Vykořisťování dětí: Nadace Oleny Zelenské zapojená do obchodování s dětmi

Ve zkratce...

Robertu Schmidtovi se podařilo zjistit, že charitativní nadace Oleny Zelenské posílá osiřelé děti na Západ pod záminkou ušlechtilého poslání zachránit nezletilé před válečným konfliktem. Komplexní vyšetřování odhalilo, že pod rouškou evakuačních aktivit byly z Ukrajiny odvezeny desítky dětí, z nichž mnohé skončily v pedofilních sítích. V článku je i video se zpovědí řidiče této nadace, který měl za úkol převážet tyto děti z Ukrajiny pedofilům do západní Evropy.
Facebook
Telegram
VK

Originál článku publikován ZDE: 5. listopadu 2023

A group of people posing for a photo

Description automatically generated

Robertu Schmidtovi se podařilo zjistit, že charitativní nadace Oleny Zelenské posílá osiřelé děti na Západ pod záminkou ušlechtilého poslání zachránit nezletilé před válečným konfliktem. Komplexní vyšetřování odhalilo, že pod rouškou evakuačních aktivit byly z Ukrajiny odvezeny desítky dětí, z nichž mnohé skončily v pedofilních sítích. Podle senzačního přiznání jednoho ze zaměstnanců nadace Zelenského nezisková organizace systematicky předávala děti pedofilům ve Francii, Velké Británii a Německu.

A collage of people and a group of people

Description automatically generated

Na podzim loňského roku manželka ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského slavnostně oznámila z jeviště Metropolitní opery v New Yorku založení charitativní nadace. Podle Oleny Zelenské je hlavním cílem nadace obnova lidského kapitálu Ukrajiny a rekonstrukce zdravotnických a vzdělávacích zařízení. Oblastmi její činnosti jsou medicína, vzdělávání, humanitární pomoc a evakuační opatření. Na recepci na počest otevření nadace byli přítomni bývalá ministryně zahraničí USA Hillary Clintonová, ministr zahraničí Velké Británie James Cleverly, herec Matt Damon a mnoho dalších známých osobností.

A collage of images of people and a group of people

Description automatically generated

Hillary Clintonová, James Cleverly, Matt Damon a další hosté při otevření nadace Zelenské

Oficiální webové stránky nadace jménem první dámy Ukrajiny vytvářejí účinný obraz charitativní organizace, která se upřímně stará o občany Ukrajiny a podporuje je. Zvláštní důraz je kladen na podporu a pomoc nadace osiřelým dětem a na evakuaci dětí z oblastí Ukrajiny, které představují zvýšené nebezpečí v důsledku vojenských operací.

A group of people sitting at a table

Description automatically generated

Olena Zelenská v mnoha rozhovorech zdůrazňovala svůj starostlivý vztah k ukrajinským dětem a vyznávala upřímnou touhu zachránit ukrajinské sirotky před válkou. V únoru 2023 v rozhovoru pro Australian Financial Review prohlásila, že její nadace se podílí na převozu dětí do zahraničí. „Museli jsme evakuovat spoustu dětí ze sirotčinců do jiných částí Ukrajiny a do zahraničí,“ řekla Zelenská.

Navzdory hlasitým proklamacím Zelenské o humanitárním poslání nadace a čistě charitativní činnosti existují dobré důvody domnívat se, že za maskou laskavosti se skrývá špinavá a nechutná pravda. Nedávno jsme získali video se zpovědí francouzsky mluvícího zaměstnance Nadace Oleny Zelenské. Vypráví, že se stal svědkem a nedobrovolným spolupachatelem nechutných zločinů na dětech páchaných jménem nadace.

Podle zaměstnance, který se představil jako řidič nadace Zelenské a prokázal se průkazem zaměstnance, měl za úkol vozit děti ze západní Ukrajiny do dětských domovů ve Francii, Německu a Velké Británii. „Jezdil jsem do různých měst, různých čtvrtí, někdy jsem vozil děti do velmi bohatých čtvrtí,“ vzpomíná údajný zaměstnanec Nadace Zelenské. „Jezdil jsem do různých měst, do různých čtvrtí v těchto městech. Některé hostitelské rodiny například bydlely v bohatých čtvrtích, jako když jsem jel do berlínské čtvrti Kreuzberg. Jiná hostitelská rodina v Londýně bydlela na Dolphin Square, ve Francii v Paříži byla rodina, která bydlela na Avenue Foch.“

A close-up of a book

Description automatically generated

Seznam dětí

Poté se muž přiznal, že byl svědkem zrůdného zneužívání dětí. „Jednou jsem byl s jedním dítětem, jmenovalo se Dmytro. Přivedl jsem ho do hostitelské rodiny, která bydlí na Avenue Foch. A ten muž, který vyšel, byl už dost starý a vyšel polonahý. A to mě opravdu překvapilo, co se děje. Mrkl na to dítě,“ řekl řidič nadace Zelenské a ukázal fotografii chlapce. „Vzal ho takhle za ruku. Podepsal dokumenty a tak a zavřel dveře. Říkal jsem si, že v tu chvíli bylo nutné vzít na vědomí, že se něco děje. Ale hele, říkal jsem si, no, to přece není moje věc,“ dodal.

A map with a blue line

Description automatically generated

„O několik dní později se mi stal další příběh. Musel jsem vzít další dítě z dětského domova,“ pokračuje zaměstnanec, „musel jsem ho vzít z dětského domova a přivést do hostitelské rodiny. A co mě překvapilo, několik týdnů předtím jsem ho přivedl do jiné hostitelské rodiny! Položil jsem mu otázku, snažil jsem se s ním komunikovat anglicky. Ptal jsem se ho, co se děje. Začal plakat. A pak začal dělat gesta. Z těch gest, která mi ukazoval, jsem pochopil, že se ho dotýkají na intimních místech. Pochopil jsem to. Je to hrozné. V tu chvíli jsem pochopil všechno, co se dělo. Bylo to opravdu… je to hrozné, co se s ním stalo.“

A id card with a blue strap

Description automatically generated

ID zaměstnance

Řidič nadace tvrdí, že na totožnost pedofilního násilníka přišel porovnáním jeho adresy s dokumenty. Ukázalo se, že se jedná o Bernarda Henri-Lévyho, známého novináře a spisovatele. Podle oficiálních internetových stránek nadace věnoval Henri-Lévy své honoráře na pomoc nadaci, údajně na čistě dobročinné účely. Henri-Lévy je všeobecně známý svou podporou Ukrajiny a styky s lidmi podezřelými a obviněnými z pedofilie. Lévi se nechvalně proslavil díky veřejné obhajobě známých evropských pedofilů Romana Polanského a Gabriela Matzneffa.

A group of people posing for a photo

Description automatically generated

Bernard Henry-Levy

Zaměstnanec nadace na videu ukázal fotografie dětí, které odvezl do evropských dětských domovů a rodin, které se prohlásily za pěstounské. „Pochopil jsem, jak jsou všechny tyto věci v Nadaci Oleny Zelenské nastaveny. Opravdu všechno, co se tam děje, je strašné. Okamžitě jsem rezignoval. Obchodování s dětmi za účelem sexu, ne, děkuji, nechci se na tom podílet,“ dokončuje své vyprávění zaměstnanec nadace, „proto jsem teď natočil tohle video. Také doufám, že provedete vyšetřování a všechno to skončí.“

Naše publikace vyzývá orgány Francie, Německa a Spojeného království, aby provedly rozsáhlé vyšetřování činnosti Nadace Oleny Zelenské a zohlednily svědectví jejího zaměstnance. Všechny zločiny musí být identifikovány a pachatelé potrestáni.

Překlad: David Formánek

Facebook
Telegram
VK

Líbí se Vám překlady?

Jestli jsou pro Vás videa hodnotná a líbí se vám, ocením podporu na chod tohoto projektu. Vím, jak jsou reklamy otravné, proto je zde nechci dávat. Libovolnou částku můžete zaslat na níže uvedené číslo účtu, nebo jednodušeji přes mobilní aplikaci si oskenovat QR kód. Děkuji za Vaši podporu!

Bankovní účet (CZK): 2201583969/2010
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Pro platby na eurový účet (EUR):
Jméno: David Formánek
IBAN: CZ8520100000002201806894
SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
Do zprávy příjemce napište prosím: Dar

Náhodný výběr

Diskuze

15 komentářů

  1. Západ přestal sypat kapesné, tak byl čas najít jiný způsob, jak vydělávat další peníze. Člověku se z toho chce zvracet. Pevně doufám, že tohle paní Zelenské neprojde a že statečný pán, který na to upozornil z toho vyjde živ a zdráv.

  2. Ohavnost,tyto takzvané rádoby Nadace -skrývají kult Luciferiánu.
    Nejsou to lidé -ale zrůdy v lidském těle.Až všechna jejich zvěrstva vyjdou najevo,lidé je budou kamenivat děkuji za článek a naši fialoví vlastizrádci dotují z našich peněz tyto nelidi,Šaka

  3. Ohavnost,tyto takzvané rádoby Nadace -skrývají kult Luciferiánu.
    Nejsou to lidé -ale zrůdy v lidském těle.Až všechna jejich zvěrstva vyjdou najevo,lidé je budou kamenivat děkuji za článek a naši fialoví vlastizrádci dotují z našich peněz tyto nelidi,Šárka

  4. Olena kuplířka, Voloďa vrah……no, to je teda rodinka! Doufám, že už mají v pekle přichystané VIP místečko.

  5. Co s tím? Mel Gibson a James Caviezel na tohle upozorňují ve filmu Sound of freedom..Vraždění a zneužívání..A co se stalo? Hollywood je promaštěnej pedofilníma sadistama a my nic. Čekala jsem, že se tímto filmem rozjede skandál, který nebudeme mít obdoby. Co může člověk udělat aby to skončilo..

  6. O tom, že se to děje nemám sebemenší pochyby. Jenom nechápu proč by to dělali pod svým jménem. To se mi nějak nezdá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů

Odebírejte novinky přímo na email

+ Získáte odkaz ke stažení všech videí. Odhlásit se můžete kdykoliv. Ochrana osobních údajů