „mechanicky“.
   Máš návod, jak to přesně dĕláš?

 4. Na Mac IOS Big Sur posledni verze se se Safari nedaji videa sledovat. Zastavuji se.
  Nekdo ho zamerne blokuje?
  Ja jsem o kyslicniku presvedcen, Tak jako o Frekvencni terapii podle Dr. H. Clark, kterou taky pomlouvali a dehonestovali, palili jeji knihy. Protoze jeji metoda zabiji patogeny v tele. Oba prostredky mam pripravene, jestlize onemocnim nejenom na pandemii.
  To co se deje je genocida lidstva.

 5. Ahoj David tak som posielala nejaky prispevok, som velmi vdacna za preklady, ktore robis, sledujem Ta uz od cias co som sledovala stranky Mai Spackove – Jajsem. Pre ostatnych moja prevencia, je v prevazne raw strawe a ked nieco citim koloidne striebro, teraz na jar medvedi cesnak, vela pohybu vonku, sport a praca v zahrade. Ockovat sa tiez neplanujem, pracujem v medzinarodnej spolocnosti, tak sledujem situaciu ako budem cestovat, ked sa to uvolni. Zatial sa to da a dufam, ze aj bude dat.

 6. Děkuji za tento krásný úsměvný článek. Typický hoax a dezinformace 🙂
  Je mi jasné že mezi námi nejsou jen normální lidé 😉
  Škoda že lidé nehledají pravdu a jen hltají takové hlouposti :-/

 7. Patologie je nejexaktnejší část medicíny. V rámci patologie jsou taky různé specializace. Jejich práce jsou mnohem přesnější protože mají mnohem méně „překážek“ k správné diagnostice jako výteční odborníci pracující se živým tělem. Jejich práce nelze nařknout z hoaxů ani omylem !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů